Boski Tarot u Hazar

Bardzo dziękuję. Jednak mam kilka pytań Uśmiech
"twój partner darzy kogoś wielkim szacunkiem, kogoś kto ma autorytet, jest to osoba majętna i hojna i to ona może wpływać na tą waszą relację. 
Musiałabyś się wkupić w jej łaski.
Nie wygląda to najlepiej, jakieś uczucia są ale to już się nie rozwinie i nie ma planów na formalizacje.
w tej formie w jakiej jest to teraz, nie ma rozwoju niestety."

Czy jest to podsumowanie ogóle czy tylko na rok 2020? Zapowiada się coś na rozpad tego związku? W sumie na ślub w 2020 nie liczę, zakładanie rodziny też nie. Chociaż w przyszłości bardzo bym chciała. Jednak nie tak bliskiej. W bliższym okresie bardziej myślałam o wspólnym mieszkaniu. Jednak to już wiem, że będzie z tym krucho ale czy w 2020 wciąż będziemy razem? Związek w tym czasie nie będzie prosperował ale jednak będziemy ze sobą? Szykuje się coś na rozstanie?

 "On jest zależny od kobiety i prawdopodobnie jest to matka albo inna starsza krewna która go wspiera i to nie tylko materialnie ale również mentalnie i nie jest do Ciebie nastawiona przychylnie niestety."

Z tymi słowami mogę się zgodzić już dzisiaj. Chyba tak właśnie jest. Swojego czasu sama to wyczuwałam.

"twój partner darzy kogoś wielkim szacunkiem, kogoś kto ma autorytet, jest to osoba majętna i hojna i to ona może wpływać na tą waszą relację. 
Musiałabyś się wkupić w jej łaski."

Czy to dotyczy innej osoby czy własnie tej mamy? Jeśli chodzi o te nieprzychylne nastawienie, to akurat wyczułam je w jego mamie.
Odpowiedz

Laalunaa Oczko
Ramy czasowe to rok czyli prognoza jest na ten okres czasu. Ale w perspektywie też nie wygląda to dobrze, bo ta Królowa Mieczy i VIII Moc to ta sama osoba.
Na teraz jest 10 kielichów i i więcej już nie będzie Oczko jeśli uważasz że to co jest między wami teraz to czego chcesz w związku to ok ale jeśli czujesz niedosyt to więcej prawdopodobnie już nie będzie .
Z mamą będzie ciężko, kieruje nim, zawsze będzie liczył się z jej zdaniem, musisz popracować nad relacjami z nią bo inaczej ona cię odsunie. (Taki typ Oczko )

w nadchodzącym roku rozstanie się nie szykuje ale ta relacja też nie pójdzie w rozwoju do przodu czyli będzie to co jest .
A jeśli chcesz żeby żeby poszła to musisz zaskarbić sobie względy u niej .Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Rozumiem. Dziękuję, z dalszą weryfikacją widocznie przyjdzie mi czekać jeszcze przez rok Uśmiech
Odpowiedz

Witaj. Chciałabym dowiedzieć się czy w 2020 znajdę dobrą pracę. Kończę studia i powoli rozglądam się za czymś konkretnym.Uda mi się być w swoim mieście rodzinnym czy raczej wyjadę?  Dane niedawno wysyłałam na pw.
Odpowiedz

Laalunaa, masz pw Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Laalunaa

Pytanie: czy w 2020 znajdę dobrą pracę? ( dobrą w twoim mniemaniu)
XI Sprawiedliwość - prawdopodobnie nie znajdziesz
Dlaczego ? -  9 mieczy, Król Mieczy, 3 monety - nie ma chęci do efektywnego szukania , jest czarnowidztwo i słuchanie złych doradców których się boisz i którzy mają nad tobą jakąś władze. Pokazało się coś jak brak samodzielności, tak jakby ktoś wiedział za ciebie lepiej do jakiej pracy się nadajesz i w czym się sprawdzisz. Albo ojciec albo starszy brat może torpedować twoje wysiłki.

Czy wyjedziesz w 2020 ?
XVII Gwiazda, 10 buław - może się udać, bo jest taka nadzieja ale bardzo dużo trudu to będzie cię kosztowało, jeśli dasz radę ze wszystkim to wyjedziesz. Jeśli się poddasz zostaniesz na miejscu.

Laalunaa jeszcze nie widać dobrej pracy, zresztą nie bardzo wiesz jak ta praca miałaby by wyglądać, także może być ciężko z tym szukaniem, ale życzę żeby się nie sprawdziło Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za wróżbę Uśmiech Kurcze coś mi nie idzie w tym życiu za dobrze Język
Odpowiedz

Laalunaa, wszystko u Ciebie idzie dobrze Uśmiech co do pracy, może na początek trzeba szukać coś co da doświadczenie i wdroży cię w rynek pracy, dzisiaj studia to za mało, więc dlatego "dobra" praca jest na razie poza zasięgiem. Zresztą wszyscy zaczynają od podstaw, no chyba że tata ma firmę to wtedy odrazu prezesuraUśmiech

Powodzenia 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzień dobry,
Chciałabym prosić o rozkład na życie uczuciowe. Dane przesyłam na priv.
Witam. Proszę o rozkład na życie uczuciowe. Jestem sama i nie wiem czy mam jaka kolwiek szanse na spotkanie kogoś i założenie rodziny. Dane przesyłam na pw.
Odpowiedz

Witaj Karlita

Pytanie: Jak będzie wyglądać Twoje życie uczuciowe w 2020 ?
2 Miecze, Rycerz Mieczy ( Strażnik Talii), 6 Monet
W 2020r tego życia uczuciowego nie będzie. U Ciebie pokazuje się odcięcie od uczuć i nie możność ich dania. Zresztą przykrywa mi prawie całość Strażnik, prawdopodobnie to nie jest kwestia do roztrząsania na forum publicznym, Strażnik nie pozwala mi więcej napisać.

Mimo wszystko zapytałam czy pojawi się ktoś do związku?
XIX Słońce, 8 Mieczy - pojawi się szansa na przyjaźń i ktoś do związku opartego na przyjaźni nie na miłości ale Ty nie wyjdziesz ze swojej skorupy i może się ta znajomość rozmyć.

Tak to wygląda na 2020r dalej nie patrzyłam bo nie ma potrzeby robić takich dalekich prognoz Oczko
Karlita u Ciebie nie ma żadnej "kary" tylko prawdopodobnie doświadczenia które cię tak a nie inaczej ukształtowały. To trzeba przerobić, przetrawić jak ciężkostrawną potrawę Oczko poczekać aż sie odbiję. Trzeba dać ludziom szanse, nie klasyfikować od razu i  wrzucać do wora, tylko poczekać i zobaczyć jacy naprawdę są.
Miłość się pojawi i rodzina ale nie w najbliższym roku, na razie tylko przyjaźń, oczywiście jeśli pozwolisz sobie na nią.

Wszystkiego dobrego
Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za poświęcony czas Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Tak jak pisalas, że mogę nie chcieć przedłużać umowy tak też się stało, z różnych przyczyn myślę, że to znak xd
Moje pytanie... Jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa w ciągu najbliższego roku i czy znajdę pracę ? Marta 11.3.94 pozdrawiam.
Odpowiedz

Witaj Tarot55557 Oczko

Pytanie : Jak będzie wyglądać Twoja sytuacja zawodowa w ciągu najbliższego roku ?

2 kielichy, XVII Gwiazda, 9 kielichów - Twoja sytuacja zawodowa pokazuje się dobrze na nadchodzący rok, będzie wola współpracy z twojej jak i ze strony potencjalnego pracodawcy, pozostawisz za sobą jakieś złe doświadczenia ale i wykorzystasz ich potencjał ( ewidentnie uczysz sie na błędach) i wreszcie gdzieś tam spełnisz sie emocjonalnie, praca da ci szczęście i radość.
Zarobkowanie - Król Buław - uzależnione od szefa ( dbaj o poprawne relacje z przełożonym to, przełoży się to na kasę)

Pytanie: czy znajdziesz pracę ? - 6 buław - tak tak , tu nie ma żadnych problemów ( urodzony zwycięzca z Ciebie), potrafisz się świetnie zaprezentować i ludzie zwyczajnie chcą żebyś dla nich pracowała.

Długo bez pracy nie będziesz Oczko po prostu potrafisz pracować w grupie, jesteś dobrą inwestycją w oczach pracodawcy.
Nie powinnaś w ogóle się martwić. Za chwile znowu będziesz na pełnych obrotach.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar, poprzednia wróżba się sprawdziła na 100% oby i obecna się sprawdziła Oczko Pozdrawiam serdecznie Buźki
Odpowiedz

Dziękuje Tarot55557 Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar ! Uśmiech 
Prosiłabym Cie ,abyś zerkła w karty na moją znajomość z kolegą A. 
Powiem tak ,ciągnie nas do siebie pod względem intelektualnym,bardzo lubimy ze sobą rozmawiać ;mamy wspólne tematy...ale no właśnie ale ....chciałabym konkretnie zapytac  czy A .widzi we mnie tylko dobrą koleżanke czy to coś wiecej....
Dane podam na Pw.
Dzięukuje.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Witaj Izyda 
Pytanie Jak A Ciebie postrzega?
XI Sprawiedliwość, XII Wisielec, 2 monety - widzi cię jako surową kobietę i formalną, bądź w takim związku. Trochę rozrzutną, nie liczącą się z finansami ale też dobrze zorganizowaną w ich zarabianiu, samowystarczalną. Dodatkowo możesz mu imponować jakąś fachową wiedzą i innowacyjnym podejściem do spraw zawodowych. Masz w jego oczach rangę partnera, nie uroczej kobietki.

Czy podobasz się mu jako kobieta?
4 monety, 4 kielichy - nie jesteś w jego typie(cokolwiek to znaczy Uśmiech) , on nigdy nie oglądał się za takimi kobietami jak ty. Jest tym zaskoczony i dużo o tym myśli.

Czy chce rozwoju tej znajomości?
VI Kochankowie - Tak chce romansu, chce się zbliżyć, pragnie intymności i bliskości.

Ewidentnie zabiłaś mu klina, jesteś diametralnie inną kobietą niż te z którymi spotykał się czy był związany. Na razie nie wie co myśleć, jest skołowany. 
Ale działał będzie, nie zatrzyma tej siły, "Kochankowie" będą go pchać do Ciebie. 

Wszystkiego dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Hazar za poświecony czas i wróżbe..Jak coś drgnie to dam znać. Buźki Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz

Witaj Hazarku. Na początku pięknie ujęłaś, że "Wiara daje siłę by się jej trzymać ... "czy mogę mieć zatem do Ciebie pytanie o coś w co bardzo wierzę, jedynie nie wiem kiedy i czy się wydarzy.. ? Uśmiech Chodzi o ciążę - proszę o wróżbę na tę sferę życia - czy jest mi ona pisana? Czy karty pokażą czas w jakim to może dojść do skutku? Nie mam dzieci, ale pragnę je mieć i chciałabym wiedzieć, czy w moim życiu będzie to miało miejsce. Dane podam na priv. Z góry dziękuję! Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Polli
Pytanie: Czy ciąża jest ci pisana?
X Koło Fortuny - Tak jak najbardziej tak, masz taki zapis w życiu, pojawi sie w najmniej oczekiwanym momencie.

Czy w ciągu najbliższych 3 lat to może dojść do skutku?
3 kielichy, 4 buławy - niekoniecznie, pokazują się tylko płytkie i nieformalizowane związki ( chociaż bardzo przyjemne) prawdopodobnie się nie zdecydujesz się na ciążę .
Trzeba jeszcze poczekać cierpliwie

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj ponownie Uśmiech Buźki ♥️ moje dane: Marta 11.03.94
W związku z tym, że podpisałam umowę lojalnościowa na rok z byłym już pracodawca, zastanawia mnie czy pieniądze przez rok będą mi wypłacane bez problemu czy coś będą kombinowac? (tak jak jest na umowie ) jeśli będą kombinowac musiałabym iść do sądu i po odszkodowanie. Jak to widać w kartach ?
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Marta 
Pytanie: Jak twój były pracodawca będzie wywiązywał sie z umowy lojalnościowej podpisaną z Tobą ?

XV Diabeł, 7 Buław, Król Kielichów - Ta umowa to pęto które założył ci na szyje, może sie mścić, kontrolować i robić ci zły pi-AR, co do wypłaty wynagrodzenia to też może coś kombinować, szukać i aktywnie korzystać z argumentów na Twoją szkodę. Dodatkowo wejdą (wprowadzi takie do gry) emocje że to wszystko Twoja wina .
Biada jeśli Cię złapie na złamaniu warunków lojalki ( a może nawet tworzyć takie prowokacje), puści Cię z torbami.

Czy sprawa umowy znajdzie swój finał w sądzie ?
XII Wisielec, Strażnik talii ( rycerz Mieczy) - Prawdopodobnie nie, pokazała się ugoda

Ale Marta to jest kiepska sprawa, przeczytaj umowę, najlepiej razem z prawnikiem, bo układ otworzył XV Diabeł i już nie wałkuj tej sprawy kartami bo zamyka Strażnik Tali
( namieszane energetycznie jak w szambie Rotfl )
Marta bądź ostrożna, On nie chce  nikogo za darmo utrzymywać przez rok, zrobi wszystko żebyś to Ty zapłaciła.

Nie martw się, Wszystko będzie dobrze, zobaczysz  Buziak
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości