Boski Tarot u Hazar

Witaj Natalia

Zadałam następujące pytania 
Czy w czasie 6 najbliższych sprzedacie dom ? - III Cesarzowa - tak, prawdopodobnie w czasie w jakim zamknęłam pytanie uda się to zrobić Oczko

i jak to wyjdzie dla Ciebie ? - Rycerz Buław, paź Mieczy, XI Sprawiedliwość - Doładuje cię energią to ważne wykorzystaj ten zastrzyk, ale też dojdzie do Ciebie informacja czy zostaniesz uświadomiona że finalizacja sprzedaży domu będzie waszym formalnym końcem. Ale tym się nie martw, bo tak jak mówię, złapiesz wiatr w żagle i na tym się skup, oczyścisz się ze złudzeń .

Czy Maciej  wróci do Ciebie w ciągu 6 najbliższych miesięcy ? - 4 miecze - prawdopodobnie nie wróci
przyczyny ? - 3 miecze, 8 kielichów - on ma problemy i to poważne i nie chce Twojej pomocy bo sie odwraca odchodzi bo tak będzie lepiej dla was. 
Trzeba pozwolić, On podjął decyzję i była bardzo ciężka, powinnaś go zrozumieć. Odchodzi dla twojego dobra , cokolwiek to znaczy ( tak mi sie pokazuje) przykro mi.

Natalio przy tasowaniu odwróciło mi 9 mieczy, zadręczasz się tą sytuacją ale prawdopodobnie nie możesz nic zrobić, " nie zawrócisz kijem Wisły".
Skup sie na sobie Oczko

Wszystkiego dobrego
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Niestety przeczuwam ze on tego chce choć twierdził ze po sprzedazy pojdziemy razem do bloku kupic wspolne mieszkanie. Ale czuję wewnętrznie ze ma gdzies co przezywam a ja wciaz walczylam o nas bo wciąż go kocham szczerze nie mam juz sil na życie nie czerpie żadnej radosci wegetuje z dnia na dzien nie dbam o nic wszystko postawilam na niego jestem bardzo przybita tym rozkładem ktory tak naprawdę obrazuje tę sytuację jak ona rzeczywiście wygląda.
Odpowiedz

Natalia Oczko  to że masz obniżony nastrój to fakt ( 9 mieczy) ale spróbuj spojrzeć na siebie z boku, zrozum że masz prawo do smutku i poszukaj dla siebie rozwiązania, spójrz na siebie jak byś była swoją najlepszą przyjaciółkąOczko wiesz przecież jak poprawić sobie humor.
Pamiętaj że możesz odpowiadać tylko za swoje emocje i swoje uczucia.
I nie oceniaj zbyt pochopnie jego postępowania, może zwyczajnie stara Cię przed czymś uchronić, chwyta za serce to jak się pokazuje w kartach, oboje cierpicie i nie będę wyrokować które bardziej, bo to bez sensu.


Natalia więcej spokoju Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Ale gdy podpisywalismy te pieprzona umowe u posrednika do sprzedazy tej przekletej budy kochal sie ze mna byl normalny kochany i mowil ze jak to gowno sprzedamy pójdziemy do bloku razem jak mógł
Odpowiedz

Natalka,

Pamiętaj że to prognoza, znając prawdopodobną przyszłość możesz ją zmienić, tylko trzeba działać.
Spróbuj do niego dotrzeć, nie zakładaj rąk i nie lamentuj Oczko
To Twoja przyszłość, głowa do góry Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Droga Hazar robilam co moglam sama pewno wiesz naprawdę wiele dalam z siebie i pracowalam nad nami nad sobą kocham go bardzo i poswiecalam wszystko dla nas tym bardziej ze znam jego słabą stronę wiem jakie ma deficyty teraz on jest za granica ja tu mam pilnowac domu dokonczyc te resztki prac i czekac na klientów by dobrze sprzedac nasz dom on mi obiecal ze jak sprzedamy to razem zaczniemy na nowo wspolnie ale sama widzisz co los szykuje mi ???? Boże jakie to niesprawiedliwe ....my oboje jestesmy poranieni przez nasze doświadczenia zanim sie spotkalismy ale tak naprawdę wiele nas laczy wiele przeszlismy i sadzilam ze złe za nami i kiedy sprzedamy ten dom ktory okazal sie za duzym przedsięwzięciwm uda sie nam razem...
Odpowiedz

Natalia, czas prognozy 6 miesięcy  Oczko
Oszukaj przeznaczenie Oczko


Buziaki i powodzenia

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za te slowa otuchy potrzebuje ich bo jestem w ciemnej dupie. Dobranoc i dziękuję za poświęcony czas i energię
Odpowiedz

Hej Hazar Uśmiech
Mam małe pytania jeśli można Uśmiech Marta 11.3.94
Jak się potoczy moja współpraca z obecną firma, czy mam szanse na awans tam ? (Takiego kolsiostwa i mobbingu nigdy nie widziałam) i czy zatrudnia kogoś nowego, jeśli tak to kiedy? Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Tarot Oczko

Strasznie niespokojnie się tasowały, dużo Energi męskiej jest w tych pytaniach,  IV Cesarz wyskoczył mi z talii, zaznacza się na twojej sytuacji zawodowej, niestety ale jesteś zależna od kogoś, całkowicie.
ramy czasowe to 3 najbliższe miesiące.

Pytanie : Jak potoczy się twoja współpraca z obecną firmą w określonym czasie ?
4 buławy, 3 kielichy, paź mieczy - całkiem dobrze, stworzysz sobie namiastkę miejsca gdzie będziesz czuć się komfortowo i będzie wola z ich strony byś tak właśnie się czuła.
Atmosfera będzie przyjacielska i tylko czasami pojawią się jakieś plotki, czy informacje które mogą zbić z tropu, może być taki lekki zgrzyt informacyjny ale to nie będzie znacząco wpływać na waszą współprace.  Sprawa pokazuje się jako rozwojowa a te 4 buławy to taki synonim ciepłej posadki.

czy w tym czasie pojawi sie możliwość awansu dla Ciebie ?
X Koło Fortuny - wszystko jest możliwe, wiele będzie zależne od przypadku np. ktoś nagle zrezygnuje i będzie trzeba załatać dziurę Oczko

Czy przyjmą nową osobę ?
XIII Śmierć, 10 Kielichów - prawdopodobnie nie bo nikogo zwyczajnie im nie trzeba , mają wszystko całe "10 kielichów"

Marta, na teraz to się przyczaj i czekaj na tą okazję bo ewidentnie coś  się trafi Oczko to Koło lubi sypnąć groszem znienacka.
Dobrze się to pokazuje na te 3 miesiące a później sie zobaczy
pamiętaj o tym Cesarzu, on ma jakąś władze nad Tobą i może na coś nie wydać zgody.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hej Hazarku,
Pytałam Cię o sprawy miłosne na 2019 r. i wskazałaś, że nie będzie widać przy mnie partnera do związku na stałe. Bardziej relacje przyjacielskie, tudzież pojawi się kolega co to nie będzie raczej miał poważnych planów. Obecnie blisko mnie jest kolega, który zabiega o względy, ale sprawa z nim jest trochę zawiła bo dopiero „wychodzi” z poprzedniej relacji, a i ja nie za bardzo czuję z nim „chemię”. Raczej skończy się na koleżeństwie. Pamiętam, że kartą która zaznaczyła się w poprzednim rozkładzie było 5 kielichów, czyli sporo przejąć w życiu ale też szansa, że jeszcze mój kielich „zapełni się” Uśmiech

Czy mogłabym zapytać o sprawy miłosne na 2020? Jak potoczą się moje sprawy sercowe w nowym roku? Dane prześlę na priv.
Odpowiedz

Hazar bardzo dziękuję za wróżbę Buźki Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Polli Oczko

Jak potoczą się Twoje sprawy sercowe w nowym roku?

I Kwartał- VIII Moc, Strażnik, 7 monet -  w pierwszym kwartale będziesz wzbudzać zachwyt u płci przeciwnej i otwarcie flirtować, robić chłopom nadzieje, ale nikt jakby nie zaskoczy, nie złapie sie na lep, chociaż będziesz spokojnie oczekiwać plonów, zasianych słodkich obietnic w głowach swoich  "ofiar", oni odchodzą nie zatrzymują się przy Tobie

II Kwartał - 9 monet, Rycerz monet, 5 buław - w następnych 3 miesiącach nadal będzie sama chociaż będzie wkładać jakąś pracę żeby wejść w związek ale tak się nie stanie i zacznie cię to wkurzać i denerwować możesz zacząć się oskarżać że robisz coś nie tak że jesteś za miękka..

III Kwartał - 7 mieczy, Król Monet, As mieczy - bo w okresie letnim posuniesz się do oszustwa żeby usidlić bogatego "Króla", stwierdzisz że musisz mieć wreszcie partnera i to takiego na Twoją miarę i że w miłości jak na wojnie wszystkie chwyty dozwolone ale to wszystko się zawali, jednym cięciem , nic z tego nie wyjdzie niestety..

IV Kwartał - 6 buław, 4 miecze, 3 buławy - więc po wakacyjnym szale, skupiasz sie na luźnych relacjach z naciskiem na cielesność, co nie da ci szczęścia a wpędzi w smutek i otępienie ale wreszcie wyrwiesz się z tego marazmu i otworzysz się na nowe, porzucisz stare wzorce odnoście relacji związkowych i z końcem roku zaczniesz nowy etap w życiu uczuciowym.

W 2020r będzie u Ciebie gorąco, nie ma miejsca na monotonię i nudę, jest strażnik czyli też coś jest przykryte w I kwartale, związku takiego stałego nie widzę ale jest seks, flirt, jest przyjemnie, Ty pokazujesz się jako zadowolona kobieta nie ma nigdzie łez czy smutku, może tylko końcem roku ale to szybko mija i jesteś gotowa na nowe.
Polli korzystaj ile możesz i dopóki jesteś wolna jak ptak Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Droga Hazar,
Pytanie o kontakt, a mianowicie - czy jeszcze kiedykolwiek porozmawiamy ze sobą (czy jeszcze kiedykolwiek będziemy kontaktować się z sobą). Byliśmy emocjonalnie bardzo blisko ze sobą, ale jesteśmy z dwóch różnych krajów, a odkąd temu panu zaczęła towarzyszyć bardzo zaborcza i manipulująca kobieta, musiał ten kontakt ze mną zerwać z powodu związku z nią (i jej szantażu emocjonalnego - kazała mu obiecać, że się nigdy ze mną nie spotka), z czym wciąż ciężko mi się pogodzić. 
Dane na pw Uśmiech 
Pozdrowienia
Odpowiedz

Witaj Ważka Oczko

Aura to Król Buław - On cały czas jest do Ciebie ustawiony frontem, dobrze o tobie myśli ten ogień który was połączył on cały czas płonie


Pytanie :
czy jeszcze kiedykolwiek porozmawiacie ze sobą (czy jeszcze kiedykolwiek będziecie kontaktować się z sobą)?
Rycerz buław - tak prawdopodobnie tak będziecie kontaktować i nie wykluczam seksu, w każdej formie nawet czatu Oczko tu jest niesamowita chemia a Ty zaspokajasz jego apetyt.
On cię pożąda a to czy jest w związku czy nie nie ma dla niego znaczenia, chce tylko Ciebie Oczko

Pytanie czy do końca roku możesz spodziewać sie kontaktu z jego strony ?
V Papież, 10 mieczy - nie da rady , pilnuje go za bardzo chociaż, będzie bardzo chciał ale to bardzo ale nie będzie chciał ryzykować.

Do końca roku może być ciężko z tym kontaktem, on jest trzymany w szachu, tak jakby ma jasny sygnał że jak się wychyli to koniec, musiałabyś sama zainicjować kontakt tylko że nie ma gwarancji że ktoś go nie kontroluje...
ale co będzie później to nigdy nic nie wiadomo Uśmiech  i może być jeszcze gorąco

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Ślicznie dziękuję za wróżbę, mam wrażenie, że wszystko się zgadza, tym bardziej, że to "kontrolowanie go" przez nową dziewczynę to całkowicie świeża sprawa, więc prawdopodobnie rzeczywiście do końca roku (czy nawet do końca ich związku) nie ma na co liczyć na jakikolwiek kontakt. 

Dam znać, czy się sprawdziło, ale dopiero za jakiś czas, po nowym roku. Uśmiech 

Przesyłam moc ciepłych myśli w Twoją stronę  Buźki
Odpowiedz

Hazarku, ślicznie dziękuję za Twoją wróżbę Uśmiech Jak widzę wyglada na to, że będzie się dużo działo.
Czas w 2019 mam wrażenie, że jest i byl jak do tej pory zastojem. Nic ciekawego ani nikt nie pojawił się na mojej drodze na tyle aby zawładnąć moim sercem. Natomiast mam w swoim gronie kolegów, nowych znajomych z którymi miło spędzam czas. Postaram się bardziej zabawić w tym nowym roku i nie podchodzić zbyt poważnie do tematu związku, skorzystam z tego co szykuje loz Uśmiech Czy stwierdzenie, że z końcem roku rozpocznę nowy etap w życiu uczuciowym oznacza spotkanie kogoś z szansa na stały związek? 
Pozdrawiam Cię ciepło  Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

Polli chyba nie do końca Uśmiech bo na 3 buławach pokazałaś się na walizkach, i gotowa do drogi, nie wchodzisz mi na tej karcie a wychodzisz być może ze swoich "ram definiujacych związek". Poprzedza to 4 miecze czyli takie zrezygnowanie, tą całą sytuacją uczuciową roku 2020. To może być zapowiedź ale u Ciebie trzeba wykonać pracę, spójrz sobie na układ, tu jest trochę szukanie na siłę, nawet Siła otwiera ci rozkład, ci faceci też tego mogą się bać bo przy Tobie każdy to "flak"Uśmiech. Albo zwyczajnie musisz czekać na tego pisanego i cały czas jest otwarte dla niego. 
Spokojnie to tylko rok i zawsze coś może się zmienić, szczególnie u Ciebie bo mam Strażnika, On mi wprowadza dodatkowe linie czasu i to takie których nie widzę, jeśli ktoś, gdzieś, podejmie decyzję z Tobą związaną, Rycerz wywali mi całą ścieżkę jak bezpiecznik i niewiele się sprawdzi Uśmiech

Będzie dobrze 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj RestlessMan Oczko


Czyli tak, zrobiłam projekcje Twojego spontanicznego wyjazdu w grudniu

XIX Słońce, 5 monet, Strażnik Tali ( Rycerz mieczy), V Papież, 4 monety

Ten impuls który cię skłania do tego spontanicznego wyjazdu, niby wydaję się być w porządku ale jest coś nie tak ( ktoś kto przyjaźnie macha do Ciebie ukrył się mroku, nie pokazuje twarzy)
i być może liczysz na jakieś profity właśnie w związku tą podróżą to pomimo ogromnego pragnienia i chciejstwa niczego nie uda sie uzyskać, ktoś nie da pozwolenia, nie podzieli się, nie uzyskasz dostępu, zabraknie kasy.
Możesz coś stracić i ciężko będzie to odzyskać
Pamiętaj że projekcja wciąż jest w toku, Strażnik cały czas "pracuję" ale z tego co widać to wiele się nie zmieni.

Wskazówka - Rycerz Monet - przygotuj się do wyjazdu skrupulatnie pod względem materialnym, sprawdź ten spontaniczny wyjazd żeby nie obudzić się z ręką w nocniku  Oczko
jakaś ta okazja podejrzana Uśmiech tak jakbyś miał pozbawić się kasy na tym wyjeździe
Niestety romantycznych uniesień i beztroskiego spędzania czasu nie widzę.

Mam nadzieję że będzie jednak miło Oczko
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hej! Uśmiech Chciałabym abyś powróżyła mi na temat mojego związku. Jestem ciekawa czy mój związek przetrwa. Trochę się popsuło między nami. Mam wrażenie, że staje się obojętna dla swojego faceta ale on ciągle daje mi sprzeczne sygnały. Czy nam się uda? Bardzo bym chciała z nim założyć rodzinę i mieć dzieci - to w przyszłości. Jednak teraz chciałam z nim zwyczajnie zamieszkać, zaplanować ślub itp. On jednak ma jakiś opór co do tego. Chyba za bardzo na niego naciskałam w tej kwestii. Chciałabym się dowiedzieć co mówią o tym karty. Czy to ten mój jedyny i czy jesteśmy sobie pisani? Jesteśmy ze sobą już długo i trochę mnie to niepokoi. Zwłaszcza, że ostatnio bywało różnie. Dane wyślę na pw Uśmiech
Odpowiedz

Witaj, poproszę o dane Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Laalunaa
Ramy czasowe określiłam na 1 rok do przodu czy do listopada 2020.

Pytanie: czy w tym czasie zamieszkacie ze sobą ?
Królowa Mieczy, 6 monet - Prawdopodobnie tak się nie stanie, On jest zależny od kobiety i prawdopodobnie jest to matka albo inna starsza krewna która go wspiera i to nie tylko materialnie ale również mentalnie i nie jest do Ciebie nastawiona przychylnie niestety.

Czy zaplanujecie w tym czasie wasz ślub ?
10 kielichów -  On nie jest zainteresowany takimi planami jest mu dobrze tak jak jest, nie chce niczego zmieniać, to jest tak jakby szczyt waszego związku.

Czy finalnie założycie rodzinę ?
10 Mieczy - prawdopodobnie nie.

Pytanie dodatkowe: Co jest przyczyną prawdopodobnej ścieżki przyszłości dla Was ?
VIII Moc - Charyzmatyczna kobieta, ma narzędzia i możliwości by na tą relacje wpływać i to w taki kategoryczny sposób.

Laalunaa, twój partner darzy kogoś wielkim szacunkiem, kogoś kto ma autorytet, jest to osoba majętna i hojna i to ona może wpływać na tą waszą relację.
Musiałabyś się wkupić w jej łaski.
Nie wygląda to najlepiej, jakieś uczucia są ale to już się nie rozwinie i nie ma planów na formalizacje.
w tej formie w jakiej jest to teraz, nie ma rozwoju niestety. Musisz zadziałać by coś zmienić w tym związku.
Wszystkiego dobreg
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości