Sprawdzanie czakr tarotem
#1

Witajcie
Już od dawna chciałem sprawdzić stan swoich czakr. Widziałem na internecie, że wiele osób rozkłada na to karty i w ten sposób odczytuje, czy karty działają prawidłowo, czy może jednak są zablokowane. Można nawet wyczytać powód blokad w zależności jaką kartę wyjmiemy. Co o tym myślicie?
Można z powodzeniem odczytywać stan czakr za pomocą tarota, czy lepiej udać się do specjalisty jak bioenergoterapeuta, albo mistrz reiki?
Odpowiedz
#2

Śmiało możesz używać kart do diagnostyki swoich czakr. Tarot świetnie się nadaje do diagnostyki energii nie tylko ludzi, ale i przedmiotów. Moim zdaniem nie ma najlepszego rozwiązania do diagnostyki. Jeśli czujesz się na siłach możesz robić to sam, a jeśli nie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się do specjalisty.

W temacie czakr tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Co się dzieje z energią czakry powiązanej z gruczołem dokrewnym, który został usunięty. Przykładem może być czakra gardła powiązana z tarczycą. Co się dzieje z czakrą gdy tarczyca zostanie np. z powodów onkologicznych usunięta?
Odpowiedz
#3

Dziękuję ci bardzo ?

Zadałaś bardzo ciekawe pytanie. Nie mam wiedzy na ten temat, ale wydaje mi się, że czakra zostaje na swoim miejscu. To nie czakra jest odbiciem ciała fizycznego, ale stan ciała fizycznego jest odbiciem stanu czakr. Więc czakrze nic nie powinno się stać.
Odpowiedz
#4

(15-08-2021, 17:44)Zafina napisał(a):  Śmiało możesz używać kart do diagnostyki swoich czakr. Tarot świetnie się nadaje do diagnostyki energii nie tylko ludzi, ale i przedmiotów. Moim zdaniem nie ma najlepszego rozwiązania do diagnostyki. Jeśli czujesz się na siłach możesz robić to sam, a jeśli nie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się do specjalisty.

W temacie czakr tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Co się dzieje z energią czakry powiązanej z gruczołem dokrewnym, który został usunięty. Przykładem może być czakra gardła powiązana z tarczycą. Co się dzieje z czakrą gdy tarczyca zostanie np. z powodów onkologicznych usunięta?
w ksiazce Ponda o czakrach jest napisane ze czakry to nie sa gruczoly. One znajduja sie tylko w podobnym polozeniu ale nie sa z nimi tozsame. Wiec wydaje mi sie ze jesli gruczol jest usuniety to czakra nadal tam zostaje.
Odpowiedz
#5

(15-08-2021, 13:26)nastek96 napisał(a):  Witajcie
Już od dawna chciałem sprawdzić stan swoich czakr. Widziałem na internecie, że wiele osób rozkłada na to karty i w ten sposób odczytuje, czy karty działają prawidłowo, czy może jednak są zablokowane. Można nawet wyczytać powód blokad w zależności jaką kartę wyjmiemy. Co o tym myślicie?
Można z powodzeniem odczytywać stan czakr za pomocą tarota, czy lepiej udać się do specjalisty jak bioenergoterapeuta, albo mistrz reiki?
jakis czas temu tez kladlam karty na czakry. Wrzucilam na drugie forum ale niestety nikt nie napisal swojej interpretacji. Mysle ze to akyualnie nie jest popularna metoda sprawdzania czakr na forum. Chociaz kilka lat temu byla bardzo popularna. Mysle ze warto poczytac o czakrach i samemu sie zdiagnozowac za pokoca pytan.
Odpowiedz
#6

Wyślij mi ma drugim forum link do twojego rozkładu. Chętnie zerkne ?
Odpowiedz
#7

(15-08-2021, 18:35)Wildwood napisał(a):  w ksiazce Ponda o czakrach jest napisane ze czakry to nie sa gruczoly. One znajduja sie tylko w podobnym polozeniu ale nie sa z nimi tozsame. Wiec wydaje mi sie ze jesli gruczol jest usuniety to czakra nadal tam zostaje.
Nie wątpię, że czakra zostaje. Zastanawia mnie tylko jak usunięcie gruczołu wpływa na jej pracę.  Myśli
Odpowiedz
#8

Znalazłem taki artykuł o jodze. Jest tam przykład o usunięciu jajników.
https://www.zlap-balans.pl/blog/article/...era-czakry

Po usunięciu czakra zostaje i nadal pracuje. Więc zdaje się, że usunięcie gruczołów nijak nie wpływa na pracę czakr.
Odpowiedz
#9

(15-08-2021, 18:43)Zafina napisał(a):  
(15-08-2021, 18:35)Wildwood napisał(a):  w ksiazce Ponda o czakrach jest napisane ze czakry to nie sa gruczoly. One znajduja sie tylko w podobnym polozeniu ale nie sa z nimi tozsame. Wiec wydaje mi sie ze jesli gruczol jest usuniety to czakra nadal tam zostaje.
Nie wątpię, że czakra zostaje. Zastanawia mnie tylko jak usunięcie gruczołu wpływa na jej pracę.  Myśli
usuniecie gruczolu to tylko usuniecie jej fizycznej manifestacji ale  a poziomie energetycznym ona tam istnieje nadal. Wiec wydaeje mi sie ze czakra tam nadal jest i funkcjonuje normalnie.
Odpowiedz
#10

Dziękuję Wam za informację.

Dziękuję Nastku za linka.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości