Portret Isaury
#1

1) Dzieciństwo - IV - Cesarz
2) Wiek średni - III - Cesarzowa
3) Wiek dojrzały - II - Kapłanka
4) Podświadomość - VII - Rydwan
5) Świadomość - IX - Pustelnik
6) Nadświadomość - XVI - Wieża
7) Misja - XIII - Śmierć
8) Środki do realizacji misji - XIX - Słońce
----
9) Karma, kim byłam -I - Mag
10) Co robiłam - III Cesarzowa
11) Lekcja - II -Kapłanka
----
12) Harmonia, komfort - X - Koło fortuny
13) Wnętrze - V - Kapłan
14) Na zewnątrz - IX - Pustelnik
----
15) Jak odrobić lek. karm. - VII - Rydwan
17) Komfort karm. - XVIII - Księżyc
18) Jak pracować z misją na obecne wcielenie - XXI - Świat

Mam nadzieję, że wszystko dobrze obliczyłam. Chciałabym prosić o interpretację Uśmiech Hiacyncie liczę na Ciebie również Uśmiech
Odpowiedz
#2

Ze wzgledu na niejasnosci portretu wynikajace z daty urodzenia zamienianej pozniej na karty portretu chcialbym Cie prosic o konkretna date urodzenia (moze byc na PW) jesli chcesz dokladniejszej interpretacji.. Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Tak, bardzo proszę dokładniejszą interpretację Uśmiech Będę wdzięczna Uśmiech

Oto moja data ur: 13.03.1986

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#4

Karty Twojego portretu sa następujące:

1.Śmierć
2.Cesarzowa
3.Kapłanka
4.Wieża
5.Kapłan
6.Świat
7.Księżyc
8.Kapłanka
9.Kolo Fortuny
10.Mag
11.Eremita
12.Sąd Ostateczny
13.Kochankowie
14.Kochankowie
15.Kaplanka
17.Sprawiedliwosc
18.Moc

Bardzo dziękuję za datę urodzenia bo to ułatwia sprawę, szczególnie kiedy są błędy merytoryczne w obliczeniach do portretu...Patrząc na Twój awatar , karty portretu wewnętrznego, twój wiek oraz zodiak wiele masz jeszcze przed sobą...
Nie chcę dociekać jak bardzo pragniesz wolnosci , ale mogę powiedziec na pewno jedno - jestes niewolnicą własnych uczuć i mysli , powiedziałbym "Niewolnica Isaura" to nie przypadkowy zbieg okolicznosci ale Twój podswiadomy wybór...
Ty dokonujesz wyborów bardzo stanowczych (potwierdzają to karty 13 i 14) , jestes osobą ktora ma zdecydowane i stanowcze poglądy ponieważ raz podjetej decyzji nie chcesz zmieniać...Twoja droga życiowa kart 1-2-3 to droga ku wolnosci poprzez miłosć , oczekiwanie i cierpliwosć...(suma kart portretu wewnętrznego to XVI , a więc karta z pozycji nr. 4 - karta problemów jest tutaj znacząco podkreslona).
Jestes osoba bardzo rodzinną i z rodziną zżytą (karta 12 komfortu psychicznego)..wnioskuję więc że masz rodzeństwo płci żeńskiej ponieważ masz dobre relacje z matką oraz i innymi żeńskimi członkami rodziny (karta 2, 3 )...Aczkolwiek w domu to ty bylas tą która zawsze do życia wnosiła zmiany i "wywracała dom do góry nogami" - tu karty 1 i 4 oraz 2 mówią o tym dosyć jasno....Wydaje mi sie że lubisz zmiany w stylu "feng - shui" tak aby energia opływająca Cię była w scisłej harmonii z Tobą - jest to naturalne u Ryb które z natury rzeczy rozpraszają energię wokół siebie..Świetnie się czujesz w wodzie (na awatarku masz morze w tle) , a żywioł wody dla znaku ryb jest naturalny...To silny Saturn u Ciebie jest odpowiedzialny za stanowczosc Twoich pogladów i wyborów (karta nr. 5) , co w powiązaniu z kartą nr.2 i kartą Kaplanki daje obraz kobiety wewnętrznie zamkniętej w sobie (dodatkowo to silne psychiczne zniewolenie to karta wieży na pozycji 4.)..Jestes osobą która lubi robić wszystko krok po kroku, niespiesznie ale i pewnie dąząc do celu i wiele miejsca w Twoim życiu zajmuje "dopasowywanie się" do otoczenia...Karta Świat na pozycji 6 to własnie to owo dopasowywanie się które w połączeniu z kartą Wieży i Kapłana iskrzy i wydziela się przy tym sporo opar emocji...
Ty wiesz i czujesz że powinnas czasami być bardziej otwarta na ludzi , ale swiadomie dystansujesz się uciekając w swiat swoich iluzji i wyimaginowanych "tricków" rodem z przedstawień prestidigitatorskich....Czasami jestes jak kameleon który zmienia barwę aby przystosować sie do otoczenia choć wewnętrznie przy tym cierpi robiąc minę do złej gry...Karta Księżyca na pozycji 7 to Twoja misja , ktorą swietnie uzupełnia kartę Kapłanki z pozycji 15 (karmicznej lekcji do odrobienia) - a cel ten to zrozumienie siebie oraz swoich talentów: wydaje mi się że masz dar do wykwintnej i dobrej kuchni, dobrego wina i uwielbiasz nastrojową i poetycką muzykę przy wieczornych swiecach...Jestes emocjonalna iluzjonistką (to karta nr. 3) ale czarując innych ludzi powinnas niezapominać i o sobie...Dar empatii to dar wsłuchiwania się i w odgłosy własnej duszy (karta nr. 8) , a później umiejętnosć opisania stanów własnych przeżyć - tu tkwi problem bo zamknięcie się na swiat zewnętrzny (Wieża na karcie nr.4) to odcięcie się od swiata i udawanie że "mnie to niedotyczy" ma też bardzo konkretny obraz uciekania od problemów zamiast próby zmierzenia sie z nimi...
Emocjonalne prestidigitatorstwo prowadzi donikąd , powinnas bardziej zwrócic uwagę na trzeźwy i jasny osąd swojego postępowania (karta 17) aby umieć panować nad własnym życiem nie stosując "szantażu emocjonalnego" - rada karty nr. 18 - Moc...
Czy niezdarzało ci się czasem zadac komus pytanie "czy ty mnie jeszcze kochasz ? " lub "czy ty juz mnie przestałes/łas kochać?" ....nie jest to wyraz przebiegłosci lecz słabosci wobec życia kiedy trzeba je wziąsć w garsć tak jak to robią ludzie swiadomi własnej wartosci którzy potrafią wziąsć w karby fale "przypływów i odpływów" własnych uczuć...(karta Księżyca z pozycji. 7)...wszystko jeszcze przed Tobą.... Uśmiech

Mam nadzieję że wybaczysz mi trochę długi czas oczekiwania na te interpretację, ale ja nie mam wprawy jak wiele innych osób z tysiącami z górą postów na tym forum...Moja osmioletnia córka nie potrafi mi wybaczyć że czasami to co pisze jest ważniejsze od niej samej... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#5

Dziękuję bardzo za odpowiedź, nie mam nic do wybaczania Tobie, bo nic mi nie zawiniłeś, przecież się odczekałam Uśmiech

Teraz już wiem dlaczego potrzebna była data, pomyliłam się od razu na początku ;/ Zamiast 13 dałam 1+3=4, hmm...widocznie za szybko chciałam wszystko obliczyć Oczko Przepraszam, że poplątałam wszystko, nie było to umyślne.

Niesamowite, jak dużo w tej interpretacji się zgadza... co do nicku i avatara, nie wiedziałam, że one tak dużo mówią o mnie. Nick wybrałam taki, gdyż kiedyś go używałam, pozniej zmieniłam, a teraz znowu mi się podoba. Ale to prawda, że czuję się w jakiś sposób zniewolona i chciałabym to zmienić. Także jest prawdą, że dokonuję wyborów stanowczych, jednak aby ich dokonać najpierw sporo czasu się namyślam pewnie z racji tego, że te decyzje bardzo zmieniają moje życie.

"...Jestes osoba bardzo rodzinną i z rodziną zżytą (karta 12 komfortu psychicznego)..wnioskuję więc że masz rodzeństwo płci żeńskiej ponieważ masz dobre relacje z matką oraz i innymi żeńskimi członkami rodziny (karta 2, 3 )...Aczkolwiek w domu to ty bylas tą która zawsze do życia wnosiła zmiany i "wywracała dom do góry nogami"... "

Wszystko racja, po za tym, że z mamą raczej nigdy za dobrze się nie dogadywałam, ale z siostrami zawsze.

Feng - shui - książkę przeczytałam swego czasu, ale z zastosowaniem gorzej, chyba że podciągnąć pod to ogólne przemeblowania pokoi - to tak, bardzo lubię Uśmiech
Zamknięta wewnętrznie...jestem, ale potrafię "się otworzyć", pewnie nawet częściej niż to by się mogło wydawać, tym którzy znają mnie powierzchownie Oczko

"..Jestes osobą która lubi robić wszystko krok po kroku, niespiesznie ale i pewnie dąząc do celu i wiele miejsca w Twoim życiu zajmuje "dopasowywanie się" do otoczenia..."
Tak, lubie wszystko zrobić po swojemu, dokładnie, gdyż wydaje mi się, że nikt tego lepiej nie zrobi, choć czasem wiem, że to nieprawda. Tak myślę, ze w sumie to całe zycie się komuś, czemu przyporządkowuje, dostosowuje sie do sytuacji, az to bywa już meczące...może dlatego ten świat iluzji i marzeń, to świat, w ktorym bardzo lubie przebywać, o czym chyba najlepiej wiedzą moje siostry, często zakłócają mój spokój i starają się mnie sprowadzić na ziemie...

Lubię dobra kuchnie, wino, nastrojowe wieczory przy świecach, ale czy mam do tego dar... no nie byłabym taka pewna...a może go jeszcze nie odkryłam Oczko
Nie widzę siębie jako osoby stosującej "szantaż emocjonalny" - nie zdarzyło mi się to, a nawet jesli zadałam to pytanie o kochanie Oczko to raczej, z niepewności niż z przebiegłości. Widzę jednak, że musze sie jeszcze nauczyć jak nie uciekac przed problemami a je rozwiązywać Uśmiech Ucieczkę chyba już opanowałam nazbyt dobrze...

"...wszystko jeszcze przed Tobą...." - mam nadzieję, że wszystko najlepsze Oczko

Jeszcze raz dziekuję...Ten opis uświadomił mi coś co tak naprawdę wiedziałam, ale nie dopuszczałam do siebie tej świadomości.

Jeszcze pytanie Uśmiech Wiesz może co oznacza u mnie w portrecie Koło Fortuny? Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości