Boski Tarot u Hazar

Witaj Walentynka
Pytanie: Jaki to człowiek? ( chciałabym wiedzieć czy jego intencje były szczere, czy to wyrachowanie, jak dla mnie to taki cwany gapa)?
5 Mieczy - Idący po trupach. Co cię podkusiło by wchodzić z nim w relacje Oczko To twardy Człowiek, bezwzględny, jest tam u niego coś na rzeczy, bo mocno napiął mi krtań. Prawdopodobnie tego nie widzisz, bo mocno się hamuje, ale chętnie wyrżnął by wszystkich w pień. Pokazuje się jak brutal.

Jaki jest jego stosunek do mnie ( nie uczucia, raczej nastawienie, czy może mi rzucać kłody pod nogi)?
7 kielichów - W zasadzie żaden, on żyje w swoim świecie. W tej jego przestrzeni nie ma miejsca dla ludzi, tylko dla "pięknych kobiet", które służą do zaspokojenia jego potrzeb. Zresztą w hierarchii też nie są wysoko pozycjonowane. Potrzeby kontaktów damsko-meskich są u niego na samym końcu.

Jak powinnam postępować by relacja była poprawna zawodowo? ( normalnie bym się od sytuacji odcięła, ale tu muszę stawić czoła i nie wiem co robić, by nie obróciło się to przeciwko mnie.

5 buław - Panuj nad sobą, możesz przyjmować tylko ciosy. To nie było dobre wejść mu w drogę. Ale skoro już się tak stało nie daj się sprowokować.

Nie chce krakać, ale chyba trafiłaś na kogoś z kim mogą być problemy. Zachowuj spokój i nie dawaj żadnych dwuznacznych sygnałów. Warto być ostrożnym.
Czasami ludzie potrafią coś błędnie zinterpretować i później zioną nienawiścią jak wawelski smok.
Po prostu rób swoje. Pracuj.

Jakby co, nie będzie rzucał kłody pod nogi. On zwyczajnie tą kłodą zmiecie najbliższe otoczenie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Hazar za wróżbę. Karty może nie sa optymistyczne ale cieszę się ze dają mi wskazówkę jaka droga podążać. Na szczęście nie weszłam z nim w żadna relacje poza zawodowa. To on się zauroczył dla mnie cały czas coś w nim nie pasowało i trzymałam może nawet za duży dystans, ale dla mnie na korzyść. Bo mam wrażenie ze próbuje odwrócić kota ogonem. 
Ja czułam cały czas ze on nie jest szczery. W 5 mieczy dla mnie jest nieszczerość. Przez cały czas zastanawiałam się czy to uczciwy chłopak co się poprostu zakochał czy wyrachowany facet który bajeruje łaski by się dowartościować. On niby jest taki fajny i wszyscy spijają miód mu z dziubka ale mi cały czas coś nie pasowało. 
Intrygująca jest ta 7 kielichów w stosunku do mnie, bo mi w rozkładach wychodzi na taka „szczeniacka miłość”, jak nastolatkowie kochają się w dziewczynach ale wstydzą się podejść, zagadać umówić, a w głowie maja scenariusze swej miłości nigdy nie wprowadzone w życie. 7 kielichów wychodzi mi jak ktoś jest w stałym, zgodnym związku i nagle jak grom uderzy go uczucie do innej osoby. Gdzie cały czas o niej myśli, fantazjuje i nigdy nie wprowadza tego w życie, bo życie ma poukładane. 7 kielichów to tez kalejdoskop uczuć, namiętność, pożądanie, miłość, nienawiść, rozpacz, ale wszytko w głowie, nic nigdy nie wyjdzie po za. Czyli jest szansa ze kłody będzie rzucał w głowie Oczko  
W 5 buław widzę również ze będę musiała działać wbrew sobie, czyli foch odpada, Tak jak napisałaś pracować, nie wchodzić mu w droge traktować normalnie, miło, ale bez przesady. Czuje ze ta 5 buław mnie wymeczy. Osiągnę równowagę, relacja będzie poprawna, ale zwycięstwo będzie miało gorzki smak.
Dziekuje Hazar  Kwiatek ciężka droga przede mną, za jakiś czas dam znać czy poradziłam sobie. Jeszcze raz Dziekuje za wróżbę, karty które wyciągnęłasctrafnie pokazują sytuacje.
Odpowiedz

U mnie karta odpowiada na pytanie, nie ma znaczenia już od dawna. Nie porównuje prognoz, bo każdy człowiek jest skończony i doskonały, więc za każdym razem patrzę jak pierwszy raz Uśmiech  
Ale fajnie że masz komfort, Właśnie po to podaję karty, by odbiorca miał komfort własnego odczytu. 
Najważniejsza i tak jest twoja intuicja, sluchaj serce. Ono nigdy się nie myli jeśli nim patrzysz  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(17-09-2022, 11:01)Hazar napisał(a):  Witaj Kama
Pytanie: Czy T. zgodzi się do nas wrócić i wziąć chociaż pół etatu? Jeśli nie, czy znajdą inne zastępstwo?

Król Kielichów, 4 monety - Zgodzi się, ale pod warunkiem że dyrektor będzie ją wręcz błagał, dodatkowo da do rozumienia że będzie trzeba się z nią obchodzić jak z jajkiem. Ona już nic nie musi i na każdym kroku będzie to podkreślać.
Jeśli się nie zgodzi, raczej nie znajdą zastępstwa za takie dziadowskie pieniądze. Nikt się nie  "chwyci " tych paru groszy.
Trzeba się popłaszczyć przed emerytem, pokazuje się jak "dobry człowiek" i co najważniejsze lubi tą pracę, więc powinna się zgodzić.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Już chyba mogę zweryfikować. Niestety, T. odmówiła, głównie ze względu na problemy zdrowotno-szpitalne. Ale chciała nas poratować i zaproponowała nam kogoś (chętnego) ze swojej dalszej rodziny na to zastępstwo. Teraz trwają przymiarki, by tę osobę "wpasować" w nasz plan. Mam nadzieję, że to się uda i nie będę musiała pracować na 2 etaty... Dyrekcja ma jeszcze tydzień, żeby wszystko dopiąć. Póki co jest dosyć nerwowo.
Pozdrawiam serdecznie  Buziak
Odpowiedz

Spokojnie Kama, wszystko będzie dobrze zobaczysz Uśmiech , nie mart się na zapas  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech
Nie wiem jak to działa, ale Twoje wrózby zawsze mi się sprawdzająUśmiech Dzięki bardzo za pomoc.
Czy mogę mieć pytanko standardowo o sprawy zawodowe? Uśmiech
Czy w grudniu dalej będę w obecnym miejscu pracy?
Odpowiedz

Witaj Tarot
Pytanie: Czy w grudniu dalej będę w obecnym miejscu pracy?
3 buławy - Widzę Cię w drzwiach Oczko Ale dlatego że właśnie jakaś oferta podpływa do Ciebie.
Może być tak, że będziesz szykować się do zmiany pracy.

Dołożenie Król Monet - Jeśli jakiś facet coś zaproponuje, możesz brać, powinny być z tego dobre pieniądze.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Neko, dziękuje za weryfikację

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Margolcia,  wystarczy opanować emocje i wszystko samo się ułoży Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar dzięki bardzo za wróżbę ?
Odpowiedz

Witaj Hazar 

Proszę o pomoc. Dziś rano zgubiłam telefon. Mam wolny od pracy dzień, wiozłam córkę do szkoły, nie wiem czy go wzięłam ze sobą, ale chyba nie... W każdym razie od rana go nie ma, przeszukałam dom i nic, byłam w szkole - nie znaleźli. Ktoś postawi mi karty gdzie szukać?

Na szczęście był zablokowany, ale bez telefonu jak bez ręki nawet przelew robię z potwierdzeniem SMSa... Ehhh. Jeszcze czekam na ważny telefon. Strasznie jestem zdenerwowana, nie sięgnę sama po karty. Może masz czas i chęć i zobaczysz gdzie szukać?
Odpowiedz

Witaj Selena
Pytanie: masz czas i chęć i zobaczysz gdzie szukać?
Królowa Mieczy - W pomieszczeniu dominują barwy chłodne, jest główna lampa, ale też dodatkowo ledy, symetryczne boczne światła, jak przy lustrze bądź w przy meblach kuchennych. Możliwe też mocniejsze promieniowanie, jak przy monitorze, czy mikrofalówce. Przede wszystkim sprawdź meble kuchenne, albo miejsce gdzie pracujesz, toaletka, może jest przykryty jakimś ażurem, składana i rozkładana rzeczą. Rozglądnij się jeszcze na spokojnie w tych dwóch miejscach
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar
Dziękuję Ci pięknie. Przeszukałam wszystko, dosłownie każdy kąt, ale nie ma, niestety... Ledy mamy w kuchni i w pokoju córki, ale tam tez nic nie ma. Ażuru sporo jest w domu ale też nic. No cóz, może jeszcze los się uśmiechnie, a jesli nie to trudno. Był zablokowany, zgłoszę zaginięcie żeby zachować spokój. 
Dziękuję Ci pięknie i pozdrawiam  Buziak Kwiatek
Odpowiedz

Ok Uśmiech dziękujęUśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Cześć Hazar, 
Proszę Cię o sprawdzenie jaki cel miała dzisiejsza wiadomość/ próba kontaktu  otrzymana dziś  po długim okresie przerwy? Dane podeśle na pw.
Odpowiedz

Witaj RestlessMan
Pytanie: jaki cel miała dzisiejsza wiadomość/ próba kontaktu  otrzymana dziś  po długim okresie przerwy?
5 Mieczy - Zaczepka, ale bądź ostrożny bo ktoś ma pełne ręce śmiercionośnych argumentów. Może być z Tobą krucho, bo widzę tą osobę w biegu, wiatr rozwiewa jej włosy. Tak jakby coś usłyszała i stwierdziła, że ci nie popuści. Cofnęła brodę i napięła szyję, postawa jak w ataku.
Dołożenie - XI Sprawiedliwość - przygotuj się na wyrównanie rachunków.
Obawiam się że nadszedł dzień zapłaty Oczko
Wszystko ma swoja cenę i za chwile dowiesz się ile Tobie naliczono Oczko

Z mojej strony: Jak dojdzie do konfrontacji nie prowokuj. Spokój, profesjonalizm i opanowanie bedą przydatne. Zajmij stanowisko jak najbardziej formalne, a powinno obejść się bez ofiar.
Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(18-09-2022, 18:29)Hazar napisał(a):  Witaj Lysandra
Pytanie: jaki na chwilę obecną ma stosunek do mnie ta osoba?
Król Monet - Stosunek ma konkretny i twardy.
Dołożenie Król Buław - Dużo w nim ognia i namiętności. Jawnie się ustawia, widzę każdy mięsień na twarzy, jest uczciwy. W dzisiejszych czasach skarb. Możliwe, że ta komunikacja między wami może kuleć, ale to Król. Król niczego nie musi wyjaśniać. On po prostu swoją Osobą świadczy o sobie.

Czy warto w razie czego nadal wyciągać rękę na zgodę, czy po prostu olać?
VI Kochankowie - Warto, da ci zadowolenie w alkowie, czułość i poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście twój "łańcuch" zostanie skrócony, ale to taki typ, może traktować ludzi jak własność.
Niestety to nie jest partner idealny, ale dużo mu nie brakuje.

Tylko jeżeli lubisz mieć swoje na wierzchu, to raczej daj sobie z nim spokój, bo może cię łajać jak domowe zwierzę 
Czasami warto trochę spuścić z tonu i ukroić sobie trochę tortu. Jak chcesz płomiennego romansu, to nawet się nie zastanawiaj.

Wszystkiego dobrego
Hazar
Wracam z weryfikacją, świetnie wyczułaś wtedy energię, by przyjąć pozytywną postawę. Pan był jak najbardziej szczery i rzeczywiście to osoba, która bardziej czynami niż słowami świadczy o sobie. Sporo teraz rozmawiamy, współpracujemy i ogólnie jest to bardzo fajna relacja. Warto było spuścić z tonu i się pogodzić Kwiatek  
Mogłabym Cię prosić o rozkład, jak postępować w tej relacji, by utrzymać harmonię? Mieliśmy kilka miesięcy temu ogromną kłótnię i chciałabym nigdy już nie dopuszczać do takich sytuacji. Mam czasami wrażenie, że Pan ukrywa dużo emocji, dawkuje mocno miłe słowa, że czasami się zastanawiam czy mnie lubi haha, czy jest to słuszne podejrzenie? Dziękuję za Twoją pracę, masz super intuicję do ludzkich relacji. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że udało się odbudować fajną znajomość z tych zgliszczy   
dane pw.
Odpowiedz

Witaj Lysandra
Pytanie: jak postępować w tej relacji, by utrzymać harmonię?
Król Mieczy - Trzymać nerwy na wodzę, w tej relacji nie można sobie pozwolić na rozdzieranie szat jak Rejtan. Bardzo ważna jest stabilność emocjonalna i racjonalizm. Jeżeli podarujesz sobie melodramaty to powinno być harmonijnie.
Pokazało się też, że powinnaś bardziej słuchać, Król wygląda dzisiaj jakby miał trąbki do słuchania zamontowane jak babka z Allo Allo. Możliwe że coś ci mówi miedzy wierszami, jesli będziesz słuchać co mówi będzie dobrze Oczko

Mam czasami wrażenie, że Pan ukrywa dużo emocji, że czasami się zastanawiam czy mnie lubi haha, czy jest to słuszne podejrzenie?
Paź Buław - Tak, lubi cię, jeśli ukrywa to dlatego że nie ma tu jeszcze dojrzałości, trzeba pozwolić by to co czuje rozwinęło się i potrafił prawidłowo nazwać te emocji. Ale pozytywnie jest już teraz.
Jeśli chcesz dotrzymać kroku musisz być jak Król, godna i samowystarczalna, widocznie takie kobiety ceni. jak mu pozwolisz i dasz czas to powinno się to utrzymać i rozwinąć, bo potencjał jest.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Kwiatek
Odpowiedz

(10-11-2022, 20:53)Hazar napisał(a):  Witaj Lysandra
Pytanie: jak postępować w tej relacji, by utrzymać harmonię?
Król Mieczy - Trzymać nerwy na wodzę, w tej relacji nie można sobie pozwolić na rozdzieranie szat jak Rejtan. Bardzo ważna jest stabilność emocjonalna i racjonalizm. Jeżeli podarujesz sobie melodramaty to powinno być harmonijnie.
Pokazało się też, że powinnaś bardziej słuchać, Król wygląda dzisiaj jakby miał trąbki do słuchania zamontowane jak babka z Allo Allo. Możliwe że coś ci mówi miedzy wierszami, jesli będziesz słuchać co mówi będzie dobrze Oczko

Mam czasami wrażenie, że Pan ukrywa dużo emocji, że czasami się zastanawiam czy mnie lubi haha, czy jest to słuszne podejrzenie?
Paź Buław - Tak, lubi cię, jeśli ukrywa to dlatego że nie ma tu jeszcze dojrzałości, trzeba pozwolić by to co czuje rozwinęło się i potrafił prawidłowo nazwać te emocji. Ale pozytywnie jest już teraz.
Jeśli chcesz dotrzymać kroku musisz być jak Król, godna i samowystarczalna, widocznie takie kobiety ceni. jak mu pozwolisz i dasz czas to powinno się to utrzymać i rozwinąć, bo potencjał jest.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Rada jak zwykle świetnie się sprawdziła. Miałam wrażenie, że im bardziej byłam cięta, konkretna i taka w mieczowej bardziej intelektualnej energii, tym lepiej ta znajomość funkcjonowała Rotfl Czy mogę Cię prosić o wskazówki do tej relacji na 2023? Jak postępować względem tego Pana, czego unikać, na co się przygotować. Obecnie relacja jakoś funkcjonuje, choć czuję się trochę znużona, bo mam wrażenie, że koncentruje się mocno na tym Panu i wszystkim wokół niego. Liczę jednak, że może być z tego chociażby fajna przyjaźń, widzę też możliwość współpracy i kilku korzyści dla siebie w sferze zawodowej Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Lysandra


Pytanie: Czy mogę Cię prosić o wskazówki do tej relacji na 2023?

Jak postępować względem tego Pana?
Rycerz Monet - Ostrożnie i roboczo. raczej nie ma oczekiwań by wyjść z emocjami czy bardziej intensywnymi działaniami.

czego unikać?
7 buław - Twardej postawy, to nie jest typ który lubi by mocno obstawać przy swoim zdaniu, a szczególnie być "samotnym wojownikiem świata". Raczej postawa ugodowa i merytoryczna jest tutaj pożądana. Udowadnianie że ma się rację, za wszelką cenę nie będzie tu dobrze wdziane

na co się przygotować.
XX Sąd Ostateczny - Możliwe jakieś wyciąganie brudów, ale to oczyści atmosferę. Możliwe że puszczą szwy i wszystko z siebie wyrzucicie.


Coś tam jest na rzeczy w tej relacji, możliwe że w niedługim czasie coś się wyjaśni i oczyści. Albo puszczą nerwy jemu albo Tobie, ale to będzie nowy początek.
Na razie musisz się jeszcze trochę pomęczyć, nie odkrywać się za bardzo z uczuciami czy chęcią działań z jego udziałem. Możliwe że On sam coś zainicjuje. Nagle coś zrozumie i wyciągnie na wierzch.
Traktuj to tylko jako dobrą znajomość i czekaj na jego ruch.


Wszystkiego Dobrego

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
chciałam poprosić o wróżbę na I połowę przyszłego roku Uśmiech
Mogę tutaj w tym wątku, czy powstanie nowy wątek z wrozbami na przyszły rok? Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie  Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości