Boski Tarot u Hazar

Tarot Oczko

Pytanie Czy w obecnej pracy masz szanse na awans ?
7 kielichów - tak szanse masz Oczko tylko że to jest jeszcze na poziomie takiego gdybania, jeszcze nie jesteś sklasyfikowana czy nie ma konkretnej recepty na Twój potencjał pracy, czyli na razie jeszcze nie wiadomo czy i na jakie stanowisko można Cię awansować, bo w sumie to po trochu na każde sie nadajesz.

Czy  do końca czerwca 2019 dostaniesz awans ?
XVI Wieża - do końca czerwca to nie nastąpi Oczko pracuj sobie spokojnie, pokaż w czym jesteś naprawdę dobra, tak by ktoś nie miał wątpliwości co do Twojej osoby

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo ???? sama prawda. Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz

(16-03-2019, 22:49)Hazar napisał(a):  Mariposa Oczko

pytanie : Jak będzie wyglądać kolejna współpraca pomiędzy wami ?
4 monety, IX Pustelnik, As monet - poprawnie, myślę że nie będzie żadnych gwałtownych działań czy emocji, pokazało sie trochę to jak każdy sobie rzepkę skrobie ale też dojrzejecie do tego by razem współpracować w miarę efektywnie.

czy twoje obawy są uzasadnione ? 8 monet - w sumie to   też nie do końca, trochę doszukujesz się na wyrost, coś tam nie podoba ci się wszystko ale w sumie nie znajdziesz jakiegoś poważnego haka ;Oczko żeby się czegoś przyczepić

Czym to się skończy ? Królowa denarów, 4 kielichów - skończy się dobrze zrobioną robotą ;Oczko znowu będziesz się czegoś doszukiwać szukać dziury w całym ale bez obaw to się pokazuje że już wszystko sie oczyściło, te złe emocje opadną bezpowrotnie do rozpoczęcia tej współpracy, zwyczajnie każde odpuści Oczko

Mariposa ;Oczko możesz śmiało patrzeć w przyszłość to się rozwieje jak poranna mgła, jest szansa naprawdę na świetna współprace i nikt nie będzie ci w tym przeszkadzał.

Wszystkiego dobrego ;Oczko
Hazar
Hej, Hazar, wracam jak bumerang Rotfl Ta współpraca, o której myślałam, miała być w lipcu, doszło jednak do nieoczekiwanej kolejnej kilka dni temu, a dokładnie we wtorek, pytałaś kart o kolejną współpracę a nie konkretnie o lipcową, więc chyba mogę już zweryfikować Tak
Było całkiem miło, momentami nawet bardzo, i to z jego strony, o dziwo Uśmiech
Zaczęliśmy w cztery osoby i jak te 4 monety np. u Crowley'a- każdy w swoim kąciku, każdy pustelniczo i pracowicie dłubał na swoim poletku, co miało dać potem jedną całość, nowy początek pod kolejne etapy pracy w naszej firmie.
Dla mnie to była szansa nauki czegoś nowego, bardzo odpowiedzialnej pracy, gdzie nie ma miejsca na błędy, dostałam duży kredyt zaufania i starałam się jak mogłam, żeby wywiązać się jak najlepiej ze swojej części, pod koniec rzeczywiście miałam już dość w tych 4 kielichach Zmęczony Ale byłam bardzo z siebie dumna i wszyscy dla których wykonywałam tę pracę byli ze mnie zadowoleni Oklaski No, ale na efekty trzeba będzie trochę poczekać i chciałabym jeszcze dopytać, jakie te efekty będą i jak zostanę oceniona Myśli Stres 
Relacja między nami, pomimo tej współpracy, nie poprawiła się, tylko kiedy pracujemy razem- jesteśmy teamem, na co dzień staram się go unikać jak mogę.
Do lipca jeszcze trochę czasu Oczko
Odpowiedz

Mariposa ;Oczko pytasz o jedno a myślisz o drugim :Rotfl

Wyrzuciło mi przy tasowaniu 4 kielichy i Króla Buław, pożądliwe są te Twoje myśli ;Oczko

Pytanie jakie będą efekty pracy o którą pytasz ? 6 mieczy - wprowadzą nowe rozwiązania, otworzą nowe możliwości, faktycznie praca którą wykonałaś była bardzo dobra bo na pytanie jak zostaniesz oceniona ?
VII Rydwan i XVII Gwiazda - Jako odkrywca, nieustraszony nowator i bardzo dobry fachowiec.
Ita nadzieja ;Oczko ktoś będzie pokładał w Tobie nadzieję więc może w przyszłości zaowocować to awansem.

reasumują mam zdublowaną kobiecą postać na "pojeździe" świetnie się pokazałaś jak liderka i tak właśnie cię oceniają

Wszystkiego dobrego Mariposa Kwiatek 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzięki, Hazar Kwiatek 

Ale teraz chodziło mi naprawdę o efekty pracy, nie daj Bóg, żeby coś poszło mi nie tak, bo nie dość, że kawał roboty pójdzie się paść i może trzeba będzie powtarzać, to jeszcze będzie wstyd i stracą do mnie zaufanie Załamka A chciałabym się tam do nich jakoś wkręcić na dłużej, żeby mnie brali pod uwagę w razie czego Oczko Mam swoje ambicyjki i idę do przodu, stąd pewnie ten Rydwan, bo fachowcami to są oni, ja tylko przyszłam pomóc, bo mieli akurat braki kadrowe w tym dniu  Rotfl Może Gwiazda tu dobrze rokuje na przyszłość pod tym kątem Ok Chyba, że pomyśleli- ooo, przyszła gwiazdorzyć z tymi swoimi długimi paznokciami  Wyśmiewacz Oczko
No, zobaczymy, jak wyjdzie, pewnie za jakieś 2 tygodnie będę już coś wiedzieć Boi się

A co do niego... to tak, cały czas o nim myślę   Zawstydzony
Odpowiedz

Mariposa przeczytaj, napisałam jakie będą efekty, wprowadzą nowe rozwiązania, otworzą nowe możliwości... nie rozumiem co jest niejasne ;Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Ależ ja rozumiem, co napisałaś, Hazar, chodziło mi o coś innego, bo tak jakoś zasugerowałaś, że pytam o jedno, a myślę o czym innym, więc się odniosłam,  może się nie zrozumiałyśmy, never mind, dzięki jeszcze raz, wrócę z weryfką Tak
Odpowiedz

A tak tak Rotfl no tak mi przy tasowaniu wypadło to są dla mnie najważniejsze kwestie i pokazują z jaką energią pytający się zwraca Oczko

wszystko pokazało się bardzo dobrze, dużo zyskałaś na tej współpracy Oczko naprawdę

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(06-04-2019, 19:37)Hazar napisał(a):  Pytanie jakie będą efekty pracy o którą pytasz ? 6 mieczy - wprowadzą nowe rozwiązania, otworzą nowe możliwości, faktycznie praca którą wykonałaś była bardzo dobra
Hej, Hazar, wczoraj widziałam pierwsze efekty, wygląda to obiecująco ale trzeba jeszcze poczekać. Zerknę tam jeszcze na pewno w przyszłym tygodniu, może jeszcze po świętach. O ocenę będę musiała zapytać ich szefa za jakiś czas, najlepiej już po badaniach w laboratorium, czy nie ma błędów.
Odpowiedz

Trzymam kciuki Uśmiech Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(02-02-2019, 21:40)Hazar napisał(a):  Mariposa

Pytanie -czy będziecie razem pracować przez najbliższe miesiące ?

As Kielichów, 2 buławy, 8 mieczy - prawdopodobnie nie będziecie, bo niby jest nadzieja ale jakaś taka płonna, i pojawia się wybór taki w "te albo we te"  możliwe że będą jej dokuczać i to bardzo więc dlatego odejdzie, bo pokazuje się że ktoś da jej nieźle popalić za tą siostrzaną firmę, słabo to się pokazuje. Tam relacje między wami mogą sie popsuć między wami... bo na pytanie jak to wyjdzie z tym waszym wspólnym zamieszkaniem ?
7 buław - będziecie sie przed tym bronić, drogi się wam rozchodzą ;Oczko
Tak bywa ;Oczko
musisz  chyba szukać innego współlokatora

Pozdrawiam serdecznie
Hazar

Koleżanka wraca do pracy w poniedziałek, szef ponoć zastanawiał się, czy ją w ogóle ściągnąć z powrotem do nas ale problemem nie była ta siostrzana firma, był inny powód  Paluszkiem
A co do wspólnego zamieszkania- zaczęła się jednak wycofywać z pomysłu i wynajdować trudności, więc...mówi się trudno, może i lepiej  Oczko

Wesolych Świąt, Hazar Buziak
Odpowiedz

(20-04-2019, 18:12)Mariposa napisał(a):  Koleżanka wraca do pracy w poniedziałek, szef ponoć zastanawiał się, czy ją w ogóle ściągnąć z powrotem do nas ale problemem nie była ta siostrzana firma, był inny powód  Paluszkiem
A co do wspólnego zamieszkania- zaczęła się jednak wycofywać z pomysłu i wynajdować trudności, więc...mówi się trudno, może i lepiej  Oczko

Wesolych Świąt, Hazar Buziak

dziękuje Mariposa

Mam  nadzieję że zaraz jej nie wywieje jej z powrotem Rotfl
Znajdziesz sobie innego współlokatora, spokojnie Oczko
Trzymaj sie ciepło
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dobry wieczór,
minęło trochę czasu od ostatniej wróżby... i przychodzę ponownieUśmiech
Znów z pytaniem o relację. 
Czy powinnam angażować się w relację z tym Panem czy to tylko zabawa z jego strony?
Pozdrawiam.

A co do ostatniej wróżby to sprawdziła się - zdecydowanie uważał mnie za przyjaciółkę do której może przyjść z każdym problemem (taka do tańca i do różańca
Kontakt między nami na pewien czas ucichł całkowicie. Raczej nic się nie zmieniło przez pół roku.
Odpowiedz

Witaj Brzeginka Oczko
nie za ciekawie się to pokazało.
Pytanie:
Jakie są jego intencje? - 7 mieczy- nie są szczere, podchodzi Cię jak złodziej, motywy jego działania to kłamstwo i oszustwo.

Jakie są jego zamiary? - XIX Słońce, 0  Głupiec - zamierza zdobyć Twoją przyjaźń i Ciebie, wyciąga rękę na obu kartach, wyciąga a więc są to ważne sprawy dla niego i bardzo tego chce.

Czemu ma służyć ta relacja? As mieczy, VII Rydwan - Chce mieć jasną sytuację że jest zdobywcą, tak jakby robił to dla sportu, że każdą może mieć kiedy tylko chce.

Może nie było by to wszystko złe, tylko że karta otwierająca to karta ukrytego wroga, ono ogniskuje już na cały rozkład.
Uważaj, na pewno czegoś chce od Ciebie ale intencji nie ma szczerych.
Warto sobie dzielić to co mówi i robi na dwoje Oczko 
Wszystkiego dobrego Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam serdecznie, moge prosic o wrozbe na ten rok, chetnie sie dowiem co tam szykuje mi przyszlosc ????????
Odpowiedz

Witaj Renata Oczko 
Pytanie: Co przyszłość szykuje dla Ciebie jeszcze w 2019 r.?

Uczucia- 7 mieczy, 5 kielichów, 7 kielichów - w uczuciach porażka, uważaj na oszusta nieźle da ci popalić, wylejesz wiele łez przez niego i marzenia o dobrobycie, miłości i szczęściu rozwieją się w drobny pył..

Sprawy zawodowe - X Koło fortuny, 9 kielichów, XV Diabeł - w sprawach zawodowych, już lepiej, jakiś podarek od losu się szykuje Oczko i nagle może sie okazać że na wszystko cię stać i niczego nie musisz sobie odmawiać, ale uważaj by się nie uwikłać w jakieś podejrzane interesy czy namiętności, bo ten wzrost poziomu życia może cię drogo kosztować, łącznie z uzależnieniem i groźbą utraty wolności.

Sprawy zdrowotne - Królowa Mieczy, VIII Moc, 8 buław - ze zdrowiem jest ok, Królowa pokazała sie zdrowa i zadbana, widzę że się osłania czyli prawdopodobnie suplementacja i zdrowa dieta jest Oczko  jest moc i aktywne działania, tutaj na tym polu problemów żadnych nie widać.

Pytanie: Czy w 2019 r los szykuje dla Ciebie jakąś niespodziankę ?
3 monety - nie, bez niespodzianek, rok raczej monotonny, czyli to co sie pojawiło w kartach, to sprawy którym już jest nadany bieg, dramatycznych zwrotów akcji nie będzie Oczko żadnych życiowych przełomów.
W sumie to już niewiele tego roku zostało Oczko
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
bardzo dziękuję za wróżbę. Niestety, ale intuicja dobrze podpowiadała, żeby nie ufać za bardzo.

Pozdrawiam cieplutkoUśmiech
Odpowiedz

Dziekuje kochana, oczywiscie wroce z weryfikacja ????????
Odpowiedz

Witaj Hazar.

Mam już częściową weryfikację wróżby i niestety rzeczywistość wyszła trochę inaczej niż pokazały karty. Jak pisałam zaraz po wróżbie na priv odbyła się rozmowa, która przez wątpliwości z obydwu stron dotyczących związku na odległość zakończyła relację. Jak się okazało na jakiś czas ponieważ nastąpił kontakt i spotkaliśmy się jeszcze zapowiadało się dobrze. Po spotkaniach dowiedziałam się w kolejnej końcowej rozmowie, że on to jeszcze raz przemyślał i zastanawia się czy nas łączy jedynie więź fizyczna czy też mentalna. Tu też ten ogień w jego głowie, który zobaczyłaś w kartach. Tej mentalnej było bardzo mało również w moim odczuciu.
Szkoda mi tej relacji bo facet fajny, tylko za dużo myśli.. mam też wątpliwości czy obok niego nie kreci są jakaś blondynka ? Jej w kartach wcześniej nie było wiec mam nadzieję, że był uczciwy.

Niby wszystko już jest zakończone, ale chcemy się jeszcze zobaczyć niebawem. Czy możesz spojrzeć w karty jak przebiegnie rozmowa i czy zakończymy to spokojnie i czy  jakiś kontakt jeszcze będzie nawiązany?

Hazar, od rana w głowie siedzi mi jeszcze jedno pytanie i chce je rozwiać. Co naprawdę sprawiło, że on doszedł do wniosku, że mimo chęci to i tak się nie uda?
Odpowiedz

Witaj Mydream Oczko 
Pytanie: Jaki będzie przebieg rozmowy o którą pytasz ?
XII Wisielec, Paź monet, 4 monety - w zasadzie żaden, nic sie tak naprawdę nie wyjaśni nie będzie tego kategorycznego określenia się albo na tak albo na nie, a może nawet się odwlecze w czasie, niby jakaś wola tej rozmowy się pokazała, ale taka płocha, i zaraz takie schowanie się do skorupy i niechęć do wynurzeń na temat więzi czy czegokolwiek i są pieniądze w tle, na każdej karcie w ręce mam monety, które jeszcze na pierwszej karcie wypadają z dłoni ale bardziej przez nieuwagę, to już na ostaniej kurczowo są ściskane.
( to może być drugie dno waszej relacji, tak jakby się obawiał że przepuścisz jego zasoby materialne)

Czy będzie jeszcze kontakt między wami w przyszłości - 8 mieczy, Paź kielichów - będzie utrudniony, ciężko będzie tak swobodnie zagadać , tak mimochodem, gdzieś ten natłok informacji będzie przeszkadzał, takie natrętne myśli, ciężko będzie się wyrwać z tej matni pomimo chęci .

pytanie Kto doszedł do wniosku że to się nie uda ?
XVI Wieża - liczyłam że tarot pokaże mi płeć bo nie jestem przekonana że to "on" ale karty zostawiły to dla siebie, dlatego napisze tak, ktoś z was się przestraszył i stanowczo wycofał i  to pod wpływem jakiegoś wydarzenia, to nawet mogło być jedno nieopatrznie wypowiedziane zdanie ale ewidentnie komuś podcięło nogi...
Powód- As Monet - dosłownie "za małe szanse żeby się udało, nie ma szans, to się nie uda" i znowu jest kasa w tle,może być tak że macie całkowicie odmienne podejście do materii.

Rada - As kielichów - spokojnie, zaufaj sobie i okaż trochę zrozumienia a jeszcze wszystko może się odmienić Oczko
Niestety na teraz nie pokazały się uczucia, ale zgrzyt na planie materialnym, przeanalizuj sobie na spokojnie tą relację, czasami wystarczy parę dni i już wydaje się wszystko prostsze Oczko
Trzymaj się ciepło Oczko
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci Hazar za tak wnikliwą wróżbę i poświęcony czas :kwiatek:
Karty pokazały właściwie wszytko to co się działo..
Skąd pieniądze we wróżbie.. zaczęło się od wizyty u mechanika (dość kosztownej) tak, że musiał pożyczyć pieniądze. To chyba go przygniotło i wpłynęło na losy kolejnego  spotkania ponieważ napisał mi otwarcie, że jest mu głupio, że na majówkę nigdzie nie ruszymy i żebym wyjechała gdzieś z koleżanką. Na odpowiedź, że mogę zaszyć się z nim w domu i oglądać seriale byle by razem zostałam zbyta.. i tu zaczęły się poważne wątpliwości z mojej strony. Kwestie finansowe mamy totalnie różne ja mam własną działalność on nie zarabia kokosów.. dla mnie to nie jest problem ponieważ wiem, że życie bywa przewrotne i warto mieć przy sobie kogoś bardzo wartościowego na kim można polegać. Choć rozumiem, że jest facetem i może się z tym nie czuć dobrze. Co do tych podciętych nóg, właśnie była sytuacja,że źle dobrałam słowa bo liczyłam na więcej dystansu do siebie z jego strony.. niestety nieświadomie go uraziłam i sam mi powiedział już w ostatniej rozmowie, że to przez to nabrał wątpliwości. Dlatego karty nie pokazały kto zakończył to wszystko ponieważ on nabrał wątpliwości a ja podjęłam ostatnią rozmowę by to wyjaśnić.. niestety przez telefon z powodu odległości. Dlatego ustaliliśmy,że się spotkamy by zakończyć to jak ludzie z szacunkiem do siebie.
Dam jeszcze znać czy rozmowa się odbyła i jak przebiegła.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. :buzki:
Odpowiedz

No teraz jasne... On ma za mało monet, jesteś poza jego możliwościami finansowymi, obawiam się że tego nie przejdzie, honorowy, duma mu nie pozwoli na bycie "utrzymankiem" w jego mniemaniu. Musiałby zmienić myślenie albo zacząć lepiej zarabiać .... odpowiedzialny facet Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości