Boski Tarot u Hazar

Bardzo Ci dziękuję. I mogę powiedzieć, że faktycznie zaufanie może mieć do mnie w pewnym sensie. Mógł mnie postrzegać tak jak opisałaś. Jak to przeczytałam to faktycznie gdzieś w głębi też tak widziałam jego postrzeganie mnie. I faktycznie, nie starałam się mu spodobać pod względem fizycznym, poprostu założyłam, że jestem jaka jestem i tyle. Więc myślę że bardzo trafnie to opisałaś - chyba mało ufam swojej intuicji. 

Ale z tym...
Ale jednocześnie ma wrażenie, że go szpiegujesz czy osaczasz, jakbyś zarzucała na niego sieć.

Nie wiem dlaczego tak sądzi, myśli że chcę go uwieść? Z tym osądzaniem to prawda, obserwuję go i oceniam w pewnym sensie, ale nie staram się w ten sposób uwodzić tylko bardziej poznać, jestem ciekawa poprostu, nie myślałam że może być to widoczne  Bezradny
Odpowiedz

Ama15
Pytanie : myśli że chcę go uwieść?
XXI Świat, 9 kielichów - Myśli że chcesz wszytko, ale na poziomie przyjemności Oczko wiesz jak zacznie być trudno, czy niewygodnie, to zwyczajnie dasz dyla.
Tak jakby z Tobą można było wszystko, ale tylko kiedy jest dobrze, bo jak braknie miłości, kasy lub zdrowia, albo nawet będzie słabo w łóżku, to zawiniesz się do kogoś innego.

Ale to są myśli, na ten moment, myśli są zmienne, można brać to pod uwagę jako szczegół ale po co ? zmienić mogą się jeszcze wiele razy. No ale tak sobie teraz myśli Oczko

Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Jasne Uśmiech rozumiem. Ma trochę krzywy obraz mojej osoby obecnie.
Dzięki  Buźki
Odpowiedz

(13-10-2020, 17:36)Hazar napisał(a):  Witaj Aretemida
Pytanie: czy odnowienie tej relacji będzie dla mnie właściwe - wolne od złych intencji drugiej strony.
karty szalały ale ostatecznie pokazały że

3 kielichy, 5 monet, X Koło Fortuny - Bądź ostrożna, tak czy siak, odnów tą relacje ( takie rzeczy w życiu się przydają) ale bądź ostrożna i nie obiecuj sobie za wiele. Bo przez chwilę może być cudownie i możesz zapragnąć więcej, bo będziesz chciała poczuć jak to jest być z ojcem.  Ale wszystko może się rozsypać jak domek z kart, bo gościowi coś wypadnie i zwyczajnie nie będzie miał czasu. Daj mu szanse, ale stosuj zasadę ograniczonego zaufania, tak będzie lepiej dla ciebie.
Nie widzę złych intencji, to po prostu taki człowiek.

Jak jeden pięknie śpiewa, a drugi fałszuje, tak jeden będzie super tatą, a drugi nie.
Rodzicielstwo nie jest "automatyczne " jak oddychanie czy wydalanie, jeśli by tak było, nikt nigdy nie porzucił by dziecka.

Wszystkiego dobrego
Trzymam kciuki za udane spotkania

Hazar

Bardzo dziękuję Ci za wróżbę Hazar! 
To co powiedziałaś jest bardzo cenne i mam nadzieję, że w pełni z tego skorzystam. 
Również postawiłam karty na ten temat w rozkładzie na 3 karty [plusy - minusy - ostrzeżenie]. Rozkład również pokrywa się z Twoim (chociaż swoim wróżbom jeszcze w 100% nie ufam Oczko ). Wyszło: odwrócona 8 monet - król kielichów - królowa monet. Co do skutków to pożyjemy, zobaczymy. Z biegiem czasu dam Ci znać czy wszystko się spełniło.
Życzę udanych wróżb   Buźki
Aretemida
Odpowiedz

Dziękuję  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(07-09-2020, 19:26)Hazar napisał(a):  Witaj Mydream
Pytania:
na najbliższe 2 miesiące jak ta relacja będzie się układała?
XII Wisielec, X Koło Fortuny, 3 kielichy - Na teraz, relacja troszkę się zawiesiła, ale to na chwilę. On ci się uważnie przygląda. Lustruje Cię z każdej strony. Prawdopodobnie jest w trakcie podejmowania jakiś ważnych decyzji, bo za chwile wkroczy Koło i wywróci tą całą relację do góry nogami.
Możliwe działania to, albo ci się oświadczy, albo się rozstaniecie, ale jak przyjaciele bez żalu i złości.
Do dwóch miesięcy powinno się sporo wyjaśnić.

jak on mnie postrzega.
VII Rydwan, Królowa Mieczy -  On widzi Cię, jako bardzo wolnościową kobietę. On nie widzi cię w roli matki i żony, a do kury domowej jest ci tak blisko, jak do innej galaktyki. Pokazałaś się wyzwolona i świadoma, zarówno swojej seksualności jaki i praw. Nie można tobą kierować, zbyt czujna i inteligentna. Równorzędny partner. Ale czy On tego chce? tak już na stałe ?
Daj mu czas, niech sobie wszystko przemyśli. W kartach pokazuję się to tak, jakby myślał już przyszłościowo. Niech się określa Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar
PS. Dzięki za usta, kocham takie kolory na nich Uśmiech
Witaj Hazar,
Przychodzę z weryfikacją. Przez ostatnie 2 miesiące nie było żadnych zwrotów.
Raczej ustabilizowało się, ale w tą dobrą stronę Może do końca roku Pan zdąży się określić... cierpliwie czekam.
Dziękuję jeszcze raz za wróżbę. Kwiatek
Odpowiedz

W takim razie, powodzenia Uśmiech
Dzięki za weryfikacje

Pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj ponownie Hazar! Uśmiech

Chciałam się odnieść częściowo do ostatniej wróżby 
" Pytanie: Czy znajdę dodatkową pracę do końca roku?

6 kielichów - nie raczej nie, bujasz w obłokach, to bardzo piękne (cudowna, uwielbiam tą kartę ), ale nie nastraja na szukanie dodatkowej roboty. Trzeba by zejść na ziemię, ale w tej karcie to jest zwyczajnie niemożliwe, tu się kocha i to bardzo romantycznie. Korzystaj z tego co teraz czujesz [Obrazek: oczko.gif] bo z szukaniem dodatkowej pracy może być trudno."

Tak, miałaś rację, nici z pracy. To nie jest odpowiedni czas, już w tym momencie nawet nie szukam. Raczej ten czas nie sprzyja temu, a i moje podejście się zmieniło, tak bujam w obłokach trochę,  bo rzeczywistość różowa nie jest Smutny na razie postanowiłam dać sobie czas, zacznę od nowego roku coś zmieniać czy szukać czegoś dodatkowego. Pozdrawiam  Oczko

Ps. Resztę zweryfikuję pod koniec roku lub w styczniu odnośnie miłości.
Odpowiedz

Dziękuję Ama  Pociesza
Powodzenia 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
Dziękuję Ci za expresową wróżbę Kwiatek Kwiatek Kwiatek 
Tym Królem mieczy jest mój brat (On mi wierci dziurę w brzuchu, abym wreszcie coś zrobiła z pieniędzmi a nie trzymała je na lokacie na 1%), ale też mój partner.
jeszcze raz dziękuję Ci i pozdrawiam Buziak
Odpowiedz

Agata, w takim razie to jeden z nich potrafi bardzo dobrze badać "krzywą kursową". 

Niech przeanalizuje długofalową politykę pieniężną, jest już po wyborach w Stanach, gospodarka wyhamowała po Covidzie, a nasz rząd szaleje, więc już jakieś wnioski można wyciągać, jakim jesteśmy partnerem czy rajem inwestycyjnym.

Owocnych analiz, przy dobrym winie Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(28-10-2019, 18:38)Hazar napisał(a):  Witaj Polli Oczko

Jak potoczą się Twoje sprawy sercowe w nowym roku?

I Kwartał- VIII Moc, Strażnik, 7 monet -  w pierwszym kwartale będziesz wzbudzać zachwyt u płci przeciwnej i otwarcie flirtować, robić chłopom nadzieje, ale nikt jakby nie zaskoczy, nie złapie sie na lep, chociaż będziesz spokojnie oczekiwać plonów, zasianych słodkich obietnic w głowach swoich  "ofiar", oni odchodzą nie zatrzymują się przy Tobie

II Kwartał - 9 monet, Rycerz monet, 5 buław - w następnych 3 miesiącach nadal będzie sama chociaż będzie wkładać jakąś pracę żeby wejść w związek ale tak się nie stanie i zacznie cię to wkurzać i denerwować możesz zacząć się oskarżać że robisz coś nie tak że jesteś za miękka..

III Kwartał - 7 mieczy, Król Monet, As mieczy - bo w okresie letnim posuniesz się do oszustwa żeby usidlić bogatego "Króla", stwierdzisz że musisz mieć wreszcie partnera i to takiego na Twoją miarę i że w miłości jak na wojnie wszystkie chwyty dozwolone ale to wszystko się zawali, jednym cięciem , nic z tego nie wyjdzie niestety..

IV Kwartał - 6 buław, 4 miecze, 3 buławy - więc po wakacyjnym szale, skupiasz sie na luźnych relacjach z naciskiem na cielesność, co nie da ci szczęścia a wpędzi w smutek i otępienie ale wreszcie wyrwiesz się z tego marazmu i otworzysz się na nowe, porzucisz stare wzorce odnoście relacji związkowych i z końcem roku zaczniesz nowy etap w życiu uczuciowym.

W 2020r będzie u Ciebie gorąco, nie ma miejsca na monotonię i nudę, jest strażnik czyli też coś jest przykryte w I kwartale, związku takiego stałego nie widzę ale jest seks, flirt, jest przyjemnie, Ty pokazujesz się jako zadowolona kobieta nie ma nigdzie łez czy smutku, może tylko końcem roku ale to szybko mija i jesteś gotowa na nowe.
Polli korzystaj ile możesz i dopóki jesteś wolna jak ptak Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Witaj Hazarku, bardzo dziękuję Ci za wróżbę na moją sytuację uczuciową w 2020 r. I rzeczywiście nie narzekałam na monotonię oraz nudę. Na początku roku był zalążek bliskiej przyjaźni z kolegą, ale niestety nie przerodziło się to w żadne głębsze uczucie, przynajmniej z mojej strony. W lecie pojawiła się okazja aby poznać bliżej starszego mężczyznę który był zainteresowany znajomością ze mną, lecz ogromna różnica wieku przeważyła, że nie podjęłam się nawiązania bliższej relacji. Zostaliśmy na stopie koleżeńskiej. 

Aktualnie nie ma żadnej osoby która sprawiłaby że moje serce zabiłoby mocniej. Szczerze, to oczywiście nie pomaga także sytuacja ogólna, taka jaką jest pandemia. Możliwości poznania nowych ludzi jest bardzo mało, a i ja więcej czasu spędzam w domu pracując zdalnie.
Mam jednak kontakt z ludźmi z zagranicy, często rozmawiamy przez internet, więc nie mogę powiedzieć, że jest totalna nuda.

Chciałabym Cię poprosić o wróżbę na kolejny rok, zbliżający się 2021. Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe wówczas? Czy będą okazje aby poznawać ludzi w życiu realnym? Czy będę się z kimś spotykała? Uprzejma prośba o Twoją odpowiedź. Dane prześle na priv. 

Całuje, Poli Papa
Odpowiedz

Witaj Polli
rama czasowa 2021
Pytania:
Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe wówczas?
V Papież, XX Sąd Ostateczny, 10 monet - Na pewno bardzo będziesz chciała, żeby to życie uczuciowe było i coś tam ewidentnie wymodlisz. Wejdziesz drugi raz do tej samej rzeki. Przypomnisz sobie o jakimś byłym kawalerze i wyciągniesz go jak "trupa z szafy". Ale to będzie strzał w dziesiątkę, taka dobra "inwestycja" by włożyć czas i energię w ten związek, bo przyniesie to profity i zadowolenie właśnie na poziomie materialnym.

Czy będą okazje aby poznawać ludzi w życiu realnym?
0 Głupiec, 10 kielichów - Bedą, ale tylko przez chwilę, a później tak jakby zagrzebiesz się znowu w pieleszach. Z kimś tam będziesz się grzać, pokazał się towarzysz ( to może być ten z tej szafy) i odpuścisz sobie wyjścia na imprezy czy spotkania.

Czy będę się z kimś spotykała?
Rycerz Buław, 4 monety - Będziesz, ale ja to na razie widzę jako energie seksualną, jako osoba, wycofuje mi się, nie chce żeby go oglądać, ewentualnie On już jest w Twojej przestrzeni, ale ty go "wypychasz ze swojej energetyki" i dlatego tak patrzy jakby sie bał Oczko

Coś będzie, coś sobie przemyślisz, podumasz i możesz coś wybrać z dostępnych opcji, kogoś kto się kręci cały czas przy Tobie Oczko bardzo ładne masz karty.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Pytam ponownie ponieważ poprzednia wróżba była do listopada 2020
Chciałabym się też dopytać w sprawie pracy. Ostatnio w jednej mi się nie udało. Teraz biorę udział w rekrutacji do kolejnej. Uda mi się tym razem?
Nic się nie zmieniło. Rozmowa to wieczne obiecanki i tyle. Dlatego chciałabym wiedzieć czy coś się w tym temacie zmieni. Relacja jest bierna od dłuższego czasu. Coś go blokuje i nie wiem co.
Odpowiedz

Witaj Laalunaa
Pytania: chciałabym wiedzieć czy coś się w tym temacie zmieni. Relacja jest bierna od dłuższego czasu.?
czas 6 miesięcy - odwróciło 5 Mieczy
5 kielichów, Paź Mieczy - Jeśli się zmieni, to na mniej przyjemnie. Pokazałaś się zapłakana, a on bardzo formalny. Po prostu powie ci jak jest, bez owijania w bawełnę. Nie widzę uczuć, a tylko żal, wrogość i takie poddanie się. On przynosi niekorzystne wieści i czeka aż ty te żale na niego wyleje, bez uczuć, wie że rani, bo trzyma mi na poduszce dwa miecze ale teraz to będzie jak ukucie, za jakiś czas ból byłby większy.
Zresztą tu od razu pokazał się problem. Nie idziecie ramię w ramię, Ciebie widzę jak kobietę przed pięćdziesiątką, a On pokazuje się jak osiemnastolatek. Rozmijacie się życiowo, nie jesteście na podobnym etapie. On dopiero myśli o rozwoju, a Ty już jesteś w klimakterium. Tak to niestety wygląda. Ale zawsze mogę się mylić Oczko

Czy Coś go blokuje i nie wiem co. ?
10 monet - kasa go blokuje, chce się dorobić zwyczajnie.

Teraz biorę udział w rekrutacji do kolejnej. Uda mi się tym razem?
Rycerz Mieczy ( STRAŻNIK TALII) - odmowa odpowiedzi.
Trzeba poczekać, z tym pytaniem można wrócić za miesiąc , pewnie za bardzo wałkowany temat u wróżek. Ja nic nie widzę Bezradny

Jeśli pali ci się ze ślubem to szukaj innego, ale jeśli zależy ci na obecnym, to wspieraj go i daj chłopakowi się dorobić, by poczuł sie jak MĘŻCZYZNA a nie uczniak.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Hazar,
Czy mogę prosić o wróżbę dotyczącą relacji o którą pytałam ostatnio?
Wszystko odwracało się jakoś dziwnie.. koło fortuny które pojawiło się w kartach kręci nami jak chce. Był nawet pierścionek.. w formie prezentu.... mikołajkowego niestety.. ;< Totalny rollercoster od skrajnosci w skrajność. Zaczyna mnie to już trochę męczyć..
Obecnie wszystko wygląda źle.. pogubiliśmy się i chciałabym zapytać karty jak przestawia się relacja w najbliższym czasie?
I czy on zmienił myślenie o mnie czy nadal lustruje mnie z każdej strony?

Dziękuję za poświęcony czas.
Odpowiedz

Witaj Maydrem

chciałabym zapytać karty jak przestawia się relacja w najbliższym czasie?
As mieczy, X Koło Fortuny -Nadal Los miesza jak może, będzie jakaś decyzja, ale chłodna i logiczna. Coś powinno zostać odcięte, tylko to może wyglądać trochę, jak pod wpływem impulsu.

I czy on zmienił myślenie o mnie czy nadal lustruje mnie z każdej strony?
XXI Świat, 9 mieczy - Tak, to myślenie obecne się kończy, to które mu towarzyszy, powinien przestać się w końcu zastanawiać i o tym myśleć.
Facet ewidentnie podejmuje decyzję. "I ona może być trochę z gruchy i pietruchy bo tu Koło zarządza tymi jego decyzjami."
Los ma największy wpływ na Was

Takie średnie te karty, trochę ten chłopak taki udręczony się pokazał. Ale coś się powinno wyjaśnić w końcu.
Zobaczę jeszcze energię z jaką wejdziecie w 2021
10 Kielichów - będzie dobrze nie martw się, ten chłop musi się po prostu "przemóc" Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo proszę o wróżbę co przyniesie mi 2021 w pracy , finansach , zdrowiu.
Ponad 2 lata temu straciłem pracę i mimo wysyłania regularnie CV do wielu firm ( ponad 100) , posiadania wysokich kwalifikacji nie zostałem zaproszony nawet na jedną rozmowę. Co może być problemem? Czy ta sytuacja w tym roku ulegnie zmianie?
Oszczędności zainwestowałem na giełdzie. Czy to dobra inwestycja i przyniesie w ciągu 2 lat oczekiwany przeze mnie zysk?  Bo na razie to tak jak by mi los robił na przekór. Jak sprzedaję pakiet to niedługo po sprzedaży akcje zaczynają rosnąć, jak kupuję bo mają rosnąć to zaczynają spadać...Dlaczego tak? Czemu ma służyć taka lekcja?
Od ponad roku staram się sprzedać mieszkanie ale pomimo atrakcyjnej oferty nie mogę znaleźć nabywcy. Czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy znajdę klienta?
Kilka lat temu przeszedłem bardzo poważną operację ale wróciłem do zdrowia i czuję się dobrze. Czy w 2021 mojemu zdrowiu nic nie zagraża?
Z góry dziękuję. Zbigniew 20.03.1962
Odpowiedz

Witaj Zbyszku

Rama 2021
Pytania:
Praca Nie zostałem zaproszony nawet na jedną rozmowę. Co może być problemem?
8 buław dołożenie As mieczy - Nie jesteś widoczny, Twoje CV ginie w kupie innych, takich CV jest na pęczki i nikt ich nie czyta. Trzeba chyba zwyczajnie ubrać buty i zacząć chodzić na rozmowy, jeśli masz wysokie kwalifikacje, to bez problemu wejdziesz do gabinetu prezesa i zaprezentujesz się osobiście. Teraz papier wszystko przyjmie i dlatego takich orłów jak Ty jest wielu.

Czy ta sytuacja w tym roku ulegnie zmianie?
XI Sprawiedliwość - Nie, w 2021 raczej nic się nie zmieni, pokazuje się że teraz jest wyrównanie energetyczne u Ciebie i taki nastał czas, trochę trudniejszy, trzeba zacisnąć zęby.

Oszczędności zainwestowałem na giełdzie. Czy to dobra inwestycja i przyniesie w ciągu 2 lat oczekiwany przeze mnie zysk?
10 monet - Tak, to dobra inwestycja, bardzo możliwe że zysk jaki osiągniesz będzie maksymalny.

Jak sprzedaję pakiet to niedługo po sprzedaży akcje zaczynają rosnąć, jak kupuję bo mają rosnąć to zaczynają spadać...Dlaczego tak? Czemu ma służyć taka lekcja?
Królowa Kielichów - Za miękki jesteś, poddajesz się emocjom za szybko, na giełdzie trzeba mnie łeb ze stali, trzeźwo, liczbowo myśleć i nie bać się. Trzeba nauczyć się jak odciąć emocji i przewidywać cykliczność, giełda to "koło", geometria w ciągłym ruchu, hossa i bessa, trzeba to opanować.

Od ponad roku staram się sprzedać mieszkanie Czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy znajdę klienta?
5 Mieczy - Prawdopodobnie nie, masz jawnego wroga, komuś zależy żebyś tego mieszkania nie sprzedał. Trzeba sobie zweryfikować najbliższe otoczenie, bo wygląda że ktoś tą sprzedaż blokuje.

Czy w 2021 mojemu zdrowiu nic nie zagraża?
7 Monet- Nie nic nie zagraża, bardzo ładnie mi sie Pan pokazał, krzepko Oczko i zdrowo. Widzę zadowolonego z życia człowieka, Tutaj wszystko w porządku.

To będzie bardzo dobry rok dla Pana.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(23-01-2021, 21:31)Hazar napisał(a):  Witaj Zbyszku

Rama 2021
Pytania:
Praca Nie zostałem zaproszony nawet na jedną rozmowę. Co może być problemem?
8 buław dołożenie As mieczy - Nie jesteś widoczny, Twoje CV ginie w kupie innych, takich CV jest na pęczki i nikt ich nie czyta. Trzeba chyba zwyczajnie ubrać buty i zacząć chodzić na rozmowy, jeśli masz wysokie kwalifikacje, to bez problemu wejdziesz do gabinetu prezesa i zaprezentujesz się osobiście. Teraz papier wszystko przyjmie i dlatego takich orłów jak Ty jest wielu.

Czy ta sytuacja w tym roku ulegnie zmianie?
XI Sprawiedliwość - Nie, w 2021 raczej nic się nie zmieni, pokazuje się że teraz jest wyrównanie energetyczne u Ciebie i taki nastał czas, trochę trudniejszy, trzeba zacisnąć zęby.

Oszczędności zainwestowałem na giełdzie. Czy to dobra inwestycja i przyniesie w ciągu 2 lat oczekiwany przeze mnie zysk?
10 monet - Tak, to dobra inwestycja, bardzo możliwe że zysk jaki osiągniesz będzie maksymalny.

Jak sprzedaję pakiet to niedługo po sprzedaży akcje zaczynają rosnąć, jak kupuję bo mają rosnąć to zaczynają spadać...Dlaczego tak? Czemu ma służyć taka lekcja?
Królowa Kielichów - Za miękki jesteś, poddajesz się emocjom za szybko, na giełdzie trzeba mnie łeb ze stali, trzeźwo, liczbowo myśleć i nie bać się. Trzeba nauczyć się jak odciąć emocji i przewidywać cykliczność, giełda to "koło", geometria w ciągłym ruchu, hossa i bessa, trzeba to opanować.

Od ponad roku staram się sprzedać mieszkanie Czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy znajdę klienta?
5 Mieczy - Prawdopodobnie nie, masz jawnego wroga, komuś zależy żebyś tego mieszkania nie sprzedał. Trzeba sobie zweryfikować najbliższe otoczenie, bo wygląda że ktoś tą sprzedaż blokuje.

Czy w 2021 mojemu zdrowiu nic nie zagraża?
7 Motet [/b]- Nie, nic nie zagraża, bardzo ładnie mi sie Pan pokazał, krzepko Oczko i zdrowo. Widzę zadowolonego z życia człowieka, Tutaj wszystko w porządku.

To będzie bardzo dobry rok dla Pana.
Wszystkiego dobrego
Hazar
Pięknie dziękuję Buziak i również życzę dużo szczęścia i zdrowia
Odpowiedz

"Nie spodziewajmy się, że jesienią zbierzemy granaty, skoro wiosną posadziliśmy porzeczkę" - Hazar, to zdanie jest doskonałe! Uśmiech Równie boskie, jak Boski Tarot. Pozdrawiam!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości