Boski Tarot u Hazar

I właśnie dlatego tak trudno mi odpuścić, ale już kiedyś walczyłam z całych sił o relację, w której ktoś nie widział sensu i sam nie do końca wiedział czego chce..szybko wyciągam wnioski. Jest odpowiedzialnym i troskliwym facetem,z którym chciałabym coś stworzyć tylko strasznie pogubionym. Na początku znajomości znikąd rzucił tekst,ze musi gdzieś dorobić.. trochę mnie to zastanawiało bo ma stałą pracę i możliwość rozwoju w niej,ale praca mundurowa i kiedyś padło pytanie z jego strony czy wiem ile zarabia się w takich służbach. Wyjaśniłam mu ,że wiem ale to nie pieniądze mają dla mnie największą wartość w życiu.
Te 9 buław, które wypadło w poprzedniej wróżbie świadczące o jego wrażliwości mogło być dla mnie jakimś ostrzeżeniem, żebym lepiej dobierała słowa bo on strasznie bierze wszystko do siebie co zrozumiałam po fakcie.
No nic.. jesteśmy umówieni na spotkanie i też mam wrażenie, że nic już się nie zmieni. Dobrze, że karty nie pokazały awantury Oczko) bo tego trochę się bałam, że będą jakieś wyrzuty. A jak będzie zobaczę niebawem i dam znać Uśmiech
Odpowiedz

Witaj, Jesteśmy po rozmowie i wyszło dokładnie tak jak w kartach. Nie padło ani tak ani nie. Jedyne co ustaliliśmy to to, że oboje chcieliśmy i myśleliśmy że coś konkretnego z tego wyjdzie jednak za dużo myślenia z jego strony.. tak jak widziałaś to w kartach on się strasznie boi, nie jest pewny siebie przyznał nawet, że sam robi tarczę wokół siebie wyszło nawet, ze dopisywał jakieś historie by dodać sobie pewności. Co do przesunięcia w czasie to spóźnił się ;D Oczko  Pożegnaliśmy się po przyjacielsku życząc sobie wszystkiego dobrego.
Kwestii finansowej już nie poruszałam bo kiedyś już usłyszał jaki stosunek mam do pieniędzy i co jest dla mnie najważniejsze.

Przykro bo pozostał niedosyt. Zależało mi i wyciągnęłam raz rękę. Niestety drugi raz usłyszałam, że to się nie uda bo on ma wątpliwości..jakby sam do końca nie wiedział czego chce. Ciężko mi to zrozumieć, ale widocznie tak musiało być.

Dziękuję za poświęcony czas Uśmiech
Miłego weekendu! Uśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz

Mydream nie smuć się Oczko zawsze możecie zostać w przyjacielskich relacjach a zresztą kto wie jak jeszcze może być w przyszłości. nie trzeba się zamartwiać miłego weekendu Oczko 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar! Wracam z nico opóźnioną weryfikacją wróżby  Uśmiech Wróżba sprawdziła się, szczególnie niestety co do jej negatywnych aspektów, także moja relacja z dawnym kolegą jest mniej więcej tak samo kiepska jak i kilka miesięcy temu. Nie zauważyłam tego możliwego "impulsu" do zmiany, o jakim wspominałaś, aczkolwiek nie wykluczam, że mogłam go po prostu przegapić. Tak czy owak, dziękuję za wróżbę jeszcze raz i się odmeldowuję  Rotfl
Odpowiedz

Hej chciałbym Cię prosić o wróżbę, za miesiąc kończę semestr i chciałbym wiedzieć czy znajdę jakąś pracę na te 3-4 miesiące, w przeszłości bywało z tym ciężko. Także takie jest moje pytanie: czy w okresie połowa czerwca -do października uda mi się znaleźć jakąś konkretną w miarę płatna pracę? Nie chodzi mi o jakieś fuszki, typu 2 dni na tydzień ale coś bardziej regularnego Uśmiech.. pozdrawiam.
Odpowiedz

Pioggia
Pytanie": Czy w okresie połowa czerwca do października uda się znaleźć konkretną pracę w Twoim mniemaniu ?
2 Miecze - prawdopodobnie nie 
Co jest tego możliwą przyczyną ?
Rycerz Buław, 9 mieczy - pierwsze Twój słomiany zapał, nie pozwalasz sobie na wdrożenie się do pracy, za dużo energii idzie na start i szybko zaczyna jej brakować, co negatywnie na Ciebie wpływa, pogarsza się samopoczucie.
Nie zaciekawcie się to pokazuje, wprowadzasz sam w swoje życie zawodowe dużo złych emocji, zamartwisz się tym że nie ma tej stabilności w tej sferze.

Rada - VIII Moc - trzeba popracować nad sobą, nad swoją samooceną, zwyczajnie wziąć się za siebie i wprowadzić trochę spokoju, jakoś tak się pokazałeś jako "kierownik zamieszania", stała praca to przede wszystkim funkcjonowanie w grupie i to trzeba mieć na uwadze 
Spokojnie, masz jeszcze czas, prognozę zawsze można zmienić, jeżeli uzmysłowimy sobie dlaczego ona tak wygląda Oczko
Ewentualnie zmień swoje wymagania, bo od czegoś trzeba zacząć.
Wszystkiego dobrego Oczko
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Ok dzięki, teraz zrobię wszystko,żeby ta wróżba się nie sprawdziła i wrócę z weryfikacją za jakiś czas Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Mam pytanie. Jaka będzie atmosfera w pracy na najbliższe 3 msc. i co o mnie mysla współpracownicy?
Marta 11.03.94
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Marta Oczko 
Pytanie : Jaka będzie atmosfera w Ciebie w pracy przez najbliższe 3 ms?

As Monet, 8 Buław, 5 monet - pojawi się jakiś nowy projekt w który zespół zostanie zaangażowany ewentualnie ty do takiego zadania zostaniesz skierowana, będzie wymagał mnóstwo działań z waszej strony i może sie zrobić chaotycznie co niestety spowoduje pewne braki i ta atmosfera może być trochę ciężka
dołożenie do 5 monet XIX Słonce - wpłynie to przede wszystkim na kontakty towarzyskie, więc jeśli będziesz miała poczucie osamotnienia to nie dlatego że cię izolują, a dlatego że roboty będzie od groma Oczko

Pytanie:
Jak jesteś postrzegana przez współpracowników ? -  XIV Umiarkowanie
Jakie budzisz u nich emocje ? - XX Sąd Ostateczny

Oni na razie są ostrożni ale wrażenie jakie na nich wywarłaś to takie bardzo wyważone, postrzegana jesteś jako bardzo wyśrodkowana i nie budzisz jakiś specjalnych emocji ani złych ani dobrych, w zasadzie każdy może się z Tobą dogadać i choleryk i flegmatyk Oczko i co najlepsze widzą jakąś nadzieję w Tobie, że wyrwiesz ich z marazmu czy z takiego otępienia, "zaliderujesz" ten zespół, brakuje im widocznie kogoś kto weźmie na siebie takie zespołowe sprawy i mogą to zrzucić na Ciebie 
Na brak pracy na pewno nie będziesz narzekać na najbliższe 3 ms Oczko

wszystkiego dobrego Uśmiech
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Sama prawda jak zawsze. Dziękuję serdecznie Buźki
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Chciałabym cię zapytać czy ból w mojej nodze jest tylko chwilowy czy to raczej coś poważnego i powinnam iść do lekarza?
Mając 11 lat miałam operacje kości udowej i od tamtego czasu mam śrubę w kości udowej. Nic złego mi się nie działo i w ogóle jej nie czułam. Ale odkąd chciałam pomoc mojemu psu energią to zaczęła mnie boleć, i zaczynam się naprawdę zastanawiać czy zrobiłam sobie coś złego przez to, chociaż nie dałam mu mojej energii >.<. Może nie boleć boleć, tylko mam takie wrażenie że ta śruba lub coś w środku mojego uda naciska mi na nerw i ciągle czuję takie coś jak przy rozciąganiu nogi. Tą śrubę mam już od 9 lat. A teraz mnie tak "boli" nawet jak siedzę i nic nie robię z tą nogą.
Dane wysyłam na PW.

Chciałabym tutaj też dodać jeszcze nie ruszałam się dużo przez cały miesiąc, w sumie to tylko leżałam na łóżku i spałam do godziny 11 zawsze, więc też mogłoby być to z tego powodu, ale nie jestem pewna czy to jest tylko taka "błahostka" z tym że mnie boli czy coś poważniejszego bo głównie boli mnie w okolicach prawego uda gdzie właśnie miałam tą operację i nie wiem czy przejdzie do kilku dni
Odpowiedz

Witaj Ismeni Oczko 
Pytanie: Czy ból w Twojej nodze jest chwilowy ?
4 kielichy dołożenie XIX Słońce - Ból prawdopodobnie nie jest chwilowy bo pokazało mi się że coś się tam utworzyło, jakaś cysta, "bańka" i to może być jakiś stan zapalny ale zamknięty w kulistej formie, na obu kartach mam jakieś kuliste twory z poświatą

Czy powinnaś iść z tym do lekarza ?

3 miecze, II Kapłanka - tak jak najbardziej, powinnaś iść, bo ból prawdopodobnie nie przejdzie a będzie coraz większy, zabierz całą dokumentację jaką masz ze sobą na wizytę bo to może przyspieszyć diagnozę.

Mam nadzieję że się mylę ale nie lekceważ tych objawów, słabe te karty wyszły, umów się jak najszybciej, kolejki są teraz koszmarne.
Dużo zdrówka życzę Oczko

wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar Uśmiech
Mówiąc "cysta" masz na myśli torbiel jajnika (ogółem coś z jajnikami)czy noge?:o
Bo ten ból niby jest na nodze, ale też właśnie blisko jajników tzn po prawej stronie od pępka, nie jestem już pewna czy to z powodu tej śruby w nodze czy to w ogóle z tym nie związane jest ????
Odpowiedz

Pytanie było o nogę, więc tarot odpowiedział, rzeczywiście ten ból może promieniować ale to niech sprawdzą lekarze, w każdym bądź razie to nie przejdzie  udaj się jak najszybciej, bo co masz cierpieć Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Haazar,
Czy mogłabym prosić o rozkład dot. Pracy?
Sprawa wyglada tak: obecnie pracuje umowe mam do konca wrzesnia. Do pracy jakis czas temu doszla dziewczyna bez doswiadczenia ale znajoma dobra szefostwa. Mowiac wprost niecielawie wtedy sie zrobilo robi mi kolo d..ehh i teraz nie wiem meczy mnie ta praca strasznie. Czy przedluza mi umowe czy chca mnie zwolnic?
Zaczelam sie rozgladac dzis wyslalam cv w jedno miejsce czy moze uda mi sie w tym miejscu zostac zaproszona na rozmowe i po niej przyjeta jesli tak to czy to byloby dobre rozwiazanie?
Przegladac ogloszenia bede dalej czy uda mi sie zmienic prace zeby nie zostac bezrobotna?
Dane wysle na priv
Odpowiedz

Witaj Luna Oczko


Pytanie: Jakie jest nastawienie szefostwa do Ciebie obecnie ?

2 miecze, 5 buław - nie za dobre, odcinają się od Ciebie i mają mętlik w głowie, możesz mieć rację że ktoś robi ci koło pióra i negatywnie nastawia do ciebie pracodawców.

Czy zostanie przedłużona twoja umowa w obecnej firmie ?

Paź buław, XVII Gwiazda - nie ma pewności że ona zrealizuje się na planie materialnym, będzie taki impuls żeby ją podpisać i jest nadzieja, jeżeli zostanie podpisana to z jakąś taką nadzieją że jest to dobra decyzja.

Czy dostaniesz zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy tam gdzie wysłałaś cv ?

X Koło Fortuny, XIV Umiarkowanie - prawdopodobnie tak, ale nie spodziewaj się za wiele bo to będzie takie trochę z przypadku i ta rozmowa ani nie zaziębi ani nie zagrzeje i sumie niczego nie załatwi.

Czy uda się zmienić prace do września ?

8 kielichów - prawdopodobnie nie, bo zmiana jest połowiczna, pokazałaś się, że chociaż chcesz wyrwać się z tej roboty to nie dasz rady.
Twoja sytuacja nie pokazuję się jako komfortowa, zwróć uwagę na nastawienie szefostwa do Ciebie, może uda się coś tu poprawić bo szansa jest na kontynuacje tej umowy ale ktoś, coś próbuje im wbić do głowy żeby jednak się odciąć. Do września jest jeszcze czas Oczko musisz się ukierunkować albo poprawiam obecną sytuacje albo aktywnie szukam nowych możliwości, takich by jak najmniej były z przypadku, bo tak pokazało się wysłanie cv " na chybił trafił"
Więcej stanowczości, cały układ jest miękki i więcej zaufania do siebie Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
Wpisałam dzisiaj prośby na sierpień, wysłałam maila, poinformowałam kierownika. Czy polozylabys mi karty czy otrzymam wolne na trzy dni na początku sierpnia ? Jest to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam. Marta 11.3.94
Odpowiedz

Witaj Marta Oczko

Pytanie Czy otrzymasz 3 dni wolnego na początku sierpnia ?

Odwróciło 8 buław - ogólnie mogą wyjść jakieś nie planowanie sprawy z tym urlopem.

4 miecze, 6 mieczy, 8 monet - będzie bardzo ciężko z uzyskaniem tego wolnego, ktoś może się rozchorować i pomimo twojej bardzo merytorycznej postawy i takiego dopięcia wszystkich swoich spraw na ostatni guzik, ktoś będzie kręcił nosem żeby dać ci to wolne Oczko będzie to komuś nie na rękę.
Na teraz nie ma jasnej odpowiedzi, układ zamyka mi facet z wnioskiem urlopowym w ręce i myśli co zrobić, tych osób w tym terminie chętnych na wolne musi być więcej.

Pytanie dodatkowe: co można zrobić by zwiększyć szanse na urlop w tym terminie ?
5 monet - Marta trzeba prosić, dosłownie żebrać Oczko weź przełożonego na litość Oczko taką masz radę od moich kart Oczko


Udanego urlopu w sierpniu Buziak
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję Kochana Buźki Tylko to nie urlop, urlop planuję na wrzesień/październik i raczej nikt mi się tam nie wciśnie. Po prostu 2.08 mam ślub przyjaciela to jest piątek Oczko i głównie na piątku/sobocie mi zależy. Koleżanka ma już urlop w tym czasie zaklepany , bo też ma wesele...no ale jest jeszcze dużo innych osób....no mam nadzieję, że nikt się nie rozchoruje....
Odpowiedz

Spokojnie Oczko jakby co to proś Uśmiech  powinno zadziałać

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar, wróciłam z urlopu i tak jak pisałam chciałabym prosić o wróżbę dotyczącą sytuacji uczuciowej w drugim półroczu. Czy pojawi się w moim życiu ktoś kto zostanie na dłużej ?
Celowo nie piszę w wątku noworocznym ponieważ chciałabym zweryfikować wróżbę dotyczącą Pana S. Kontaktu nie ma bo jakoś tak 'dziwnie' się odezwać.
Jednak mam pytanie o niego i jeszcze o kogoś, ale po kolei.
Co do S kontaktu nie ma, ale dziś zaciekawiła mnie pewna 'zaczepaka' ze strony w/w Pana. Jeśli to możliwe to proszę o wróżbę na pytanie Czy on już ostatecznie zamknął drzwi w tej relacji czy jeszcze zagląda przez dziurkę od klucza? Ta zaczepka to z jakiegoś sentymentu czy delikatne wbicie szpilki ?

Drugi Pan to M. Udało nam się spotkać dwa razy, ale za każdym razem coś tam iskrzyło i przyciągnęło do siebie(przyjamniej z mojej strony Oczko ) po czym kontakt przez wiadomości praktycznie cichnie. Sprawia wrażenie trochę takiego 'latawca' a takie znajomości mnie nie interesują..
Jakie jest jego nastawienie do mnie ? Czy moje obawy są słuszne ?

Dziękuję i pozdrawiam Buźki
Dane podeślę na priv.
Odpowiedz

Witam Mydream

Pytanie: Czy S już ostatecznie zamknął drzwi do waszej relacji ?

Rycerz Monet, XV Diabeł  - nie, nie zamknął i nie ma takiego zamiaru, ponieważ takie "dręczenie ofiary " sprawia mu przyjemność.

Jakie były intencje tej zaczepki ?

V Papież, 10 kielichów - chciał o sobie przypomnieć ale w takim dobrym kontekście i zwrócić na siebie Twoją uwaga, całą uwagę ale uważaj na tego człowieka, pokazał się źle skrajnie dwulicowo, w karcie Diabła i Papieża.
Najgorsze to co robi, to robi to z rozmysłem i powoli, ma te girki dokładnie zaplanowane, z niczym się nie spieszy, przyglądaj się przede wszystkim żeby później się nie rozczarować.


Pytanie: Jakie jest nastawienie M do Ciebie ?

VII Rydwan - Wolny związek, jest chętny i to bardzo ale na takie "dzisiaj jestem u Ciebie jutro mnie nie ma"

Czy Twoje obawy względem niego są słuszne ?

XXI Świat - niestety tak, to po prostu wolnościowy człowiek, on nie chce się wiązać z nikim taki typ
Ale przynajmniej daje ci jasne sygnały, bo tarot potwierdza Twoje odczucia czyli jednym słowem uczciwy człowiek Uśmiech
To idzie na jego plus .

Tak to wygląda, na związek jeszcze jest za wcześnie i na razie nie ma kandydata, trzeba czekać
A czas można sobie umilać "latawcami"


Wszystkiego dobrego Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości