Boski Tarot u Hazar

Dzięki Hazar
No cóż zobaczę jak się ułoży, na pewno wrócę z weryfikacją.
Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Hazar,
poproszę Cię o wróżbę dotycząca znajomości z pewnym panem. Jak ona rozwinie się do końca tego roku?
Dane na priv.
Odpowiedz

Witaj Lady of Dreams

Pytanie: znajomości z pewnym panem. Jak ona rozwinie się do końca tego roku?

Wyskoczyła II Kapłanka
2 Miecze, 8 kielichów, Królowa Buław ( dołożenie 8 monet) - Rozwoju do końca roku nie ma, ale to przez ogólną globalną sytuacje. Nie ma sprzyjających warunków by coś się zadziało, jakieś przeszkody cały czas się pokazują.

Ustawiliście się co prawda twarzami do siebie, On dosłownie wyciąga dłoń do Ciebie, może dotykać twoje zdjęcie na monitorze, ale kontaktu fizycznego nie widzę, jakieś te pieszczoty są połowiczne, nocne i nie do końca zaspokajające.
Ty "otwierasz" się cała do działań, On nie do końca i przez to zaczniesz kręcić nosem, czy warto zawracać sobie głowę i .... typem Oczko

Ale znajomość cały czas będzie trwać i pozostanie w ukryciu, na pewno do końca roku, zadba o to Kapłanka.
Trzeba zwyczajnie przeczekać, teraz jest taki zagmatwany czas, wiele osób ma pod górkę.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar.
Właśnie tak czuję, że on ogląda moje zdjęcie na monitorze ... Bardzo mi pomogłaś.. Wrócę z weryfikacją.
Ściskam i dziękuję
LoD
Odpowiedz

Dziękuję również Uśmiech
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Cześć Hazar  Oczko 

Kochana, poproszę Cię o wróżbę na ostatni kwartał tego roku (czyli do końca 2021). W moim czytaniu rocznym ze stycznia wypadł najbardziej enigmatycznie i był rozmyty, a tu już od września zaczyna się dziwnie pleść w paru sprawach...

Sprawdź, proszę, dwie kwestie.

1. Sprawy domowo-rodzinne (najbardziej interesuje mnie zdrowie najbliższych i pomoc mojego byłego męża w opiece nad córką).
2. Uczucia, czyli potencjalne związki i "rozwiązki" Oczko.

Celowo nie precyzuję, po prostu chcę się dowiedzieć, co Ci się pokaże w tych kwestiach; co Ty zobaczysz.

Pozdrawiam serdecznie  Buziak
Odpowiedz

Witaj Kama

Pytania na ostatni kwartał roku:

1. Sprawy domowo-rodzinne (najbardziej interesuje mnie zdrowie najbliższych i pomoc mojego byłego męża w opiece nad córką).

Król Mieczy ( dołożenie Rycerz Monet, XII Wisielec) - Ogólna energia to Mieczowy, ale to Ty mi się tak pokazujesz, będziesz próbowała ogarnąć to wszystko na chłodno i z rozumem. Zdrowie w rodzinie nie do końca dobre, masz kogoś z postępującą chorobą, to może też być choroba starcza (coś zwyczajnie się zużyło i ciężko mieć żal do jabłoni "że pamięta II wojnę i nie rodzi jabłek") leczenie nie przyniesie rezultatów, a jedynie zatrzyma czas, coś nie będzie tak szybko postępować Oczko Zawsze coś Oczko
 
Opieka -  9 Mieczy, XXI Świat - Nie widzę za bardzo tej opieki, nawet jak będzie, to cały czas będziesz w strachu czy czego ten "lekkoduch" nie wywinie. Ktoś zażył wolności, złapał wiatr w żagle i nie chce by mu coś narzucać.

2. Uczucia, czyli potencjalne związki i "rozwiązki" [Obrazek: oczko.gif].

Strażnik talii - nie widzę Oczko , nie pokaże mi, do tego zmarszczył mi brwi i groźnie się patrzy. Tutaj nie mogę nic powiedzieć.

Widocznie musisz z czymś wreszcie zmierzyć się sama. Zrób co masz zrobić i nie oglądaj się na innych. To twoja przyszłość.

Wszystkiego dobrego Kama
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo Ci dziękuję, Hazar. Wrócę z weryfikacją za parę miesięcy.
PS  Czy u Ciebie strażnik talii to Rycerz Mieczy? Dobrze pamiętam?
Odpowiedz

Tak tak, Rycerz Mieczy Oczko
Ale od razu uprzedzam nie ma u mnie znaczenia wróżebnego. To jest tylko mój Ochroniarz nic więcej i tak trzeba go traktować.
Nie odpowiada na pytania, dba tylko o moje bezpieczeństwo.

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
czy mogłabyś postawić mi karty na sprawy uczuciowe w tym miesiącu? Co się konkretnie ma szansę wydarzyć?
Dziękuję z góry
LoD
Odpowiedz

Witaj Lady

Pytanie o sprawy uczuciowe w tym miesiącu? Co się konkretnie ma szansę wydarzyć?
Król Monet, III Cesarzowa, VII Rydwan, XVI Wieża ( dołożenie z prawej 3 kielichy, z lewej Paź kielichów)

Konkretnie się zadzieje Oczko. bardzo ładnie się ustawiliście
On pokazuje się w całej okazałości, trzyma pieniążka by pokazać że jest człowiekiem z klasą, majętnym i z szerokim wachlarzem znajomości. Ty - jak spełnienie jego marzeń, gotowa na wszystko i na wpół rozebrana, cudownie wręcz prezentujesz swoje wdzięki, wiedze kulinarną, oraz "rękę" do fauny i flory.

Pokazało się spotkanie i On w drodze na nie, ale może do niego nie dojść.
Prawdopodobnie stłuczka albo inne uszkodzenie pojazdu. Ewentualnie chłopa po-strzyknie Oczko . Możesz się o tym dowiedzieć, jak już będziesz czekać na niego w jakimś gwarnym miejscu. Bądź niedługo przed spotkaniem.

W sumie to na dobre wyjdzie, bo wygeneruje mnóstwo czułości, takiej jak trzepot motyli, więc trzeba korzystać, bo to najpiękniejszy moment rodzącej się relacji.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar masz swój styl pisania, trzeba Ci przyznać Uśmiech 
Nie miałam konkretnego mężczyzny na myśli , więc ciekawa jestem tego Króla Monet Uśmiech 
Dziękuję bardzo za wróżbę Kwiatek 
Pozdrawiam ciepło Buźki
Odpowiedz

Lady, po prostu Człowiek jest piękny. Ty jesteś piękna, taką cię widzę.
Nie ma nic piękniejszego niż Człowiek Oczko

Pozdrawiam również Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(08-10-2021, 19:43)Hazar napisał(a):  Lady, po prostu Człowiek jest piękny. Ty jesteś piękna, taką cię widzę.
Nie ma nic piękniejszego niż Człowiek Oczko

Pozdrawiam również Buźki
Też tak patrzę na drugiego człowieka. Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa.
Odpowiedz

Witaj Hazar
Czy mogłabyś sprawdzić co wydarzy się w moim życiu uczuciowym w przyszłości? Moje małżeństwo kuleje, nie czuję się szczęśliwa, doskwiera uczucie pustki. Czy ułoży się nam, a może jest ktoś inny mi pisany gdzieś/kiedyś?
Chciałabym czuć się po prostu szczęśliwa...

Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz

Witaj Selena

Rama czasowa 12 miesięcy



Pytania: Co wydarzy się w moim życiu uczuciowym w przyszłości? Moje małżeństwo kuleje, nie czuję się szczęśliwa, doskwiera uczucie pustki. 
VI Kochankowie, 2 monety, 8 kielichów, 9 buław - Ten "romans" czy "odskocznia" która teraz trwa, bądź zaraz się pojawi, będzie nadal żyła w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Pokazuje się, że też będziesz trochę uciekać w pracę, by o tym życiu uczuciowym za bardzo nie myśleć.
Będziesz miała mnóstwo sprzecznych uczuć, czy zostawić jednego, czy drugiego, ale podjąć konkretnej decyzji się nie uda. Zresztą bardzo dobrze złapiesz balans pomiędzy jedną, a drugą relacją, więc nikt ci w twarz nie zarzuci że jesteś w jakimś trójkącie.

Najbliższe 12 miesięcy bez konkretnych decyzji, małżeństwo powinno się utrzymać, przede wszystkim ze względów materialnych.


Czy ułoży się nam -  XVII Gwiazda - Jest taka nadzieja, jeśli porzucisz "jakaś ruinę" czyli to co było i otworzysz się na budowę jeszcze raz relacji od podstaw. ( dołożenie Królowa monet) Intuicja ci w tym pomoże, widzę otwarte trzecie oko, więc potrafisz czytać miedzy wierszami. Ale trzeba by się skupić tylko na nim. Nie uciekać w intymne znajomości czy pracę.


a może jest ktoś inny mi pisany gdzieś/kiedyś? -
Paź Kielichów (dołożenie Król Buław) - Jest inna Osoba, i to jest/będzie miłość. Cudowna i delikatna miłość, najpiękniejsza, ale może okazać się zbyt krucha do życia, gdzie trzeba płacić rachunki, zmywać gary i użerać się z frustracjami dnia codziennego. Ja widzę go już w twojej energetyce, czyli to może być ta osoba ( patrz VI Kochankowie), ale tu trzeba by włożyć dużo pracy, by to przenieść na grunt materialny.
Czy nawet inaczej - wyrwać się z materii małżeństwa, które jest "bezpieczne".



Selena, trudna sprawa Oczko daj sobie czas i zostaw to wszystko niech się klaruje. W ciągu najbliższego roku i tak się nic nie wyjaśni, bo zwyczajnie nie jesteś gotowa by wejść w pełni, czy to w jedną relacje czy drugą.
Dobre będzie to, że poczujesz miłość, bo to jak mówię " ściąga chmurkę z czoła"

Daj sobie czas i zaufaj intuicji, korzystaj z niej, Ona najlepiej podpowie co jest dla Ciebie dobre.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar

Pięknie i prawdziwie to wszystko opisałaś. Jestem trochę jak pogubione we mgle dziecko, które chciałoby coś zrobić, ale ta mgła nie pozwala iść w żadną stronę. To, co kuleje i boli odganiam, uciekając w pracę i szukając jej coraz więcej. Związki to moja słabiutka strona....

Ta trzecia osoba jest właśnie w mojej energii, a ja dodatkowo odczuwam, że wciąga mnie we własną. Nie chcę Go spotykać, a mam wrażenie, że się "uczepił" i tak jakoś nie umiem "odciąć tego od siebie". Wprasza się do mojej energii, życia, wchodzi drzwiami, a jak się nie da to oknem. Ale... jest ciepły, czuły, miły, tylko, że ja mu nie ufam i nie wierzę że ma uczucia. Gdybym była sama, po rozstaniu to również nie ufałabym zapewne, bo intuicja mi tak podpowiada. Chcę go "odciąć" i robię to, ale można oszukać dzień, zmęczyć się nawałem pracy, treningiem, bieganiem, ale w nocy są sny i od nich nie ucieknę.
Czy da się odciąć to? A może nie powinnam i niepotrzebnie się boję, bo dane nam jest coś przeżyć - tylko, że ja nie chcę być dziewczyną do romansu...

Mam wspaniałego męża i "tylko" uczucia wyparowały... Nie mam, o dziwo żalu, przyszło pogodzenie się z tym. Chcę odgonić smutek - masz rację. Zazdroszczę zakochanym ludziom na ulicy tego trzymania się za rękę, patrzenia sobie w oczy. Zazdroszczę dziewczynom/kobietom, które mają wynajęte mieszkania, "x" kg nadwagi i niegrzeczne dzieci, bo są szczęśliwe tak zwyczajnie w tej niedoskonałości i z mężem/partnerem u boku. Spią spokojnie. Ja mam piękny dom, dobrą prace, zdrowie, nowe buty gdy zechcę, z radością staję na wagę, ale... chmurka na czole jest coraz ciemniejsza i większa.

Dziękuję Ci pięknie Hazar. Czekam i tak myślę o słowach piosenki: "Czekanie me to Ty...." - tylko nie wiem kto i nie wiem czy warto...
Odpowiedz

(19-09-2021, 13:18)Hazar napisał(a):  Witaj Kama

Pytania na ostatni kwartał roku:

1. Sprawy domowo-rodzinne (najbardziej interesuje mnie zdrowie najbliższych i pomoc mojego byłego męża w opiece nad córką).

Król Mieczy ( dołożenie Rycerz Monet, XII Wisielec) - Ogólna energia to Mieczowy, ale to Ty mi się tak pokazujesz, będziesz próbowała ogarnąć to wszystko na chłodno i z rozumem. Zdrowie w rodzinie nie do końca dobre, masz kogoś z postępującą chorobą, to może też być choroba starcza (coś zwyczajnie się zużyło i ciężko mieć żal do jabłoni "że pamięta II wojnę i nie rodzi jabłek") leczenie nie przyniesie rezultatów, a jedynie zatrzyma czas, coś nie będzie tak szybko postępować Oczko Zawsze coś Oczko
 
Opieka -  9 Mieczy, XXI Świat - Nie widzę za bardzo tej opieki, nawet jak będzie, to cały czas będziesz w strachu czy czego ten "lekkoduch" nie wywinie. Ktoś zażył wolności, złapał wiatr w żagle i nie chce by mu coś narzucać.

2. Uczucia, czyli potencjalne związki i "rozwiązki" [Obrazek: oczko.gif].

Strażnik talii - nie widzę Oczko , nie pokaże mi, do tego zmarszczył mi brwi i groźnie się patrzy. Tutaj nie mogę nic powiedzieć.

Widocznie musisz z czymś wreszcie zmierzyć się sama. Zrób co masz zrobić i nie oglądaj się na innych. To twoja przyszłość.

Wszystkiego dobrego Kama
Hazar
Myślę, że już mogę zweryfikować. Wszystko w punkt. Zwłaszcza sprawy związane z opieką nad dzieckiem ujęłaś wręcz doskonale. I dwie karty, jakie wyciągnęłaś, wprost idealnie oddały obecną sytuację.... Niestety. Dziękuję Ci  Kwiatek
Odpowiedz

Nie martw się Kama Oczko stary rok już odchodzi. Buziak

Zresztą to tylko Człowiek, możemy wymagać tylko od siebie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,

chciałabym Cię zapytać czy w tym okresie świąteczno-sylwestrowym dostanę od kogoś życzenia niespodziewanie. Chodzi mi o kogoś na kogo życzenia nie liczę. Jeśli tak to kto to będzie?
Dziękuję Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Lady


Pytanie:
chciałabym Cię zapytać czy w tym okresie świąteczno-sylwestrowym dostanę od kogoś życzenia niespodziewanie. Chodzi mi o kogoś na kogo życzenia nie liczę. Jeśli tak to kto to będzie?

4 Monety - Nie czekaj na te życzenia. On nie napisze, chyba za bardzo nawywijałaś, bo trzyma te życzenia, jak resztki swojej męskiej godności.
napisz Ty, On nie może zrobić tego kroku, ze względu na "swoją pozycje " w waszej relacji.

Ale mimo wszystko będzie wypatrywał tak samo tych życzeń jak Ty.
( Aż mam ochotę mu powiedzieć, żeby się nie martwił, tak patrzy na mnie z tej karty)

Pisz Lady, to tylko życzenia Oczko


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar. To on nawywijał a nie jaOczko
Ja nie mogę napisać więc będzie jak będzieOczko
Dam znać jak wróżba się sprawdziła
Trzymaj się cieplutkoOczko Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości