Witam po dłuższej przerwie.
#1

Witam Wszystkich po dłuższej mojej nieobecności.Znane mi wróżki i wróżbitów oraz osoby ,ze tak powiem nowe na forum.
Oczywiście witam i pozdrawiam naszą moderator Krystynę i innych moderatorów oraz administracje forum. Uśmiech Kwiatek 
Mam nadzieję ,ze los pozwoli mi już tutaj pozostać i pracować /rozwijać się dla siebie i dla Was.
Pozdrawiam cieplutko. Uśmiech Hejka

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#2

Wow! Dzień dobry! Ale przyjemna niespodzianka Uśmiech Mam nadzieję na więcej takich powrotów.
Odpowiedz
#3

Witaj Izydo,

co takiego wydarzyło się, że tak długo Cię nie było? Myślałam o Tobie. Cieszę się, że jesteś.
Odpowiedz
#4

Dziękuje Kama ,dziękuje Lady of Dreams za  cieple przyjęcie. Uśmiech Buźki Buźki 
co się takiego wydarzyło,ot po prostu zycie,nawarstwienie się pewnych spraw,niektóre pojawiły się szybko i tak tez szybko trzeba było podejmować decyzje.....a co za tym idzie czułam sie jak w matrixie.
dodam ,ze za chwile Pluton będzie na moim ascendencie,powoli do niego zmierza i tez to będzie w jakiś sposób odczuwalne.....ciągłe zmiany ,zmiany .... Buźki Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#5

Właśnie wstawiłam post astrologiczny na dzisiaj. Pluton wieczorem zamiesza, tak jak zamieszał u Ciebie...
Odpowiedz
#6

iiiiii obawiam się ,ze jeszcze zamiesza ,to dopiero był przedsmak /preludium. Bezradny zamartwianie się nic nie pomoże,wręcz przeciwnie lepiej jak człowiek jest świadomy nadchodzących zmian,niż gdy podchodzi do tego z musu,z nie wiedzy bo w tym pierwszym przypadku mniej boli.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#7

Cześć Izyda Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

Izyda, jak miło że jesteś! Uśmiech Brakowało Tu Twojej pozytywnej energii, mam nadzieję że zostaniesz na dłużej.  Uśmiech Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Witaj ponownie Uśmiech ciesze sie ze jest nas coraz wiecej.
Odpowiedz
#10

Witajcie Kochane: Hazar,LeCaro,Wildwood Buźki Buźki Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#11

Witaj Izydo, jakimi dziedzinami się interesujesz?  Uśmiech
Odpowiedz
#12

Nastku 96 przede wszystkim Tarot kocham pracę z nim,numerologia,astrologia,Runy,przesłania Anielskie.... Buźki Oczko 
trochę tego jest Rotfl

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#13

To mam nadzieję, że rozwiniesz się w każdej z tych dziedzin  Uśmiech
Odpowiedz
#14

(26-07-2021, 20:45)nastek96 napisał(a):  To mam nadzieję, że rozwiniesz się w każdej z tych dziedzin  Uśmiech
Witaj Izydo  Uśmiech fajnie, że wróciłaś  Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości