9 buław
#1

Jak odbieracie 9 bulaw jeżeli chodzi o uczucia, zamiary?
Ktos nam nie ufa? Jest ostrożny? Izoluje się od nas? A może jest niechętny do kontaktu?
Broni się przed nami?
Odpowiedz
#2

9 buław pokazało mi kiedyś mężczyznę zranionego, który jakby zamknął się na uczucia, schronił we własnej skorupie. Tak odbieram tę kartę. Nieufność, lęk, brak otwartości z powodu np. zawodu miłosnego w przeszłości. To taki typ faceta, którego trudno zdobyć z uwagi na to, ale wydaje się, co ciekawe, bardzo taki... hmmm męski, silny.

Ogólnie ta karta pokazała mi przystojnych mężczyzn, takich męskich, silnych fizycznie, sprawiających wrażenie silnych psychicznie. Podobających się kobietom Oczko
Odpowiedz
#3

U mnie 9 buław w kontekście relacji i uczuć pokazuje dwie sytuacje. Może odnosić się do nieufności, podejrzliwości, ostrożności, a nawet zablokowania emocjonalnego, które jednakże wynikają z przeszłości, jakichś trudnych przeżyć, zranień , zawodu (ten człowiek już się kiedyś, może nawet całkiem niedawno, sparzył, więc teraz "na zimne dmucha") - to jedna interpretacja. Z nią często też wiąże się aspekt czekania, przyglądania się czemuś/komuś z nieufnością. Nie odbieram tego jako obrony. Bardziej jako wstrzymanie działań i czujne, uważne obserwowanie drugiego człowieka.

Druga interpretacja wiąże się z inną nazwą tej karty: "Pan wielkiej siły", "Władca mocy". Pokazuje mi ludzi niezłomnych, odpowiedzialnych, wytrwałych, którzy mimo zmęczenia czy trudności nie poddają się. Oni doprowadzają sprawy do końca, są słowni i można na nich polegać, nawet gdy czują się wyczerpani.  Zgadzam się z Seleną, że jest to takie męskie (wręcz rycersko-żołnierskie  Oczko ), a przez to imponujące.
Odpowiedz
#4

Dokładnie, Kamo. Taka jest właśnie ta karta, choć z doświadczenia pokazała mi raczej pana obolałego, takiego nieufnego bo ze zranionym sercem. Tej drugiej interpretacji nie miałam okazji sprawdzić w praktyce, ale zgadzam się z nią.

To jest jednak ciekawe, że 8 mieczy nie oznacza kogoś, kto nie chce wejść w relacje, ale właśnie czeka, ma lęki z przeszłości. Ja to tak określam, że to facet trudny do zdobycia bo trzeba zburzyć mury by do niego dotrzeć - dokładnie do serca.

A, że widać w tej karcie silnych, podobających się facetów - hmmm, ja mam nawet w głowie swój obraz, swój ideał Rotfl
Odpowiedz
#5

(06-09-2021, 22:38)selena889 napisał(a):  To jest jednak ciekawe, że 8 mieczy nie oznacza kogoś, kto nie chce wejść w relacje, ale właśnie czeka, ma lęki z przeszłości.

Seleno, miałaś na myśli 8 mieczy czy 9 buław?...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#6

9 buław, pomyłka się wkradła.

Dzięki LeCaro Uśmiech
Odpowiedz
#7

Owszem 9 buław pokazuje mi kogoś ostrożnego po przejściach.
A czy nie jest tak że ktoś może czuje się rozczarowany znajomością bo nie tak sobie wyobrażał kogoś i też następuje blokada emocjonalna bo ktoś nie chce.
Takie okopanie się na swojej pozycji .
Odpowiedz
#8

Nie ma przy 9 palek powaznych zamiarow. Opieranie sie, wycofanie na bezpieczna pozycje, bronienie sie przed ta relacja.
Odpowiedz
#9

Wydźwięk dziewiątki buław zależy tu też od pozostałych kart w rozkładzie. Jeżeli pozostałe karty sa pozytywne, jeżeli pojawiają się np. kielichy, to może być też kwestia złych doświadczeń z przeszłości (np. zakończenia trudnego związku), ale chęci i uczucia wobec tej drugiej osoby jednak są. Więc nie zawsze jest to zdecydowana negacja, odtrącenie, czasami zwyczajnie potrzeba więcej czasu, uczucia, odpowiedniego podejścia, zdobycia czyjegoś zaufania - tak by ta osoba się otworzyła na nową relację..

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości