Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii
#92

(08-07-2022, 21:50)Black_pearl napisał(a):  
(07-07-2022, 22:43)Selena napisał(a):  
(27-06-2022, 07:04)Black_pearl napisał(a):  Seleno wykonujesz fantastyczne portrety numerologiczne  Uśmiech czy mogłabym prosić o wykonanie takiego dla mnie? Uśmiech moja data urodzenia 08.07.1989 
Dziękuję  Kwiatek
Tak. Już leci portret, chodź z opóźnieniem (U mnie ostatnio niestety czasu zawsze mało...)
A oto Twoje liczby:
Droga życia: 6/24/42
Cykl formujący: 7 (Do 08.11.2017 r.)
Cykl produktywny: 8 (Od 01.01.2020 do 08.03.2046 r.)
Cykl żniwny: po 01.01.2047 r.
Punkty zwrotne:
1 PZ: 6/15 (Rok 2019-2020 i kolejnych 9 lat)
2 PZ: 8/17/35 (Rok od 2028 - 2028 ok. i kolejnych 9 lat) 
3 PZ: 5/14/23/32/41/50 (Ok. 2037/przełom 2038 i kolejnych 9 lat)
4 PZ: 7/16/34 (Ok. 2046-2047)

Wyzwania życiowe: 1

A zatem witaj numerologiczna 6-ko, która masz w sobie ciepło, łagodność i spokój 2-ki i nieco hermetyczności i konserwatywności typowej dla liczby 4, ponieważ 6, którą jesteś pochodzi z głównej podliczby 42. Takie osoby jak Ty przychodzą tutaj realizować się w pracy i w rodzinie, co jest trudne, ponieważ musisz niejako znaleźć przestrzeń i na jedno i na drugie. Ważna jest ta materia, to osadzenie w sprawach zawodowych, a jednocześnie jest w Tobie chęć posiadania rodziny, domu i takie masz silne pragnienie w środku.

To, co u Ciebie jest szczególne to fakt, że urodziłaś się 8 dnia miesiąca, a osoby, które rodzą się właśnie 8 dnia miesiąca przychodzą tu na ziemię po to żeby pracować z pieniędzmi i są bardzo mocno osadzone w tej materii. Czyli te pieniądze są ważne w Twoim życiu i to jest widoczne już w cyklu produktywnym, czyli od 2020 r., a dokładnie od początku 2020 r. I tutaj zaczynają się dziać ważne rzeczy zawodowe w Twoim życiu, związane z pieniędzmi i sukcesem zawodowym, a także z koniecznością zdobywania tych pieniędzy i z tym, że posiadasz umiejętności organizatorskie. Co to powoduje?

Jeśli nie będziesz się w tym spełniać właściwie, czyli nie odnajdziesz sobie zdolności organizacyjnych, nie wykorzystasz szansy to możesz stracić to co zyskasz, czyli pieniądze. Możesz mieć też problemy ze zdrowiem. To jest taka ambicja w środku, która mówi Ci, że ważna jest praca, pozycja, to jest dla Ciebie istotne. Sukces pcha Cię do przodu, dodaje skrzydeł, porażka dołuje, sprawia, że wręcz chorujesz, łapiesz totalne "doły". 

Jesteś też nieco konserwatywna i zamknięta w sobie, masz własne spojrzenie na świat, które nie zawsze umiesz obronić, ale gdzieś w środku ten głos "siedzi". To wynika z tego, że ta 6 z drogi życia jest z podwibracji 42, czyli ona daje takie nieco zamknięcie się, wycofania, a przy tej 2 daje również taką niepewność, momentami nieśmiałość, wycofania, lęk - w gorszych chwilach gdy tracisz pewność siebie np., gdy nie wiesz czy napewno robisz dobrze, gdy masz gorsze dni. Dodatkowo jeszcze potęguje to liczba 1, która masz w wyzwaniu, czyli tak jakby mając predyspozycje do tego żeby realizować w swoim świecie materii, zajmować fajne stanowiska, wysokie, mieć te pieniądze, to tutaj Twoim wezwaniem jest liczba 1 - czyli nie zawsze i nie do końca potrafisz odkryć kim jesteś, nie do końca rozumiesz swoją indywidualność i to jest problem, ponieważ w Twoim życiu pojawiają się silne osoby, które próbujący kontrolować Cię, krytykować nawet, czy wyrażać inne zdanie i nie zawsze potrafisz się im przeciwstawić. 

Utrudnieniem w Twoim życiu jest właśnie wibracja liczby 1, a to wyzwanie ma służyć temu abyś odkryła jak powinnaś iść w tym życiu, w jakim kierunku, za jakimi ideałami podążać i żebyś wiedziała, że powinnaś żyć po swojemu.  Są w Tobie duże pokłady kreatywności, przedsiębiorczości i możesz odważnie iść do przodu, o ile inni nie będą Cię hamować, czyli nie możesz im na to pozwolić. Jest to zatem Twoja praca nad sobą i praca z otoczeniem, tak żeby mieć tę silną wolę, a przede wszystkim, po pierwsze, przekonać się, że Twoje pomysły są słuszne, upewnić w tym, a wtedy konsekwentnie ich bronić i iść do przodu.

Osoby urodzone 8 dnia miesiąca są często - też z takimi liczbami dodatkowo jak Ty masz w portrecie - obdarzone dość charakterem, o ile nie ma tych przeszkód, o których wspomniałam wcześniej i wtedy potrafią zachować zimną krew, nawet w trudnych i kryzysowych sytuacjach. Ciekawostką jest fakt, że mówi się o tym, że osoby które mają 8 w dniu urodzenia w poprzednim wcieleniu były magami, czyli one mają bardzo dobrą intuicję. I Ty też potrafisz odczytywać sygnały innych ludzi, nawet takie niewerbalne, delikatne i teraz tak: ponieważ w poprzednim życiu byłaś magiem i zgłębiłaś tę stronę życia to teraz, dla zachowania równowagi, w tym życiu przejdzie Ci poznać to, czego nie odkryłaś w poprzednim, czyli pracować na poziomie ziemskim, pracować z pieniędzmi, z materią i umieć nią zarządzać.

Twoim wyzwaniem na to życie jest zatem pracować z energią ziemi, pracować nad własnym umysłem, nad materią i w ten sposób uzyskasz równowagę, ponieważ prace z energią duchową zakończyłaś w którymś poprzednim wcieleniu. Czyli pamiętaj, że teraz te pieniądze będę do ciebie płynąc i będziesz zmuszona niejako by posługiwać się logiką, być dobra organizatorką. Masz takie zdolności, jesteś praktyczna, skupiona na pracy, masz zmysł ekonomiczny. Natomiast utrudnieniem jest liczba 2, pochodząca z podwibracji 42, ponieważ 2 jest taka spokojna, delikatna, usłużna - nie wpływa dobrze gdy trzeba być zorganizowanym, pewnym siebie. A to wynika z faktu, że w numeorlogii liczba 1 jest przywódcą, liderem, a 2 jest żołnierzem do wykonywania rozkazów i ona czasami się to u Ciebie uaktywnia, czyli brakuje tej wiary w swoje możliwości.

Kiedy mówię ludziom o numerologii to podkreślam, że zakłada się zawsze, że każdy z nas przychodzi tutaj na ziemi w określonym celu i o tym decyduje nasza datę urodzenia, a także np. dzień urodzenia, który mówi bardzo dużo. 8 z dnia urodzenia daje taką silną wolę, daje twardy charakter i to jest człowiek, który bardzo dużo potrafi wytrzymać fizycznie i ma też predyspozycje do dobrego zdrowia - w Twoim przypadku. 

A teraz cykle:

Cykl formujące do 8.11. 2017 roku to jest u ciebie liczba 7. Odnosi się ono tutaj do Twojego miesiąca urodzenia, czyli lipca i mówi o tym, że jako dziecko i jako osoba wchodząca w dorosłość byłaś nastawiona na naukę, na rozwój wewnętrzny i to był też czas takich dosyć skomplikowanych emocji i byłaś wówczas bardzo wrażliwa. To co osiągnąłeś w danym momencie i teraz daje efekty to jest wynikiem wcześniejszej, samodzielnej pracy, przyswajania wiedzy i zaufania do intuicji, ponieważ ona dobrze Ci podpowiada. 

Pochodzisz z domu w którym był dość taki mocny rygor i surowe zasady jeśli chodzi o zachowanie się. Rodzice wymagali żebyś się kształciła i kładli nacisk np. na kwestie duchowe, religijne, na naukę w szkole itp. Mógł panować też w domu porządek, taka wręcz atmosfera chłodu emocjonalnego, czyli nie doświadczałaś jako dziecko aż tak wiele tych uczuć od rodziców, nie było częstego przytulania, mówienia "kocham cię". 

7 pojawia się też u osób w rodzinie, w której nie wspiera się rozwoju dziecka i wtedy te warunki rodzinne sprzyjają temu, że dziecko jest takie izolowane, samo gdzieś odsuwa się na bok, jest dosyć takie zamknięte. Dom wówczas nie jest takim ciepłym, serdecznym miejscem i Ty też jako dziecko mogłaś mieć taką tendencję do życia we własnym świecie wewnętrznym. Nawet mogło to powodować, że przez otoczenie np. w szkole, na podwórku byłaś odbierana jako inna, nawet trudna. Okres ten, kiedy kształtował się Twój charakter, czyli do 2017 r. tutaj nie pokazuje się też fajnie jeśli chodzi o związki czy przyjaźnie. Były różne osoby, wiele relacji, ale one nie przetrwały próby czasu.

W tym momencie - tj. od 2020 r, a dokładnie od stycznia 2020 r. weszłaś w cykl produktywny o wibracji liczby 8. Czyli jest to czas który pozwolił Ci na osiągnięcie sukcesu w realizacji ambicji zawodowych i możesz cieszyć są takim też uznaniem w społeczeństwie i mieć dobrą sytuację finansową. Ale trzeba uważać żeby nie nadużywać możliwości czy wpływów, które się ma, ponieważ to może dać odwrotny skutek i możesz stracić to, co uzyskałeś dzięki swojej ciężkiej pracy. 

Jesteś numerologiczną 6 i bardzo ważna jest dla ciebie rodzina i masz takie przekonanie, że chcesz żeby w Twoim życiu ta rodzina, te dzieci były i masz dosyć konserwatywne podejście do tego, czyli cenisz sobie taki tradycyjny model domu. Rodzina zajmuje ważne miejsce w Twoim życiu, jej posiadania jest jednym z najważniejszych celów w życiu. Ale są też u Ciebie ważne obowiązki zawodowe i zdarza się, że czasami nie masz zbyt wiele czasu na prywatne sprawy. To jest wyzwaniem w Twoim życiu żeby umieć zrównoważyć pracę i te relacje z bliskimi osobami, żeby nadmiernie nie angażować się w pracy, zaniedbując przy tym relacje osobiste, ponieważ może to nawet doprowadzić do rozpadu rodziny. 

Twoim wyzwaniem jest to żeby kiedyś, kiedy będziesz posiadała już swoją rodzinę - lub też ją posiadasz - nie traktować jej jako jeden z elementów sukcesu, czyli nie skupiać się tylko na świecie materialnym. 

Z racji tego, że w poprzednim wcieleniu byłaś magiem to masz możliwości związane z mistycyzmem i możesz w tym kierunku podążać. Też takie odczucia możesz mieć, że intuicja coś ci podpowiada, że coś ci się wydaje i to jest prawda i to są pozostałości z poprzednich wcieleń, ponieważ my ludzie nie pamiętamy tych swoich poprzednich żyć bo byśmy tutaj wszyscy oszaleli Rotfl natomiast pewne sygnały są czasem odczytywane przez nas. I u Ciebie tak może być. 

Pokazuje się u Ciebie w takim starszym wieku, tj. po 2037 roku jakiś problem w związku, to jest wibracja liczby 5/14. Też tutaj już gdzieś tam w jesieni życia jest karmiczna liczba 7/16, która daje takie zawirowania jeśli chodzi o uczucia, możliwość zmiany miejsca zamieszkania, więc ta starość nie będzie taka spokojna, natomiast póki co w tym momencie jesteś w dosyć dobrej sytuacji i masz życie poukładane. Może 

Jest też u Ciebie wibracja liczby 6/15 w 1 punkcie zwrotnym, który zaczyna się 2019 roku i będzie trwał przez następnych 9 lat. To jakby podwojenie liczby 6, którą masz w Drodze Życia, czyli tej chęci posiadania rodziny, pragnienia bycia mamą - obok tych aspiracji zawodowych które masz.
Negatywnie daje to problemy jeśli chodzi o popadanie w skrajności, niestabilność psychiczną, emocjonalną i możliwość popadania w różnego rodzaju kłopoty jeśli chodzi o zmysłowość. Czyli możliwe są tutaj jakieś zawirowanie w związku, a nawet nieszczęśliwej miłości, ponieważ używasz swojej atrakcyjności do zaspokajania pragnień. Mogą być romanse, bo jesteś dość atrakcyjną osobą i możesz w to popadać aż za bardzo, takie skrajności. Trzeba uważać. 

Podsumowując: jako numerologiczna 6 lubisz stabilizację i cenisz ją sobie, chociaż lubisz też używać swojego uroku osobistego. Przyszłaś tutaj po to żeby pracować z pieniędzmi, z materią i żeby odnaleźć się w tej sferze i potrafisz to robić, ale ważny jest dla Ciebie też dom, rodzina, ciepło i masz takie tradycyjne podejście do tego. Uwaga na problemy w związku, na intrygi, zazdrość, konflikty, ponieważ możliwy jest tutaj nawet rozwód czy jakiś taki nieudany związek, który bardzo boleśnie wpłynie na Twoje emocje. 

Jesteś osobą empatyczną, ale czasami bywasz cyniczna. Masz niekiedy tendencję żeby chować głowę w piasek gdy sytuacja Cię przerasta. Cenisz sobie stabilizację, masz sobie zmysł artystyczny i ważna jest dla ciebie taka funkcja bycia nauczycielem dla innych, bycie autorytetem w swojej dziedzinie.

Jeśli chodzi o zawody to tutaj pokazuje się albo bycie nauczycielem lub praca z usługami, praca z klientem w sposób bezpośredni, czyli też takie realizowanie się na co dzień gdzieś w firmie na zewnątrz, gdzie ważne są też obracanie pieniędzmi. Może to być też własna działalność, ale tutaj  to może kolidować z życiem rodzinnym które jest dla Ciebie ważne.

Ciekawa jest również ta liczby 24, którą masz w podwibracji Drogi Życia i ona mówi o tym, że możesz realizować się na dwa sposoby: pozytywnie poprzez podróże, szczęście w miłości i bycie takim autorytetem w życiu społecznym. Ale jeśli nie będziesz wykorzystywać tego co Ci dał los to negatywnie możesz mieć te problemy w sferze uczuć, cierpieć, nawet możliwe są bolesne rozstania, rozwody, zazdrość czy takie nawet szukanie zemsty - czego nie życzę Uśmiech

Pozdrawiam ciepło Uśmiech

Dziękuję za taki super prezent urodzinowy Uśmiech  Kwiatek nic się nie stało, warto było czekać Uśmiech
Cieszę się i jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas i wnikliwą analizę Uśmiech postaram się do wszystkiego odnieść Uśmiech

Tak, zarówno dom jak i praca, to dwie dziedziny, które są bliskie mojemu sercu Uśmiech

Owszem, pieniądze są dla mnie ważne i często się o nie niepokoje, ale nie jestem typem, który  potrzebuje mamony, aby komuś coś udowodnić. Nie odczuwam potrzeby, aby gonić za ekskluzywnymi dobrami.

Zdolności organizatorskich raczej nie mam Smutny teraz od niedawna próbuję realizować się w moim hobby jakim jest ezoteryka, ale działam w pojedynkę,  tu się odzywa ambicja, że chcę być najlepsza :p z drugiej właśnie martwię się wieloma rzeczami.

Konserwatywna jak najbardziej, bardzo sobie cenię tradycyjne wartości. Zamknięta w sobie raczej nie, lubię poznawać ludzi. No z tym wyrażaniem opinii, różnie, tzn. Nie narzucam swojego zdania innym, a jeśli ktoś próbuje przerobić mnie na siłę lub co gorsze zmusić, to wtedy zdecydowanie staję okoniem. Gorsze dni mi się zdarzają i wtedy odzywają się kompleksy Uśmiech

Tak, potrafię zachować zimną krew i nie panikuje z byle powodów, myślę, że dobrze radzę sobie ze stresem, aczkolwiek zdarzają się odstępstwa od reguły Uśmiech opiszę w pw tą część Uśmiech

Kochana Seleno, myślisz że skoro w poprzednim wcieleniu byłam magiem, to teraz powinnam odpuścić ten rejon działań? Magia sama w sobie, w ogóle mnie nie interesuje. Mam takie podejście, że tam nic dla siebie interesującego nie znajdę. Natomiast mam ogromną potrzebę i chęć pomocy innym.

Tak, bardziej odczuwam 8 z dnia urodzenia lub 6 z drogi życia niż niezdecydowana 2 Oczko

W cyklu formującym byłam na pewno zarozumiała przynajmniej jak byłam młodsza teraz staram się to kontrolować Rotfl
 Co do rygoru w domu, to były zasady, ale od zawsze jestem z rodzicami po imieniu, nie było tworzonego sztucznego dystansu. Jednak posłuszna byłam na pewno 
Nauka była ważna, ale uczyłam się tylko tego co lubiłam Uśmiech no i nie byłam typem wzorowej uczennicy, ale ślizgałam się na uroku osobistym xD

Rodzice opiekuńczy zwłaszcza tata, mama bardziej uporządkowana, ale nie brakowało miłości 

Relacje i znajomości nie przetrwały próby czasu poza paroma. Natomiast wynika to z tego, że uważam że z każdym czlowiekiem mamy do przebycia pewien wycinek drogi i jeśli zaczynają się drogi rozjeżdżać, to nie jestem zwolennikiem ratowania wszystkiego na siłę. W szkole podstawowej byłam lubiana, w liceum byłam bardziej na uboczu, ale ze swoją paczką znajomych. Przetrwały przyjaźnie z czasów studiów i relacja z moim mężem Uśmiech

Tak, mam zawód który wiąże się z pewnego rodzaju uznaniem społecznym (napisze na priv), co do pieniędzy różnie i wywierania wpływów, nie mam ku temu sposobności, zresztą nawet mi na tym nie zależy Uśmiech

Mam tendencję do popadania w pracoholizm Uśmiech ale uwielbiam też rodzinę Uśmiech staram się łapać balans xD

Czy po 2037 ta liczba może to być oznaka wdowienstwa? 

Hmmm co do tej podwibracji 6 z 15 mam pewną koncepcję, również napiszę na priv, bo jestem ciekawa czy dobrze kombinuje Oczko co do romansów stanowczo jestem na nie

Bolesne relacje mialam, ale po nich się hartuje, jednak przyznaje to była mocna szkoła życia... zazdrosna bywam jednak staram się nad tym panować, zresztą pomaga na pewno odpowiednie podejście partnera

Cyniczna bywam, jestem złośliwa od urodzenia :p muszę mocno nad sobą panować, żeby nie ukasic kogoś kogo nie lubię  Uśmiech
Z drugiej strony uważam się za osobę empatyczną 

Dziękuję gorąco, jeśli tylko jakoś będę mogła się odwdzięczyć, to śmiało pisz Uśmiech
Pozdrawiam  Hejka

Proszę i cieszę się jeśli pomogłam Uśmiech

A odpowiadając na Twoje pytania: po 2037 roku masz wibrację liczby 7/16/34 i jest to karma miłości. Może być to wdowieństwo i w kontekście 
tego, że w cyklu żniwnym po 2047 masz 9/27 (Zapomniałam dopisać w pierwszym poście) może to oznaczać wdowieństwo takie w sensie osamotnienia, trudności w emocjach, żałoby. To może spowodować skupienie się na rodzinie - dzieciach, wnukach itp. albo wgłębienie w pracę zawodową, może prace dla lokalnej społeczności itd. Ta 9/27 daje takie oderwanie od domu właśnie i zaangażowanie dla innych, wolontariat, praca w lokalnych instytucjach i to się wiąże z Twoim zawodem o którym pisałaś mi priv Uśmiech
 
Natomiast może również być tu zawód miłosny, rozstanie, zdrada - cokolwiek, ale związanego mocno z uczuciami i dla Ciebie to będzie bolesna lekcja dla Ciebie - nie dla partnera, ale dla Ciebie w tej wersji, w Twoim portrecie (Nie wiem jakie partner ma liczby). Piszesz, że nie masz skłonności do romansów, ale może partner ma lub będzie miał?. W każdym razie 7/16 daje zmianę punktu widzenia, sposobu życia - mocny kop od życia, możliwa wyprowadzka w inne miejsce, diametralne zmiany jeśli chodzi o codzienną organizację życia i to się silnie wiąże z partnerstwem. Wdowieństwo również, choć ja tu widzę raczej odejście partnera - dosłownie jako śmierć też, ale też zdrada czy jego czy Twoja bo zmieni Ci się sposób widzenia itp. Będzie to niestety bolesne dla Ciebie.

Teraz jesteś w cyklu produktywnym i to jest wibracja 8 - rodzina jest fundamentem, starasz się chronić ją, dbasz. Ale czas zmieni Twój punkt widzenia i to widać już w 2028 - to jest czas wibracji 8/17/35, a ta 35 ma w sobie egoizm 3 i niepokój 5, którego nie znasz póki co, bo solidnie "trwasz" w 8. Ogółem 7/16 u Ciebie może być właśnie rozstaniowa i to boleśnie, jest tu samotność, emocje, wiele zadumy, 7 jest skupiona na głębi, filozoficzna, bolesna, zraniona. 

Co do 6/15 nie ma w niej tego, co piszesz na priv. Tu powodów należy szukać gdzie indziej jeśli jest tego typu problem. 
6/5 daje czasami zmysłowość, namiętność, romanse na boku - taki człowiek, który żyje lekko, bawi się, zmienia partnerów jak rękawiczki. W Twojej wersji obok stabilnej 4 i 2 nie jest to tak silne. Natomiast nie ma tu problemów o których piszesz na priv. Doradzam Tarota jeśli chcesz wiedzieć dlaczego masz z tym problem - w numerologii nie widzę tego. Nie masz karmy w dacie urodzenia - ewentualnie wchodzi tu karma rodowa, możemy szukać tego w nazwiskach rodowych czy po mężu. Też pytanie o męża i jego ewentualny problem. Możliwości jest wiele. Jeśli chcesz to sprawdzić to zapraszam na priv i napisz mi nazwiska rodowe i zobaczymy no i sprawdzimy Tarotem. 

Dużo dobrego i dziękuję za obszerną weryfikację Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 09-10-2021, 14:10
RE: Wieczory Wróżb - przez Krystyna - 09-10-2021, 15:14
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 09-10-2021, 15:28
RE: Wieczory Wróżb - przez Hazar - 09-10-2021, 19:22
RE: Wieczory Wróżb - przez Aggata - 09-10-2021, 21:07
RE: Wieczory Wróżb - przez Kama - 09-10-2021, 21:28
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 09-10-2021, 22:02
RE: Wieczory Wróżb - przez New_vision - 09-10-2021, 22:39
RE: Wieczory Wróżb - przez LeCaro - 09-10-2021, 23:38
RE: Wieczory Wróżb - przez Iwona Agata - 10-10-2021, 13:41
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 10-10-2021, 15:02
RE: Wieczory Wróżb - przez czarnula44 - 04-11-2021, 14:58
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 05-11-2021, 02:00
RE: Wieczory Wróżb - przez czarnula44 - 25-03-2022, 08:44
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 05-11-2021, 00:10
RE: Wieczory Wróżb - przez czarnula44 - 05-11-2021, 08:18
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 05-11-2021, 13:55
RE: Wieczory Wróżb - przez Aggata - 05-11-2021, 12:29
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 05-11-2021, 13:56
RE: Wieczory Wróżb - przez Aggata - 05-11-2021, 14:55
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 05-11-2021, 18:11
RE: Wieczory Wróżb - przez Aggata - 17-01-2022, 11:55
RE: Wieczory Wróżb - przez Aggata - 05-11-2021, 18:26
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 05-11-2021, 18:30
RE: Wieczory Wróżb - przez Krystyna - 21-12-2021, 01:03
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 21-12-2021, 01:03
RE: Wieczory Wróżb - przez Mikesz - 21-12-2021, 13:52
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 21-12-2021, 23:29
RE: Wieczory Wróżb - przez nastek96 - 12-01-2022, 17:24
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 12-01-2022, 19:02
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 22-09-2022, 20:02
RE: Wieczory Wróżb - przez nastek96 - 12-01-2022, 19:42
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 12-01-2022, 23:27
RE: Wieczory Wróżb - przez Mikesz - 13-01-2022, 19:24
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 13-01-2022, 21:48
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 17-01-2022, 12:11
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 17-01-2022, 14:02
RE: Wieczory Wróżb - przez Aggata - 17-01-2022, 14:47
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 25-03-2022, 16:18
RE: Wieczory Wróżb - przez Efrem11 - 29-03-2022, 22:36
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 29-03-2022, 23:18
RE: Wieczory Wróżb - przez Efrem11 - 30-03-2022, 06:30
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 30-03-2022, 21:19
RE: Wieczory Wróżb - przez Selena - 03-04-2022, 17:16
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 05-04-2022, 03:48
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 08-04-2022, 19:15
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 10-04-2022, 07:34
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 10-04-2022, 14:20
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Dagmara.S - 05-04-2022, 10:46
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 09-04-2022, 20:36
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 06-04-2022, 00:02
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 06-04-2022, 04:22
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Dagmara.S - 06-04-2022, 09:18
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Aggata - 08-04-2022, 12:27
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 10-04-2022, 23:50
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Aggata - 11-04-2022, 17:50
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 09-04-2022, 23:40
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 11-04-2022, 20:55
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez czarnula44 - 12-04-2022, 09:21
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 14-04-2022, 00:16
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez czarnula44 - 14-04-2022, 09:48
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 26-04-2022, 22:32
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Aggata - 12-04-2022, 13:32
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 14-04-2022, 03:41
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-04-2022, 17:52
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 16-04-2022, 03:00
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 16-04-2022, 16:19
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 17-04-2022, 04:54
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 19-04-2022, 00:43
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Dagmara.S - 20-04-2022, 10:32
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 26-04-2022, 19:38
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez czarnula44 - 27-04-2022, 09:44
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez czarnula44 - 28-04-2022, 08:38
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 27-04-2022, 12:26
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 28-04-2022, 03:30
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 28-04-2022, 22:46
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Niezapominajka13 - 08-05-2022, 18:31
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-05-2022, 18:12
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Niezapominajka13 - 16-05-2022, 21:04
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 17-05-2022, 15:53
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Niezapominajka13 - 17-05-2022, 20:28
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 18-05-2022, 23:41
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Niezapominajka13 - 19-06-2022, 23:05
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 12-07-2022, 23:41
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Niezapominajka13 - 24-07-2022, 16:26
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 26-07-2022, 20:30
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Black_pearl - 27-06-2022, 07:04
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 28-06-2022, 21:24
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 07-07-2022, 22:43
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Black_pearl - 08-07-2022, 21:50
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 12-07-2022, 23:08
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 14-07-2022, 20:27
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Lysandra - 15-07-2022, 16:12
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-07-2022, 21:26
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Renato - 20-07-2022, 09:34
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 22-07-2022, 15:48
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Renato - 24-07-2022, 17:04
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 27-07-2022, 14:43
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Arbogast - 24-07-2022, 10:21
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 26-07-2022, 20:44
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Arbogast - 28-07-2022, 05:00
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 28-07-2022, 23:21
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 30-07-2022, 19:19
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 02-08-2022, 15:08
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-10-2022, 18:10
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 02-08-2022, 17:40
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 02-08-2022, 19:11
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-10-2022, 18:15
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 11-09-2022, 14:45
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez nastek96 - 22-09-2022, 14:32
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 22-09-2022, 17:09
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez nastek96 - 22-09-2022, 18:40
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 22-09-2022, 19:33
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 23-09-2022, 18:21
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez nastek96 - 22-09-2022, 22:03
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 23-09-2022, 17:54
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez nastek96 - 24-09-2022, 11:04
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 24-09-2022, 17:10
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 24-09-2022, 17:15
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez nastek96 - 25-09-2022, 21:26
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 25-09-2022, 23:01
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Krystyna - 25-09-2022, 21:45
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez anussshka - 30-09-2022, 18:29
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-10-2022, 18:39
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez anussshka - 17-10-2022, 18:49
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez anussshka - 24-10-2022, 20:29
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 03-11-2022, 19:17
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 04-10-2022, 19:26
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-10-2022, 18:20
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 17-10-2022, 20:38
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Poziomkowa Magnolia - 05-11-2022, 02:57
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 28-12-2022, 17:52
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Poziomkowa Magnolia - 29-12-2022, 20:36
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 30-12-2022, 19:53
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 14-11-2022, 23:38
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Lysandra - 15-11-2022, 07:02
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Poziomkowa Magnolia - 17-11-2022, 21:47
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez LeCaro - 24-11-2022, 06:45
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 28-12-2022, 17:28
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 28-12-2022, 17:26
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 28-12-2022, 17:53
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Poziomkowa Magnolia - 03-01-2023, 05:19
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 09-01-2023, 18:21
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Poziomkowa Magnolia - 09-01-2023, 20:08
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 10-01-2023, 01:31
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Poziomkowa Magnolia - 10-01-2023, 06:46
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 18-01-2023, 23:39
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 10-02-2023, 17:36
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 16-02-2023, 20:36
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 16-02-2023, 21:29
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 17-02-2023, 00:36
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 17-02-2023, 17:44
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 17-02-2023, 23:58
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez satyamevajayate - 27-03-2023, 18:40
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Poziomkowa Magnolia - 28-03-2023, 00:34
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 29-03-2023, 22:25
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 02-04-2023, 00:06
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez satyamevajayate - 02-04-2023, 11:43
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 02-04-2023, 22:58
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 24-05-2023, 19:32
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-06-2023, 00:06
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 15-06-2023, 00:03
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez iskiereczka_86 - 21-06-2023, 10:05
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 12-07-2023, 17:45
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez iskiereczka_86 - 12-07-2023, 19:04
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez iskiereczka_86 - 12-07-2023, 18:01
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 12-07-2023, 18:20
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Walentynka - 24-06-2023, 19:22
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 30-06-2023, 16:16
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez realthing - 03-07-2023, 10:52
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 12-07-2023, 17:54
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez realthing - 13-07-2023, 14:09
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 18-07-2023, 21:45
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez eda - 06-11-2023, 14:51
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 18-11-2023, 11:07
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez eda - 18-11-2023, 22:06
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Selena - 19-11-2023, 12:48
RE: Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii - przez Tajlandia - 27-03-2024, 22:02
Prośba do Seleny ... - przez Mikesz - 18-12-2021, 20:48
RE: Prośba do Seleny ... - przez Selena - 18-12-2021, 21:12
RE: Prośba do Seleny ... - przez Mikesz - 18-12-2021, 23:10
RE: Prośba do Seleny ... - przez Selena - 21-12-2021, 00:57
RE: Prośba do Seleny ... - przez Selena - 21-12-2021, 00:59



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości