Boski Tarot u Hazar

Dziękuję za wróżbę.

Co do M dokładnie tak jak myślałam Oczko

Jeśli chodzi o S to trochę szok po tym jak pokazywał się w poprzednich wróżbach. Jako wrażliwy typ człowieka i do tego uczuciowy. Kontaktu jak nie było z mojej strony tak nie będzie na zaczepkę tez nie odpowiedziałam ( po tym co przeczytałam.. bardzo dobrze). Zaciekawiło mnie to "dręczenie ofiary" bo jeśli on odbiera to, że w jakiś sposób mnie skrzywdził czy też, że cierpię a jemu to sprawia przyjemność to naprawdę czas najwyższy z mojej strony zatrzasnąć te drzwi raz a dobrze.

Dziękuję Hazar jeszcze raz Buziak
Odpowiedz

No nie fajnie się to u S pokazało, obserwuj go i tyle jak będą jeszcze jakieś zaczepki z jego strony Oczko
XV Diabeł u mnie nie ma żadnych jasnych stron, niestety
Trzeba mieć to na uwadze Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Wyszedł źle, ale kiedyś przez głowę przeszła mi jego uczciwość.. czy naprawdę jest szczery. Dlatego kilka mies. temu pytałam co ma w głowie odnośnie tej relacji.
No nic.. lepiej poczekać i napić się dobrego wina niż pić wodę z kałuży Oczko

Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz

Hej Hazar  Uśmiech


Jako iż kończy się mój dziewiąty rok numerologiczny i będę zaczynać pierwszy. Chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy Uśmiech 

- Czy zmienię stanowisko na początku września, czy może jednak po wrześniu. (wiem, że będzie zmiana tylko nie wiem kiedy)
- Czy po zmianie stanowiska mam szanse na awans? Jeśli tak to w jakim czasie?  Myśli
- Czy do końca roku znajdę jakąś miłość?
- Jak rozwinie się u mnie Tarot. Tzn. chodzi mi bardziej o poszerzenie klientów.


Szymon 15.02.1996
Miłego dzionka i pozdrawiam  Papa
Odpowiedz

Witaj Szymon Oczko

Pytanie
  - Czy zmienię stanowisko na początku września, czy może jednak po wrześniu. (wiem, że będzie zmiana tylko nie wiem kiedy)
Królowa Buław - prawdopodobnie tak, zmiana powinna być już na początku września, jakaś kobieta ma na to wpływ, kierowniczka, szefowa, przełożona, będziesz potrzebny do działań i może to przyspieszyć po prostu .

Pytanie
- Czy po zmianie stanowiska mam szanse na awans? Jeśli tak to w jakim czasie? 
Królowa Kielichów, 5 monet - ten awans może sie nie zrealizować wcale niestety, chociaż będziesz bardzo o niego zabiegał i "żebrał", dodatkowo pokazała się protekcja, również ze strony kobiety ale takie dobre słowa nie wystarczą by cię awansować, do końca roku może ten awans się nie pojawić.

Pytanie
- Czy do końca roku znajdę jakąś miłość?
XXI Świat - Nie, to jest czas na uporządkowanie swojego życia i na tym się skupisz, do końca roku pokazałeś się wolny jak ptak Oczko korzystaj ile możesz

Pytanie
- Jak rozwinie się u mnie Tarot. Tzn. chodzi mi bardziej o poszerzenie klientów.
5 Kielichów, 10 monet -  na razie nie będzie tego za wiele, coś będzie ale raczej skupisz się na tym czego ci brakuje, na to poszerzenie klienteli trzeba jeszcze poczekać, tu już się pokazuje że masz ogromny potencjał, że jesteś w stanie zarobić na tym bardzo dobre pieniądze ale jeszcze nie teraz i nie zniechęcaj się Oczko nie płacz za kasą której nie masz, wszystko przyjdzie z czasem.

Cóż mogę powiedzieć, te kobiety są ci przychylne, o sferę zawodową nie masz co się martwić, a miłość to kiedyś tam się pojawi bo w sumie jesteś już na ostatniej karcie także w następnym roku rozpoczniesz cykl od nowa Oczko

Co do tarota wyrabiaj renomę i swoją markę, w tym biznesie wszystko jest rozciągnięte w czasie, najważniejsza jest weryfikacja, a na nią trzeba czekać nawet rok czy dłużej, ten klient w końcu cię znajdzie, nawet pocztą pantoflową.
Wszystkiego dobrego Szymon
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzięki bardzo za interpretacje  Uśmiech
Co do zmiany stanowiska to niestety ale mam nad sobą Dyrektora, aleee jedna osoba z sektora poszła na macierzyński. Tak jak pisałaś być może będę potrzebny tam szybciej.

Korzystać z życia na pewno będę do końca roku. 
Co do Tarota to nie biorę w obecnej chwili pieniędzy od nikogo. Lubie i sprawia mi dużą satysfakcję pomaganie innym, rozmowa, czy kontakt z różnymi osobami.
Dziękuję jeszcze raz i miłego dzionka  Buźki
Odpowiedz

Polecam się Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam Hazar,
Czy moglabym prosic o wrozbe na milosc. Na nastepne 6 miesiecy.Aktualnie nie ma nikogo w moim zyciu uczuciowym. Pozdrawiam Anita.dane na priv dziekuje
Odpowiedz

Witaj Anita
W związku z tym że pytanie jest otwarte, pozwoliłam sobie zrobić projekcje ścieżki dla Ciebie możliwie najbardziej prawdopodobnej przyszłości.

Wróżba na miłość
6 Mieczy, XVI Wieża, STRAŻNIK TALII (Rycerz Mieczy), XI Sprawiedliwość, As mieczy
Przez najbliższe pół roku żadnej miłości nie będzie. Bedzie pogodzenie się z faktami że coś się całkowicie zawaliło, rozpadło i nie ma co już ratować bo jest już tylko ruina.
Jest rozstanie formalne, podział dóbr i umów, zadawanie sobie bólu i ran, wymiana ciosów i chłód, wszech ogarniajmy chłód, taka "zimna wojna"

Dołożenie do Strażnika dlaczego pojawia  się w układzie i co przykrywa ?
7 kielichów - karta pokazała się  jako złudzenia, nieszczerość i kłamstwa, opowiadanie bajki, mrzonki i nałogi.

Anita, bardzo mi przykro ale chyba jeszcze nie do końca z czegoś wyszłaś, pozałatwiaj swoje sprawy bo że tak powiem " smród" się ciągnie,  nie ma szans na ponowne ułożenie sobie życia jak nie zrobisz porządku w życiu uczuciowym
I daj sobie czas, poczekaj aż na nowo uwierzysz i szczerość uczuć.
Wszystkiego dobre Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Hazar Uśmiech
Tak sie zastanawiam bo to co Ci wyszlo dotyczy mieszkania.mialam sprawe i przegralam. No klamala wlascicielka zeby nie oddac mi 10% ktore wplacilam no i musze teraz jeszcze koszty sadowe oplacic.ale to z miloscia nie ma nic wspolnego
Odpowiedz

Anita ależ oczywiście że wszystko co na Ciebie się składa ma wpływ. Tarot odpowiedział wyraźnie nie będzie żadnej miłości jeśli nie zrobisz porządku że swoimi emocjami i uczuciami, jak chcesz nawiązywać relacje zwiazkową jak w innej relacji plujesz jadem, tak się nie da. Jak myślisz jak długo by ktoś wytrzymał słuchając narzekania i złośliwości pod czyimś adresem.
Zresztą ten strażnik też Ci grozi palcem, pytasz i pytasz i nic nie robisz z tym co tarot podpowiada. 
Anita trzeba posprzątać wokół siebie Uśmiech jeśli przegralaś trudno, jutro przegra ktoś inny bo nic nie trwa wiecznie, ale nic nowego nie przyjdzie do twojego życia jeśli nie zrobisz mu miejsca

Na miłość potrzebne jest miejsce Uśmiech a u Ciebie ciasno i ponuro jak na wojnie Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(15-08-2019, 18:08)Hazar napisał(a):  Anita ależ oczywiście że wszystko co na Ciebie się składa ma wpływ. Tarot odpowiedział wyraźnie nie będzie żadnej miłości jeśli nie zrobisz porządku że swoimi emocjami i uczuciami, jak chcesz nawiązywać relacje zwiazkową jak w innej relacji plujesz jadem, tak się nie da. Jak myślisz jak długo by ktoś wytrzymał słuchając narzekania i złośliwości pod czyimś adresem.
Zresztą ten strażnik też Ci grozi palcem, pytasz i pytasz i nic nie robisz z tym co tarot podpowiada. 
Anita trzeba posprzątać wokół siebie Uśmiech jeśli przegralaś trudno, jutro przegra ktoś inny bo nic nie trwa wiecznie, ale nic nowego nie przyjdzie do twojego życia jeśli nie zrobisz mu miejsca

Na miłość potrzebne jest miejsce Uśmiech a u Ciebie ciasno i ponuro jak na wojnie Uśmiech
No wlasnie chyba masz racje..ale nie wiem co o tym wszystkim myslec.jestem zaskoczona ze wyszly ci te karty. Moj adwokat twierdzil dzisiaj ze mam szanse apelowac ale nie wiem co o tym sadzic. Musze zdecydowac do konca sierpnia.myslisz ze on tez moze klamac? Dziekuje Hazar
Odpowiedz

Feliz Oczko myślę że utknęłaś w martwym punkcie, ale to nic każdy tak ma, zatrzymuje się, rozkłada ręce i i twierdzi że nie da rady.

Trzeba to tylko poukładać, spokojnie, powinnaś sama się zapytać co z tym wszystkim zrobić, czy szarpać się z kimś po sądach czy odpuścić i przekierować energię gdzieś indziej. Każda twoja decyzja będzie dobra, naprawdę Oczko bo każda czemuś będzie służyć ale każda też będzie miała swoje koszty.
Zapytaj się zwyczajnie czego chcesz i działaj ale działaj już do końca, sprawy trzeba kończyć bo inaczej ciągną się za nami.

Nie nakręcaj się też nie potrzebnie z tym kłamstwem , zakończ tą sprawę tak jak uważasz, zaufaj sobie, przecież sama wiesz jakie są szanse na apelacje i zajmij się innymi sprawami Oczko

zobaczysz, jak może być lekko jak człowiek ma mniej kłopotów na głowie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

DziekujeOczko
Odpowiedz

Cześć! Uśmiech
Miałabym jeśli można  pytanie odnośnie pracy Uśmiech. Od października zaczynam pracę na wyższym stanowisku.
Czy sobie poradzę w nowej pracy ? Jaka będzie atmosfera i czy będę zadowolona ogolnie? Czy utrzymam tą pracę po trzech miesiącach próbnych ?

Pozdrawiam serdecznie ❤️ Kwiatek
Marta 11.03.94
Odpowiedz

Witaj Tarot55557

Pytanie: Jak poradzisz sobie w nowej pracy ?

4 kielichy, 0 Głupiec - na początku to trochę będziesz szukać "kwadratowych jaj" i tak nie do końca będziesz wiedzieć jak się odnaleźć w nowym miejscu ale w końcu wyjdziesz z konsternacji i zaczniesz energicznie od podstaw. Po takim okresie "przestawienia się na inną pracę" będzie już dobrze i zaczniesz wykonywać powierzone obowiązki.

Jaka będzie atmosfera w pracy i jaki będzie miała wpływ na Ciebie?

Paź monet, 6 kielichów - trochę sztywna ( pazik wygląda jakby kija połknął) atmosfera nauki i nauki, mozolnie i małymi kroczkami będzie trzeba sie uczyć wszystkiego i zaczniesz tęsknić za tym co było kiedyś, bo gdzieś tam było tak beztrosko, robota sama się robiła, był czas na wszystko i ludzie tacy mili a tu taka nieobecna mi się pokazujesz ( oni patrzą przeze mnie, to mi się rzuciło w oczy)

Czy utrzymasz tę pracę po 3 ms próbnych ?

VI Kochankowie - tak, ale możesz nagle stanąć przed wyborem i sama odejdziesz, ale z ich strony będzie wola dalszej współpracy

Wszystkiego dobrego Tarot Oczko
Trochę takie zderzenie się pokazało z rzeczywistością ale to tak zawsze jest na początku, będzie dobrze Oczko

pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję serdecznie Buźki Zweryfikuje na pewno. Pozdrawiam UśmiechUśmiech też mam trochę obawy, naczytałam się opinii w internecie. Zobaczymy jak to będzie, no, ale muszę kiedyś iść do przodu Rotfl
Odpowiedz

(13-08-2019, 17:03)Hazar napisał(a):  Witaj Szymon Oczko

Pytanie
  - Czy zmienię stanowisko na początku września, czy może jednak po wrześniu. (wiem, że będzie zmiana tylko nie wiem kiedy)
Królowa Buław - prawdopodobnie tak, zmiana powinna być już na początku września, jakaś kobieta ma na to wpływ, kierowniczka, szefowa, przełożona, będziesz potrzebny do działań i może to przyspieszyć po prostu .

Pytanie
- Czy po zmianie stanowiska mam szanse na awans? Jeśli tak to w jakim czasie? 
Królowa Kielichów, 5 monet - ten awans może sie nie zrealizować wcale niestety, chociaż będziesz bardzo o niego zabiegał i "żebrał", dodatkowo pokazała się protekcja, również ze strony kobiety ale takie dobre słowa nie wystarczą by cię awansować, do końca roku może ten awans się nie pojawić.

Pytanie
- Czy do końca roku znajdę jakąś miłość?
XXI Świat - Nie, to jest czas na uporządkowanie swojego życia i na tym się skupisz, do końca roku pokazałeś się wolny jak ptak Oczko korzystaj ile możesz

Pytanie
- Jak rozwinie się u mnie Tarot. Tzn. chodzi mi bardziej o poszerzenie klientów.
5 Kielichów, 10 monet -  na razie nie będzie tego za wiele, coś będzie ale raczej skupisz się na tym czego ci brakuje, na to poszerzenie klienteli trzeba jeszcze poczekać, tu już się pokazuje że masz ogromny potencjał, że jesteś w stanie zarobić na tym bardzo dobre pieniądze ale jeszcze nie teraz i nie zniechęcaj się Oczko nie płacz za kasą której nie masz, wszystko przyjdzie z czasem.

Cóż mogę powiedzieć, te kobiety są ci przychylne, o sferę zawodową nie masz co się martwić, a miłość to kiedyś tam się pojawi bo w sumie jesteś już na ostatniej karcie także w następnym roku rozpoczniesz cykl od nowa Oczko

Co do tarota wyrabiaj renomę i swoją markę, w tym biznesie wszystko jest rozciągnięte w czasie, najważniejsza jest weryfikacja, a na nią trzeba czekać nawet rok czy dłużej, ten klient w końcu cię znajdzie, nawet pocztą pantoflową.
Wszystkiego dobrego Szymon
Hazar

Hej Hazar

Wracam z weryfikacją.
Co do stanowiska to zmienię je na początku miesiąca ale października.
Co do Tarota to od przyszłego tygodnia zaczynam się doszkalać w kursie, no i skupiłem się też trochę na reklamie swojej strony i wizytówkach.

Pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz

Powodzenia życzę Uśmiech i w pracy i na kursie 'trzymam kciuki Uśmiech Szymon

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

A dziękuję bardzo ????
Odpowiedz

(21-05-2019, 20:52)Hazar napisał(a):  Pioggia
Pytanie": Czy w okresie połowa czerwca do października uda się znaleźć konkretną pracę w Twoim mniemaniu ?
2 Miecze - prawdopodobnie nie 
Co jest tego możliwą przyczyną ?
Rycerz Buław, 9 mieczy - pierwsze Twój słomiany zapał, nie pozwalasz sobie na wdrożenie się do pracy, za dużo energii idzie na start i szybko zaczyna jej brakować, co negatywnie na Ciebie wpływa, pogarsza się samopoczucie.
Nie zaciekawcie się to pokazuje, wprowadzasz sam w swoje życie zawodowe dużo złych emocji, zamartwisz się tym że nie ma tej stabilności w tej sferze.

Rada - VIII Moc - trzeba popracować nad sobą, nad swoją samooceną, zwyczajnie wziąć się za siebie i wprowadzić trochę spokoju, jakoś tak się pokazałeś jako "kierownik zamieszania", stała praca to przede wszystkim funkcjonowanie w grupie i to trzeba mieć na uwadze 
Spokojnie, masz jeszcze czas, prognozę zawsze można zmienić, jeżeli uzmysłowimy sobie dlaczego ona tak wygląda Oczko
Ewentualnie zmień swoje wymagania, bo od czegoś trzeba zacząć.
Wszystkiego dobrego Oczko
pozdrawiam
Hej Hazar wracam z weryfikacja wrozby: generalnie pracę udało się znaleźć, ale nie od razu,także prognoza z kart chyba słuszna. Buźki Było wiele przeszkód, ale tak jak napisalaś zmiana oczekiwań pomoże. Czy mogę Cię prosić o wróżbę: czy skończę mój kolejny rok studiów w terminie, tzn wszystko pozdaję, I obronię pracę? Mam warunek z jednego przedmiotu I się boję jak to bedzie Zawstydzony Pozdrowienia Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Pioggia

Pytanie: czy skończę mój kolejny rok studiów w terminie ?

XVI Wieża- może być bardzo trudno zrobić to w pierwszym terminie.

Co jest przyczyną pojawienia się Wieży ? - 9 mieczy, Paź buław, 9 buław - pokazała się depresja, brak snu i słuchanie złych doradców, skupianie się na pierdołach i "służba", poddańcza postawa wobec kogoś, jeśli zawalisz terminy to dlatego że nie skupisz się na nauce, a na wpływach z podejrzanego środowiska.
Na twoim miejscu zweryfikowałabym sobie najbliższe otoczenie czy nie warto trochę go zmienić.

Zaliczenie roku w drugich możliwych terminach?

8 kielichów, 6 monet - może się udać, co prawda trochę połowicznie i też dlatego że dostaniesz szanse, ktoś stwierdzi że nie można Cię przekreślić, wykorzystaj to dobrze bo więcej taka okazja może się nie powtórzyć.

Znowu mamy 9 mieczy, Pioggia wcale nie musisz się wpasowywać w towarzystwo i nie oczekuj od siebie tego że będziesz tacy jak inni, Ty jesteś wyjątkowy i tego się trzymaj, bądź w grupie ale zachowują swoją odrębność Oczko  
Trzymam kciuki żeby Wieża się nie zawaliła i wszystko zaliczyć w pierwszym podejściu.


Wszystkiego dobrego Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości