Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii
#1

„Zajmij się tym, co dla Ciebie dobre i pozwól sobie na wybranie drogi zgodnej z planem duszy….”
A jeśli cokolwiek Cię męczy i nie wiesz co zrobisz to napisz  Uśmiech

Pracuję z kartami Tarota i numerologią od kilku lat. Uczestniczyłam w Studium Psychotronicznym, a obecnie skupiam się na pracy z liczbami, które zawarte są w naszej dacie urodzenia, imionach, nazwiskach itd. i zapewniają realizację planów z jakimi przyszliśmy na ziemię w energii pozwalającej na odnalezienie sensu naszego obecnego wcielenia.

Jestem humanistą, z wykształcenia dziennikarzem, ceniącym sobie pracę z ludźmi. Numerologiczna 1 z otwartą osobowością, szczęśliwa mama i spełniająca się zawodowo kobieta, której celem życiowym jest inspirowanie ludzi by uwierzyli w swoje siły i znaleźli sens życia w obecnym wcieleniu, pokonując pułapki ego i ucząc się współpracy z innymi.

Choć mocno stąpam po ziemi , jednak wierzę, że nasze życie zapisane jest w liczbach. Wskazówki do tego opracował sam Pitagoras w VI w.p.n.e., a jego praca dała postawy by uznać, że liczby to wibracje energii, która tworzy Wszechświat. To liczbami opisujemy codzienność, rzeczy, przedmioty, określamy czas, odległość itd. – w każdej dziedzinie. Również Tarot powiązany jest z systemem liczbowym, co ma swoje odzwierciedlenie w numerologii i pozwala łączyć te dziedziny, uzyskując pełny obraz naszego celu przyjścia na ziemię.

Wykonuje portrety numerologiczne na życzenie osoby piszącej, co jednak zajmuje trochę czasu, więc proszę mieć to na uwadze. 
Portrety będą pojawiać się w dziale Numerologii na forum. Zachęcam do samodzielnej pracy w tym zakresie, gdyż nauka o liczbach jest naprawdę fascynująca i pozwala znaleźć odpowiedź na pytanie o to skąd jesteśmy i po co przyszliśmy. Chętnym do nauki numerologii służę pomocą i wskazówkami  Uśmiech
Razem możemy poznać:
wibrację liczb z drogi życia, cyklów życia i diamentu życia;
rok uniwersalny i osobisty;
system pitagorejski, imiona, nazwiska
długi i zobowiązania karmiczne;
dopasowanie partnerów.

Pracuję też z kartami Tarota.
Jestem doradcą życiowym. W oparciu o karty omawiam aktualną sytuacją życiową, pomagam zrozumieć zachowania konkretnej osoby, które do tego doprowadziły i szukam rozwiązań w trudnych sytuacjach.
Nie jestem jasnowidzem, nie przepowiadam przyszłości w 100%.

Do wróżb proszę o podawanie w wiadomości prywatnej lub na Forum (Jeśli dana osoba tak sobie życzy) dat urodzenia i imion osób, których dotyczy wróżba. Inne dane, w tym okoliczności związane z pytaniem, nakreślenie sytuacji osobistej itp.,  podawane są na Forum – zgodnie z Regulaminem Darmowych Wróżb.

Wierzę, że Tarot i numerologia dają odpowiedź na ważne pytania i pomagają odnaleźć właściwą drogę. Ale ważny jest dla mnie wzajemny szacunek, dlatego proszę przeczytaj MÓJ REGULAMIN:
Nie proś o wróżbę, jeśli nie wierzysz w nią, chcesz zaspokoić pustą ciekawość lub zrobić żart;
Nie proś o wróżbę, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, a także w stanie silnego wzburzenia;
Nie wróżę osobom niepełnoletnim i kobietom w ciąży, a także osobom uzależnionym od wróżb, które w niewłaściwy sposób korzystają z Tarota i Jego energii;
Nie podaję szczęśliwych numerów do gier hazardowych;
Nie stawiam diagnoz medycznych, jednak odpowiadam ogólnie na pytania o zdrowie.

Zastrzegam sobie prawo do odmówienia wróżby lub wykonania opracowania numerologicznego bez podawania przyczyny.

Dziedziny: uczucia, partnerstwo, przyjaźń, samopoczucie, finanse, rozwój duchowy, wsparcie duchowe, zdrowie (ogółem).

Pozdrawiam magicznie  Uśmiech
Odpowiedz
#2

   
Witamy w gronie Wróżek...
Powodzenia... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Dziękuję pięknie  Kwiatek
Odpowiedz
#4

Powodzenia Selena Oczko 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Gratuluję i powodzenia Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#6

Seleno, życzę Ci wytrwałości i satysfakcji z zadania, którego się podejmujesz na naszym forum. Na pewno pomaganie i doradzanie innym jest także rozwijające i wzbogacające dla osoby, która się tym zajmuje.

Powodzenia! Uśmiech
Odpowiedz
#7

Dziękuję Wam pięknie Uśmiech
Odpowiedz
#8

Kwiatek Powodzenia ! Buźki
Odpowiedz
#9

Witamy Cię w gronie wróżek, Seleno!  Powodzenia i wiele satysfakcji z udzielania wróżb. Uśmiech Buźki

[Obrazek: tXNnBuP.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#10

Seleno,
niech Twój gabinet przyniesie Ci wiele chwil szczęścia. Gratuluję i powodzenia!
Odpowiedz
#11

Dziekuję Uśmiech
Odpowiedz
#12

To może i ja nieśmiało poproszę o wróżbę ?
Renata 25.10.1974
Wieslaw 06.03.1965

Przeżyłam z owym Panem krótki romans. Pan się wycofał, dlaczego?niewiem.
Ostatnio się odezwał. Złożył mi życzenia zapewne z grzeczności.
Czy z tym Panem czeka mnie coś jeszcze w przyszłości?
Odpowiedz
#13

Witajcie
Odpowiem na Wasze pytania, oczywiście, ale proszę o cierpliwość i zrozumienie. Miałam problem z zalogowaniem się na konto i dopiero w tej chwili odzyskałam dane - ufff...
Postaram się jutro odpowiedzieć na Wasze pytania i zobaczę co pokazują karty Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#14

(04-11-2021, 14:58)czarnula44 napisał(a):  To może i ja nieśmiało poproszę o wróżbę ?
Renata 25.10.1974
Wieslaw 06.03.1965

Przeżyłam z owym Panem krótki romans. Pan się wycofał, dlaczego?niewiem.
Ostatnio się odezwał. Złożył mi życzenia zapewne z grzeczności.
Czy z tym Panem czeka mnie coś jeszcze w przyszłości?
Witaj
Rzeczywiście widzę, że ten Pan mocno Cię oczarował, bo jest to mężczyzna, który zdecydowanie podoba się kobietom, ma urok, przyciąga jak magnes. Ale tak jakby nie do końca On wie jak powinien oceniać sytuację z Tobą, troszkę jakby ma przekonanie, że urzeka Cię, ale emocjonalnie jest taki rozchwiany obecnie, możliwe, że też z innego powodu, może mieć inne sprawy na głowie - mocno mogą go pochłaniać jakieś zobowiązania rodzinne - niekoniecznie bliskie, ale takie, które dają wrażenie przytłoczenia. 
Uczucie miedzy Wami pokazuje się silne, Ty jesteś ciepła, czuła, ale to On ma decydujący głos jeśli chodzi o przyszłość. On lubi czuć się doceniony, błyszczeć, takim jest troszkę Narcyzem. 

Co Cię czeka z nim w przyszłości?
8 buław, 9 kielichów, As Pucharów

Romans odżyje i będzie bardzo intensywny. On właśnie dlatego szuka kontaktu, chce działać - już, zaraz. Wie czego chce, a chce Ciebie i tutaj nie ma żadnych watpliwości. To jest szybkie, takie emocjonalne działanie, odniesiesz wrażenie, że wiele będzie się działo, on jest nastawiony na kontakt, energiczny. Bardzo mu się podobasz, pociagasz go. Będzie z tego ognisty romans, troszkę takie odniesiesz wrażenie, że przekraczanie wręcz jakąś granicę, oddajecie się uciechom, zmysłowości, fizyczności. Jakbyście nie potrafili przestać, zachować umiaru - bardzo płomienny, ognisty romans. Jak to się zakończy?
Bardzo ładnie. As pucharów daje zapowiedź związku, nowych możliwości, czegoś co pojawia się jak prezent od losu, uczucie spełnione, zakochanie, dobry związek, nawet oficjalny - jeśli nie w Kościele to oficjalnie macie szansę być razem, a uczucia będa. 

To co akcentuje się w Waszej relacji to silna fizyczność - tutaj ogień aż bucha Uśmiech Ty jesteś osobą dość romantyczną, ciepłą, masz w swoim obecnym cyklu 7/25, które sprzyja zmysłowości, fascynacji, rozkoszy w sypialni i zdecydowanie taka będziesz. On jest ognistym, temperamentnym mężczyzną o wibracji 3, który również lubi taką aktywność. Wokół niego może kręcic się wiele kobiet, ale jeśli zadbasz by czuł się przy Tobie jak książę z bajki, dopieszczony w każdym calu - bo on tego potrzebuje - to uda Wam się stworzyć relację. Niekoniecznie taką do grobowej deski, ale napewno fascynującą i namiętną Uśmiech Świetnie dogadacie sie w łóżku a także poza nim, choć tutaj - uwaga - to On będzie decydował o przyszłości relacji, o rozwoju. To on dominuje.

Czy będzie to trwały związek?
Walet monet, As pucharów, 6 kielichów

Tak. Ale rozwinie się powoli, nie odrazu będzie mowa o uczuciach. Zbliży Was cielesność, dobry seks i też możliwe, że kwestie finansowe, które wkradną się w Wasze życie. Ktoś komuś może pomóc, wspierać, na takiej płaszczyznie tez będziecie blisko siebie. Ale z czasem pojawi się uczucie, oparte też na dbaniu o siebie nawzajem, wspieraniu się, dające radość, satysfakcję. Nie będzie ono łatwe, ale da Wam radość. 

Ładne są te karty Uśmiech Ty masz lub będziesz mieć wrażenie, ze spotkałaś taką bratnią duszę.
Odpowiedz
#15

Seleno czytając wróżbę jestem w szoku nie spodziewałam się takich wiadomości . Dużo tu prawdy o nim o mnie. Czas pokaże co będzie .
Dziękuję Ci kochana ślicznie.
Odpowiedz
#16

Witaj Seleno,
Czy mogłabym prosić Cię o ogólną a konkretnie: Co spotka mnie pozytywnego lub negatywnego do końca roku? 
Oczywiście wrócę z weryfikacją.
Dane na priv.
Pozdrawiam serdecznie Kwiatek
Odpowiedz
#17

(05-11-2021, 08:18)czarnula44 napisał(a):  Seleno czytając wróżbę jestem w szoku nie spodziewałam się takich wiadomości . Dużo tu prawdy o nim o mnie. Czas pokaże co będzie .
Dziękuję Ci kochana ślicznie.
Czarnulo
Dziękuję.
Karty dają odpowiedź i życzę Ci by potoczyło się to wszystko tak jak chcesz - jak podpowiada serducho Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#18

(05-11-2021, 12:29)Aggata napisał(a):  Witaj Seleno,
Czy mogłabym prosić Cię o ogólną a konkretnie: Co spotka mnie pozytywnego lub negatywnego do końca roku? 
Oczywiście wrócę z weryfikacją.
Dane na priv.
Pozdrawiam serdecznie Kwiatek
Witaj Aggato
O jaka dziedzinę życia chciałabyś dokładnie zapytać - życie uczuciowe, finanse, rodzina, o kilka kwestii? O co dokładnie pytamy kart?

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#19

Zapytajmy o sprawy finansowe, zawodowe i uczucia.

Dziękuję Kwiatek
Odpowiedz
#20

Agatoo,

Na sprawy finansowe:
III Cesarzowa, As Pucharów, II Kapłanka
Odsłoniło się: 5 mieczy, 4 kielichy

Finansowo odczujesz poprawę, możliwa podwyżka, awans, sukces w pracy - również jeśli chodzi o jakieś cechy kierownicze, zarządzanie kimś. Będziesz robić coś nowego, ważny projekt, który będzie na początku dawał Ci sporo radości. As to dobra karta dla bizneswoman Uśmiech Poczujesz się doceniona w tej Papieżycy, również będzie sie to wiązało z lepszymi zarobkami, awansem. To w najbliżych miesiacach. Ale nie potrwa długo...
Uważaj aby za mocno się nie rozpędzać w marzeniach, umieć doceniać to, co jest, gdyż będziesz chciała więcej, a los troszkę da pstryczka w nos. Mieczowe karty mówią, że możesz mieć nieuczciwą konkurencję, ktoś pozazdrości Ci sukcesu, będzie mógł działać na niekorzyść, więc uważaj, bo nie każdy kto z nami pracuje i jest miły jest też przyjacielem. Również możesz mieć wysokie ambicje zawodowe - czy nie aby za wysokie? Poczujesz się w pewnym momencie znużona, odczujesz brak sił, motywacji, więc warto przemyśleć czego chcesz, komu ufać i jak doceniać to co się już ma, bez gonienia za tym by mieć więcej i więcej...

Te karty też odnoszą się do kwestii zawodowych odrazu. Tu pamiętaj, że ktoś nie życzy Ci dobrze - uważaj na osobę w bliskim otoczeniu. Dbaj o motywację do pracy, ponieważ może jej brakowac, mimo sukcesów zawodowych. Możliwe, że to jakieś początki wypalenia zawodowego, a po tych sukcesach, które przyjdą szybko, może pojawić się zmęczenie, znużenie, apatia.

A co w uczuciach?
XI Sprawiedliwość, III Cesarzowa, XX Sąd
Pokazała się: II Kapłanka, IV Cesarz

Zdecydowanie w najbliższym czasie to własnie uczucia pochłoną Cię, będą najważniejsze - mimo tego, że praca będzie Cię mocno absorbować. Jednak w 6. roku osobistym jest to naturalne. Natomiast tutaj nie będzie sie dobrze działo - tak przynajmniej to odczujesz na początku. Widać zakończenie pewnej relacji i to dość bolesne, bo zostaniesz jakby postawiona przed faktem dokonanym z dnia na dzien, a nawet możesz usłyszeć, że dostałaś to, na co zasłużyłaś - to będzie przykre.
Tutaj pojawia się inna kobieta i to ona jest winna rozpadowi związku, który masz. Definitywnie rozstaniecie się, odetniecie od siebie. Będzie to trudne. Ta kobieta od dawna była obecna w życiu Twojego mężczyzny, ale zapewne nie wiedziałas o tym. Ona stoi obok Cesarza, a Ciebie z nim dzieli Sąd, który ostatecznie konczy Waszą relację.
Ale z perspektywy czasu uznasz, że wyszło Ci to na dobre.
Aggato za niedługo wchodzisz w kolejny punkt zwrotny z niefajną dla związków 7/16 - jeszcze nie teraz, za ok. dwa lata, ale pewne symptomy będą widoczne już teraz. Zmieni sie Twoje postrzeganie świata, troszkę zatęsknisz za autonomią, wiedzą, zmienisz zainteresowania. To też czas niefajny dla zdrowia - możliwe jakieś problemy. W uczuciach nie dzieje się dobrze - uważaj na związki, mogą być trudne, niestałe, poczujesz się samotna. Nie pokazuje się tu zbyt wiele pozytywnych wydarzeń.

Jesteś numerologiczna 9, więc w trudnych chwilach zdaj sie na podróże. One będą Ci służyć i pozwolą zapomnieć o trudnych chwilach. Możliwe, że dadza też przyjemne chwile z kimś nowym, bo Twoja wibracja daje radość i sukces w wyjazdach zagranicznych, a nawet dobre prognozy gdybyś chciała na stałe poszukać swojego miejsca na ziemi gdzieś poza granicami...

Dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#21

Seleno bardzo dziękuję za szybką odpowiedź - w styczniu wrócę z weryfikacją.

Pozdrawiam Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#22

Proszę Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości