Sen o piosence
#1

Witam. Miałam niedawno sen który bardzo zapadł mi w pamięci, a raczej jedna jego część. Mianowicie śniło mi się że słyszę śpiew kobiety w języku żydowskim. Raczej to nie była smutna ani wesoła piosenka. Miałam odczucie że treść odpowiada coś, jednak nie wiedziałam co. Niestety nie mam pojęcia co to może oznaczać.
Odpowiedz
#2

Skoro interesujesz sie snami, to zapewne i symbolikę snów znasz...chociażby z Senników...
Spróbuj zinterpretować sen...
Sny mogą odnieść się również do naszych rzeczywistych działań, przeżyć...nie zawsze sa wskazówką na przyszłość...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Niestety nie mam pojęcia co on może oznaczać. Jedyne co mi przychodzi do głowy to sen karmiczny. Chyba że ktoś ma inny pomysł.
Odpowiedz
#4

Więc wytłumacz swoje skojarzenia...karma...hmm??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Coś związanego z poprzednim wcieleniem. Moje odczucia w trakcie snu były jak w codziennych zwykłych sytuacjach. Oraz ta piosenka w języku którego przecież nigdy nie używałam. W zasadzie obecność obcych języków mi podpowiada mój sposób interpretacji. A może ktoś ma inne skojarzenia? Raczej moje sny te które zapadły mi w pamięć się sprawdzają (nawet śmierć, wypadek kilka dni po moim śnie) ale wtedy wiem że coś złego się zdarzy. W tym wypadku bardzo mocno zapamiętałam go ale pomysłu brak...
Odpowiedz
#6

Sny czasem odzwierciedlają przeżyte emocje. Czy tego dnia doświadczyłaś jakiś smutnych sytuacji?
Ja też ostatnio śniłem o piosence, wiem że takie sny mocno zapadają w pamięci, ponieważ muzyka często jest głębsza, odczuwa się ją samym sobą. W moim przypadku wręcz przechodziła przeze mnie i była wszędzie. Nigdy czegoś takiego nie czułem. To może być odpowiedź na twoje pytanie. Czy zatsanawiala się nad czymś tego dnia? Rozmyślałaś o czymś konkretnym?
Odpowiedz
#7

(05-08-2021, 06:30)nastek96 napisał(a):  Sny czasem odzwierciedlają przeżyte emocje. Czy tego dnia doświadczyłaś jakiś smutnych sytuacji?
Ja też ostatnio śniłem o piosence, wiem że takie sny mocno zapadają w pamięci, ponieważ muzyka często jest głębsza, odczuwa się ją samym sobą. W moim przypadku wręcz przechodziła przeze mnie i była wszędzie. Nigdy czegoś takiego nie czułem. To może być odpowiedź na twoje pytanie. Czy zatsanawiala się nad czymś tego dnia? Rozmyślałaś o czymś konkretnym?
Oczywiście, mam generalnie trochę zmartwień (jestem typem osoby wysokowrazliwej). Jednak odczucia po tym śnie są bardzo głębokie i zapadły mi myśli. Jeszcze ten język (zupełnie mi nie znany) a taki swobodny i realistyczny. Dlatego zastanawiałam się nad tym czy to nie jest sen karmiczny. Na koniec dodam że wszystkie sny które tak mi zapadły w pamięć zawsze coś niosły ze sobą (jakiś przekaz). Możliwe że jest to również odzwierciedlenie moich mysliui stanów emocjonalnych. Pozdrawiam serdecznie
PS. Czy może ktoś miał do czynienia ze snami karmicznymi?
Odpowiedz
#8

Anabel czy ćwiczyłaś kiedyś jogę i czytałaś o świadomym śnie?
To jest coś w rodzaju ćwiczenia, kiedy śnimy i wiemy o tym, a jednocześnie staramy się świadomie przywołać pewne sny. To jest relaksujący - dlatego polecam Ci jeśli jesteś zestresowana, a druga sprawa, że pozwala poznać siebie, swoje pragnienia, a może i karmę. Trzeba umieć te sny przywołać, co nie jest łatwe, bo trzeba ćwiczyć. Taka joga snów pozwala na to.
Ja ćwiczyłam to i raz mi się udało, a przynajmniej tak mi się wydaje. Świadomie chciałam zasnąć i przyśniło mi się coś, czego nie wiedziałam, a co się potwierdziło i to była wskazówka od bliskiej mi osoby, która nie żyje. Nie wiem na 100% czy to był świadomy sen, ale miałam wrażenie, że śpię bo chcę i obudziłam się bardzo zrelaksowana - uspokojona, bo ta wskazówka dotyczyła ważnej wtedy dla mnie sprawy.

Jeśli chcesz wiedzieć czy miałaś sen karmiczny to trzeba wiedzieć po pierwsze czy masz karmę, jak inkarnowałaś, sprawdzić poprzednie wcielenia, a może żyłaś wśród społeczności żydowskiej. Możesz mieć takie skojarzenia nie bez powodu, lub też właśnie taki sen jest przypadkowy - tego nie wiemy.
Jeśli nie sprawdzałaś karmy to uważam, że sen jest jak każdy inny - może być odbiciem podświadomych zachować jak pisał Freud. Nastek napisał, że sny odzwierciedlają emocje i też tak uważam, a zwłaszcza te skrajne i wówczas kiedy jesteś osobą mocno emocjonalną. Sny pobudzają naszą podświadomość, a co za tym idzie cały organizm, więc czasami budzimy się np. przestraszeni lub weseli, a za tym kryją się hormony. Ale zdarzenia w nich to iluzja, a jeśli pytasz czy mogła ona odnosić się do karmicznych doświadczeń to warto sprawdzić najpierw obciążenia karmiczne. Jeśli są - szukamy dalej. A jeśli nie to potraktuj sen jako wskazówkę - sprawdź w senniku co oznacza.

Nie znam się szczególnie na snach, ale tak myślę.
Wogóle sny to temat rzeka Uśmiech A Ty podobno się nim interesujesz.

A poza tym i odnośnie karmy, którą się interesuję, to uważam, że można widzieć sytuacje lub ludzi z którymi już byliśmy w realnym życiu, np. poznawać miejsca, w których już żyliśmy jak i mogą się one śnić - przecież sen jest momentem kiedy umysł odpoczywa, relaksuje, uwalnia niejako od obowiązków i sytuacji jakie pochłaniają nas na co dzień, więc możliwe, że wówczas otwiera się swoista brama, dopuszczamy myśli, skojarzenia i sytuacje, które podświadomie dusza pamięta, ale na jawie nie ma okazji dopuścić do siebie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości