Boski Tarot u Hazar

Witaj Hazar.
Jakiś czas mnie tu nie było bo.. przyszedł ten Król kielichów, którego zobaczyłaś w tamtym roku. Od ponad roku wszystko układa się po mojej myśli.
Jednak ostatnio wieje trochę chłodem... czy mogłabym prosić o wróżbę na najbliższe 2 miesiące jak ta relacja będzie się układała?
Gdybyś jeszcze mogła spojrzeć w karty i powiedzieć jak on mnie postrzega. Mam wrażenie, ze już trochę się mną "zmęczył"..

Dane przeslę na pv.
Dziękuję za poświęcony czas Kwiatek 

Ps. Pięknie Ci w czerwonych ustach  Rotfl
Odpowiedz

Witaj Mydream
Pytania:
na najbliższe 2 miesiące jak ta relacja będzie się układała?
XII Wisielec, X Koło Fortuny, 3 kielichy - Na teraz, relacja troszkę się zawiesiła, ale to na chwilę. On ci się uważnie przygląda. Lustruje Cię z każdej strony. Prawdopodobnie jest w trakcie podejmowania jakiś ważnych decyzji, bo za chwile wkroczy Koło i wywróci tą całą relację do góry nogami.
Możliwe działania to, albo ci się oświadczy, albo się rozstaniecie, ale jak przyjaciele bez żalu i złości.
Do dwóch miesięcy powinno się sporo wyjaśnić.

jak on mnie postrzega.
VII Rydwan, Królowa Mieczy -  On widzi Cię, jako bardzo wolnościową kobietę. On nie widzi cię w roli matki i żony, a do kury domowej jest ci tak blisko, jak do innej galaktyki. Pokazałaś się wyzwolona i świadoma, zarówno swojej seksualności jaki i praw. Nie można tobą kierować, zbyt czujna i inteligentna. Równorzędny partner. Ale czy On tego chce? tak już na stałe ?
Daj mu czas, niech sobie wszystko przemyśli. W kartach pokazuję się to tak, jakby myślał już przyszłościowo. Niech się określa Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar
PS. Dzięki za usta, kocham takie kolory na nich Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci Hazar.
Czułam już wcześniej, że ten rozwój może mieć dwa zupełnie inne zakończenia.
Z kurą domową to może faktycznie dużo pracuje.. ale nie znam koleżanki, która ma tak czysto w mieszkaniu, zawsze wszystko uprane i ułożone plus uwielbiam gotować Język Pan z wróżby doskonale o tym powinien wiedzieć bo mieszkamy razem od kilku miesięcy Rotfl Chyba, że to facet i nie zauważył.. Język
Faktycznie ostatnio bywam dość konkretna.. ale ja lubię prosto z mostu i bez owijania.
Za 2 miesiące wrócę z weryfikacją.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz

(24-08-2020, 16:15)Hazar napisał(a):  Witaj Danka

pytanie:czy istnieje choć cień nadziei na jej powrót do domu ?
XXI Świat - pokazał się koniec, piękny i wieńczący dzieło. Albo pies już jest w domu, albo już nie wróci wcale.
( karta dopowiadająca - 7 kielichów)

Tak to się pokazało. Nie martw się, będzie dobrze Oczko jest szczęśliwy.

Wszystkiego dobrego
Hazar
Kochana, a jednak moja sunia Roxy się odnalazła w dniu wczorajszym po 3 tygodniach tułaczki wychudzona brudna w pajęczynacha, ale szczęśliwa, że się znalazła.

If You Can Dream It, You Can Do It
Odpowiedz

Super

kamień spadł mi z serca  Pociesza Hura Całe szczęście że nić jej nie jest.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
W tamtym roku, prosiłam Cię o spojrzenie w karty w sprawie pewnej relacji. Od razu trafnie odczytałaś przekaz dla mnie, choć szczerze ciężko było mi od razu pogodzić się z tym co wtedy pisałaś. Dzisiaj minęło sporo czasu. W moim życiu pojawiła się nowa osoba. Wszystko rozwijało się bardzo dobrze, mimo mojego dość długiego dystansu. Jednak ostatnio umawialiśmy się ze sobą 4 razy i za każdym razem do spotkania nie dochodziło z przeróżnych powodów, głównie wychodzących od tej drugiej strony. Mimo, ze on cały czas twierdzi, że na naszej relacji mu zależy, to ja zaczynam mieć wątpliwości czy ta osoba traktuje mnie poważnie. Po ostatnich doświadczeniach boje się, ze moj charakter, który zawsze mówi „nie odpuszczaj”, zatrzyma mnie przy czymś co skazane jest na porażkę.

Jeśli się zgodzisz, chciałabym zapytać jak ta osoba na dzień dzisiejszy traktuje naszą relacje i czy powinnam dać nam szanse mimo ciągłych przeciwności. Nasze dane podsyłam na priv.

Pozdrawiam ????
Odpowiedz

Witaj Bebzone
Pytania:
jak ta osoba na dzień dzisiejszy traktuje naszą relacje ?

VIII Moc, Król Buław, II Kapłanka - Dobrze traktuję, widzi się w niej i to z dużą satysfakcją. Tylko tu jest inny problem, Ty próbujesz go kontrolować, a On nie jest osobą na którą można "położyć rękę i będzie tańczyć jak mu zagrasz " Zresztą tam jest też drugie dno w tej relacji, jakieś ukryte zamiary, ktoś o czymś nie mówi. To nie są złe zamiary, ale ukryte, a powiadają że dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane.

i czy powinnam dać nam szanse mimo ciągłych przeciwności.?
XXI Świat, XIV Umiarkowanie - Raczej Nie, nie dostosujesz się do związku, bo nie "przeskoczysz sama siebie" To nie jest partner dla Ciebie. Ty raczej potrzebujesz kogoś kim będziesz kierować, kogoś kto będzie tego chciał. Z tym partnerem to co jest teraz, to porozumienie, ono już się bardziej nie rozwinie.

W zwyczajnym życiu, ogień namiętności to za mało, tam najbardziej przydaje się praca zespołowa i takie realne podeście do obowiązków i partnera. U Was tego nie ma i raczej nie będzie. "Ty mu coś próbujesz wciskać do głowy, a po nim to spływa jak po kaczce i jeszcze się kpiąco uśmiecha Oczko" Ech te chłopy Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje za rozkład kart.
 Jeżeli chodzi o pierwszą część to zgadzam się z tym, że on na pewno ma jakąś satysfakcję z naszej znajomosci relacji. Zgadzam się również z tym, że coś jest ukryte. Ciagle mam wrażenie, że on wszystkiego nie mówi i nie mam zielonego pojęcia czego to może dotyczyć. Natomiast co do mnie, to wręcz odwrotnie. Dałam mu dużo swobody, nie naciskam, nie dopytuje, nic z niego nie wyciągam na sile. Być może robie coś podświadomie, nie zdając sobie z tego sprawy.

Sama mam władczy charakter ale w związkach relacjach stawiam na porozumienie, kompromis, rozmowę. Bardzo pewnie odczytalas, ze to nie jest partner dla mnie i relacja więcej się nie rozwinie. 
Chciałam dać nam szanse poznania się zanim podejmiemy decyzje o tym czy warto czy nie bo w tej chwili znamy się dość długo ale słabo.

W zwiazku z tym chciałabym zadać dodatkowe pytanie. Jezeli wyrazisz zgodę zostawiam je tutaj:
Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania ? 
Dziękuję za poświęcony czas.
Odpowiedz

Pytanie 
Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania 

Przy tasowaniu wysuneła mi się karta, dlatego pozwoliłam sobie zadać jej pytanie jakie chce. Odpowiada mi dlaczego (Rycerz Monet) 
 
5 kielichów - prawdopodobnie nie, On jest i będzie zajęty, jakaś ważną pracę ma, ogólnie, pochłonął go obowiązki, nie wykluczam, że może później się spotkacie
Na razie nie smuć się Uśmiech

Pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(12-09-2020, 10:12)Hazar napisał(a):  Pytanie 
Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania 
Przy tasowaniu wysuneła mi się karta, dlatego pozwoliłam sobie zadać jej pytanie jakie chce. Odpowiada mi dlaczego (Rycerz Monet) 
5 kielichów - prawdopodobnie nie, On jest i będzie zajęty, jakaś ważną pracę ma, ogólnie, pochłonął go obowiązki, nie wykluczam, że może później się spotkacie
Na razie nie smuć się Uśmiech
Pozdrawiam Hazar

Dziękuję. Choć odpowiedz nie dodaje otuchy a i okoliczności wskazują na to, że chyba właśnie nasza relacja się kończy, to postaram się nie smucić jak radzisz. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Nie potrzebujesz otuchy Oczko bardzo ładnie sobie radzisz, z uczuciami, wiesz dokładnie co czujesz. 
Tylko nie pozwól im za długo zostać w twoim życiu, niech ci towarzyszą tylko tyle, ile potrzeba by je poczuć i zrozumieć. 
Za niedługo będą tylko wspomnieniem 
Wszystkiego dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam chciałbym prosić o wróżbę na nowy rok numerologiczny. Chodzi mi o pracę, finanse i związek????. 
Barbara 11.11.1979.
Dziękuję ♥️
Odpowiedz

Witaj Barbara
Wróżba na nowy rok numerologiczny.

Praca
As monet (dołożenie 3 Monety) 9 buław, 6 buław ( dołożenie XIII Śmierć)
Nadchodzący rok zapowiada sie pomyślnie. Wykorzystasz jakąś szansę którą dostałaś, bądź za chwilę dostaniesz. Zostanie doceniona twoja praca, pokazujesz się jako dobry i dokładny fachowiec.
Czas na podrzędnym stanowisku, albo pod czyimś "butem dobiegnie końca, bo na końcu pokazałaś się jako zwycięzca i czynnie świętująca awans, czego dowodem jest Śmierć. Możliwe jest również, że wewnętrznie dojrzejesz do tego, by rzucić obecną robotę, ale to będzie dla Ciebie finalnie bardzo dobre.

Finanse
XXI Świat, 9 Monet, 7 buław (dołożenie Paź Mieczy)
Powinnaś wreszcie stanąć na nogach, jeśli masz kredyty, to pokazuję się spłata i dobra kondycja finansowa. Bedzie cię stać na zachcianki i żeby wydawać kasę na głupoty Oczko.
Możliwe, że w drugiej połowie roku pojawią się jakieś plotki, bądź informacje które ci zaszkodzą, mogą to też być nietrafione inwestycje i będziesz mieć wrażenie, że tracisz grunt pod nogami, ale w najgorszym momencie otrzymasz wsparcie ( 6 monet) znajdzie się "sponsor" który będzie hojny i cię wspomoże.( dotacja)

Związek
VI Kochankowie ( dołożenie XIV Umiarkowanie), 2 buławy, 10 mieczy
Wypalicie się w tym roku, relacja wytraci na prędkości, emocje opadną i wychłodzą się. Wszystko się zrównoważy. Dlatego też staniecie przed wyborem, czy dalej tą relacje utrzymywać.
Wszytko pokazało się takie dwoiste u was.
Na początku "nie mogę bez Ciebie żyć, później żyję obok Ciebie, a na końcu czy żyjesz, czy nie, jeden grzyb" Ewidentnie potrzebujecie Ognia, ale on u was pokazuje się jak słomiany. I z tego co widać słomy też za wiele nie ma. Oczko

Nowy rok numerologiczny będzie obfity w zmiany. To nie będzie spokojny rok, wiele sie zmieni i wiele się rozpocznie nowych wyzwań. To będzie dobry rok dla Ciebie, zobaczysz Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo ❤️❤️ mam nadzieję że z pracą wszystko wyjdzie dobrze, bo chcę zmienić i szukam coś innego. W związku tak jak piszesz u mnie się wypaliło on ma jeszcze nadzieję ale nie widzę tego. Na szczęście kredytów nie mam żadnych.Mam nadzieję że to będzie dobry rok dla mnie. Pozdrawiam
Odpowiedz

Czy mogę poprosić abyś zerknęła w karty odnośnie moich spraw zawodowych? Skoro w miłości mi nie wychodzi, że tak powiem, to może chociaż spełnię się zawodowo?
Czy znajdę dodatkową pracę do końca roku? Chciałabym zrobić użytek z tego czego się nauczyłam i co sprawiłoby mi radość, poczucie spełnienia może.
Odpowiedz

Ama15
Nie pozwoliły się przetasować, karty mi się rozsypały, w rękach odwróciło 5 kielichów, a na podłodze mam III Cesarzową, a na niej Króla Buław, no ale wyciągam

Pytanie: Czy znajdę dodatkową pracę do końca roku?
6 kielichów - nie raczej nie, bujasz w obłokach, to bardzo piękne (cudowna, uwielbiam tą kartę ), ale nie nastraja na szukanie dodatkowej roboty. Trzeba by zejść na ziemię, ale w tej karcie to jest zwyczajnie niemożliwe, tu się kocha i to bardzo romantycznie. Korzystaj z tego co teraz czujesz Oczko bo z szukaniem dodatkowej pracy może być trudno.

Czy zrobisz użytek z tego czego się nauczyłaś i co sprawiłoby ci radość, poczucie spełnienia ?
XIX Słońce  - tak, zrobisz użytek i będziesz spełniona, pokazuję się jakieś przywództwo, czy wykłady, Taki "coach". Będziesz efektywnie przekazywać, to czego się nauczyłaś.

Najważniejsze są karty które wypadły, to jest teraz u Ciebie na pierwszym miejscu. Ale nie smuć się, Oni bez powodu się nie odwrócili, są razem. W ogóle nie powinnaś, chyba żałować. Nie wiem dziwne to, ale niepotrzebnie się zamartwiasz. Smutek jest niepotrzebny. Ja widzę jakąś parę.
Będzie dobrze

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo Ci dziękuję kolejny raz Uśmiech postaram się zejść na ziemię i mam nadzieję, że zrobię użytek ze swojej wiedzy. Nie chcę poprostu zaprzepaścić jakiejś szansy lub zapomnieć, a z drugiej strony nie wiem sama co robić w tym momencie.
Czyli karty "powiedziały" że niepotrzebnie się zamartwiam? A Pisząc para miałaś na myśli związek? Czy może ta para dotyczy spraw zawodowych?
Odpowiedz

Raczej związek, III Cesarzowa pokazała ciężarny brzuch, Król tak się położył że go odsłonił Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Mam takie pytanie, bo ktoś mi wpadł w oko, pewien znajomy - uważam go za dość sympatycznego i miłego . Jeśli to nie problem to chciałabym się dowiedzieć jak mnie postrzega ten Pan. Nie jestem w stanie jeszcze odnieść się do poprzednich wróżb, ale tak się zastanawiam czy to może nie jest ten pan Uśmiech znaczy ten "właściwy".
Znamy się z widzenia, i już od pewnego czasu przewija się w moim otoczeniu - mamy wspólnych znajomych, kilka razy zamieniłam z nim parę zdań. Wcześniej uważałam go za takiego zadufanego, nieufnego, nie wiem jak to określić... tak niezbyt mi przypadł do gustu. Nie wiem, być może poprostu to ja mu nie przypadłam do gustu i dlatego miałam takie wrażenie, ale wolę wiedzieć Uśmiech po co sobie coś tam myśleć jak może mu się nie podobam. 

Dane wyślę na priv.
Odpowiedz

Cześć Hazar!
Mam małą prośbę. Ze względu na zmiany, które zaszły w moim życiu przez przeprowadzkę, zastanawiam się czy powinnam odnowić kontakt z moim ojcem (Andrzej 27.11 [roku nie pamiętam, ale coś pomiędzy 1965, a 1971]). Po rozwodzie rodziców nasza relacja była dość trudna i nieszczera, więc zastanawiam się, czy odnowienie tej relacji będzie dla mnie właściwe - wolne od złych intencji drugiej strony. Moje dane: Michalina 09.05.2001.
Odpowiedz

Witaj Ama15
Pytanie : chciałabym się dowiedzieć jak mnie postrzega ten Pan.?

Powierzchowność ( ciało) - Rycerz monet, XIX Słońce - Szczerze mówiąc on cię nie kojarzy, w takim sensie że nie widzi Cię.
Jakby ktoś go zapytał : No ta, wiesz która, ta co ma takie długie nogi. To za grzyba nie wiedziałby która. Rycerz, to u mnie tylko maska bez ciała, a na Słońcu postać jest w cieniu, więc równie dobrze może to być "łysa baba albo łysy chłop Oczko "
Nie jestem w stanie powiedzieć czy mu się podobasz fizycznie czy nie Bezradny

Mentalność ( umysł) - XX Sąd ostateczny, 8 mieczy - Tu jest o wiele lepiej, fajne porozumienie. Widzi Cię Jako dobrą i prawą. Prawdopodobnie jest duże zaufanie z jego strony i taka pewność że może wyciągnąć wszystkie brudy z siebie, a ty i tak go zrozumiesz i sprawiedliwie ocenisz. Ale jednocześnie ma wrażenie, że go szpiegujesz czy osaczasz, jakbyś zarzucała na niego sieć.

Jak na razie, to to postrzeganie jest takie nierandkowe, nie widzi cię jako kobiety. Na tym trzeba by popracować Oczko bo mentalnie jest ok, tu trzeba by zwyczajnie "pokazać kolano" bo brakuje takich działań.  Działaj.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Aretemida
Pytanie: czy odnowienie tej relacji będzie dla mnie właściwe - wolne od złych intencji drugiej strony.
karty szalały ale ostatecznie pokazały że

3 kielichy, 5 monet, X Koło Fortuny - Bądź ostrożna, tak czy siak, odnów tą relacje ( takie rzeczy w życiu się przydają) ale bądź ostrożna i nie obiecuj sobie za wiele. Bo przez chwilę może być cudownie i możesz zapragnąć więcej, bo będziesz chciała poczuć jak to jest być z ojcem.  Ale wszystko może się rozsypać jak domek z kart, bo gościowi coś wypadnie i zwyczajnie nie będzie miał czasu. Daj mu szanse, ale stosuj zasadę ograniczonego zaufania, tak będzie lepiej dla ciebie.
Nie widzę złych intencji, to po prostu taki człowiek.

Jak jeden pięknie śpiewa, a drugi fałszuje, tak jeden będzie super tatą, a drugi nie.
Rodzicielstwo nie jest "automatyczne " jak oddychanie czy wydalanie, jeśli by tak było, nikt nigdy nie porzucił by dziecka.

Wszystkiego dobrego
Trzymam kciuki za udane spotkania

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości