Boski Tarot u Hazar

A teraz to prognoza a to co mówisz to czysty I MAG Oczko
jak możesz mówić że znasz kogoś 2 tygodnie, z czego tydzień się nie widziałeś a wiesz tyle faktów z życia tej osoby, że opieka, że alkoholizm, liceum, brat, siostra, jakbyś żył życiem tej rodziny z parę lat Oczko

I Mag jako informacja o manipulacji, nigdy bez powodu sie nie pojawia.
Prognoza jest zrobiona i tak to wygląda.


Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Mam zdolność wyciagania informacji i od jednej osoby i od wielu źródeł. Co napisałem, jest prawdą i faktem. Jak zawsze :)
Wrócę z weryfikacją. Dziękuję pięknie za Twój czas. Życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze :)

"Czasem życie staje się snem o którym zawsze marzyliśmy, gdy tak się stanie największą sztuką jest się nie obudzić."
Autor: JA
Odpowiedz

Witaj Hazar czy można skorzystać z wróżby ? ♥️♥️Poznałam niedawno faceta, graliśmy razem w grę online, on wie, że mam kogoś ale dziś mi powiedział, że się we mnie zakochal. Nie znamy się długo... Zerknelabys w karty o co chodzi jemu i jak dalej się potoczy ta znajomość ? Marta 11.03.94 on Andrei 28.03.91. z góry dziękuję. Dodam, że nigdy nie widzieliśmy się na żywo, ale wydaje się bardzo szczery dobry i otwarty. Sama nie wiem o co chodzi i co myśleć...czy jest szansa na przyjaźń...on chce się spotkać ...ja nie chcę być nie fair wobec mojego faceta...dziwnie się czuję.
Odpowiedz

Witaj Tarot 
Pytanie :o co chodzi jemu ?
V Papież, 10 Kielichów, 10 Monet - Intencje czyściutkie Oczko jeśli powiedział że się zakochał to tak jest i jest pewien swoich uczuć jak tego że ma ręce i nogi. To co jest teraz to już tak powinno zostać, dużo o tym myśli, zachowuje sie jakby dziękował Bogu, że cię wreszcie spotkał, jakieś porozumienie się pojawiło, takie myślenie że jego modlitwy zostały wysłuchane.

 Jak dalej się potoczy ta znajomość ? ( na 6 ms do przodu)
Rycerz Buław, VIII Moc - Ogień, ogień, ogień, będzie was spalał, namiętność pokazuje się wszechogarniającą, nawet jeśli będziesz go próbować studzić, to słabo ci się to uda bo pokazujesz się jak wamp. Tak jakbyś mówiła "nie, nie możemy" a sens zadania bierz mnie Uśmiech, Znajomość na pół roku, pokazuje się że będzie trwać.

...czy jest szansa na przyjaźń..?
Paź kielichów - Raczej na romans i miłość, Tam gdzie Pazik Kielichów, ktoś kocha i tego oczekuje, ofiarowując mu przyjaźń, zranisz jego serce.

Tarot, bardzo ładnie, cały układ mam czerwony, jest ogień, pięknie to wygląda. Ale to Ty musisz zdecydować czy brnąć w tą znajomość czy nie Oczko
Chłopak jest szczery, jak będziesz chciała go odsunąć od siebie zrób to w miarę delikatnie, bo to dobry człowiek.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci bardzo Hazar wszystko się zgadza. Tak to prawda z tym dziękowaniem Bogu...powiedział, że jestem jak anioł zesłany mu przez Boga i że czekał na mnie całe życie Oczko ja jestem z natury sceptyczna i byłam bardzo zszokowana i przytłoczona tym wszystkim, ponieważ wie, że jestem w zwiazku...gdybym nie miała faceta nawet bym się nie zastanawiała , ale niestety kocham mojego przyszłego męża no i to jest zbyt trudne no i muszę tego Pana delikatnie odsunąć Oczko Bardzo dziękuję za wróżbę Oczko Pozdrawiam ❤️
Odpowiedz

Witam. Chciałabym prosić Ciebie o wróżbę. Jestem w relacji z mężczyzną facet jest po nieudanym wieloletnim związku,problem tkwi w tym nie odciął się od swojej ex jest z nią w kontakcie,najgorsze jest że porównuje mnie do swojej byłej kobiety.Nie wiem co on chcę sobie ugrać czy chcę dwie sroki na raz. Prosiłabym Ciebie o pomoc jak to  wszystko wygląda,jak dalej potoczy się moja relacja z tym człowiekiem. Dane wyśle w  PW .
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Malinowa 
Przy tasowaniu odwróciło XIII Śmierć - w tym Człowieku i relacji którą tworzycie nie ma życia, wszystko jest martwe.
Pytanie: jak to  wszystko wygląda, jak dalej potoczy się moja relacja z tym człowiekiem.?
XXI Świat, 8 kielichów, IX Pustelnik - Bardzo mi przykro Malinowa, ale to już końcówka, On już się zawija i odchodzi od Ciebie, ale nie do żadnej kobiety, tylko szukać sensu życia.
To już koniec tej relacji.
To nie z wami jest problem ( Tobą i jego byłą ) tylko z nim. Widzę tylko martwą naturę, on się transformuje teraz, nawet jak zdecyduje że to "koniec", to coś definitywnie zakończy w swoim życiu, ewentualnie jest tu nieuleczalna choroba, bo ewidentnie mi się szykuje na "wyższy poziom".

Nie ma sensu wyciągać więcej kart, nie mam ani jednej karty z której patrzy na mnie, On już teraz zdobywa jakieś ważne dla niego doświadczenia, trzeba mu pozwolić, tego potrzebuje do rozwoju.
Nie martw się, będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję   BuźkiBardzo mi pomogłaś, rozwiałaś moje wątpliwośći. Jestem pod wrażeniem domyślam  się co miałaś na myśli z chorobą nieuleczalną. Ciesze się że on szuka swojego sensu życia, oby znalazł to czego szuka. Pięknie dziękuję  Kwiatek
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar!

Piszę do Ciebie ponieważ mam problem.
Zgubiłam portfel i nie wiem czy ktoś mi go ukradł w pracy, gdzie zostawiłam torebkę na wierzchu. Czy może na ulicy kiedy wracałam do domu bądź szłam do pracy, a może w domu (mieszkam z lokatorami). To już nawet nie chodzi o pieniądze tylko o dokumenty moje i mojej córki, wszystko muszę teraz wyrabiać, zablokowałam kartę kredytową. Do incydentu doszło albo w poniedzialek 13. 07 chodź miałam w tedy portfel (jeszcze) a 14.07 wtorek już zauważyłam że go nie mam.

Mam nadzieję że jesteś w stanie mi pomóc.
Pozdrawiam

Est mihi cura futura
Odpowiedz

Witaj Ramona

No to zobaczmy, gdzie ten portfel
Pytania : czy ktoś mi go ukradł w pracy, gdzie zostawiłam torebkę na wierzchu.? - XII Wisielec - Nie, tam nie ma złodziejów, spokojnie można trzymać torebkę na wierzchu.

Czy może na ulicy kiedy wracałam do domu bądź szłam do pracy? - 4 buławy - Nie, torebka była dobrze zamknięta/zabezpieczona, nie było możliwości że by sobie go wyciągnąć.

a może w domu (mieszkam z lokatorami).? - 9 monet - Nie, tu wszyscy mają swoje pieniądze, nikt z lokatorów nie połasi się na cudze miedziaki.

Gdzie jest portfel ? As Buław, XI Sprawiedliwość - szukaj w mieszkaniu, w szufladzie gdzie trzymasz suszarkę albo prostownicę, jakieś urządzenie co daje ciepło. Nad tym miejscem powinna być figurka, bądź coś o dwóch kolorach, barometr, zegar, jakaś pierdoła funkcjonalna i ozdobna.
Ewentualnie jeśli po pracy byłaś w jakimś urzędzie bądź instytucji np. bank, podejdź i zapytaj, bo mogłaś zostawić przy załatwianiu spraw.

Powodzenia w szukaniu
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(09-07-2020, 19:39)Hazar napisał(a):  Witaj Malinowa 
Przy tasowaniu odwróciło XIII Śmierć - w tym Człowieku i relacji którą tworzycie nie ma życia, wszystko jest martwe.
Pytanie: jak to  wszystko wygląda, jak dalej potoczy się moja relacja z tym człowiekiem.?
XXI Świat, 8 kielichów, IX Pustelnik - Bardzo mi przykro Malinowa, ale to już końcówka, On już się zawija i odchodzi od Ciebie, ale nie do żadnej kobiety, tylko szukać sensu życia.
To już koniec tej relacji.
To nie z wami jest problem ( Tobą i jego byłą ) tylko z nim. Widzę tylko martwą naturę, on się transformuje teraz, nawet jak zdecyduje że to "koniec", to coś definitywnie zakończy w swoim życiu, ewentualnie jest tu nieuleczalna choroba, bo ewidentnie mi się szykuje na "wyższy poziom".

Nie ma sensu wyciągać więcej kart, nie mam ani jednej karty z której patrzy na mnie, On już teraz zdobywa jakieś ważne dla niego doświadczenia, trzeba mu pozwolić, tego potrzebuje do rozwoju.
Nie martw się, będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar
Witaj Hazar
Chciałabym prosić Ciebie o pomoc. Sprawa dość nieciekawa jestem straszona policją przez faceta na którego były stawiane karty i jego rodzinę. Chciałabym wiedzieć co oni kombinują wobec mojej osoby,czy będę miała z ich strony  nie przyjemności .
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Malinowa
Pytanie: Chciałabym wiedzieć co oni kombinują wobec mojej osoby ?
VIII Moc, 7 Buław, 3 Monety - Próbują Cię zastraszyć, to są tacy ludzie co takie "głupoty" plotą jak nie mają nic do roboty. jak sobie znajdą inną osobę albo zajęcie powinni stracić Tobą zainteresowanie.

,czy będę miała z ich strony  nie przyjemności ?
As Kielichów, 6 Monet - Nie powinnaś mieć nieprzyjemności, a może tak być że jednak coś od nich dostaniesz -  Paź Mieczy - jakieś informacje które wyjaśnią plotki czy pomówienia.

Tam mogła być taka sytuacja, że jakaś baba nagadała im bzdur, a oni ruszyli jak stado dzikich zwierząt. Ale nie pokazuję się to źle, raczej tak jakby sytuacja miała się na chłodno wyjaśnić.
Nie martw sie będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(29-07-2020, 18:34)Hazar napisał(a):  Witaj Malinowa
Pytanie: Chciałabym wiedzieć co oni kombinują wobec mojej osoby ?
VIII Moc, 7 Buław, 3 Monety - Próbują Cię zastraszyć, to są tacy ludzie co takie "głupoty" plotą jak nie mają nic do roboty. jak sobie znajdą inną osobę albo zajęcie powinni stracić Tobą zainteresowanie.

,czy będę miała z ich strony  nie przyjemności ?
As Kielichów, 6 Monet - Nie powinnaś mieć nieprzyjemności, a może tak być że jednak coś od nich dostaniesz -  Paź Mieczy - jakieś informacje które wyjaśnią plotki czy pomówienia.

Tam mogła być taka sytuacja, że jakaś baba nagadała im bzdur, a oni ruszyli jak stado dzikich zwierząt. Ale nie pokazuję się to źle, raczej tak jakby sytuacja miała się na chłodno wyjaśnić.
Nie martw sie będzie dobrze Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar
Pięknie dziękuję za czas który mi poświęciłaś. Najlepiej byłoby jakby oni wogole się ze mną nie kontaktowali za dużo mi krwi napsuli, zresztą z nimi nie da się normalnie w cywilizowany sposób na poziomie porozmawiać. Odezwę się jak dostanę od nich wiadomość. Pozdrawiam
Odpowiedz

Hazar kochana muszę cię znowu prosić o pomoc 
W poniedziałek zaginął mi piesek Roxy to juz 7 dni jak jej nie ma szukam gdzie moge ogłoszenia daje, a ona zapadła się pod ziemie jestem załamana, czy istnieje choć cień nadziei na jej powrót do domu nie mogę bez niej funkcjonować 
Proszę sprawdź jak znajdziesz chwilkę Buźki

If You Can Dream It, You Can Do It
Odpowiedz

Witaj Danka

pytanie:czy istnieje choć cień nadziei na jej powrót do domu ?
XXI Świat - pokazał się koniec, piękny i wieńczący dzieło. Albo pies już jest w domu, albo już nie wróci wcale.
( karta dopowiadająca - 7 kielichów)

Tak to się pokazało. Nie martw się, będzie dobrze Oczko jest szczęśliwy.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje Hazar mam nadzieję, że choć Roxy jest szczęśliwa, bo ja ryczęi szukam jej nadal.
Dziekuje za wszystko

If You Can Dream It, You Can Do It
Odpowiedz

Witaj  Uśmiech
Ponieważ twoja poprzednia wróżba się sprawdziła chciałabym poprosić o kolejną. Uśmiech 
Chciałabym się dowiedzieć czy może w tym roku mój aktualny związek rozwinie się w głębszą relację? Czy mogę od swojego faceta liczyć na coś więcej (zaręczyny, ślub itd. Uśmiech )? Czy może nasz związek wciąż pozostanie w biernej relacji? Niedawno sam mówił, że chciałby założyć rodzinę ale jakoś się do tego nie kwapi.  Bezradny  Jak ja zaczynam temat to ciągle tłumaczy się chęcią rozwoju swojej firmy. Już sama nie wiem o co mu chodzi i co mówi na serio a co nie. 
Dane wyślę na pw Uśmiech
Odpowiedz

Witaj,
Jeszcze poczekaj, do listopada szybko zleci. Oczko
Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Oki Uśmiech
Odpowiedz

(13-05-2020, 18:38)Hazar napisał(a):  Witaj Aggata
Pytanie: Czy znajdziesz zatrudnienie w ciągu 2 miesięcy licząc od zakończenia szkolenia, czyli powiedzmy od 15 czerwca?
II Kapłanka - Tak, zostaniesz zatrudniona w czasie o który pytasz, pokazałaś się z umową w ręce.

Jeśli tak, to jaka to będzie praca ? -  X Koło Fortuny - cholernie niestabilna, na pełnych obrotach, będzie Cię bardzo eksploatować, ciągły ruch, ruch i ruch, jakbyś stała na kasie w markecie albo totalizatorze sportowym. Ewentualnie telemarketing i wydzwanianie do losowo wybranych osób bądź firm.

czy na dłużej? - 4 miecze, As buław - długo w tej robocie nie wytrzymasz, wyczerpie cię na stracie, popracujesz miesiąc, góra cztery, ale to już na ostatkiem sił.

Ta pierwsza praca po szkoleniu, pokazuje się takie "koty za płoty", no chyba że inaczej rozłożysz siły, bo tu się pokazało, że nie wytrzymasz tempa.
Spróbuj podejść do tego logistycznie i dobrze się przygotuj, żeby mądrze wykorzystać swoje zasoby fizyczne jak podejmiesz pracę, a powinnaś sobie dać radę.
powodzenia Buziak
Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj Hazar,
Wracam z weryfikacją wróżby: niestety nie znalazłam zatrudnienia. Ciężkie czasy nastały na rynku pracy, ale się nie poddaję Ok
Dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz

Nie poddawaj się Uśmiech
będzie dobrze zobaczysz, niczym się nie martw. Rynek pracy cały czas działa, próbuj wszędzie gdzie masz jakieś szanse. Powinno się udać Uśmiech 

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Evelytt Dziękuje za weryfikacje Oczko

Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości