Boski Tarot u Hazar

Witaj
Od jakiegoś czasu myślę o wyjeździe do pracy za granicę. Mogłabym wtedy ogarnąć swoje finanse bo w tej chwili to jest nieciekawie. W zasadzie to nie mam lepszego pomysłu. Czy to dobry pomysł żebym wyjechała do pracy w Niemczech?
Odpowiedz

Witaj Ana92


Pytanie:Czy to dobry pomysł żebym wyjechała do pracy w Niemczech?

8 Monet - Przemyśl to jeszcze raz. To nie jest zły pomysł, ale kwestie finansowe rzeczywiście są najważniejsze. Pokazuje się że jeszcze raz musisz się skalkulować.
Bo żeby nie było "zamienił stryjek siekierkę na kijek".


Przelicz się jeszcze, i nie licz optymistycznie tylko faktycznie, czyli wszystkie, absolutnie wszystkie koszty weź pod uwagę, nawet dojazdy, czy wyjścia do restauracji. Może się okazać, że nie odczujesz w bilansie końcowym poprawy.

Do wyjazdu trzeba podejść pragmatycznie.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za wróżbę. Faktycznie finansowo zbyt optymistycznie na to patrzę. Powinnam realnie spojrzeć na sytuację. A czy mogłabym prosić jeszcze o sprawdzenie jak bym się zaklimatyzowała w nowym otoczeniu?
Odpowiedz

Ana92
Pytanie: czy mogłabym prosić jeszcze o sprawdzenie jak bym się zaaklimatyzowała w nowym otoczeniu?

10 Monet - Bardzo dobrze, jesteś wszechstronną, otwartą i wartościową osobą, masz wiele zalet i potrafisz je wykorzystać.
Jesteś jak skarb, i w każdym otoczeniu będzie ktoś, kto będzie chciał ci pomóc ze względu na twoja zasobność.
Potrafisz sobie radzić w każdej sytuacji i zawsze masz coś w zanadrzu, wystarczy że tego będziesz się trzymać.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Ale mi nasłodziłaś Uśmiech bardzo Ci dziękuje za te słowa. W odpowiednim momencie je otrzymałam bo ostatnio przez moje zawirowania w życiu zaczęłam tracić wiarę w siebie. Pozostaje mi tylko podjąć decyzje odnośnie wyjazdu
Dziękuję Kwiatek
Odpowiedz

Wiara w siebie to najpiękniejszy aspekt tej cnoty. 
Rozświetla Człowieka jak Gwiazda.
Pozwala innym też dostrzec rąbek Nadziei Oczko 
Nie trać jej.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

cześć Hazar Uśmiech chciałabym poprosić o wróżbę, czy D. do mnie wróci oraz czy się zmieni, czy o mnie w ogóle myśli? dwa miesiące temu byłam u wróżki i powiedziała, że będzie on moim mężem… przez to mam teraz nadzieje i chyba blokuje się na innych mężczyzn, mogę przesłać dodatkowe informacje na priv Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Melanie3
Pytanie: chciałabym poprosić o wróżbę, czy D. do mnie wróci?
Paź Monet - Jest taka realna szansa, jako kolega, pogadać, może chcieć coś oddać, bądź odebrać.

oraz czy się zmieni?
3 Buławy - Tak zmieni się, wreszcie pójdzie za swoimi marzeniami. Jest gotowy by rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Jakaś podróż mu się szykuje.

czy o mnie w ogóle myśli?
XXI Świat -Myśli, że twój czas się skończył. To co było, skończyło się jak piasek w klepsydrze i już nie wróci. Wie kim jesteś naprawdę i nie widzi się przy Tobie. Nie ma już dla niego tam miejsca. Zwyczajnie jest za ciasno. ( widzi cię jak kolekcjonerkę)
ale to tylko myśli, zmieniają się jak w kalejdoskopie Oczko

Nie widzę, ani namiętności ani uczuć. Jak wróci to będzie miał w tym niewielki interes, pragmatyczny, żadne tam miłości.
I zaraz się zawinie, bo ma jakieś plany i Ciebie w nich nie ma.
tak to u mnie wygląda

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar bardzo dziękuje szczerze jestem zdziwiona, bo od wróżki także usłyszałam, że u niego będzie jakaś podróż.. ogólnie po przeczytaniu, mam wrażenie, że się pokrywa jedno z drugim.. jeszcze raz dziękuje!
Odpowiedz

Cześć Hazar
Mam pytanie dotyczące mojego zdrowia. Dwa tygodnie temu uszkodziłam nogę w kolanie na nartach i noszę ortezę. Moje pytanie jest czy za dwa tygodnie wrócę do pracy bo wtedy kończy się moje chorobowe? Czy czeka mnie długa rehabilitacja na zwolnieniu chorobowym czy też będę mogła pracować i korzystać z rehabilitacji? Ewentualnie czy będzie konieczny jakiś zabieg ?
Odpowiedz

Witaj Iskra
Pytanie: Moje pytanie jest czy za dwa tygodnie wrócę do pracy bo wtedy kończy się moje chorobowe?
9 Monet - Tak, spokojnie powinnaś wrócić do pracy.

Czy czeka mnie długa rehabilitacja na zwolnieniu chorobowym czy też będę mogła pracować i korzystać z rehabilitacji?
VIII Moc - Rehabilitacja nie będzie długa, kolana widzę jak nowe. Pokazują się 3 sesje czy zabiegi i wszystko wróci do normy.

Ewentualnie czy będzie konieczny jakiś zabieg ?
Królowa Kielichów - Nie będzie potrzeby, tam wszystko działa jak w dobrze naoliwionym kole, dosłownie widzę łożysko kulkowe na karcie, w dodatku w ruchu.

Nic się nie martw, kolana są piękne, zgrabne i zdrowe.
Zwyczajna kontuzja.
Zdrowia Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo Hazar za tak szybką i optymistyczną wróżbę. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.
Oczko Uśmiech
Odpowiedz

(29-01-2022, 20:59)Hazar napisał(a):  Witaj Smokey
Pytanie: czy to już naprawdę koniec mojej kobiecości i płodności?
Rycerz Buław, 2 monety -To nie koniec, widzę wysokie libido i wbrew pozorom nadal widzę jajeczka, co najmniej pięć. Prawdopodobnie jest jeszcze u Ciebie możliwa sporadyczna owulacja, ale to ty mi ją wytrzymujesz swoim trybem życia.
Odpuść parę spraw w życiu, czyli zwyczajniej mniej roboty, a więcej życia.

czy już nie mam żadnych szans na ciąże ?
4 buławy - Szansa jest i to dosyć duża, macica spełnia jeszcze wszystkie kryteria by donosić ciąże.
 Oczywiście nie jesteś już najmłodsza i możliwe że ten stan cię zdewastuje, ale jest szansa na urodzenie zdrowego dziecka.
 Ciało pokazuje, że Twoim kosztem zapewni embrionowi raj na ziemi.

Ciąża pokazuje się jako możliwa, tylko musisz "puścić" te jajeczka.
 Całkowita zmiana trybu życia. Inaczej nic z tego nie będzie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Droga Hazar! Spieszę do Ciebie z weryfikacja wróżby. Rok temu pytałam o ciąże, na która żaden lekarz nie dawał szans. Ty szanse zobaczyłaś, a ja dziś tulę w ramionach moje 3 tygodniowe dziecko Masz niesamowity dar . Dziękuję
 Nie wiem czy mogłabym cię prosić o jeszcze jeden rozkład?
Mój mąż mimo wcześniejszych deklaracji totalnie nie zaakceptował ciąży, odtrącił mnie całkowicie, na dziecko nie chce nawet patrzeć. Myslalam, ze po porodzie cokolwiek sie zmieni, ale niestety.  Od początku ciąży narobił mi świństw, myśle ze może ma nawet jakiś romans, myśle ze przestał mnie kochać. 
czy jest szansa ze sie dogadamy , ze zmieni swoje nastawienie?
Czy nasze małżeństwo da się uratować? Będę wdzięczna za rozkład
Bardzo Ci dziękuję ? nasze dane na pw
Odpowiedz

Witaj Smokey
rama czasowa 6 miesięcy

Pytania: Czy jest szansa że się dogadamy, że zmieni swoje nastawienie?
10 Mieczy - Prawdopodobnie się nie dogadacie w kwestii o która pytasz. Działania za jego plecami przekreśliły szansę na merytoryczną rozmowę.

Czy nasze małżeństwo da się uratować?
As Buław - Tak, można to zrobić, spróbuj zacząć jeszcze raz od początku.
Odsuń oskarżenia i pretensje na bok i zacznij działać. Działać tak jak kiedyś na początku, kiedy chcieliście razem być.

On się czuje oszukany i zdradzony. Wiem że to trudne w połogu, ale nie licz za bardzo na niego. On sam musi teraz uporać się z tym co czuje, a boli go tak bardzo jak poród pośladkowy Oczko

Ciesz się macierzyństwem i próbuj wykrzesać trochę ognia z siebie, jak dawniej. Może nie był do końca gotowy, by cieszyć się z ojcostwa.

Na najbliższe 6 miesięcy nie oczekuj zwrotów akcji, ale jest nadzieja więc się nie poddawaj.
On potrzebuje trochę czasu.

Dużo zdrowia dla Ciebie i maleństwa

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo za wróżbę
Trochę mnie podłamałaś, ale będę próbować jakoś to przetrwać.
Dobrze chociaż ze baby na boku nie widać
Odpowiedz

Hej Hazar,
Mam pytanie, pomożesz?
Standardowo praca/kasa.
Co będzie u mnie w najbliższym czasie zawodowo - jak będą wyglądać moje sprawy zawodowe? 
Pozdrawiam, Marta  Buziak
Odpowiedz

To znaczy na wcześniejsze odpisałam Uśmiech Sprawdziło się poniższe, pracuje w swojej firmie, ale są faktycznie takie możliwości, moje aktualne pytanie jak będą wygladać moje zawodowe sprawy na przestrzeni 3 msc - 6 msc, jest jedna firma L, w ktorej bym chciala pracowac, czy jest szansa?

(26-09-2022, 18:37)Hazar napisał(a):  Witaj Tarot
Pytanie: Czy w grudniu dalej będę w obecnym miejscu pracy?
3 buławy - Widzę Cię w drzwiach Oczko Ale dlatego że właśnie jakaś oferta podpływa do Ciebie.
Może być tak, że będziesz szykować się do zmiany pracy.

Dołożenie Król Monet - Jeśli jakiś facet coś zaproponuje, możesz brać, powinny być z tego dobre pieniądze.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Odpowiedz

Witaj Tarot


Pytanie:
Standardowo praca/kasa.
Co będzie u mnie w najbliższym czasie zawodowo - jak będą wyglądać moje sprawy zawodowe?


rama czasowa do czerwca 2023

VII Rydwan, IV Cesarz, 2 Miecze
Ruszysz z kopyta, w jego kierunku. Pokazał się mężczyzna, władczy, w ogóle jak piramida Oczko ale żeby to nie była finansowa.
Pięknie się ustawił, blask mamony oświetla jego cudowne ciało.
 Ale jest też czerwona lampka. Nie patrz.
Przysłoń oczy na chwile i włącz myślenie. To co zobaczysz to prawdopodobnie fasada, postaraj się zrobić obliczenia na suchych liczbach. I wtedy będziesz mieć faktyczny obraz, bez obrazu.


Tarot jest progres i jakby nowa propozycja, ale ważne by nie dać się zwieść. Zalecamy ostrożność. Za dużo dekoracji w tym twoim życiu zawodowym. Uważaj żeby nie trafić do firmy z dykty.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo Hazar
Może to będzie ta firma L, zobaczymy Niby wszystko wygląda fajnie, moja obecna firma ma nieciekawą sytuację finansową obecnie, a tu mnie zapewniali, że są super stabilni na rynku pomimo kryzysu i też mam tak jak napisałaś poczucie, że jednak "zbyt nierealnie dobrze" to jest przedstawiane. No, ale zobaczymy, wrócę na pewno z odpowiedzią.

Uwielbiam swoją pracę i nie zmieniałabym jej gdyby nie było takiej konieczności Smutny Niestety jest bardzo źle na rynku szczególnie w branży, w której obecnie pracuje... ta firma L to leki, chemia...i zapewniają, że to zawsze się będzie sprzedawać...no zobaczymy... widzimy wszyscy inflację, ceny energii itp...ceny logistyki...no, ale nic, co ma być to będzie.
Odpowiedz

Hej, Jeszcze jedna odpowiedź, pytałam w czerwcu:
"Zawodowe: 6 monet, 10 kielichów - Zawodowo będzie super. Dostaniesz jakąś intratną propozycje, za dobre pieniądze. Dodatkowo poczujesz się wreszcie jak u Pana Boga za piecem. Nareszcie znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Tutaj pełen sukces, pierwsze półrocze pokazuje się świetnie.

Finansowe: 4 Miecze, 7 Mieczy - Z finansami już nie pokazuje się tak dobrze. Jakieś dolegliwości widzę, Twoje bądź mężczyzny i te pieniądze mogą pójść w "chorobę". Dodatkowo uważaj na jakiegoś oszusta i kradzież. Masz w otoczeniu jakiegoś podbieracza kasy. Najlepiej to byłoby się odciąć od jakiegoś "utrzymanka". Nie widzę tych finansów, tylko zimny hulający wiatr."

Gdy o to pytałam, nie mogłam uwierzyć w te finanse, bo było ok i stabilnie...a potem się wszystko posypało tak jak napisałaś...nie mowię już o inflacji, o ratach, lekarzach i dodatkowych kosztach, które przyszły do nas nagle i mega nas dobijają... teraz się naprawdę muszę zastanawiać jak wszystko opłacić i skąd wziąć kasę i ile i na co wydać...itp. Jest koszmar, chciałabym żeby już ten rok się skończył, i żeby polityka w kraju się zmieniła cokolwiek Uśmiech

Ale karty dziś mi wywróżyłaś dobre..Rydwan, Cesarz..zobaczymy co będzie, jestem dobrej myśli Uśmiech
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar, czy mogę prosić Cię o wróżbę na mój wspólny wyjazd z partnerem - w tym roku, w marcu za granicę.
Czy się uda, czy to będzie dobry czas dla naszego związku? Nasze dane prześlę na PW Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Doti
Pytanie: Czy mogę prosić Cię o wróżbę na mój wspólny wyjazd z partnerem - w tym roku, w marcu za granicę. Czy się uda?
XIX Słońce, 6 Mieczy - Tak powinno się udać. Widać was w drodze. I także to, że ktoś tam na was czeka, macha mi na powitanie.

czy to będzie dobry czas dla naszego związku?
V Papież, IX Pustelnik - Nie uda się wzmocnić ani zacieśnić więzi, chociaż będziesz pełna wiary że ten wyjazd coś odmieni.
Za to poczucie osamotnienia może się pogłębiać i będzie bardziej dokuczać obczyźnie.

On nie jest zbyt entuzjastycznie nastawiony na ten wyjazd. Jedzie, bo tobie zależy. Trzyma się z tyłu.
Masz go za plecami, więc niczego nie widzisz. Ale warto byłoby się na chwile odwrócić. By później nie czuć się samotnie Oczko
Zainteresuj się partnerem. Może potrzebuje teraz twojego wsparcia w jakiejś sprawie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości