Nowa praca
#1

witam serdecznie. czy mogę prosić o wróżbę?  Kwiatek
chodzi o prace... wiem ze teraz będę miała zajęcie-prace (w polu) ale chodzi mi o prace z comiesięczną wypłatą. 
chciałabym zapytać bo mam 2 dzieci i nie wiem tez jak sobie bym poradziła. bo muszę trochę jeździć z nimi po lekarzach.. chodzi o to ze  wychowuje dzieci, "siedze w domu" taka kura domowa.. ale chciałabym w niedługim czasie cos poszukać, miec swoje pieniadze, problem w tym że nie pracowałam, boje sie tego, nie wiem czy wogole mam szanse na zatrudnienie i czy sobie poradzę. Pytanie do kart mam czy znajdę prace w najbliższym czasie (do roku) i może sugestie, w jakiej pracy sprawdziłabym się? boje sie troche nowości, odpowiedzialności itp, może karty pomogą, może jakies szkolenie, ale kompletnie nie wiem Bezradny w jakim kierunku sie szkolić, jakiej pracy szukać, Tak bardzo sie boję.. Smutny w czym bym się sprawdziła? z góry dziękuję, dane wyślę na priv
Odpowiedz
#2

Witaj maryś !! Uśmiech Uśmiech 
Na twoje pytanie odnosnie pracy (do roku czasu ) Tarot pokazał:
Od razu prace chwilowe tzn .nie dostaniesz umowy na stałe czy też 5 lat tylko np.na 6 miesiecy,rok....itd.,nie wiem dlaczego kreujesz sobie w głowie,ze swiat jest zły ? Hmm?
Karty pokazały ,ze obecnie trwasz tak spokojnie przy tym co masz. Jesteś dobrą,mądrą inteligentna kobieta. Ale jesteś nastawiona tak anty(stad też twoje lęki i obawy),negatywne masz nastawienie,a to wynikałby z tego ,ze ty żle odbierasz ludzi.
Powiem tak ,praca jest tak jak wspomniałam chwilowa (tak jak wspomniałam na jakiś tam przedział czasu),widać podpisanie umowy. I tutaj bym powiedziała,ze to bedzie okres luty/marzec(znak Ryb)2020 r. .Ta praca powiedziałbym , ze bedzie zwiazana z miejscem gdzie ludzi się gromadzą i biesiadują .Ne wiem ,ale od razu przyszło mi do głowy ,ze to może być kawiarnia,restauracja....itp,Tarot pokazał dwa razy ,ze powinnas nie czekać ,nie sttac w miejscu tylko wesprzeć sie jakimiś osobami takimi znajomymi,powinnas popytać ,rozejrzeć sie dookoła.To, jest ważna informacja szukać,pytać znajomych.
Ta praca pokazana jest poza miejscem zamieszkania czyli bedziesz do niej dojeżdzać i jest to praca cieższa.(np po 10 godz)
Ale,ale Tarot pokazal,ze Ty rozpoczniesz tę pracę i sama będziesz sie zastanawiała czy z niej nie zrezygnować.
Wprowadzisz rewolucje w swoje życie  chociażby tym ,ze nigdy wcześniej nie pracowałaś.Np.nie myślałam,że będę menadzerka ,a zostałam nią.Coś tego  typu 
Tak na to pytanie odpowiedział tarot. Natomiast z numerologii to jesteś teraz w  latach 5 i 3 ,a to oznacza ,że masz taką chęć wprowadzenia w swoje życie czegoś nowego,doświadczania nowego.Widać różnorodność zajęć,a co za tym idzie stres i rozdrażnienie.Ciebie pieniądze lubią i ty powinnaś sie spełniac na polu zawodowym jak i finansowym.
Pozdrawiam z całego serca i życzę wszystkiego co najlepsze!! Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

witam, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale na telefonie nie mogłam się zalogować a dopiero dopadłam komputer. 
No więc tak nie wiem dokładnie o co chodzi z tym złym odbieraniem ludzi, czy tak jest hmm sama nie wiem. myślę, że bardziej nie wierze w siebie, w swoje możliwości, nie wiem, czy będę potrafiła się zorganizować, praca,dzieci, dom...  
Dalej to prawda, często mam takie myśli, że nigdy nie pomyślałabym że "coś tam" a jednak) 
i w punkt- dokładne mam ochotę na nowe doświadczenia itp Uśmiech 
Chciałabym się spełniać, pracować ale tez boje się, moze to wynika z braku doświadczenia i myślenie że ktos na pewno bedzie lepszy na dane stanowisko. 
Bardzo dziekuje za wróżbę Uśmiech i poświęcony czas. R

Witam. Przychodzę z weryfikacją że poki co nie podjęłam pracy, ale faktycznie byla praca kelnerki po 12h. 
Nie zdecydowalam sie na nią, a teraz z racji wirusa...ciezko z czymś..
Odpowiedz
#4

witam, czy mogę prosić o wróżbę ? 
chodzi mi o temat pracy (czy znajdę w najbliższym czasie, a może gdzie szukać czy w zawodzie - handlowiec, czy sobie poradzę) mam pewną ofertę  na oku, ale nie wiem czy tam się dostanę no i czy bym się sprawdziła- praca na stacji. 
z góry dziękuję a dane jeśli trzeba mogę podać na priv
Odpowiedz
#5

Witaj Maryś
Rama czasowa najbliższe 3 ms
Pytania: czy znajdę w najbliższym czasie?
a może gdzie szukać czy w zawodzie - handlowiec, czy sobie poradzę?
mam pewną ofertę  na oku, ale nie wiem czy tam się dostanę no i czy bym się sprawdziła- praca na stacji
Niestety trzeba poczekać, wyskoczyło mi przy tasowaniu: VI Kochankowie, 4 buławy i jako trzecia karta Strażnik Tali, (akurat jak pomyślałam że "oleje" dzisiaj wyskakujące karty).
Musiałaś już kogoś pytać, w bardzo krótkim czasie o to samo, ewentualnie gdzieś byłaś i ktoś coś ci "założył" intencje czy afirmacje i jeśli otworzę energetykę, to wszystko zmiotę jak domek z kart.
Trzeba poczekać.
Prognozę zrobię w przyszłym tygodniu.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Co to właściwie znaczy?  Ktoś mi źle życzy? 
ktoś coś ci "założył" intencje czy afirmacje i jeśli otworzę energetykę, to wszystko zmiotę jak domek z kart.
Odpowiedz
#7

Nie, jest ok, energia nastawiona na plus, czyli wzrost.
To coś takiego, jak ktoś ci dobrze życzy i się przyjmuje Oczko.
Jeśli ktoś się już "nastękał i napocił", to niech chociaż te dobre modły odbiją w materii.
Może nawet zobaczysz w ciągu paru dni przepiękną tęczę.

pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

Czy to może być po rytuale? 
Co prawda zamówiłam jakiś czas temu i miał być zrobiony w odpowiednim czasie, ale osoba wykonująca kazała nie pytać tylko wierzyć że jest dobrze wykonany
Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
#9

Jeśli był wykonywany w ostatnim czasie to tak.
Robota jest wykonana poprawnie, tylko że te " wszystkie rytuały" są niezgodne z prawem, a po drugie "odkształcenia" są nietrwałe.
Sprawy szybko wracają do poprzedniego stanu rzeczy.

Dla mnie to jak" pajęczyna za szafą", jeśli teraz wejdę w twoją energetykę to pościągam te nitki.
Pokazało się, więc niech działa, masz odgórne pozwolenie na dodatkową pomoc Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#10

są niezgodne z prawem, a po drugie "odkształcenia" są nietrwałe"
Naprawdę? Bo osoba wykonująca twierdziła że to biała magia i pomoże na pracę i finanse.
Odpowiedz
#11

Zapraszam za tydzień Oczko
pozdrawiam

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

Witaj Maryś
Rama czasowa najbliższe 3 ms
Pytania: czy znajdę pracę w najbliższym czasie?
8 buław, 6 kielichów (dołożenie 10 monet) - powinni zadzwonić z jakiejś "starej roboty", ktoś sobie o Tobie przypomni i zaproponuję ci prace, ale ta oferta będzie ostateczna, czyli na nic więcej nie będzie można liczyć, ani na większe pieniądze, czy lepsze warunki z czasem. Ile zaproponują to tyle zostanie i nie drgnie.

a może gdzie szukać czy w zawodzie - handlowiec, czy sobie poradzę?
9 kielichów, Królowa Buław - Tak, poradzisz sobie bez problemu, masz ku temu predyspozycje.
Widzę alkohol, kosmetyki na bazie kwasów owocowych, suplementy diety, sektor spożywczy - napoje. Na te branże możesz postawić, bo w nich odnajdziesz się bez problemu i poradzisz sobie ze sprzedażą.
mam pewną ofertę  na oku, ale nie wiem czy tam się dostanę no i czy bym się sprawdziła- praca na stacji
Królowa Monet - Składaj papiery, bardzo prawdopodobne że przejdziesz pomyślnie rekrutację. Królowa świetnie wygląda na zdjęciu, dobrze pokazały się procesy myślowe, ładnie zarządza danymi i pewnie na mnie patrzy czy zwyczajnie wie co robi i robi to dobrze.
Maryś wygląda na to, że rozwiązał się worek z pieniędzmi i teraz powinno już być z górki
Karty masz świetne, na wszystkie twoje pytania odpowiadają pozytywnie i cały układ jest złoto-pomarańczowy. Aż dosłownie bije po oczach ta jego kolorystyka.
Myślę że przed Tobą teraz jest wyjątkowo dobry czas, byle by tego nie zmarnować Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#13

Czyżby moje obawy wynikały tylko z braku wiary w siebie
tak kosmetyki uwielbiam, ale póki co nie ma ofert niestety i trochę przez obecną sytuację wirusa. Bardzo się cieszę że tak fajnie wyszło, dodało mi to wiary w siebie. 
Odezwę się za jakiś czas i zweryfikuję dokładnie 
Dziękuję bardzo za jakąś nadzieję dla mnie
Odpowiedz
#14

Witam. Przychodzę napisać że niestety pracy nie dostałam, złożyłam tam papiery ale przyjęli inną dziewczynę, do mnie nawet nikt nie zadzwonił
no trudno a może i tak lepiej...
Odpowiedz
#15

Maryś, to dopiero początek, dopiero się zaczyna Oczko

pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#16

Póki co wrzucam na luz poszukiwania. Znajdę to znajdę nie to trudno ? 
Dziękuję
Odpowiedz
#17

Hazar
Witam, weryfikuję. Pracę dostałam w sklepie, na stacji niestety nie.
Póki co mam mieszane uczucia co do tej pracy, ale zobaczymy jak będzie. Jest ciężko ale jakoś muszę dawać radę, plusem jest że dużo się nauczę
Odpowiedz
#18

Witam Izydo
Mam pewien problem odnośnie pracy.
Od końca czerwca pracuje
Podjęłam pracę w sklepie i chciałam zapytać o sytuację, to znaczy czy praca się jakoś ustabilizuje, czy będę zadowolona, bo póki co sama nie wiem co myśleć.. najgorsze są nadgodziny, nie wiem co będzie jeśli zostanę do końca umowy (mam na rok) czy zostać tu i czy będzie lepiej,czy  odejść i poszukać coś innego.. tu jest nawet blisko więc plus, ale sporo obowiązków a pieniądze najniższe. Sama nie wiem, chętnie bym się też dowiedziała co szefowa myśli o mojej pracy, czy jest zadowolona, czy ewentualnie mogłabym liczyć na podwyżkę, czy będę zadowolona jeśli zostanę?
Z góry dziękuję
Odpowiedz
#19

Witaj maryś ! 
Na twoje pytanie czy powinnas zostac w obecnej pracy czy te,z szukać innej ?
Tarot pokazał ,ze na chwilę obecną powinnas zostać,przeczekać ze spokojem.karty pokazały ,ze w tej pracy obraca się dużymi pieniędzmi i tez mogłabyś wiecej zarobić ,ale szefowa nie da ci podwyżki (przynajmniej ja tego nie widzę).ona lubi posiadać ,mieć na kupce ,a nie dzielić sie z pracownikami słowem jest chytra.
Co do pracy to tak jak już wcześniej powiedziałam musisz na razie pogodzić sie z tym ,ze w tym miejscu powinnas nadal pracowac,musisz umiejęnie dostosować się do warunków tam panujacych,mozesz być też chwilami nieładnie traktowana,tu jak najbardziej moze chodzić o to abyś wiecej pracowała,dawała z siebie a tym samym w zamian nic nie otrzymywała tylko pracowała ,pracowała. Tak na marginesie to nie spoufalaj się z innymi pracownkami ,bo mogą być też jakieś nieładne komentarze na twój temat,a po co ci to? czym mniej wiedzą tym lepiej.
Muszisz przeczekać, nie będziesz miała w tej pracy dobrych pieniedzy. Ale jak najbardziej powinnaś szukać nowej pracy ,ale Tarot pokazał,ze to będzie  do 2 lat w okolicy grudnia-marca.
Co szefowa myśli o Tobie ?
Odbiera Cię chłodno ,tutaj nie ma sentymentów, tutaj jest zasada nie podchodź za blisko ja jestem szefowaa,a ty tylko moją pracownicą.Karty pokazały ,ze nie znasz jej dobrze ,jest chciwa, tez moze mówic co innego ,a robić co innego, ma ostry jezyk i walczy aby zawsze było na jej.A ty dla niej to taka Zosia Samosia.. Będzie chciała abyś pracowała duzo ,za tak naprawde za nic.
Wszystkie go dobrego! Pozdrawiam. Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#20

Izydo dziękuję za wróżbę i niestety ale to prawda, traktuje swoich pracowników i mnie też nie fajnie, trzeba robić dużo i jeszcze więcej a pieniądze cóż za nadgodziny nic nie płaci
Chciałabym odejść, nie wiem jak wytrzymam tu taki długi czas padnę psychicznie
Odpowiedz
#21

Witam.
 Przychodzę z zapytaniem o wróżbę na temat pracy w tym roku, obecnie pracuję ale nie wiem jak potoczą się tu moje losy, czy ewentualnie mogłabym mieć coś innego, lepszego? A może czy iść w kierunku kosmetycznym lub jeszcze coś innego, gdzie się sprawdzę i będę szczęśliwa? 

Wróżby poprzedniej jeszcze nie weryfikuje bo póki co nic się nie zadziało ?
Odpowiedz
#22

Do Maryś :

Karty pokazały, że obecnie jesteś nieco rozczarowana dotychczasową pracą zawodową ( 7 Monet p.p ) i chciałabyś  znaleźć coś innego dla siebie ( 2 Buław p.p ).
I słusznie ... ( 8 Monet p.p ), bo będą w tym roku  możliwości i szanse na znalezienie  jakiejś innej - nowej i lepszej pracy.

W obecnej pracy - ktoś ( pracodawca lub szef ... ? ) - może Ci kiedyś szkodzić z jakiś powodów ( Kapłan p.o - Kochankowie p.p ). Na coś np. - nie pozwoli ... ( ? ), ale ty sobie i tak sobie poradzisz ( Paź Mieczy p.p - 4 Mieczy p.o ).
Jakiegoś istotnego niebezpieczeństwa w Twojej aktualnej pracy - w Tarocie nie widać.

Z tym pomysłem pracy w kosmetologii - prawdopodobnie nic nie wyjdzie ( Umiarkowanie p.o - Cesarzowa p.o ). Nie będzie na to realnych i życiowych, praktycznych  szans ... ?

Wniosek :  Karty sygnalizują, że w tym roku w Twojej pracy zawodowej może coś zmienić się na lepsze, ale nie w tym kierunku, o którym myślisz ( planujesz ).
Jeżeli znajdziesz jakąś inną pracę ( propozycję ) - to Tarot wskazuje, że będzie warto poważnie się nad nią zastanowić i ewentualnie ją przyjąć ( to ta 8 Monet p.p ).

Powodzenia - Tak 

Mikesz
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości