Boski Tarot u Hazar

Taka ona jest, Diabeł świetnie tą babę okropną pokazuje. Wspaniała karta Uśmiech Nic nigdy nie było jej winą, tylko wina wszystkich dookołaUśmiech No cóż wszystkiego się mogłam spodziewać, będę uważać, aby nie puścili mnie z torbami. Nie chcę wojować się z tą firmą, iść spokojnie do przodu zostawić to za sobą, mam nadzieję, że sprawa z tą wredną starą panną Rotfl nie będzie sie za mną ciągnać. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz

Potraktuj to jako doświadczenie zawodowe, do emerytury jeszcze nie raz trafisz na diabełka Uśmiech 
Powodzenia

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj, Hazar przeczytałam prawie wszystkie wróżby na Twoim forum - gabinecie.
Ciekawie piszesz, każdemu dajesz pozytywne odpowiedzi choć sytuacje są różne.  Wpadł mi pomysł z nauką tarota: Jesteś osobą,  która ma dar - może chciała byś udostępniać na forum materiały z opisem kart tarota dla początkujących osob , które zaczynają przygodę z tarotem ? 
To było by naprawdę super .
Pozdrawiam
Odpowiedz

Dziękuję Lukrusia  za zaufanie 

Ale tarot to praca z umysłem, to bardzo indywidualna sprawą . Ciężko będzie mi napisać taki materiał bo to co dla mnie  jest banalną kwestią  dla kogoś może być niepojęte i tak to działa w drugą stronę. 

Oczywiście chętnie odpowiem na każde pytanie techniczne pracy z tarotem ale jeszcze raz podkreslę, każdy musi mieć świadomość swojej odrębności i siebie ???? 

To trochę jak z moją najlepszą sukienką szytą tylko na moją miarę, podkreslajacą moje atuty i maskujacą moje wady, jeśli chciałabyś ją założyć prawdopodobnie musiałabyś ją przerobić a i tak to nie to samo. 

Pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam cieplutko Hazar, chciałabym poprosić o wrozbe  ja Magdalena data urodzenia 28.01.1992 jestem po rozwodzie już prawie 3 lata, moje pytanie brzmi czy znajdę jeszcze partnera życiowego czy się zakocham? Jeżeli tak to czy będzie to osoba która znam? I kiedy to będzie? Dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedz

Witaj Magdalena25m

Pytanie: Czy znajdę jeszcze partnera życiowego ?  - Paź Buław - ktoś taki może się pojawić ale to nie będzie jakaś poważna sprawa i za mało energii wyzwoli ta relacja by zrealizowała się na partnera życiowego, bo

Czy się zakochasz? - 7 buław - będziesz się bronić przed każdym nowym uczuciem, nie dopuścisz do siebie tego "zakochania" a to dlatego bo na ostatnie pytanie

Jeżeli tak to czy będzie to osoba która znam? - 3 Miecze  - w każdym następnym mężczyźnie zobaczysz tego który cię skrzywdził.

Przykro mi, podczas tasowania wypadło XIV Umiarkowanie, zapytałam dlaczego otwiera rozkład dla Ciebie
Dołożenie: Królowa Kielichów, Rycerz Monet - Musisz się uporać z emocjami, to są bardzo negatywne emocje i tu będziesz musiała włożyć żmudną i długotrwałą pracę. Bo jeśli nie poukładasz sobie na nowo w głowie i w sercu to nawet jeśli pojawi się partner życiowy to zwyczajnie podświadomie go "spławisz".
Masz doświadczenia które trzymasz cały czas w sobie, one nie odejdą tak szybko, musisz poczekać jeszcze zanim na nowo ułożysz sobie życie.
Teraz musisz zająć się sobą i na nowo uwierzyć w miłość.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(06-01-2020, 21:29)Hazar napisał(a):  Witaj Magdalena25m

Pytanie: Czy znajdę jeszcze partnera życiowego ?  - Paź Buław - ktoś taki może się pojawić ale to nie będzie jakaś poważna sprawa i za mało energii wyzwoli ta relacja by zrealizowała się na partnera życiowego, bo

Czy się zakochasz? - 7 buław - będziesz się bronić przed każdym nowym uczuciem, nie dopuścisz do siebie tego "zakochania" a to dlatego bo na ostatnie pytanie

Jeżeli tak to czy będzie to osoba która znam? - 3 Miecze  - w każdym następnym mężczyźnie zobaczysz tego który cię skrzywdził.

Przykro mi, podczas tasowania wypadło XIV Umiarkowanie, zapytałam dlaczego otwiera rozkład dla Ciebie
Dołożenie: Królowa Kielichów, Rycerz Monet - Musisz się uporać z emocjami, to są bardzo negatywne emocje i tu będziesz musiała włożyć żmudną i długotrwałą pracę. Bo jeśli nie poukładasz sobie na nowo w głowie i w sercu to nawet jeśli pojawi się partner życiowy to zwyczajnie podświadomie go "spławisz".
Masz doświadczenia które trzymasz cały czas w sobie, one nie odejdą tak szybko, musisz poczekać jeszcze zanim na nowo ułożysz sobie życie.
Teraz musisz zająć się sobą i na nowo uwierzyć w miłość.

Wszystkiego dobrego
Hazar
Tak to prawda ktoś mnie skrzywdzić i boję się zaufać na nowo boję się że będzie tak samo. Zgadza się. Uwierzyć w miłość hm... To będzie trudne ale cóż może pisane mi życie w samotności. W każdym bądź razie dziękuję za wrozbe zobaczymy jak będzie. Naprawdę dziękuję.
Mam jeszcze jedno pytanie jeżeli można czy ja kiedy kolwiek będę jeszcze szczęśliwa? Nie chodzi o jutro rok czy dwa ale czy karty widzą w przyszłości kogoś obok mnie?
Odpowiedz

Magdalena25m
Będziesz szczęśliwa, jak sobie na to pozwolisz. Tak to się pokazuje w kartach, pewnych spraw nie przeskoczysz.
Z twoim wnętrzem jest jak z nauką pływania, trzeba się tego nauczyć, na teraz to się utopisz w każdym jednym basenie a bawić w brodziku się nie chcesz.

Relacja związkowa to właśnie taka umiejętność utrzymania się na powierzchni, trzeba wiedzieć jak się zachować, kiedy traci się grunt pod nogami.
Daj sobie czas, Tarot podkreśla że pracą na swoimi emocjami stworzysz warunki do rozwoju miłości,  a wtedy ktoś się pojawi Oczko na 100% 

pozdrawiam 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(29-10-2019, 18:23)Hazar napisał(a):  Witaj Ważka Oczko

Aura to Król Buław - On cały czas jest do Ciebie ustawiony frontem, dobrze o tobie myśli ten ogień który was połączył on cały czas płonie


Pytanie :
czy jeszcze kiedykolwiek porozmawiacie ze sobą (czy jeszcze kiedykolwiek będziecie kontaktować się z sobą)?
Rycerz buław - tak prawdopodobnie tak będziecie kontaktować i nie wykluczam seksu, w każdej formie nawet czatu Oczko tu jest niesamowita chemia a Ty zaspokajasz jego apetyt.
On cię pożąda a to czy jest w związku czy nie nie ma dla niego znaczenia, chce tylko Ciebie Oczko

Pytanie czy do końca roku możesz spodziewać sie kontaktu z jego strony ?
V Papież, 10 mieczy - nie da rady , pilnuje go za bardzo chociaż, będzie bardzo chciał ale to bardzo ale nie będzie chciał ryzykować.

Do końca roku może być ciężko z tym kontaktem, on jest trzymany w szachu, tak jakby ma jasny sygnał że jak się wychyli to koniec, musiałabyś sama zainicjować kontakt tylko że nie ma gwarancji że ktoś go nie kontroluje...
ale co będzie później to nigdy nic nie wiadomo Uśmiech  i może być jeszcze gorąco

Wszystkiego dobrego
Hazar

Wracam z weryfikacją - do końca roku nie było i nadal nie ma żadnego kontaktu, tak więc wszystko się sprawdziło zgodnie z tym, jak wywróżyłaś. Co do pierwszego pytania nie mogę jeszcze tego zweryfikować, bo jego ramy czasowe nie były ograniczone. W każdym razie jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, Hazar  Kwiatek Buźki

Czy mogę jeszcze prosić o wróżbę z innej kategorii? Mianowicie, czy karty pokazują mi wyjazd do Norwegii w 2. połowie 2020 roku? Obecnie mieszkam w Polsce, ale kiedy mieszkałam w Norwegii, dostałam propozycję pracy na II połowę roku 2020 właśnie (wtedy ma się pojawić wakat), ale czy się rzeczywiście odezwą za pół roku, a jeśli tak, czy się zdecyduję, tego nie wiem, stąd pytanie Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Ważka

Dziękuje za życzenia Oczko wzajemnie wszystkiego dobrego Oczko

Pytanie: Czy rzeczywiście odezwą sie za pół roku z Norwegi do Ciebie ?
6 monet - tak, jak najbardziej odezwą się z propozycją pracy.

Czy zdecydujesz się na wyjazd?
3 Miecze, 2 buławy - prawdopodobnie nie, chociaż nie jest to do końca przesądzone. Ale pokazujesz się w bólu, będzie to czas w którym będziesz realnie cierpieć i zdystansujesz się do tego wyjazdu, jakby będziesz w kropce i bardzo ciężko będzie ci podjąć decyzje czy jechać czy zostać.

dołożenie  XI Sprawiedliwość-  cierpienie może być związane z jakimś aspektem prawnym, formalnym rozstaniem, umową, wygaśnięciem uczuć/ warunków umowy, surowością

Nic nie jest przesądzone, ale to będzie bardzo ciężki wybór, poradzisz sobie Oczko zobaczysz, tylko trzeba wierzyć w to że decyzja jest dobra Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź i słowa otuchy  Uśmiech Odpowiedź naprawdę mnie zaciekawiła. Nie mam pojęcia, co na mnie czyha w tej II połowie roku, że będzie taki dylemat do rozwiązania, ale mam nadzieję, że sobie poradzę z właściwą decyzją. Pozdrowienia dla Ciebie, Hazar  Buźki
Odpowiedz

dziękuję Oczko również pozdrawiam

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(07-01-2020, 11:15)Hazar napisał(a):  Magdalena25m
Będziesz szczęśliwa, jak sobie na to pozwolisz. Tak to się pokazuje w kartach, pewnych spraw nie przeskoczysz.
Z twoim wnętrzem jest jak z nauką pływania, trzeba się tego nauczyć, na teraz to się utopisz w każdym jednym basenie a bawić w brodziku się nie chcesz.

Relacja związkowa to właśnie taka umiejętność utrzymania się na powierzchni, trzeba wiedzieć jak się zachować, kiedy traci się grunt pod nogami.
Daj sobie czas, Tarot podkreśla że pracą na swoimi emocjami stworzysz warunki do rozwoju miłości,  a wtedy ktoś się pojawi Oczko na 100% 

pozdrawiam 
Hazar
Dziękuje  Hazar. Jestem już szczęśliwa ale czasami brakuje mi tej bliskiej osoby żeby porozmawiać pośmiać się itd będę nad sobą pracować napewno jeszcze raz dziękuję za poświęcenia czasu i pozdrawiam jak coś się zmieni to się odezwę życzę powodzenia
Odpowiedz

(03-01-2020, 20:11)Hazar napisał(a):  Witaj Marta 
Pytanie: Jak twój były pracodawca będzie wywiązywał sie z umowy lojalnościowej podpisaną z Tobą ?

XV Diabeł, 7 Buław, Król Kielichów - Ta umowa to pęto które założył ci na szyje, może sie mścić, kontrolować i robić ci zły pi-AR, co do wypłaty wynagrodzenia to też może coś kombinować, szukać i aktywnie korzystać z argumentów na Twoją szkodę. Dodatkowo wejdą (wprowadzi takie do gry) emocje że to wszystko Twoja wina .
Biada jeśli Cię złapie na złamaniu warunków lojalki ( a może nawet tworzyć takie prowokacje), puści Cię z torbami.

Czy sprawa umowy znajdzie swój finał w sądzie ?
XII Wisielec, Strażnik talii ( rycerz Mieczy) - Prawdopodobnie nie, pokazała się ugoda

Ale Marta to jest kiepska sprawa, przeczytaj umowę, najlepiej razem z prawnikiem, bo układ otworzył XV Diabeł i już nie wałkuj tej sprawy kartami bo zamyka Strażnik Tali
( namieszane energetycznie jak w szambie Rotfl )
Marta bądź ostrożna, On nie chce  nikogo za darmo utrzymywać przez rok, zrobi wszystko żebyś to Ty zapłaciła.

Nie martw się, Wszystko będzie dobrze, zobaczysz  Buziak
Wszystkiego dobrego
Hazar
Witam wracam z częściową weryfikacja. Narazie płacą jeśli będą problemy dam znaćUśmiech. Dalsza część wróżby przerażająca, oby było ok i żebym się z niczym nie pomyliła, bo faktycznie czuję się trochę osaczona. Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz

Tarot będzie dobrze, dotrzymuj warunków umowy i nie będzie można sie przyczepić do Ciebie Oczko
Nie daj sie sprowokować ani podejść nieuczciwie a będą musieli wypłacić co do złotówki

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam serdecznie wszystkich a szczególnie Ciebie Hazar. U mnie zawirowań ciąg dalszy. Co do weryfikacji poprzednich analiz to wiele sprawdza się szczególnie na polu życia zawodowego , że wciąż jestem sama z przerwami na karmienie się wspomnieniami po eks Maciej 24.10.84 . Natomiast coraz bardziej tęsknię za trwałym i bezpiecznym stabilnym związkiem chciałabym założyć rodzinę choć wciąż jestem na etapie podziału domu i sprzedaży tej nieruchomości, prawdę mówiąc nie zależy mi by szybko go sprzedać i szukać nowego loku ( wróżba do kwietnia mówiła o sprzedaży domu ) . Z Maciejem nic już raczej nie stworzę, on nie chce zmian, jest niereformowalny i nie ma zamiaru zmieniać czegokolwiek.
Moje pytanie kiedy wejdę w związek z docelowym mężczyzną z tym jedynym, gdzie go spotkam i czy jeszcze zostanę matką i w jakich ramach czasowych. 
Proszę o pomoc .. Buźki Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Natalia12

Ramy czasowe określiłam na 24 najbliższe miesiące Oczko

Pytanie: Czy w tym  czasie wejdziesz w związek z docelowym mężczyzną z tym jedynym ?
VI Kochankowie - Tak w ciągu najbliższych dwóch lat pojawi się ktoś i prawdopodobnie będzie to ten jedyny, zapowiada się to na wielką miłość, przynajmniej na początku.
Pokazaliście sie jako dwie połówki serca Oczko

Gdzie go spotkasz?
XV Diabeł, 4 kielichy - To może być stacja metra, stacja kolejowa, ewentualnie wejście do jakiegoś klubu z ładnymi kolumnami i dużym neonem a on to taki trochę łotr, może nawet próbować coś ci proponować, podejrzane drinki albo narkotyki, bo przy pierwszym spotkaniu nie będziesz chciała na niego patrzeć, ale później nie będziesz mogła o tym "zbirze" Oczko zapomnieć i tak to się zacznie.

Czy w tym czasie zostaniesz matką ?
9 monet, Królowa Mieczy  - nie w tym czasie nie zostaniesz matką, bo to nie będzie człowiek i relacja służąca rodzinie, będziesz za to bardzo dbać o siebie i swój wizerunek i zrobisz sie przy nim "ostra", niedostępna i nieczuła, ale zadbana i z świetną figurą , nie wykluczam nawet nowego tatuażu.

Natalia coś na pewno w twoim życiu się wydarzy i to będzie miłość, miłość w której się zatracisz Oczko przynajmniej na początku.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Troche się roześmiałam kiedy to czytam????????ale wszystko możliwe. Z pewnością życie to zweryfikuje. Jedno jest pewne jestem na początku drogi do zmian rozpocząl się etap wychodzenia z doła i blokad po związku z Mackiem uczucia wciąż się tla ale ja musiałam ratować siebie , zrobić to dla siebie i mojej córki. Marzyłam ze jemu dam syna, że bedzie dobre zakonczenie ale to nie ta bajka. Między nami jest już spokój rozpoczynamy negocjacje o dom licze ze szybko się nie sprzeda. A ja przestałam walczyć o tę miłość. Czuję wciąż pustke ale przynajmniej mam stabilizację .
Wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich♥️
Odpowiedz

Witaj Hazar Oczko
Czy można poprosić o wróżbę ?
W poniedziałek mam rozmowę o pracę w firmie, w której chcialabym pracować. Jakie są szanse, że dostanę ta pracę w firmie P. ? Czy będę zadowolona ? Oczko Pozdrawiam Marta 11.3.94
Odpowiedz

Witaj Marta

Pytanie: Jakie są szanse, że dostanę ta pracę w firmie P. ? -
8 Monet, 10 Mieczy - szanse prawie zerowe, chociaż ktoś będzie skrupulatnie Cię prześwietlał na tej rekrutacji. Prawdopodobnie nie zaryzykują związania się z Tobą umową.

Dołożenie: co jest powodem prawdopodobnej linii czasu ? -
VII Rydwan, Król Kielichów - Nie jesteś osobą na którą jest zapotrzebowanie, tam nie ma teraz miejsca dla "zwycięzców", pokazałaś sie że ciężko będzie Cię podporządkować i że wniesiesz za duży bagaż emocjonalny do firmy ( za harda i stosująca manipulacje), może być tak że jakaś opinia na Twój temat Cię wyprzedza.

Czy będę zadowolona ? IX Pustelnik - Nie pokazałaś się zadowolona, możesz być przybita tym wszystkim, ale nie przejmuj się tylko idź na te rozmowy i pokaż się z najlepszej strony, nawet jeśli nic z tego nie będzie to możesz się dowiedzieć ważnych rzeczy na swój temat. A to zaprocentuje w przyszłości.
Powodzenia Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję serdecznie kochana ❤️ wrócę z weryfikacją, Rydwan jest ciekawa karta, ponieważ jest to dosyć daleko od mojego miejsca zamieszkania i wiązałoby się z przeprowadzka. Pozdrawiam Uśmiech

I tak jestem trochę przybita ogólnie, odrzuciłam wcześniej trzy oferty, bo szukam czegoś co naprawdę mi pasuje, ale wien, że niedługo się coś znajdzie Oczko
Odpowiedz

Tarot Oczko
Głowa do góry,  będzie dobrze, zobaczysz Pociesza

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości