Boski Tarot u Hazar

Witaj Hazar Uśmiech

Moje pytanko brzmi jeśli można.
Jestem od września w 7 roku numerologicznym. Rok jest dla mnie tragiczny pod względem samopoczucia. Straciłam bliską osobę, jestem bardzo zraniona, mam straszne doły - proszę połóż mi karty z intencją jaką radę ma dla mnie tarot tak abym w końcu czuła się dobrze (odrazu mówię, że wszelkie terapie odpadają - biorę już antydepresanty, które od jakiegoś czasu nie pomagają) Dodam, że poprzedni rok był dla mnie naprawdę super, więc to co się teraz dzieje ze mną mnie przeraża... chyba za bardzo się przyzwyczaiłam do dobrego Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Tarot55557
Pytanie:  proszę połóż mi karty z intencją jaką radę ma dla mnie tarot, tak abym w końcu czuła się dobrze.
Karty same wyskoczyły, aż się palą by powiedzieć że musisz te emocje przeżyć.
8 kielichów, Paź buław - Nie bój się ich Oczko są ci potrzebne.
Depresanty możesz brać, działają połowicznie. Nie szkodzą, to jest na plus. To trzeba zasymilować, bo to w przyszłości będzie impulsem do działań.
Prawdopodobnie uruchomiła ci się ścieżka, traktuj to jako przygotowanie do "życia"

dołożenie 2 kielichy - Potrzebujesz tylko bliskiej osoby której będziesz mogła się wygadać od czasu do czasu i to wystarczy. Znajdź sobie kogoś do kogo można się przylepić. Przyjdzie czas że zrobisz to dla kogoś, więc nie bój się prosić o to kogoś, kto będzie według ciebie nadawał się do tego.

Z tego co widzę jesteś w połowie Oczko mniej więcej drugie tyle to jeszcze potrwa.
Ale dasz sobie radę,  pazik Kruszyna ładnie patrzy się ze zdjęcia. potrzebujesz tylko trochę czasu.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

O boze Kochana dziekuje, tak zgadza sie. Brakuje mi bardzo bliskiego przyjaciela, ale faktycznie mialam ostatnio gorszy moment, ale jest juz lepiej Oczko Dzieki.
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Chciałbym zapytać o dwie sfery. Pierwsza z nich to uczuciowa - czy na horyzoncie coś nowego się pojawia?
Czy jest perspektywa na coś bardziej stabilnego, stałego? Może pora coś zmienić Uśmiech

Druga to zawodowa - ostatnim razem zatrudniłem się w jakiejś odległej firmie, która okazała się być jednym, wielkim szwindlem i musiałem ich straszyć, żeby w ogóle mi zapłacili. Czy w bliskiej przyszłości pojawia się może coś lepszego (na dłużej)? Moja branża jest dość niszowa i nie wiem, czy nie będę musiał dorabiać kwalifikacji, żeby coś sensownego złapać.

Jeżeli rama czasowa okaże się pomocna, to może być np. 1 rok
Dane wyślę na priv Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Dhcldx
Pytanie:
Czy na horyzoncie coś nowego się pojawia?
XXI Świat - Na razie nic nowego nie widać. Jest poczucie wolności i nic nie znaczące znajomości, chociaż ładnie wypinasz pierś. Stoisz mi tylko jak manekin i pomimo dobrego "towaru" jaki masz na sobie, kupca nie widać. Ale to na ten moment, za chwile może odpalić się klepsydra.

Czy jest perspektywa na coś bardziej stabilnego, stałego?
III Cesarzowa - Jest, ale Ona jeszcze jest poza twoim zasięgiem. Widzę coś jak ołtarzyk, masz jakieś "bóstwo" do którego wzdychasz i które wielbisz.

Może pora coś zmienić ?
Paź Kielichów - Zacząć okazywać uczucia, to Twoja pięta Achillesowa. Jeśli otwarcie będziesz mówił co czujesz, kto wie. Może zamiast kochać wizerunek Cesarzowej będziesz mógł poczuć ciepło Jej ust.

Druga to zawodowa -  Czy w bliskiej przyszłości pojawia się może coś lepszego (na dłużej)?
7 kielichów - Pojawia się, ale energia mi się rozjeżdża i w sumie widzę to jak "Duży dym, mało ognia".
Jak coś będzie to na chwilę i nie jest powiedziane że będzie lepsze.

Moja branża jest dość niszowa i nie wiem, czy nie będę musiał dorabiać kwalifikacji, żeby coś sensownego złapać?
XI Sprawiedliwość - Powinieneś ślepo sobie ufać, jest nisza i jest możliwa do opanowania. To swoim miękkim myśleniem wprowadzasz chaos. Trzymaj się zasad i zaufaj sobie. Na razie nie ma co się poddawać. Popracuj więcej nad merytoryką i formalną stroną swoich działań i powinno być lepiej.

Jest ok Oczko to będzie dobry rok. Ciesz się życiem, bo tak mi się pokazałeś.
Twój Ideał już mi się pokazuje, a z pracą to trzeba tylko dopracować szczegóły, umowy i dogadać się z jakimś "wspólnikiem??"

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar, dziękuję Ci za poświęcony czas Uśmiech
Z tą kartą Świat jest dokładnie tak, jak piszesz i takie też odnoszę wrażenie. Jest to trochę alarmujące..
Jeśli chodzi o Cesarzową, to niestety póki co nie ma nikogo takiego, ale karta już mi się podoba Uśmiech będę miał to na uwadze
Paź Kielichów to znowu strzał w 10 - od początku roku nad tym pracuję (a jest nad czym). Dobrze wiedzieć, że nie na darmo!
7 Kielichów - no tak to u mnie właśnie bywa. Dobrze chociaż, że nie miecze..
Sprawiedliwość - skoro tak mówisz, to postaram się może mniej zachodzić w głowę. Strach przed zmarnowaniem czasu zawsze mnie paraliżuje.

Bardzo dziękuję za wskazówki i rozjaśnienie sytuacji Uśmiech
Na pewno wrócę z weryfikacją, tylko muszę zapisać
Pozdrawiam, dhclcx
Odpowiedz

(14-01-2022, 19:40)Hazar napisał(a):  Witaj Mydream

Pytanie: Jak wygląda ta nasza dalsza przyszłość w jego głowie ? Chodzi mi o to dlaczego on nie jest w stanie podjąć decyzji i pójść do przodu?

Paź Buław, 9 mieczy- On dalej jest pełen obaw, nie czuje się pewnie w tej waszej przyszłości. Pokazuje się tak, jakby się bał, że sobie nie poradzi z tą całą waszą "komórką społeczną".
II Kapłanka, Król Buław - On może mieć jakiś sekret, albo tajemnicę i to ma związek z jego poczuciem męskości, bądź stricte z męskością. O czymś możesz nie wiedzieć. Ale nie widzę żebyś się dowiedziała, nie ma woli by otworzyć się przed tobą.

Jednym słowem On czuje się jak chłoptaś, a według niego to za mało by podjąć takie poważne kroki jak małżeństwo.

Oraz jaka energia czeka nas w tym roku ?
6 Kielichów, XVII Gwiazda - Raczej nie widać ruchu, nie ma działań w kierunku podjęcia decyzji. Jest za to rozmyślanie o tym jak wygląda miłość i wracanie do kogoś z przeszłości. Do relacji po których pozostał tylko gruz.

To co jest miedzy wami, to chyba nie jest do końca to czego chce.
Ale najważniejsze i tak jest to, że nie czuje się przy Tobie jak ogier, tylko jak dziecko.
Może trzeba przestać mu matkować, albo dać mu więcej pola w związku.
Gość lubi mieć swoje na wierzchu, a tu jest z tym problem i dlatego nie chce się w to "pchać"

Wszystkiego dobrego
Hazar

Witaj Hazar, 
Związek zakończyliśmy z takiego przytłoczenia problemami, których nie potrafiliśmy przegadać i przepracować. Każdy chyba czuł, że to nie do końca to. 
Nie było powrotów do nikogo z przeszłości (przynajmniej z mojej strony) reszty nie wiem.
W mojej głowie obecnie pojawiło się przerażenie, że już nikt się nie pojawi.. ze ta moja "poprzeczka" jest jakoś za wysoko dla facetów a oni uciekają od pewnych siebie i przedsiębiorczych kobiet Oczko

Mam też pytanie do kart czy jest nadzieja, że w tym roku pojawi się jakaś prawdziwa "bratnia dusza" ? Nie chodzi mi tu nawet o uczucie a o kogoś serdecznego i prawdziwego. Bo obecnie nawet o prawdziwych przyjaciół ciężko.

I czy w tym roku dam radę ogarnąć się finansowo? Musiałam się trochę zadłużyć i czeka mnie jeszcze kilka grubszych wydatków. Mam nadzieję, że nic złego się nie stanie.. covid dał już mi ostro w kość. 

Dziękuję za poświęcony czas  Kwiatek
Dane podeślę na priv.
Odpowiedz

Witaj Mydream


Pytanie: czy jest nadzieja, że w tym roku pojawi się jakaś prawdziwa "bratnia dusza" ? Nie chodzi mi tu nawet o uczucie a o kogoś serdecznego i prawdziwego. Bo obecnie nawet o prawdziwych przyjaciół ciężko.

Wyskoczyły!!! - 9 Buław, III Cesarzowa, IX Pustelnik - Pojawi się, ale jakiś "chłystek" nie zauważysz tej osoby. Bo ona będzie klęczeć u twoich stóp, a Ty będziesz mieć głowę za wysoko by dostrzec co dzieje się w okolicy podnóżka. Widzę cię samotną i patrzącą tępo w dal, niestety nie widzę byś dała szansę temu golcowi. Coś tam ma do zaoferowania, ale dla Ciebie to mniej niż pył.
Zwyczajnie jest trudno zbliżyć się do Ciebie, nie widać by czego ci brakowało, w relacjach o które pytasz ważna jest równowaga w dawaniu i braniu. Ważne by umieć przyjmować nawet "pierdoły" Oczko

I czy w tym roku dam radę ogarnąć się finansowo?



XIX Słonce, Paź buław - Będziesz pewna tego że się uda, chociaż to nie będzie spektakularny sukces, to jednak na koniec roku powiesz " dałam radę". Masz szczęście i jesteś osobą której chce się pomagać, zawsze się znajdzie ktoś, kto wyciągnie pomocną dłoń.

Finansami się nie martw, przebrniesz ten rok w miarę bezboleśnie.
Co do bratniej duszy to są dwa wyjścia, albo czekasz na Cesarza, albo bierzesz to co jest, inaczej tego nie widzę Uśmiech


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar. 
Uspokoiłam się z zamartwianiem finansami i spinam się by było tak jak wyszło w kartach Stres Oczko
W "bratniej duszy" chodziło mi nawet o przyjaciółkę, ale taką szczerą i prawdziwą. Człowiek potrafi się zawieść nawet na tych, których był pewny.. 

Co do "golca" to ja go poznam czy już znam i się pojawi ?  Myśli
Bo zabiłaś mi tym określeniem dobrego gwoździa.. przed odczytaniem wróżby wbił do mnie ten z którym się rozstałam by naprawiać w mieszkaniu coś co uszkodził. W sumie sama się zdziwiłam, że właśnie dziś. I patrzył tak jakoś jakby szukał zrozumienia i nadziei w moich oczach.. a mi dosłownie przeszła przez myśl (Ty użyłaś słowa podnóżek ) że czuje się jakbym patrzyła na jakiś próg.. wiem okropne słowo, ale tak było. Bez sentymentów żalu itd.. szanuje za wielkie serducho. I tak jak teraz myślę to raczej nie on bo na dobre serce nie patrzę jak na pył.

Na Cesarza już nie czekam. Chociaż może i bym chciała, ale to tylko gdzieś daleko w marzeniach.
Staram się żyć realiami  Oczko 
Samotności się boje.

Pozdrawiam!
Wrócę z weryfikacją! Uśmiech
Odpowiedz

Golec dopiero się pojawi, ale przy Tobie to co drugi taki jest Oczko

Musisz zobaczyć jak Cię zobaczyłam. Wyszukaj sobie kartę Cesarzowej i Pustelnika, ale dokładnie te na których pracuje czyli Boski.


Cesarzowa ustawia się bokiem, pokazuje mi cały dobrobyt który tworzy się wokół niej. Jest chwilę przed porodem i z jej nabrzmiałego biustu zaraz popłynie życiodajny pokarm. Jest piękna, jaśnieje, ma nawet idealna temperaturę otoczenia, otula ją ciepły prąd powietrza. Ona niczego nie potrzebuje, absolutnie niczego i taki pokazujesz obraz i tak cie widzą.

Na pustelniku widać tą samotność, ale znając ludzi nikt nie zadaje sobie trudu, by to u Ciebie dostrzec. Ludzie nie lubią patrzeć w głąb, zresztą bycie Cesarzową często budzi niechęć, bo przecież wszystko ma i jeszcze czegoś jej mało.


Musisz sobie dobierać ostrożnie bliski krąg, absolutnie żadnych frustratów, bo ściągną cię w dół.
Najlepiej to zaakceptować, że bycie na świeczniku wiąże się ze samotnością i z nadzieją patrzeć w przyszłość.
W końcu ktoś się znajdzie. Zawsze w końcu ktoś się znajduje.

Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar♥️❤️
Piszę, ponieważ zostałam okradziona przez pseudo biuro podróży. Czy odzyskam całą kwotę, którą mi ukradziono ?

Oczywiście po świętach sprawa trafi do sądu i na policję, chciałam też zgłosić do mediów i oczywiście praw ochrony konsumenta, jest bardzo wielu poszkodowanych jak ja...wczorajszy dzień mi upłynął na wyklocaniu się z pracownikami tego biura telefonicznie i pytaniach " jak możecie tu pracować ? Nie wstyd wam tak oszukiwać ludzi ? Gdzie wasze sumienia " Na pewno tak tego nie zostawię ! Ja straciłam na szczęście tylko 800 zł póki co , ale szantażowali mnie przez telefon straszyli jakimiś pseudo dodatkowymi oplatami itp...bardzo długa historia...są ludzie l, których okradli na 14 tys czy np. 20 tys....

Nieważne, że to tylko 800 zł z mojej strony , chodzi o fakt oszustwa i kradzieży. Coś takiego spotkało mnie pierwszy raz w życiu , taka bezczelność i kłamstwa....

Chciałabym też nawiazac kontakt z innymi poszkodowanymi, aby założyć im pozew zbiorowy, bo nie wiem czy mój prawnik weźmie sprawę o 800 zł mimo, że mam dowody w postaci maili i nagrań.

Jeśli uda mi się to zakończyć pozytywnie. Chciałabym, aby właściciel poniósł konsekwencje prawne - nawet więzienie ( mało prawdopodobne w tym kraju) ale chociazby zakaz działalnosci gospodarczej na comaniej 10 lat...To byłby cud jakby się udało zrobić to dobrze.
Odpowiedz

Witaj Tarot


Pytanie: Czy odzyskam całą kwotę, którą mi ukradziono ?

XVII Gwiazda - jest taka nadzieja, ale to biuro to już ruina, to jakaś spirala. Ono upadnie, a wraz z upadłością pierwsi do spłaty pójdą ZUS, US i podatki. Wy jesteście na samym końcu, ale nadzieja każe wierzyć że się uda. Najważniejsze się nie poddawać.

Czy pomoże w tym pozew zbiorowy?
4 miecze - Nie, to nic nie da, ta sytuacja jest chora, jak i to biuro, jak i właściciel. Sprawa jest Upadła.

Czy właściciel poniesie konsekwencje niegospodarności?
5 kielichów - Już ponosi, jest depresja i nędza. Więzienia i zakazu nie widzę. Ale raczej nic nie otworzy, bo zwyczajnie nie będzie miał za co.


Nie widzę zamierzonego oszustwa, tylko że komuś powinęła się noga. Ze względu na sytuację covidową i geopolityczną interes się zawalił.
Co tu dużo mówić, wszyscy są poszkodowani. Firma zbankrutowała.
Ale walcz, bo może to też pomoże jemu, Gość otrze łzy, wyjrzy z kieliszka i też zacznie walczyć. I tak naprawdę odpowiedzą ci, którzy doprowadzili do takiej sytuacji.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar za szybką odpowiedź ❤️
Zrobię wszystko co się da. Mam nadzieję, że będzie dobrze ale faktycznie karty słabe..no zobaczymy, dam znać jak to się rozwiąże Uśmiech

Dziękuję i Życzę Zdrowych Spokojnych Świat ??
Odpowiedz

Wzajemnie wesołych  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Droga Hazar,
Jeśli można miałabym jeszcze jedno pytanie. Pod koniec maja kończy mi się umowa ( lubię swoją pracę) czy będę dalej pracowała w obecnym miejscu i jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa w czerwcu ?
Z góry dziękuję ?
Odpowiedz

Witaj Tarot

Pytanie:
 Pod koniec maja kończy mi się umowa ( lubię swoją pracę) czy będę dalej pracowała w obecnym miejscu?
Paź Mieczy, 5 Monet (kielichów) - Twoje losy się ważą. Na razie jest tyle samo za, co przeciw. Ktoś z współpracowników jest pytany o Ciebie, ale nie licz na słodzenie. To ktoś kto przedstawia tylko suche fakty i nikogo w zasadzie nie darzy sympatią.
Proponuje przygotować się na "żebranie", może być tak, że trzeba będzie prosić. Nie czekaj do ostatniej chwili, tylko już pytać co dalej z twoją umowa czy zostanie przedłużona.


 i jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa w czerwcu ?
As Buław, XVIII Księżyc- Widzę Cię aktywną, ale to może być tak, że coś ci obiecają i nie będzie to legalne tylko "na czarno".
 Więc zwyczajnie się odwrócisz plecami do nich.
Czerwiec pełen niedomówień, zarabiania nie widzę, tylko siedzenie nocami na czatach i szukanie czegoś w sieci.

Ale trzymasz kciuki żeby ta robota jednak się ostała Uśmiech
Jakby co proś kogo trzeba.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Uśmiech No zobaczymy sama jestem ciekawa Uśmiech
Moi współpracownicy Polacy to spoko Uśmiech ale góra to Ameryka i oni mnie nie znają i może być różnie, oni widzą tylko zyski lub straty firmy rozumiesz, może ich za dużo bym kosztowała, a sytuacja polityczna jest jaka jest... i nasza firma ma trochę spadki ostatnio...oj mam nadzieję, że zostanę, bo dziewczyny chcą, a ja dużo zarabiam to mi pasuje praca Rotfl ale dziwne karty na czerwiec...jestem mega ciekawa...z tą umową to fakt, bo nie jestem pod nich tylko pod firmę pośredniczącą..to różnie może być Uśmiech na pewno nowa umowa by była taka sama, bo już mi zapowiedzieli...ale pytanie na jak długo?

No nic zobaczymy, dzięki Uśmiech
Odpowiedz

Tak, też wiem że dziwna.
Na 5 monet nałożył mi się obraz 5 kielichów,  dopiero jak poprawiałam już literówki zobaczyłam że to 5 monet.  A nawet teraz widzę 5 kielichów,  chyba że to Ty patrzyłaś na mnie z kart. 
Spokojnie, nie mart się. 
Zobaczymy jak to się zamknie,  też jestem ciekawa.  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzień dobry
Imię joanna 27-12-74 chciałabym zapytać karty o sytuacje materialna czy się poprawi. Dwa lata temu zapłaciłam duża sumę pieniędzy za towar którego nie dostałam   I na dzień dzisiejszy nie otrzymałam zwrotu gotówki.  Czy coś się wyjaśni w najbliższym czasie  Mężczyzna który pośredniczył w transakcji ciagle mnie zwodzi
Odpowiedz

Witaj Kinga

Pytanie
chciałabym zapytać karty o sytuacje materialna, czy się poprawi.
IX Pustelnik, Król Kielichów - Sytuacja na razie bez zmian, ale nie będzie ci doskwierać. Mężczyzna który jest u twego boku będzie cię wspierał dobrym słowem. Ale tylko tym, zawsze coś.

Dwa lata temu zapłaciłam duża sumę pieniędzy za towar którego nie dostałam   I na dzień dzisiejszy nie otrzymałam zwrotu gotówki.  Czy coś się wyjaśni w najbliższym czasie ?
3 kielichy, X Koło fortuny - Pomimo dobrych chęci i wpływu jakiejś kobiety, by to wyjaśnić, los będzie mieszał i nie będzie to dobrze wygladało.(dołożenie 8 buław, 6 buław) Jednak nagle nastąpi jakiś przełom i karta całkowicie się odwróci. Możliwe że jeszcze w tym roku otrzymasz zwrot gotówki.
Wygrana sprawa się pokazuje.

Bądź dobrej myśli, wszystko się ułoży. Jeszcze musisz trochę wytrzymać Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje bardzo. Tak mnie ta sprawa strasznie wykańcza zdrowotnie Dziękuje jeszcze raz
Odpowiedz

Jeśli mogę zadać jeszcze jedno pytanie właśnie dotyczące mego zdrowia ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości