Boski Tarot u Hazar

Hah dobra zobaczymy co bedzie w takim razie dziekuje.
Odpowiedz

"Ścieżka" jest podatna na odkształcenia, znając jej prawdopodobny przebieg można ją dowolnie modyfikować.
Przyszłość jest w waszych rękach Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(23-09-2019, 05:44)Ismeni napisał(a):  
(28-05-2019, 20:50)Hazar napisał(a):  Witaj Ismeni Oczko 
Pytanie: Czy ból w Twojej nodze jest chwilowy ?
4 kielichy dołożenie XIX Słońce - Ból prawdopodobnie nie jest chwilowy bo pokazało mi się że coś się tam utworzyło, jakaś cysta, "bańka" i to może być jakiś stan zapalny ale zamknięty w kulistej formie, na obu kartach mam jakieś kuliste twory z poświatą

Czy powinnaś iść z tym do lekarza ?

3 miecze, II Kapłanka - tak jak najbardziej, powinnaś iść, bo ból prawdopodobnie nie przejdzie a będzie coraz większy, zabierz całą dokumentację jaką masz ze sobą na wizytę bo to może przyspieszyć diagnozę.

Mam nadzieję że się mylę ale nie lekceważ tych objawów, słabe te karty wyszły, umów się jak najszybciej, kolejki są teraz koszmarne.
Dużo zdrówka życzę Oczko

wszystkiego dobrego
Hazar
Przychodzę z weryfikacja Uśmiech. Ból okazał się być bólem z poprzedniego wcielenia (robiono mi sprawdzenie tej nogi za pomocą wglądu, takie coś jak wgląd do duszy) lub z psychiki (ja tak zakładam). Na początku lekarze powiedzieli że to cysta, robiliśmy RTG na zdjęciu. Ale później zrobili mi też RTG komputerowe (lepsze) i tam już nic nie bylo, lekarz powiedział, że jest wszystko ok. Aktualnie ta noga już mnie nie boli Uśmiech, wydaje mi się że mógł być chwilowy. Jeszcze bardzo rzadko wraca do mojej nogi na chwilę i później znowu odchodzi
Odpowiedz

Ismeni dziękuję za weryfikacje Oczko
pozdrawiam

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
Chciałabym prosić o wróżbę dotyczącą pracy. Ostatnio w mojej głowie rodzi się pomysł by rozwinąć własną działalność jednak wiąże się to z dużym ryzykiem. Boję się, że nie do końca będzie to działało jak chcę przez co stracę czas i pieniądze.
Pytania do kart: Czy rozwinięcie działalności to dobry pomysł czy pojawić się mogą problemy np. finansowe?
dane PV

Pozdrawiam Cię serdecznie Oczko
Odpowiedz
Shocked 

witaj Mydream

Pytanie: Czy rozwinięcie działalności to dobry pomysł ?

To nie jest zły pomysł ale musiałabyś zaprzedać się "diabłu" Oczko dosłownie wyciągnęłam kartę XV Diabła na to pytanie
możesz wiele osiągnąć, mieć pieniądze, przyjemność, władze, seks ale może cię drogo kosztować bo założysz sobie łańcuch na szyje tą działalnością bo jeśli nie będziesz grać nieczysto to raz że niczego nie zyskasz to jeszcze straty mogą być nie do odrobienia.

Pytanie: czy pojawić się mogą problemy np. finansowe?
2 kielichy, 5 kielichów - tak mogą się pojawić, jeśli nie będziesz uległa komuś kto będzie trzymał cię na tym sznurku, jeżeli przestaniesz zaspokajać czyjeś oczekiwania, gorzko tego pożałujesz i zapłaczesz.

dodatkowe: czy jednak mimo wszystko uwolnisz się i będziesz samodzielna i niezależna ?
5 mieczy - nie, nie pozwoli ci odejść, a jeśli sie odważysz przygotuj się na walkę Oczko

Mydream , pokazało się że wspólnik, mentor czy ktoś kto będzie miał swój wkład w tą działalność nie będzie partnerem tylko twoim Panem
Ale to jest prognoza na ten moment Oczko Diabeł zatrzymał mi czas i to teraz ma decydujący wpływ, za jakiś czas może tak się wszystko poukładać że nikt nie będzie miał na Ciebie wpływu.
jeśli sie nie pali to poczekaj, może za chwilę coś się zmieni,
pamiętaj że i tak Twoja intuicja jest najważniejsza


Wszystkiego dobrego Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar karty pokazały się bardzo źle, ale idealnie odczytałaś obecną sytuację. W pytaniu, które zadałam chciałam zapytać o przyjaciółkę, która miałaby być wspólniczką.. jednak zauważyłam jakiś czas temu, że nic z tego ponieważ jest takim 'diabłem' i narzuca mi swoje zdanie nie licząc się z moim. Szybko dała mi do zrozumienia, że nie spółka, ale działanie na własną rękę może przynieść mi cel, który chcę osiągnąć. Dlatego o nią nie pytałam bo sprawa zamknięta Uśmiech
Wspólnika i szefa obecnie nie mam ponieważ już prowadzę własną działalność, ale to homme office i chciałam wyjść z powiększeniem działalności i ew. zatrudnieniem pracowników.
Jak dokładniej sprawdzę rynek i uporam się z papierologią wrócę z pytaniem czy coś się zmieni.. może diabeł już sobie pójdzie i zostanie tylko przyjaciółką od plot Oczko

Dziękuję za poświęcony czas Oczko Miłego wieczoru!
Odpowiedz

Dziękuję Oczko miłego również
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hej Hazar Oczko miałabym takie pytanie Marta 11.03.94
Czy w ciągu roku uda mi się załatwić sprawy urzędowe z zagranicą ?
Pozdrawiam serdecznie ❤️
Odpowiedz

Witaj Tarot Oczko
Pytanie:
Czy w ciągu roku uda ci się załatwić sprawy urzędowe z zagranicą ?

10 monet - tak w ciągu roku uda się załatwić wszystkie sprawy urzędowe z zagranicą.

Czy będą sprawy na które będzie trzeba szczególnie zwrócić uwagę ?

I Mag, Królowa Monet, 0 Głupiec

Pilnuj terminów, nie zapominaj bo urzędnicy mogą wydziwiać co do potrzebnej dokumentacji, zawsze przynoś w terminie wszystkie potrzebne papierki.

Fantastycznie sie pokazałaś, bardzo zdeterminowana i pewna, widać że wiesz czego chcesz Oczko nie ma śladu po tym przestrasznym paziku z ostatniego rozkładu.
Układ zamyka Głupiec czyli otworzysz nowy rozdział.

Wszystkiego Dobrego Marta
Pozdrawiam
Hazar Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar bardzo dziękuję ❤️ wrócę z weryfikacja Uśmiech
Odpowiedz

Trzymam kciuki  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(20-08-2019, 20:16)Hazar napisał(a):  Witaj Tarot55557

Pytanie: Jak poradzisz sobie w nowej pracy ?

4 kielichy, 0 Głupiec - na początku to trochę będziesz szukać "kwadratowych jaj" i tak nie do końca będziesz wiedzieć jak się odnaleźć w nowym miejscu ale w końcu wyjdziesz z konsternacji i zaczniesz energicznie od podstaw. Po takim okresie "przestawienia się na inną pracę" będzie już dobrze i zaczniesz wykonywać powierzone obowiązki.

Jaka będzie atmosfera w pracy i jaki będzie miała wpływ na Ciebie?

Paź monet, 6 kielichów - trochę sztywna ( pazik wygląda jakby kija połknął) atmosfera nauki i nauki, mozolnie i małymi kroczkami będzie trzeba sie uczyć wszystkiego i zaczniesz tęsknić za tym co było kiedyś, bo gdzieś tam było tak beztrosko, robota sama się robiła, był czas na wszystko i ludzie tacy mili a tu taka nieobecna mi się pokazujesz ( oni patrzą przeze mnie, to mi się rzuciło w oczy)

Czy utrzymasz tę pracę po 3 ms próbnych ?

VI Kochankowie - tak, ale możesz nagle stanąć przed wyborem i sama odejdziesz, ale z ich strony będzie wola dalszej współpracy

Wszystkiego dobrego Tarot Oczko
Trochę takie zderzenie się pokazało z rzeczywistością ale to tak zawsze jest na początku, będzie dobrze Oczko

pozdrawiam Hazar
Wracam z weryfikacja. Hazar jak zawsze perfekcyjnieOczko zgadzam się w 100% z wróżba. Przestawiam się na nową pracę, ale ciągle myślami wracam do starej. Mówię o niej " w mojej firmie to jest tak" chociaż już przecież tam nie pracuje. Tęsknię za przyjaciołomi z poprzedniej pracy, bo faktycznie było beztrosko jak w rodzinie + dramaty i ploty Język. Ale ludzie się szanowali nawzajem, każdy znal każdego, nikt nie przestrzegał zasad co mi nawet pasowało, bo nie lubię takiej spiny chociaż potrafię się dostosowac do każdej pracy i każdych warunków. W obecnej atmosfera dosyć sztywna...jak wyszłam zobaczyć resztę pracowników - wszyscy posępni, skupieni na pracy nikt ze sobą nie rozmawiał...w poprzedniej były ciągle żarty, kawy, ciasta, wspólne papierosy ;P No, ale nawet mi się podoba, zobaczymy jak będzie dalej. Próbuje ściągnąć do siebie kolegę że starej pracy. Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz

Tarot55557 jesteś rakieta Uśmiech
Działaj działaj Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj, Hazar Kwiatek 
Mam problem Smutny W pracy zaistniał ostatnio silny konflikt w zespole, coś jest na rzeczy i widoczne jest, jak 2 osoby ewidentnie coś knują, pytanie tylko, w czyją stronę padnie strzał, we mnie czy w szefową. Jeśli w moją, obawiam się wyciągania prywatnych brudów, niestety, to może mi mocno zaszkodzić Bezradny 
Jak to widzisz ?
Dane podam na pw.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz

Witaj Mariposa Oczko

Zadałam pytanie: Czy Twoje podejrzenia co do dwóch osób o których mówisz są słuszne ?
Rycerz Mieczy ( Strażnik Talii) - ale namieszałaś Uśmiech więcej nie dało rady się zapytać o tą robotę ?
Nic nie widzę , przewróżbienie, zapytaj za tydzień, dwa

Spokojnie Mariposa Oczko zapytamy za parę dni
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Żeby to się tak dało spokojnie czekać, nerwówkę mam jak diabli Stres
No ale jasne, poczekam Tak
Odpozdrawiam Oczko
Odpowiedz

(04-02-2019, 20:54)Hazar napisał(a):  witaj Bebzone ;Oczko

Ramy czasowe to 2019r
pierwsza karta która ma mi pokazać w jak najprostszy sposób czym jest ta relacja to Królowa Monet
Przykro mi ale ta relacja jest tylko w twojej głowie, nadałaś swoim pragnieniom i wyobrażeniom materialną wartość, to siła Twoich myśli każe ci wierzyć że coś jest między wami

Pytanie: Czy ta relacja przetrwa?
As Mieczy - nie, nie przetrwa

Pytanie: Czy warto sie dla niej poświęcać ?
Paź mieczy, Król Mieczy -  niestety również nie warto sie poświęcać , nie przyniesie ci nic dobrego, żadnych korzyści pod żadnym względem , jedyne na co możesz liczyć to chłód, dystans, docinki i zabawę w kotka i myszkę

Zagubiłaś się troszeczkę, wpadłaś w sidła, własnego pięknego umysłu, spójrz na to wszystko z dystansem, nie ubarwiaj, tylko spróbuj logicznie do tego podejść
Jeśli czujesz się na siłach  to walcz ale nie widać tu niczego o co można zabiegać...

Wszystkiego dobrego Oczko
Pozdrawiam serdecznie
Hazar
  Hazar odpowiadam po bardzo długim czasie dlatego, że od momentu Twojej odpowiedzi do sierpnia ta relacja między nami cały czas się utrzymywała. Prawdopodobnie tak jak pisałaś to moje myśli i wyobrażenia, pozwoliły mi wierzyć, że to przetrwa i nadałam kształt iluzji. 
Wygląda na to, że miałaś rację i relacja nie przetrwa bądź nie przetrwała. Tzn. nadal mamy ze sobą kontakt natomiast od ponad miesiąca nastąpiło wyraźne ochłodzenie relacji i być może właśnie zbliżamy się do tego końca, o którym wspomniałaś. Miałaś rację, że prawdopodobnie nie warto było się poświęcać bo jak widać nic pozytywnego dla mnie z tego nie wynikło. Zabawa w kotka i myszkę najwyraźniej była trafna z Twojej strony. Próbowałam podejść logicznie tak jak radziłaś ale tutaj nic nie było logiczne. Zdaje się, że co innego było prawda a co innego działo się w rzeczywistości i co innego było mówione a jeszcze co innego robione. Stąd tez sama nie wiedziałam c robić bo tutaj jedno wykluczało drugie. Natomiast to ciągle trwało mimo wielu przeciwności i niektóre kroki tej osoby wskazywały odwrotnie tzn., że jej jednak zależy ale trzeba mojej cierpliwości. W związku z tym, że na dniach czeka mnie spotkanie z tą osobą, czy mogę zadać pytanie odnośnie tej znajomości? Minęło sporo czasu, chciałabym zapytać jak na dzień dzisiejszy karty przedstawią naszą relacje. Wiem, że podałaś ramy czasowe 2019 odnośnie tego czy przetrwa ale chciałabym wiedzieć co ta osoba dzisiaj myśli o tym wszystkim i czy podjęła decyzje. Gdybyś zgodziła się zapytać karty wysyłam ponownie dane na priv.
Odpowiedz

Witaj Bebzone Oczko

Pytanie:co ta osoba dzisiaj myśli o tym wszystkim?
As monet, XV Diabeł, 5 buław - On tą relacje uważa za szanse na dobrą zabawę ale Twoim kosztem, nie możesz liczyć na szacunek, uczucia czy opiekę z jego strony a tylko poniżenie i wykorzystanie. Nie traktuje cię jak partnerki tylko jak kogoś od siebie gorszego, myśli o sobie jak o twoim panie i władcy.
Dodatkowo jest dużo agresji w jego myślach, wkurza go ta cała relacja i i wszystko co jest z nią związane, ty również.

i czy ta osoba podjęła decyzje?
2 monety - jakąś decyzje podjął, albo raczej już ma jakiś zapas, a z tej znajomości z Tobą nie chce na razie rezygnować bo ma korzyści, chce cię jeszcze "doić" .
Nie mam dobrych wieści, XV Diabeł w myślach to pogarda, a z 5 buławami to przemoc, nie daj się zagonić w kozi róg swoim uczuciom.
Przemyśl sobie wszystko, na chłodno i pamiętaj myśli są zmienne , to jest na dziś jutro może być coś innego, ale warto być ostrożnym Oczko

wszystkiego dobrego
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję, dochodzi do mnie, że to cały czas była zabawa/rozrywka dla tego Pana. W kartach wyszło, że relacja go wkurza i ja również - ja nikogo na siłę nie trzymam, dałam to do zrozumienia wielokrotnie i chce teraz konkretnej decyzji a nie spodziewam się innej niż zakończenie tej relacji bo to wydaję się najrozsądniejsze. Cieszę się, że widzisz jakąś decyzję a to, że ma "zapas" to jest strzał w 10. Czekam na spotkanie choć nie jest jeszcze pewne na 100% i odniosę się po wszystkim. Choć już dzisiaj można powiedzieć, że karty pokazały to jak naprawdę ta relacja wygląda od zawsze, miłość jednak dłuugo jest ślepa.
Odpowiedz

Nie przejmuj się Oczko taki urok relacji międzyludzkich, raz są piękne, raz nie bo takie są zmienne .
Porozmawiaj na spokojnie z ta osobą i bądź dobrej myśli, życie jest cudowne, nie marnuj go za zamartwianie się bzdurami Oczko
Jak nie ten to inny Oczko tak to tego podejdź

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam wracam po dlugim czasie. Sprawa miedzy mną a współwłaścicielem domu w toku w miedzy czasie wyremontowana zostala gora domu i kosztowalo mnie to mnóstwo wyrzeczeń i wysiłk. Macieja przy tym nie bylo. Unika mnie jeśli się pojawia robi nadzieje na powrot i tworzenie rodziny ja jestem rozbita nie wiem co myslec. Jestem zmeczona kupcow nie widac...wszystko idzie mozolnie w dodatku bardzo cierpie z jego powodu. I tu moja prosba o ponoc kiedy sprzedamy domi jak to wyjdzie dla mnie gdzie pójdę czy Maciej jed ak wroci ibedziemy razczy osobno.Natalia 12.06.1988 on Maciej 24.10.1984
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości