Warsztat 253 - Wczorajszy dzień
#1

Witajcie, wczoraj byłem na spacerze i natchnęło mnie, aby pójść do sklepu gdzie kupiłem coś do masażu i gdzie obsługiwała mnie pani w żółtej koszulce (dodaje to, bo byłem w trzech sklepach, a chodzi mi o ten konkretny z żółtą koszulką). Od razu ostrzegam, że informacja ,,coś do masażu" jest podchwytliwa i puśćcie wodzę fantazji. Głupie odpowiedzi mogą nie być wcale takie  głupie Oczko

1.Co to był za sklep?

2.Co tam kupiłem?

Zapraszam do warsztatu Uśmiech
Odpowiedz
#2

1.Co to był za sklep? IV miecze, XII Wisielec
2. Co tam kupiłeś? X Koło Fortuny, XI Sprawiedliwość

To był sklep, w którym nie było dużo ruchu. Dość spokojnie w 4 mieczy, może byłeś jedynym klientem. Zrelaksowałeś się tam, pooglądałeś, dobrze się czułeś. A to był sklep związany z rehabilitacją, może zielarski, medyczny? Taki specjalistyczny albo blisko natury, więc zdrowe produkty, suplementy, kosmetyki.

Kupiłeś coś okrągłego, może w odcieniach fioletu? Piłka? Bański, kulki jakieś, piłeczki? Coś, co się rusza, albo można tym ruszac, kręcić. Coś dla ciała i ducha - w tej Sprawieliwości. Może ten przedmiot ma coś ostrego w sobie.
Tak mi się skojarzyło: wibrujace kulki gejszy Rotfl
Odpowiedz
#3

1 krolowa mieczy  paz mieczy 7 mieczy
Same miecze. To musi byc z intelektem zwiazane wiec moze jakas ksiegarnia moz enawet jezykowa . Jeszcze mi sie kojazy z rzeczami do chodzenia po gorach. albo rzeczy do kuchni. Cos moze byc z powietrzem zwiazane. Odswierzacze powietrza..
Ciekawe bo u mnie postac symbolizujaca Krolow amieczy ma wlasnie zolty stroj.
2. Smierc Rydwan as kielichow
Fartuch medyczny, opaska uciskowa albo guma do rozciagania, opaska na oczy. Moze to cos z ruchem zwiazane, moze na kolano opaska? Bo postac ttrzyma sie za kolano.
Odpowiedz
#4

Dziękuję za udział w warsztacie i zapraszam kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#5

Podaje rozwiązanie:

No cóż, nie trafił nikt. Ale być może warsztat nie był wystarczająco ciekawy, bo i frekwencja mizerna.

1.Co to był za sklep?
Uwaga, bo mogę zaskoczyć.
Byłem w zoologicznym/zwierzątkowym Uśmiech

2.Co tam kupiłem?
Kupiłem tam trociny Uśmiech

Zapewne jesteście zaskoczeni co to ma wspólnego. Otóż robiłem ziołowe stemple do masażu. Na spód takiego stempla sypie się zioła, a jako wypełnienie, które nadaje okrągły kształt stempla stosuje się np: trociny.

Selena wygrała, ponieważ była najbliżej. Bylem tam jedynym klientem i jest to sklep blisko natury.

Brawo Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości