Boski Tarot u Hazar

(03-02-2021, 09:00)Kama napisał(a):  "Nie spodziewajmy się, że jesienią zbierzemy granaty, skoro wiosną posadziliśmy porzeczkę" - Hazar, to zdanie jest doskonałe! Uśmiech Równie boskie, jak Boski Tarot. Pozdrawiam!
Rotfl  Ja to potrzebuje okularów jak denka musztardy, przeczytałam "Równie boskie jak Ty" Oczko jestem jak ślepiec w 8 Mieczach

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(03-02-2021, 18:47)Hazar napisał(a):  
(03-02-2021, 09:00)Kama napisał(a):  "Nie spodziewajmy się, że jesienią zbierzemy granaty, skoro wiosną posadziliśmy porzeczkę" - Hazar, to zdanie jest doskonałe! Uśmiech Równie boskie, jak Boski Tarot. Pozdrawiam!
Rotfl  Ja to potrzebuje okularów jak denka musztardy, przeczytałam "Równie boskie jak Ty" Oczko jestem jak ślepiec w 8 Mieczach

Pewnie sporo z tych mieczy maszOczko Ale z ósemką mi się nie kojarzysz... I dobrze! Piszesz bardzo energetycznie (lekko, a jednocześnie "z przytupem" i poczuciem humoru), są miecze, ale też buławy Uśmiech .  Super!
Odpowiedz

(03-02-2021, 19:23)Kama napisał(a):  Pewnie sporo z tych mieczy maszOczko Ale z ósemką mi się nie kojarzysz... I dobrze! Piszesz bardzo energetycznie (lekko, a jednocześnie "z przytupem" i poczuciem humoru), są miecze, ale też buławy Uśmiech .  Super!

Lubię proste przekazy, a najlepiej czysto-zmysłowe. Zresztą barany tak mają, że cieszą z byle bzdury. Rotfl
Życie jest zbyt krótkie i zbyt piękne by tkwić w miejscu, czy tracić czas na niepotrzebne sprawy Oczko cudownie jest żyć i doświadczać.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

"Życie jest zbyt krótkie i zbyt piękne by tkwić w miejscu, czy tracić czas na niepotrzebne sprawy. Cudownie jest żyć i doświadczać." - podpisuję się obiema rękoma, może dlatego, że sama mam dużo tej ognistej (baraniej) energii. Carpe diemUśmiech

PS Żeby tak jeszcze w pakiecie było trochę cierpliwości... Tego mi najbardziej brakuje. Próbowałam wyćwiczyć, ale kiepsko to wychodzi Smutny
Odpowiedz

(03-02-2021, 20:58)Kama napisał(a):  "Życie jest zbyt krótkie i zbyt piękne by tkwić w miejscu, czy tracić czas na niepotrzebne sprawy. Cudownie jest żyć i doświadczać." - podpisuję się obiema rękoma, może dlatego, że sama mam dużo tej ognistej (baraniej) energii. Carpe diemUśmiech

PS  Żeby tak jeszcze w pakiecie było trochę cierpliwości... Tego mi najbardziej brakuje. Próbowałam wyćwiczyć, ale kiepsko to wychodzi Smutny

To nie ćwicz Oczko widocznie to nie jest Twoja domena. Cierpliwość to umiejętność, jedna z wielu, nie wszystkim potrzebna do szczęścia.

nie próbuj latać w przestworzach skoro masz płetwy, rób to w odmętach wody jak ptaszory Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

"Cierpliwość to umiejętność, jedna z wielu, nie wszystkim potrzebna do szczęścia" - do szczęścia mi niepotrzebna, ale w codziennym życiu by się jednak czasami przydała. Mniej bym przeklinała w domu i w pracy Oczko 
A  z tymi płetwami świetnie trafiłaś - uwielbiam wodę i płetwy są ważniejsze niż kostium kąpielowy Uśmiech

A swoja drogą te "ptaszory" to kapitalna nazwa, no nie?
Odpowiedz

Ja przeklinam jak szewc, nawet w snach Uśmiech i podobno nawet mi z tym do twarzy. 
Wulgaryzmy odpowiednio wyartykułowane ładnie przenoszą energię, jak struny, podnoszą włoski na ciele. Wystarczy że będziesz robić to z wdziękiem i każdy ci wybaczy ostre słówka. 
Język cały czas ewoluuje, to co 20 lat temu szokowało, dziś jest tylko nie na miejscu.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar! Czy mogłabyś postawić karty na pytanie,dlaczego on się nie odzywa i czemu z dnia na dzień zablokował wiadomości ode mnie? 
Będę bardzo wdzięczna. Zupełnie nie rozumiem o co chodzi.  Bezradny
Odpowiedz

Witaj Ama15


Pytanie: dlaczego on się nie odzywa ?
XVIII Księżyc - Nie jest do końca odcięty, niby jest odwrócony, ale na golasa Uśmiech czyli niczego przed Tobą nie ukrywa, ten łańcuszek który wisi też jest do przejścia. Większym problem są wielbicielki, pokazało się że z każdej strony ktoś do niego zagaduje. Dziwnie jest ustawiony, coś tam działa ostro w nocy, może zwyczajnie jest zajęty.


i czemu z dnia na dzień zablokował wiadomości ode mnie?

V Papież, III Cesarzowa - To chyba zagranie taktyczne, liczy na coś, mocno trzyma kciuki i jest tu aspekt wiary czyli bardzo poważne sprawy, powiedziałabym że liczy że uczynisz go "uczciwą kobietą " jakby to głupio nie zabrzmiało Rotfl i tak jakby to był ostatni moment bo zaraz zaczyna "rodzić"


Ja nie wiem dlaczego ten chłopak pokazuje się jak kobieta, ale to musi być wyjątkowo piękny mężczyzna, ten jego obraz który masz "na sobie " jest niesamowity, delikatny. I wszędzie mam wodę, wszystko mi faluje, dużo uczuciowości się pokazuje.

Wydaję mi się że teraz jest twój ruch, może pojawiło się u niego za dużo opcji, jest zwykła weryfikacja znajomości Oczko w życiu tak już jest, że trzeba coś wybrać

Mądrych wyborów

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzięki. Nie wiem czy on jest piękny, dla mnie jest atrakcyjny, ale zdecydowanie nie ma on urody delikatnej, kobiecej. Często narzeka że ktoś pisze i ciągle go o coś prosi, ale to nie ma znaczenia. Piszemy ze sobą od bardzo dawna, utrzymujemy kontakt przyjacielski. A tu nagle buum! I zero kontaktu, blokada... nie wiem Smutny nie lubię takich sytuacji, nie wiadomo o co chodzi.

Czy powinnam napisać do niego smsa z pytaniem, o co chodzi? Czy lepiej czekać? Nie chce się narzucać, skoro mnie zablokował na fb... Smutny chociaż zupełnie nie wiem o co chodzi, bo nie było żadnej niemiłej wymiany zdań. Może kogoś poznał? I mnie delikatnie mówiąc wywalił z życiu?
Co oznacza zagrywka, i że liczy na coś? Czyżby testował naszą znajomość? Liczy że co? Coś zrobię? Nie mam pojęcia o co chodzi  Smutny
Odpowiedz

Pisz, lepiej wiedzieć jaka jest sytuacja, niż głupio się domyślać Uśmiech 
 Zaoszczędzisz czas Uśmiech
Życie szybko mija, za szybko, nie warto marnować czasu.
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Poczekam jeszcze 2 dni i napiszę. Zapytam poprostu o co chodzi, a jeśli się nie odezwie to dam spokój. Wykreślę go z życia. Trudno.Nie można nikogo do niczego zmuszać.
Odpowiedz

Będzie dobrze, zobaczysz Uśmiech
Kolorowych snów  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czasami bywa dobrze... częściej jednak bywa kiepsko. 
Dobrej nocy.  Dzięki.  Buźki
Odpowiedz

Dzień dobry. 
Jakiś czas temu wrózylas mi odnośnie mojego byłego związku zawirowań z podziałem majątku i wizją odnośnie życia uczuciowego. Wiele się sprawdziło. 
Wraz ze sprzedażą domu nastąpiło definitywne odcięcie mojego ex. W głowie potrwało to dłużej. 
Sprzedaż wywrozylas na kwiecień 2020 sprzedaliśmy w lipcu 2020. 
Co do rozpraw sądowych Twoje analizy także się sprawdziły rozprawy nic nie wniosły sąd niczego nie ustalił to ja musiałam odpuścić w głowie przestać walczyć o niego tak naprawdę a skupić się na sobie. 
W 2018 pisałaś mi że długo zejdzie mi z uporaniem się nim ktoś nowy się w moim życiu pojawi. Miało to być w 2021. Wtedy był to dla mnie cios dziś wiem że jeszcze w pełni nie odzyskałam wiary w siebie poczucia wartości i miłości do siebie samej. Wciąż jestem na początku drogi. Ten związek mnie bardzo przeczołgał mentalnie.  
Teraz poznałam wdowca z dwójką dzieci, jest po stracie żony w wyniku białaczki. Jest człowiekiem silnym ale wciąż nie uporał się moim zdaniem z jej śmiercia i serce ma zamknięte mimo chemii która jest między nami motylków....nie czuję się pewnie w tej rodzącej się relacji. Wracają stare programy i lęki i obawy tych wszystkich rzeczy których doświadczyłam wcześniej. Nie mniej jednak czuję się z nim dobrze . 
Chciałabym prosić o weryfikację tej relacji jak to się potoczy.
 Ja Natalia 12.06.1988 on Tomek 29.03.1985
Odpowiedz

Witaj Natalia12
Pytanie: Chciałabym prosić o weryfikację tej relacji jak to się potoczy.? Czas najbliższe 6 miesięcy

3 Monety, 9 monet, 9 Mieczy - On jeszcze niczego nie przerobił, cały czas pracuje by poukładać sobie życie bez tej kobiety, tu może być trudno jeśli nie nauczy się żyć ze stratą to zawsze gdzieś już to wyjdzie w następnej relacji.
W ciągu następnych 6 ms nie widać was razem, zresztą odwracasz się od niego plecami, nie ma woli współpracy, ani z jego, ani z twojej strony. Są za to myśli i przeświadczenie że to się nie uda i by zakończyć tą znajomość. Jeszcze chyba jest za wcześnie z jego strony, mam wrażenie że jeśli podniósł by mi głowę na karcie i spojrzał w oczy, zobaczyłabym  u niego w oczach łzy.

Trzeba cierpliwości i czasu do tego człowieka, jeśli go nie masz, to lepiej skierować się w inną stronę. Prognozę zrobiłam na 6 ms, tyle możesz mu poświęcić z czystym sumieniem, jeśli po tym czasie tym czasie nie będzie w was woli by razem budować coś nowego, to może być ciężko przebić się przez ten jego mur. Obrośnie jak stary nagrobek mchem.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo. Szkoda mi trochę bo jest fajnym facetem. Po prostu czuję ją między nami. Robi krok do przodu ale to iluzja. Kiedy patrzę mu w oczy także widzę smutek. Szkoda cóż nic nie mogę zrobić skoro on sam w tym tkwi.
Odpowiedz

Tak wygląda jego krzyż, wszyscy coś niesiemy na swoich plecach  Oczko nie martw się, poradzi sobie, wcześniej czy później ale poradzi sobie Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar mogę prosić ogólną wróżbę na cały rok, miesiąc po miesiącu? już z wyjątkiem lutego i stycznia.
Odpowiedz

Witaj Czesiek Oczko

rok 2021 Oczko

Marzec - 6 kielichów - marzec zapowiada się cudowny, odpłyniesz w krainę marzeń i coś sobie będziesz przypominał, jakieś beztroskie czasy z "ukochaną". Ładnie otworzysz si,ę emocjonalnie bo przecież pamiętasz jak cudownie jest być z kimś bliskim. Zdrowie ok, a finanse w ogóle nie popsują ci humory ( "postać nawet nie zareagowała jak pomyślałam finanse"). Możliwe że gdzieś zakwitną ci żonkile.

Kwiecień - XIV Umiarkowanie - pokazałeś się na jakieś sali jak prowadzisz zajęcia z równoważenia pierwiastków, bądź energii w ciele ( yinyang) zajęcia Cię uskrzydlą i świetnie w nich wypadniesz, możliwe że poprowadzisz jakaś terapię dźwiękami, albo będziesz w sali z misami tybetańskimi. Trzeba tylko zadbać o fryzurę

Maj - XIII Śmierć - jakiś plan szlag trafi, pokazał się dysk, to mogą być jakieś dane na dysku twardym, bądź mosiężna czy miedziana część jakiegoś urządzenia. Możliwe że w domu zalegnie ci się robactwo i ranny ptak na balkonie czy przy jakiś doniczkach się pokazał. Możliwe zapalenie zatok i bóle twarzoczaszki.

Czerwiec - Paź buław - Spotkanie z jakaś "ciotką" czy "bibliotekarką" się szykuje, stara panna, ale będzie miło, coś ci chce przekazać, więc bądź miły. Prawdopodobnie mieszka za granicą, jakieś "Niderlandy" sie pojawiły.

Lipiec - 10 buław - Ta sprawa z czerwca to będzie przysłowiowy gwoźdź, ta jedna "pałka" sprawi że, będzie bardzo ciężko podołać wszystkim twoim zobowiązaniom i obowiązkom. Ale jakoś będziesz sie czołgał, ważne że do przodu. Na zdrowie uważaj, stres je osłabi Oczko

Sierpień - Paź kielichów - Serce dojdzie do głosu, będziesz wyznawał komuś uczucia, trochę to będzie nieśmiałe, ale nie widzę strachu, więc będziesz kogoś pewien, siebie też. Będziesz pięknie wyglądał, te uczucia odmłodzą cię o 15 lat Oczko cudownie będzie się przeglądać w Twoich oczach.

Wrzesień - Rycerz Buław - I jak to bywa z naturalną koleją rzeczy, po tych czułych wyznaniach widzę ogień namiętności, "smoki na karcie wyrażają wolę by łączyć się ogniu, więc tu nikt nie idzie na ustępstwa, tu mam całkowita jedność, oboje chcą tego samego. Ale żeby nie było tak miło to te cholerne zatoki sie odezwą, mam niedoleczony stan chorobowy twarzoczaszki, możliwe zapalenie nerwu, w okolicy prawego obojczyka, ale widzę to jako następstwo tych zatok.

Październik - Król Mieczy - Jakaś sprawa w sądzie, będzie na wokandzie, ale sędzia wyjątkowo obiektywny, więc wyrok będzie sprawiedliwy. Znowu zajęcia z terapią dźwięku się pokazy i początki jasno-słyszenia, więc jeśli nagle zaczniesz słyszeć szumy, czy szepty i jeśli laryngolog wykluczy chorobę, a to możliwe, aktywujesz taką zdolność.

Listopad - 2 kielichy - Nadal randki i spotkania, miłość aż kwitnie, Korzystaj ile możesz to będą bardzo piękne chwile.

Grudzień - Król Buław - Tak zamykasz rok, jako mężczyzna pewny siebie i swojej energii seksualnej, energii która tworzy. Której następstwie jest namacalna materia.



Czesiek, straszny groch z kapustą, ale tak to się pokazało u Ciebie, będzie gorąco Oczko i czule, finanse zeszły gdzieś na dalszy plan, widać przede wszystkim Ciebie i twoje miłosne perypetie. To będzie rok z Amorem Oczko


Wszystkiego Dobrego
Hazar
Odpowiedz

Cześć! Uśmiech
Czy znajdziesz dla mnie chwilkę, żeby zerknąć na znajomość moją i pewnego pana?
Dane wysłałabym w PW.
Buziaki  Gerbil
Odpowiedz

Ok wyślij dane Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości