Solariusz
#1

Witajcie, za miesiąc moje urodziny, więc postanowiłem zobaczyć co mi przyniesie kolejny rok. Na astrologii znam się słabo i solariusz to moja pierwsza interpretacja w życiu, więc proszę pomoc i wyrozumiałość przy głupich błędach.
 
   

1.Słońce w domu 10. W tym roku najbardziej będę zajęty pracą i karierą (jestem bezrobotny i szukam pracy).
Niestety w 10 domu jest również Mars, więc również w tej dziedzinie mogę spodziewać się trudności: kłopoty w pracy/znalezienie pracy/utrzymanie pracy.
Oba znaki są w Pannie. Nwm jak to zinterpretować.
2.Księżyc jest pierwszym domu, czyli w tym roku mogę się spodziewać zmian w sobie. Ja się zmienię. Jest w znaku strzelca. Może będę miał więcej energii?
Jeżeli Księżyc mówi o relacjach z bliskimi to będę bardziej skupiony na sobie chyba?
3.Wenus znajduje się w 12 domu. 
Czyli największe korzyści będę czerpał z duchowości, mogę się bardzo rozwinąć na tym polu. 
4.Jowisz w 3 domu. Tutaj mogą wyjść jakieś pozytywne niespodzianki w rodzinie. Może zaciesnie z kimś relacje, bo z niektórymi się rozluźniło. 
5.Saturn również znajduje się w 3 domu. Czyżby na polu rodzinnym pojawiły się jakieś trudności, które ostatecznie nas zbliżą przez wpływ Jowisza?
6.Uran w 6 domu. Największe zmiany w zakresie zdrowia. Muszę iść do lekarza z kilkoma zaległymi sprawami, może tutaj podejmę leczenie np: kolano. 
7.Neptun w domu 4. Największe straty będą związane z domem rodzinnym. 
Czyżby jakiś pogrzeb w rodzinie? 
8.Pluton w domu 2. Powiniennem uważać na polu finansowym. Musze uważać, aby nie stracić pieniędzy. 


 
Pierwszy dom w skorpionie: tutaj mogę być bardziej wycofany, obserwować otoczenie z boku niż działać. 

Księżyc jest w strzelcu, więc mogę zacząć uprawiać jakiś sport, być bardziej ruchliwy.
Pluton w drugim domu może ostrzegać przed materializmem. 
Słoń e w Pannie może pokazywać, że bardzo mocno przyłożę się do pracy, będę przy tym dokładny. 
Mars w X domu: może mi brakować energii w pracy, albo otoczenie w pracy może być nieprzyjazne.
Wenus w XII: zajmę się okultyzmem lub będę ukrywał sprawy miłosne 
Wenus w skorpionie może zapowiadać jakieś satysfakcjonujące życie seksualne 
Uff, narazie tyle, nie wiedziałem, że to takie skomplikowane, a prawie nic nie wyznaczyłem jeszcze. Chyba poczekam, aż dojdzie do mnie książka o solariuszu. 
Czy dobrze wyznaczyłem narazie tą garść informacji?

Witajcie, jakie znacie programy do wyliczenia horoskopu solarnego? Takiego, który mówi o różnych tendencjach i wydarzeniach od urodzin do urodzin?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości