Boski Tarot u Hazar

Tak, proszę zadaj Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(26-04-2022, 19:33)Hazar napisał(a):  Tak, proszę zadaj Oczko

Czy kart coś pokażą o stanie mego zdrowia. ?
Odpowiedz

Pokażą wszystko.
Zadaj konkretne pytanie, co chcesz wiedzieć

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Mam problemy żołądkowe badania które zrobiłam nic nie pokazują   A sytuacja się nie poprawia. Dziękuje
Tato mój zmarł na nowotwór żołądka mając 54 latać i się trochę obawiam
Odpowiedz

Kinga

Stwierdzenie: Mam problemy żołądkowe badania które zrobiłam nic nie pokazują   A sytuacja się nie poprawia.

Pytanie : co jest prawdopodobną przyczyna ?

XV Diabeł- Największy czynnik to stres, jest też problem z procesem trawiennym, trwa za długo, brak enzymów, trzeba zadbać o cały układ.
Jest stan zapalny, to może w być jelito grube, ale w górnym odcinku, na "uchyłkach" "zgięciach".

Niestety, ale powinnaś zrobić badanie kału i kolonoskopie. Jeśli tych badań jeszcze nie robiłaś, to poproś rodzinnego, ma obowiązek wypisać.

Coś się pokazuje z "pazurami" teraz mam w głowie polipy, coś takiego może być i one mogą powodować dolegliwości i ten stan zapalny.
Na razie zrób badania i trzeba to zrobić od dołu, chociaż człowiek na karcie mi się przed tym broni, musisz zacisnąć zęby i sprawdzić to z tej strony.
Spokojnie, możesz tego się pozbyć. 

Powodzenia
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje serdecznie i zycze miłego wieczoru
Odpowiedz

Droga Hazar ♥️

Przedluzyli mi ta umowę Uśmiech ale faktycznie nie jestem super zadowolona, bo póki co do końca września...potem mam nadzieję, że zostanę zatrudniona bezpośrednio przez firmę na nieokreślony Oczko

Dziękuję bardzo za wróżbę.
Odpowiedz

Cieszę się  Kwiatek gratulacje. Spełnienia w pracy  Uśmiech I żeby się udało we wrześniu wejść tam na stałe  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hej Droga Hazar ??

Od września wchodzę w 8 rok numerologiczny.
Czy położyłabyś mi karty na sprawy zawodowe/finansowe, np na pół roku od września ? ?

Jak cos to do września moja sytuacja jest bardzo dobra, jestem ciekawa co potem. Nie kładłam sobie żadnych kart na to więc nie będzie zamieszania?
Odpowiedz

Witaj Tarot

Pytanie: Czy położyłabyś mi karty na sprawy zawodowe/finansowe, np na pół roku od września 2022 ?

Zawodowe: 6 monet, 10 kielichów - Zawodowo będzie super. Dostaniesz jakąś intratną propozycje, za dobre pieniądze. Dodatkowo poczujesz się wreszcie jak u Pana Boga za piecem. Nareszcie znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Tutaj pełen sukces, pierwsze półrocze pokazuje się świetnie.

Finansowe: 4 Miecze, 7 Mieczy - Z finansami już nie pokazuje się tak dobrze. Jakieś dolegliwości widzę, Twoje bądź mężczyzny i te pieniądze mogą pójść w "chorobę". Dodatkowo uważaj na jakiegoś oszusta i kradzież. Masz w otoczeniu jakiegoś podbieracza kasy. Najlepiej to byłoby się odciąć od jakiegoś "utrzymanka". Nie widzę tych finansów, tylko zimny hulający wiatr.


Po prostu przypilnuj sobie tych finansów. Nie daj się naciągać i to obojętnie kto to by był.
Zawodowo złapiesz oddech i poczujesz pełną satysfakcje, więc wykorzystaj to by podładować baterie.
Tam pokazała się też bliska osoba, dodatkowo możesz nawiązać prawdziwa przyjaźń.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo Uśmiech Na pewno dam znać jak było, ale finansowo to może być dlatego, że pomagam mojemu facetowi spłacać kredyt na mieszkanie + zbieramy na wykończenie.

Tak naprawdę myślałam też o zrobieniu operacji plastycznej piersi  we wrześniowy urlop (musiałabym wziąć kredyt Smutny?? ale szkoda mi pieniędzy i widzę, że twoje karty też mi odradzają...więc będę kisić kasę.
Mi kasa łatwo przychodzi i odchodzi muszę to zacząć kontrolować tak jak piszesz.

I tak w rodzinie też właśnie mamy problem z jedna zdrowa osoba prawie 40 letnia , która nie pracuje i nie pracowała i liczy że wszyscy ją będą utrzymywać, ale ja w tym nie pomogę, najwyżej urwe kontakt chociaż to bliska rodzina...

Dzięki za wróżbęUśmiech
Odpowiedz

Witaj Hazar,
Zwracam się z gorącą prośbą o wróżbę w sprawie pracy.
Moja sytuacja wygląda następująco: obecnie nie mam stałego zatrudnienia, odbywam kurs z pewnej fundacji. Czy widzisz abym do końca roku miała pracę? Nieważne czy na krótki okres czasu czy na dłużej, ważne aby była satysfakcjonująca. Byłabym wdzięczna za rozkład kart Kwiatek 
Dane na priv.

Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Agata 


Pytanie: Czy widzisz abym do końca roku miała pracę?

Paź buław, Król Kielichów- Do końca roku widzę cię w pracy, ale wygląda trochę jak dorywcza. Coś możesz sobie załatwić sama, jest jakiś straszy pan który cię zwyczajnie lubi i będzie chciał pomóc. Nie będzie to solidna oferta, ale zawsze coś. 


 Nieważne czy na krótki okres czasu czy na dłużej, ważne aby była satysfakcjonująca.

8 monet- Z tą satysfakcją też nie do końca,   trochę będziesz kręcić nosem. Przede wszystkim finanse nie będą zadowalające. Jak na Twoje potrzeby powinny być trzy, a zarobisz tylko dwa. 


Jest ok, trochę mało, ale teraz wszystkim będzie brakować. Trzeba się cieszyć czymś innym na razie, na przykład widokiem za oknem i na lepszy czas Uśmiech

Glowa do Góry Agata,  działaj i pytaj , ktoś Ci pomoże.

Wszystkiego dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo.  Kwiatek
wrócę z weryfikacją.
Odpowiedz

Powodzenia Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,

Jeśli można miałabym do Ciebie gorącą prośbę o rozkład kart tym razem na sprawy pewnej znajomości.
Otóż: jakieś 4 miesiące temu poznałam pewnego mężczyznę. Zrobił na mnie piorunujące wrażenie, czuć było w powietrzu chemię/przyciąganie (miałam wrażenie, że z jego strony też). To nie była randka a pewne sprawy oficjalne. Ten facet do tej pory siedzi mi w głowie. Dodam, że nie mamy kontaktu. Czy faktycznie też zrobiłam na nim wrażenie?Czy mogłabyś sprawdzić czy ta znajomość zostanie reaktywowana z jego strony (ja na pewno nie odezwę się pierwsza), jeśli będzie odzew co z tej znajomości wyniknie, jak się ułoży?
Dane wyślę na priv.

Co do poprzedniej wróżby jeszcze nie mam konkretów.

Pozdrawiam
Aggata
Odpowiedz

Witaj Agata



Pytania: Czy faktycznie też zrobiłam na nim wrażenie?

2 buławy - Zabiłaś mu ćwieka, zatrzymał się. Pokazał się jakby stał przed wyborem i to jest pierwsze wrażenie jakie na nim zrobiłaś. Na razie jesteś dla niego niewiadomą, ale jest zainteresowany.
Dołożenie (XIII Śmierć) Tam ewidentnie coś się poruszyło, ale to jest jeszcze martwe, On jest po jakiś przejściach i to poważnych. Na ten moment się tylko przygląda. Ale stoi i to jest ważne, że jakieś światełko w tunelu jest.

Czy mogłabyś sprawdzić czy ta znajomość zostanie reaktywowana z jego strony (ja na pewno nie odezwę się pierwsza)?

XV Diabeł - może stosować jakieś gierki czy sztuczki, by to jednak od Ciebie wyszedł kontakt, ale tu zalecam ostrożność. Za nim coś się ciągnie i to ty masz robić na co on ma ochotę, nie odwrotnie.

Jeśli będzie odzew co z tej znajomości wyniknie, jak się ułoży?
3 kielichy i VIII Moc - Jest szansa na spotkania, dobra zabawę i namiętne chwile, ale jak to dobrze rozegrasz. Jeśli chcesz wejść w jakąkolwiek relacje z tym mężczyzną trzeba by z nim"pracować terapeutycznie".

On jest w jakiejś części martwy, oraz mściwie i przemocowo nastawiony do innych. Złe doświadczenia dają teraz owoce w jego przypadku. Ale jeśli chcesz go "uleczyć" to jest szansa na rozgadanie tego co ma głowie.
Masz dobra rękę do takich zawirowańców życiowych Oczko
Tak to wygląda


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar dziękuję Ci bardzo 
Ja na pewno nie ruszę palcem jeżeli chodzi o kontakt. Jeśli On się odezwie na pewno będę ostrożna-dziękuję za ostrzeżenie.
Wrócę z weryfikacją jeśli coś się zadzieje.

Jeszcze raz dziękuję Kwiatek i pozdrawiam Buziak
Odpowiedz

Pozdrawiam Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(30-01-2022, 08:56)Hazar napisał(a):  Witaj Kama


Pytanie: Czy do czasu moich urodzin (czerwiec) poznam kogoś nowego, z kim stworzę głębszą relację (tzw. wielopłaszczyznową)?

VI Kochankowie, XVII Gwiazda, dołożenie 10 Mieczy - Tak jak najbardziej tak, poznasz. Ale wy możecie już się znać, bo to pokazuje się "teraz".
Relacji stworzyć się nie uda, bo oboje wciąż macie nieuporządkowane sprawy. Pomimo nadziei na nowe, wciąż patrzycie na ruiny które pozostały po wcześniejszych związkach.

Korzystaj z romansowych sytuacji, związku na razie nie widać.

Bez wykonania zwykłej pracy tj. sprzątania w głowie, sercu i finansach się nie uda. To jeszcze nie ten czas Oczko  tam jeszcze "dycha" stare, musi odejsć.
Do czerwca możesz skupić się tylko na sobie.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Mogę oficjalnie zweryfikować, bo już sierpień. Miałaś rację i to w 100%. Dziękuję!
Odpowiedz

Kama, dziękuję za weryfikację Buziak i za inne też Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar, nurtuje mnie teraz inna kwestia, bo wakacje niedługo się kończą. Czy mogłabyś postawić mi karty na pracę?

Chodzi o najbliższy rok szkolny, zwłaszcza okres wrzesień 2022 - kwiecień 2023.
Potrzebuję więcej zarabiać, dlatego poprosiłam szefów o więcej godzin niż w ostatnich latach. 
Pytania:
Czy dam sobie radę i pogodzę półtora etatu, do tego dużo papierologii z obowiązkami domowymi? 
Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa w tym okresie?
Czy czekają nas w tym roku szkolnym jakieś tygodnie lub miesiące zdalnego nauczania? *


* Intuicja podpowiada mi, że pod płaszczykiem kolejnej fali pandemii wyślą nas na zdalne z powodu niedoborów prądu, ciepła,  itp., ale może się mylę...)

Pozdrawiam serdecznie  Uśmiech

K.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości