Boski Tarot u Hazar

Witaj ponownie Hazar  Uśmiech
Jeśli miałabyś chwilę to poproszę o odpowiedź...
Czy sytuacja z koronawirusem odbije się na moich finansach? 
Czy raczej mnie to nie "sięgnie" i będzie wszystko dobrze? 
Raczej staram się myśleć pozytywnie, moje przeczucie mi mówi, że będzie dobrze, ale... zawsze jest jakaś wątpliwość.
Odpowiedz

Witaj Ama15
Czy sytuacja z koronawirusem odbije się na moich finansach?
Królowa Mieczy, XI Sprawiedliwość  - Tak, odbije się i to przede wszystkich na kwestiach formalnych, pokazał się brak płynności finansowej z przyczyn faktycznych
( prawdopodobnie zawieszenie rozliczenia usług i możliwości wywiązania się z umów) ale o dziwo "urzędnicy" z którymi będziesz współpracować, będą przychylni, chłodni ale przychylni.

Czy raczej mnie to nie "sięgnie" i będzie wszystko dobrze?
Rycerz Denarów, 6 Buław - Praca się pokazuje cały czas, jak będziesz skrupulatna i dokładna, to wyjdziesz z tego z sukcesem i spokojnie będziesz mogła powiedzieć że wszystko dobrze Oczko także pracy ci nie zabraknie w tym czasie .

Tu tylko z płatnościami może być problem, bo roboty będziesz miała do bólu Oczko tylko że finansami też się martw bo jeśli to utknie to na szczeblu urzędowo-bankowym ale finalnie wszystko zostanie uregulowane, chociaż z małym opóźnieniem.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci. Myślę, że zweryfikuję w ciągu 2/3 miesięcy. 
Jeśli będzie praca to zapewne dam sobie radę. Nie będę panikować i będę starać się ostrożnie podejmować decyzję.  W razie czego coś tam mam na czarną godzinę. 

Pozdrawiam ????
Odpowiedz

Witam. Mam prośbę o analizę mojej sfery praca i finanse. W ostatnim czasie straciłam jedno zlecenie i mam pytanie czy moja sytuacja w pracy się zmieni czy będę miała lepsze stanowisko i poprawę finansow? Natalia 12.06.1988 

Co do weryfikacji moich zapytań odnośnie rozprawy sądowej w kwestii podziału majątku to wciąż w toku nic nie poszło do przodu. A sprzedaż też utkwiła w martwym punkcie ja jej nie przyspieszam nie szukam kupców stwierdziłam że nie przyłoże do tego ręki tym razem czekam aż on cokolwiek zrobi. Zmęczyłam się wyreczaniem.
Pozdrawiam Natalia
Odpowiedz

Natalia12

Rama czasowa 6 miesięcy
Pytanie: czy moja sytuacja w pracy się zmieni czy będę miała lepsze stanowisko i poprawę finansów?
XXI Świat - tak zmieni się, pokazuje się że zakończysz jakąś prace na obecnym stanowisku albo definitywnie odejdziesz z tego miejsca.

XV Diabeł, 5 buław, VII Rydwan - Jeśli otrzymasz lepsze stanowisko to wcale nie będzie "lepsze", bo albo będzie trzeba być dla kogoś "miłym" w seksualnym bądź niezgodnym z prawem sensie i to będzie budziło w tobie wewnętrzny sprzeciw, albo ktoś postara się, aby Cię wyeksmitować z tej pracy.
Poprawy finansów nie widać, powinno być na obecnym poziomie.
W otoczeniu pokazuje się jakaś toksyczna osoba. Powinnaś teraz działać z rozmysłem i dobrze sprawdzać oferty które otrzymasz w najbliższym czasie.
Mimo wszystko nie powinnaś się martwić, bo z całej tej sytuacji wyjdziesz z twarzą i będzie dobrze. As Kielichów.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Droga Hazar,

Obyś nie ciskała gromami Oczko Sprawa jest o tyle poważna, że wymknęła się logice, możliwe, że po prostu mój poziom inteligencji społecznej przestał w pewnej chwili ogarniać niektóre sprawy przez rozleniwienie, ale ...

W sierpniu ubiegłego roku poznałem wspaniałą kobietę. uważałem wtedy, że wygrałem los na loterii. Po kilku wspaniałych miesiącach, w styczniu obecnego roku, doszło do rozstania. Sprawa dość mocno skomplikowana, z wieloma niewiadomymi. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co wspominała o jej snach, w których był nasz ślub, mówiła, że nigdy nie myślała o sobie jako o matce a przy mnie zaczęła tak myśleć, później, że dzień przed naszym wspólnym noworocznym wyjazdem śniła jej się babcia i przed czymś ostrzegała (ponoć zawsze jej się śni i ostrzega) mówiła, że kocha a później, że ..... nie Uśmiech Ciężko mi uwierzyć, żeby ten wspaniały ludek, najwspanialszy na świecie aniołek, mógł być aż tak zły, ale może ... Oczko W lutym, 16, straciliśmy kontakt.


Chciałbym prosić o wróżbę, jak to widzą karty. Jeśli można to mam konkretne pytania:
1. Co było realnym powodem rozstania, dlaczego się to rozpadło, chcę ustalić czy to moja wina, jakiś inny mężczyzna, rodzina?
2. Czy to, co mówiła było szczere, czy mnie kochała, czy to tylko kłamstwo i manipulacja?
3. Co ona do mnie czuje? Złość, nienawiść, gniew, obojętność, miłość?
4. Czy istnieje możliwość, żeby jakoś to wszystko posklejać, jeśli tak to w jaki sposób, co powinienem zrobić albo zmienić w sobie? Jak obecnie wygląda nasza sytuacja i jak będzie to wyglądało w przyszłości, czy Ona do mnie wróci? Kiedy można się spodziewać jakiejś zmiany i kiedy się to wszystko wyjaśni?
5. Czy ona kocha kogoś innego, jeśli tak to czy to ktoś z kim była w związku wcześniej, czy ktoś nowy?
6. Czy jestem w jej myślach, co myśli, czy dałaby nam szansę?
7. Kim jest dla niej mężczyzna, z którym widziałem ją 29-02 i skąd się znają, czy to ktoś z przeszłości?
8. Co powinienem robić teraz? Jak działać, czy czeka mnie jakaś miłość, prawdziwa, jeśli tak to z nią, czy z kimś innym i kiedy?

Przepraszam ale wyczerpałem inne, bardziej tradycyjne metody więc pomyślałem, że może pytanie do kart rzuci odrobinę światła na ten temat.
Dziękuję za wyrozumiałość Uśmiech 
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Tomekdth
Przy tasowaniu wypadł XVIII Księżyc na nim VI Kochankowie
1. Co było realnym powodem rozstania, dlaczego się to rozpadło, chcę ustalić czy to moja wina, jakiś inny mężczyzna, rodzina?
4 Monety - realny powód to : ktoś zabrał swoje dobra osobiste i chroni je przed drugą osobą, boi się o siebie i swoje imię.

2. Czy to, co mówiła było szczere, czy mnie kochała, czy to tylko kłamstwo i manipulacja?
XIII Śmierć - Była szczera, tylko że prawdopodobnie nigdy nie powiedziała że cię Kocha, to co brałeś za wyznania miłości to prawdopodobnie były wyrazy sympatii nic więcej.

3. Co ona do mnie czuje? Złość, nienawiść, gniew, obojętność, miłość?
3 Miecze - jest zraniona, złamałeś jej serce, albo ta sytuacja złamała jej serce, tak jakby przeliczyła sie w tym wszystkim. Myślała że tak to się nie skończy.

4. Czy istnieje możliwość, żeby jakoś to wszystko posklejać, jeśli tak to w jaki sposób, co powinienem zrobić albo zmienić w sobie?
5 Mieczy - Nie, prawdopodobnie nie ma możliwości naprawy tej relacji, ktoś z was cały czas zadaje tej drugiej osobie ciosy.
Jak obecnie wygląda nasza sytuacja  - 2 monety - zajecie sie swoim sprawami, ucieczka w prace i codzienność.
i jak będzie to wyglądało w przyszłości, czy Ona do mnie wróci? - X Koło Fortuny - musiałaby się zdarzyć CUD.

Kiedy można się spodziewać jakiejś zmiany i kiedy się to wszystko wyjaśni?
XIX Słonce - w sierpniu powinna się wyjaśnić trochę sytuacja między wami, relacja się polepszy na tyle, że będzie można porozmawiać spokojnie.

5. Czy ona kocha kogoś innego, jeśli tak to czy to ktoś z kim była w związku wcześniej, czy ktoś nowy?
I Mag - nie ma nikogo na stałe, miłości tez nie widać.

6. Czy jestem w jej myślach, co myśli, czy dałaby nam szansę?
Królowa Mieczy -  czasami myśli, ale jak już to bardzo chłodno i z "pogardą", patrzy z bólem.

7. Kim jest dla niej mężczyzna, z którym widziałem ją 29-02 i skąd się znają, czy to ktoś z przeszłości?
5 Monet, XI Sprawiedliwość - Ktoś kto potrzebował od niej pomocy lub rady formalnej, znają się ale na bardzo oficjalnym polu. Spotkanie biznesowe.

8. Co powinienem robić teraz? Jak działać, czy czeka mnie jakaś miłość, prawdziwa, jeśli tak to z nią, czy z kimś innym i kiedy?
5 buław - uspokoić się, uspokoić się i uspokoić się

Więcej rad dla Ciebie na teraz nie ma, tarot zaleca spokój i dopóki nie poukładasz sobie wszystkiego w życiu, nie będzie żadnej miłości.
Najważniejsze: Przy tasowaniu wypadła Twoja energetyka z jaką zjawiłeś się u mnie w Gabinecie, Tarot mówi "Wymyśliłeś sobie ten ten Romans" dokładnie to powiedział.
Następne karty tylko to potwierdziły, przemyśl sobie całą tą relacje, ale nie teraz bo teraz to sam nie wiesz co myśleć
Mogło tak być że błędnie zinterpretowałeś jej sygnały i jak byłeś już zaangażowany a Ona się wycofała, to dałeś jej nieźle popalić.
Ona się Ciebie boi, nie narzucaj się, to już bez sensu, musisz to jakoś przetrawić i za jakiś czas spróbować kogoś nowego szukać.

Nie martw się, bardzo mi przykro, ale uszanuj to że nie chce z Tobą być.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Bardzo dziękuję Ci za pomoc, ale chcę wyjaśnić jedną rzecz. ten pierwszy cytat jest najważniejszy a ja nie wiem, jak go odczytać Zmęczony

Jak mam odebrać "ktoś zabrał swoje dobra osobiste i chroni je przed drugą osobą, boi się o siebie i swoje imię."?

"Była szczera, tylko że prawdopodobnie nigdy nie powiedziała że cię Kocha, to co brałeś za wyznania miłości to prawdopodobnie były wyrazy sympatii nic więcej." Tutaj akurat powiedziała, że mnie kocha.

"Nie, prawdopodobnie nie ma możliwości naprawy tej relacji, ktoś z was cały czas zadaje tej drugiej osobie ciosy."W jaki sposób rozumieć zadawanie ciosów skoro nie mamy ze sobą kontaktu?

"XIX Słonce : w sierpniu powinna się wyjaśnić trochę sytuacja między wami, relacja się polepszy na tyle, że będzie można porozmawiać spokojnie." Słońce to chyba jedna z lepszych kart, czy można interpretować to w kierunku, że może nam się udać dojść do porozumienia?

"Najważniejsze: Przy tasowaniu wypadła Twoja energetyka z jaką zjawiłeś się u mnie w Gabinecie, Tarot mówi "Wymyśliłeś sobie ten ten Romans" dokładnie to powiedział.
Następne karty tylko to potwierdziły, przemyśl sobie całą tą relacje, ale nie teraz bo teraz to sam nie wiesz co myśleć
Mogło tak być że błędnie zinterpretowałeś jej sygnały i jak byłeś już zaangażowany a Ona się wycofała, to dałeś jej nieźle popalić." 13 tyś wymienionych wiadomości pomiędzy nami, nie wiem, czy na pewno wymyśliłem, ale to cenna sugestia. Nie dałem jej popalić, raczej próbowałem to wszystko podtrzymać, nie zrobiłem jej krzywdy, na pewno nie celowo i świadomie.
Dziękuję Hazar
Odpowiedz

Tomekdth
W 4 monetach wycofujemy się, zabieramy całych nas i znikamy. Osoba na karcie wyraźnie się bała, może w tych 13 tysiącach wiadomości dałeś jej powody do strachu,
karta 4 monety mówi " nie chce mieć z Tobą nic wspólnego"

w sierpniu jest szansa na wyjaśnienia ale to nie znaczy że wrócicie do siebie, natomiast mogą poprawić sie relacje,
by kogoś ranić nie trzeba sie kontaktować i coś mówić , można śledzić, wypytywać, szpiegować, rożnie to bywa przecież.
Nic się nie przejmuj, to są normalne relacje międzyludzkie, jedne są łatwiejsze inne mniej Oczko

Bądź dobrej myśli

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar za rozkład i analizę oczywiście napiszę jak sytuacja się rozwinie generalnie mam w swoim otoczeniu dwóch mężczyzn, którzy są mi przychylni jeden to bezpośredni przełożony i jego szef, który tu mnie przyjął i od samego początku czułam że mu się podobam....samo środowisko pracy jest bardzo toksyczne pełne fałszu obłudy nieczystych zagrań, gdzie kompetencje nie mają większego znaczenia...ale relacje układy na różnych polach... Trochę mnie ta wizja przeraziła ale zobaczymy.
Odpowiedz

Hej,
Mam prośbę o wróżbę Uśmiech

Cały czas wraca do mnie sytuacja z moją byłą dziewczyną. Związek zakończył się jeszcze w tamtym roku, jednak ona cały czas mnie kocha. Ja mam obecnie postawione inne cele życiowe niż związek. Moje pytanie do Ciebie, czy wejść znów w tą relacje? Jak może się potoczyć wtedy moje życie. Czy mój założony cel dojdzie do realizacji?

Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj SmekT
Pytanie: czy wejść znów w tą relacje? - IX Pustelnik - ta relacja już raz dobrze "dała ci do wiwatu", masz na pewno wiedzę, kim jest ta osoba i czego można się spodziewać. Tarot pokazał mi, że musisz sobie to dobrze przemyśleć. Ale coś "tępo" się patrzysz i lecisz jak ćma do ognia z powrotem.

Jak może się potoczyć wtedy moje życie. ( prawdopodobna ścieżka )
XII Wisielec, 6 Kielichów, Król Buław - Powrót do imprez ( alkohol, narkotyki i inne używki, pieniądze przelatują ci przez palce), pokazał się też błogostan, bo wciąż ją kochasz i będziesz pławił się w tych uczuciach. No i wywindujesz się tą relacją do poziomu Ogiera, samoocena i energia seksualna u Ciebie pójdzie w górę na 120 procent.

Czy mój założony cel dojdzie do realizacji? -  X Koło fortuny - Jeszcze nie wiadomo, los będzie miał największy wpływ, przypadek i masz wszystko lub nic. Musisz zadać się na swoje szczęście w tym przypadku.

Co do kobiety decyzję musisz podjąć sam, bo bardzo dobrze wiesz czym pachnie ten związek ( nie wyśpisz sie na pewno i wyciągnie z Ciebie siły witalne, ale kiedy jak nie teraz ? teraz jeszcze szybko możesz się zregenerować) Jak nie wybierzesz, będzie dobrze Oczko zobaczysz

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje za odpowiedź.
Jest tak jak mówisz, wiem jak to wyglądało i jak może być. Na chwilę obecną mam mętlik w głowie. Może tak prędko nie lecę, ale chyba bardziej chodzi o pochopne decyzje.
Co do mojego życia to, imprezy na pewno nie. Nie jestem tym typem człowieka, ale bardziej może być utlenianie się tych pieniędzy. Samoocena z pewnością poszła by do góry i energia seksualna. 

Co do celu to jest związany z moim marzeniem, czyli kupnem motocykla. Jestem typem człowieka, który jak się skoncentruje na jednym to do tego dąży, dlatego też związek na chwilę obecną nie jest dla mnie najlepszą opcją Uśmiech 

Dziękuję bardzo za wróżbę i poświęcony czas.

Pozdrawiam
SmekT
Odpowiedz

Powodzenia SmekT  Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,

Mam pytanie do Twoich kart odnośnie pracy. W czerwcu kończę szkolenie (szkolę się poprzez pewną fundację, która także pomaga w poszukiwaniu zatrudnienia).
Czy widzisz abym znalazła zatrudnienie w ciągu 2 miesięcy licząc od zakończenia szkolenia, czyli powiedzmy od 15 czerwca? Jeśli tak, to jaka to będzie praca, czy na dłużej?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Kwiatek
dane prześlę na priv.

Aggata
Odpowiedz

Witaj Aggata
Pytanie: Czy znajdziesz zatrudnienie w ciągu 2 miesięcy licząc od zakończenia szkolenia, czyli powiedzmy od 15 czerwca?
II Kapłanka - Tak, zostaniesz zatrudniona w czasie o który pytasz, pokazałaś się z umową w ręce.

Jeśli tak, to jaka to będzie praca ? -  X Koło Fortuny - cholernie niestabilna, na pełnych obrotach, będzie Cię bardzo eksploatować, ciągły ruch, ruch i ruch, jakbyś stała na kasie w markecie albo totalizatorze sportowym. Ewentualnie telemarketing i wydzwanianie do losowo wybranych osób bądź firm.

czy na dłużej? - 4 miecze, As buław - długo w tej robocie nie wytrzymasz, wyczerpie cię na stracie, popracujesz miesiąc, góra cztery, ale to już na ostatkiem sił.

Ta pierwsza praca po szkoleniu, pokazuje się takie "koty za płoty", no chyba że inaczej rozłożysz siły, bo tu się pokazało, że nie wytrzymasz tempa.
Spróbuj podejść do tego logistycznie i dobrze się przygotuj, żeby mądrze wykorzystać swoje zasoby fizyczne jak podejmiesz pracę, a powinnaś sobie dać radę.
powodzenia Buziak

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Kochana,
Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź Kwiatek Kwiatek 
Wrócę z weryfikacją jak dostanę pracę i później za jakiś czas. Buziak
Odpowiedz

(23-03-2020, 20:15)Hazar napisał(a):  Witaj Ama15
Czy sytuacja z koronawirusem odbije się na moich finansach?
Królowa Mieczy, XI Sprawiedliwość  - Tak, odbije się i to przede wszystkich na kwestiach formalnych, pokazał się brak płynności finansowej z przyczyn faktycznych
( prawdopodobnie zawieszenie rozliczenia usług i możliwości wywiązania się z umów) ale o dziwo "urzędnicy" z którymi będziesz współpracować, będą przychylni, chłodni ale przychylni.

Czy raczej mnie to nie "sięgnie" i będzie wszystko dobrze?
Rycerz Denarów, 6 Buław - Praca się pokazuje cały czas, jak będziesz skrupulatna i dokładna, to wyjdziesz z tego z sukcesem i spokojnie będziesz mogła powiedzieć że wszystko dobrze Oczko także pracy ci nie zabraknie w tym czasie .

Tu tylko z płatnościami może być problem, bo roboty będziesz miała do bólu Oczko tylko że finansami też się martw bo jeśli to utknie to na szczeblu urzędowo-bankowym ale finalnie wszystko zostanie uregulowane, chociaż z małym opóźnieniem.
Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj. Wracam z weryfikacją.
Tak, miałaś rację, praca była. Oczywości mniej z wiadomych powodów. Otrzymałam zastrzyk pieniędzy (pomoc z tarczy antykryzysowej) i oszczędnie gospodarowałam pieniędzmi,  ale bardziej bym powiedziała, że problem był nie w kwestii finansowej ale właśnie takie opóźnienia, m.in.opóźnienia w płatnościach, przesunięcie terminów. Miałam też oszczędności, więc źle nie było. Miałaś rację, również z tym, że urzędnicy będą przychylni  Uśmiech
Odpowiedz

Witaj ponownie Hazar.
We wrześniu zeszłego roku dostałem wróżbę od Annamef odnośnie spotkania kogoś w końcu. Bardzo możliwe, że ten czas nastał bo wszystko co mi napisała odnośnie tego co się wydarzy, co będzie a nawet gdzie, trafiła bezbłędnie. Jest offline już długo dlatego nie podpinam wątku a proszę Ciebie o wróżbę jeśli znajdziesz czas i chęć ponownie. Jest też tak jak napisała odnośnie problemów, odległość oraz dziecko ale nie jej tylko 6 letni brat którego jest zmuszona wychowywać bo rodzice mieszkają gdzie indziej a jej zrzucili na głowę wszystko co powinno być ich obowiązkiem. Dziewczyna też jest młoda i bardzo życiowo doświadczona. Problemem stała się teraz nasza relacja, bo gdy była blisko było super a teraz nie ma czasu nawet na 5 min rozmowy ze mną przez zajęcie domem i dzieckiem i zrobiło się źle a w sumie kontakt umiera.

Jesli mogę chciałbym zapytać:
1. Czy ta relacja ma szansę przetrwać i przerodzić się w prawdziwy związek ?
2. Jeśli tak, to czy wyprowadzi się z domu i zamieszka tylko ze mną, układając wspólnie życie ?
3. Co ona tak na prawdę o mnie myśli i czuje ?

xxxx i xxxx
Na prośbe uzytkownika, wykasowano dane osobowe

"Czasem życie staje się snem o którym zawsze marzyliśmy, gdy tak się stanie największą sztuką jest się nie obudzić."
Autor: JA
Odpowiedz

Prognoza dzisiaj wieczorem, Uśmiech
pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Marcin
Pytania:
1. Czy ta relacja ma szansę przetrwać i przerodzić się w prawdziwy związek ?
As kielichów, III Cesarzowa - Tak ta relacja ma potencjał, ona przetrwa, a nawet coś może się z tego urodzić. Nie ustawiła się co prawda frontem do Ciebie, ale to chyba ze względu na to jak ta relacja wygląda ( trochę jakbyś sie modlił do jej wizerunku). Tutaj są uczucia i jest chęć stworzenia czegoś wspólnie, tylko pamiętaj, nie pokazałeś sie przy niej i nie ma tu żadnych działań.

2. Jeśli tak, to czy wyprowadzi się z domu i zamieszka tylko ze mną, układając wspólnie życie ?
4 monety - będzie się bała strat materialnych, nie będzie chciała porzucić tego co ma, dla Ciebie. Ona nie ma znowu nie wiadomo ile, całkiem niedużo, bo tylko "cztery monety" ale są to cenne sprawy dla niej. Bedzie się bała że zostanie z niczym, a jak się ludzie boją, to rzadko decydują się na poważne kroki.

3. Co ona tak na prawdę o mnie myśli?
6 Mieczy - Wie że jesteś cały czas gdzieś z tyłu, pomagasz jej "wypłynąć na szerokie wody", dobre dopasowanie na poziomie mentalnym, macie razem tak samo rozległy horyzont myślowy, tutaj pełne zgranie.

i czuje ?
II Kapłanka, Rycerz Kielichów - Ona Cię kocha, i to bardzo, bardzo ładnie się to pokazuje, tylko że to ukrywa, trzyma w sobie, możesz tego nie odczuwać ale uczucia są.

Pierwsza sprawa Marcin, przy tasowaniu wypadł mi I Mag, w jakiś sposób fałszujesz mi pytania, naciągasz albo naginasz fakty.

Druga sprawa, źle to nie wygląda, wygląda to bardzo dobrze oprócz tego zamieszkania, Ona czegoś nie porzuci, albo weźmiesz ją z "tobołem" albo nic z tego nie będzie. To co ma teraz, jest dla niej tyle warte że, poświęci nawet miłość i swoje szczęście ( bo z Tobą byłaby szczęśliwa , mówi o tym Cesarzowa) żeby było jasne. Ale kocha, tego możesz być pewien.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj.
Dziekuję Ci pięknie za tak szybką odpowiedź.

1. "tylko pamiętaj, nie pokazałeś sie przy niej i nie ma tu żadnych działań." - co to oznacza ? Nie rozumiem, co oznacza, że nie pokazałem się przy niej ?

2. Pierwsza sprawa Marcin, przy tasowaniu wypadł mi I Mag, w jakiś sposób fałszujesz mi pytania, naciągasz albo naginasz fakty - nie do końca to prawda, nie chciałem się mocno rozpisywać. 2 dni temu, miałem dość, że nie znajduje dla mnie czasu na rozmowe, nawet 5 min... to bolalo i po 3 dniach napisalem, że mam dośc i pass i zyczyłem jej wszystkiego dobrego... 2 dzień już nawet nic nie pisze do mnie. Jestem zdania , że jak komuś zależy czas zawsze znajdzie a dużo złego już przeżyłem. Druga sprawa, jej ojciec jest cyganem a ogólnie matka i ojciec piją...dużo piją. Bardzo bym chciał ją z tamtąd zabrać, dać coś lepszego...coś dobrego. Wychowuje 6 latka i 16 letnią siostrę a ja z jej rodzicami pracuję w jednej firmie a ona mieszka 100 km stad. Nie ukończyła liceum bo ja 3 lata temu zabrali z Polski i kazali wychowyać siostre i brata, to nie fer. Rodzice mnie lubią...ale woleli by kogoś innego a nie faceta z z głową na karku, nie pijącego, nie palącego i nie imprezującego czyli mnie...

3. Druga sprawa, źle to nie wygląda, wygląda to bardzo dobrze oprócz tego zamieszkania, Ona czegoś nie porzuci, albo weźmiesz ją z "tobołem" albo nic z tego nie będzie. To co ma teraz, jest dla niej tyle warte że, poświęci nawet miłość i swoje szczęście ( bo z Tobą byłaby szczęśliwa , mówi o tym Cesarzowa) żeby było jasne. Ale kocha, tego możesz być pewien. - nie zna innego zycia, brata nie chce zostwić, nie dorastała wśród rówieśników, wiem, że zabranie jej z tamtąd może być wyjatkowo trudne a ja stane na pewno się wrogiem rodziców...

4. "Ona Cię kocha, i to bardzo, bardzo ładnie się to pokazuje, tylko że to ukrywa, trzyma w sobie, możesz tego nie odczuwać ale uczucia są."
"Ale kocha, tego możesz być pewien" - tutaj mnie zaskoczyłaś, byłem pewien, że jest zauroczona ale ,że kocha ? Znamy sie niecałe 2 tygodnie a od tego tygodnia nie widzieliśmy, albo miłość od pierwszego wejrzenia albo bardzo szybko mnie pokochała.



To cała prawda Hazar Uśmiech Nie uznaję kłamania, brzydzę się tego Uśmiech

"Czasem życie staje się snem o którym zawsze marzyliśmy, gdy tak się stanie największą sztuką jest się nie obudzić."
Autor: JA
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości