Boski Tarot u Hazar

Czesc Hazar,
Dzieki za odpowiedzi! Doprecyzuje te 4 kwestie.
1. Mieszkanie - co moge zrobic w tej kwestii? Lub jakie nowe srodowisko wybrac?
2. Przyjaznie - co mnie tu blokuje? Czy brak otwarcia, czy moze po prostu otaczam sie w nie moim srodowisku?
3. Biznes / moj projekt - czy jest tu jakas porada? Albo czy jest jakas dziedzina, w ktorej moglabym cos rozwinac?
4. Moje talenty - mam przerozne zainteresowania. Czy sa jakies, ktore warto zebym bardziej rozwijala?

Dziekuje bardzo!
Odpowiedz

Witaj Tajlandia
Pytania:
1. Mieszkanie - co mogę zrobić w tej kwestii? Lub jakie nowe środowisko wybrać?
7 mieczy - Z mieszkaniem jest problem, ale nie lokalny tylko ogólny. Nic nie da nowe środowisko. Pokazuje się że jesteś słabo zabezpieczona, twój dom nie jest ostoją. Tam każdy może wejść, nawet pod twoją nieobecność.
Trzeba by to poprawić. Mieć świadomość że dom to granica twojego komfortu. Tam może przebywać tylko ktoś, kto daje spokój. Widzę, że pozwalasz by inny go zaśmiecali swoimi frustracjami, niezadowoleniem i lękami.
Trzeba odchudzić i zweryfikować najbliższy krąg osób.

2. Przyjaźnie - co mnie tu blokuje? Czy brak otwarcia, czy może po prostu otaczam się w nie moim środowisku?
9 kielichów - Powierzchowność, nie nawiązujesz relacji głębokich, tylko opartych na romantycznych fundamentach. Jeśli nie ma błogo, przyjemnie, cudownie, nie klasyfikujesz tego jako przyjaźń. Może to tylko złe wzorce, wtedy można to szybko poprawić, bo jeśli brak uczuć wyższych, to trzeba by je najpierw obudzić, a to zajmuje sporo czasu.

3. Biznes / mój projekt - czy jest tu jakaś porada? Albo czy jest jakaś dziedzina, w której mogłabym coś rozwinąć?
9 buław - Pokazuje się, że już się poddałaś. Widzę już za tobą kilka nieudanych biznesów. Ten który teraz mi pokazujesz jeszcze jest z potencjałem, ale trzeba by znaleźć wspólnika, bo sama tego nie udźwigniesz i powędruje do twojej kolekcji niewypałów.

4. Moje talenty - mam przeróżne zainteresowania. Czy są jakieś, które warto żebym bardziej rozwijała?
2 denary - Właśnie widzę Oczko masz świetny styl to pewne. Jeśli robisz jakieś czapki, kapelusze, ozdoby na głowę to to, może chwycić, biżuteria też, a nawet jakieś duperele do wystroju domu. Spod ciebie wychodzą naprawdę ładne rzeczy. 
Jak najbardziej możesz zająć się projektowaniem i tutaj widzę, że możesz odnieść sukces, ale tylko ze wspólnikiem potrzebujesz jakiego robola. Kogoś, kto nie będzie chciał tego blichtru, tylko będzie siedział w pracowni i mozolnie wtłaczał w materie te twoje artystyczne wizję.

Tajlandia twoja soczewka to karty które mi wskoczyły w tasowaniu 3 monety nakryte 6 kielichami.

Jesteś piękna jak motyl, ale tak jak one delikatna i nie do pracy fizycznej. U Ciebie jest wszystko jak iluzją, momentalnie się rozpływa. Z tymi przyjaźniami to jest trochę jak z chłopakami którzy się dziwią że "dziewczyny pierdzą " wszystko w konwencji harlekina.
Ale spokojnie, potrzebujesz kogoś kto cię ściągnie na ziemię i na początek szukaj wspólnika do tego pomysłu który masz w głowie na biznes. 
To powinna być osoba manualna, nie musi mieć wyczucia piękna, ważne żeby potrafiła je przenieść na formę i robiła to precyzyjnie. Absolutnie żaden niebieski ptak.
Jak będziesz miała kogoś takiego przy sobie, zarazi cię pragmatyzmem w dobrym znaczeniu. I zaczniesz inaczej rozumieć czym jest przyjaźń, a nawet czym jest twój dom i kogo możesz do niego wpuścić.
Do dzieła!

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Cześć Hazar,
Ale mi milo! Bardzo dziekuje za porade i za poswiecony czas! Zobaczymy co dalej Uśmiech
Powodzenia na forum!
Odpowiedz

(16-09-2023, 19:48)Hazar napisał(a):  Witaj Jestembomoge




Pytania: jak dalej potoczy się ta relacja ? 6 monet - Będzie rozwojowa, może nie będzie w niej porywów namiętności czy czułości, ale da pewne podłoże na przyszłość. Tylko że trzeba w nią jeszcze zainwestować i mogą to być pieniądze, ale też uczucie czy czas. Ale wszystko wskazuje, że to zmierza do stabilizacji.


Czy warto ją kontynuować? - II Kapłanka - To się jeszcze okaże, są jakieś wieści. Ktoś przygotowuje list by ci go dać. On może wszystko zmienić i niekonieczne na dobre. Kapłance ślepia się świecą, więc ktoś może być zaślepiony, jak będzie smarował te rewelacje do Ciebie. 
Tak że zalecam roztropność, wobec wszystkich newsów jakie do Ciebie dochodzą.


Czy mamy szansę za zdrowy szczęśliwy związek ?
4 Miecze, 4 buławy - Zapomnij o zdrowym związku. Któreś z was niedomaga i może to być problem z używkami, albo z chorobliwą zazdrością. Mimo wszystko może być to szczęśliwy związek, bo pokazuje mi się maleńki skrawek raju, maleńki, ale się pokazuje. Czyli to szczęście jest w zasięgu. Tylko że trzeba by siebie uleczyć. Bo inaczej wszystko spalicie. Na popiół.



Nie jest źle, wszystko można poprawić, jeśli tylko wewnętrznie jesteśmy gotowi do zmian.
Od razu mówię, pełni szczęścia nie widzę, ale to co jest, też jest cenne. i możliwe do osiągnięcia.
Pod warunkiem uzdrowienia siebie.


Tak to u mnie wygląda.

Wszystkiego Dobrego
Dzień dobry, czy mógłbym prosić o dodatkową wróżbę z tym związaną? Dziś mam potwierdzenie że się spotyka z pewna osobą. Mogę dane podać na priv. Pytanie czy to będzie dłuższa i poważna relacja i czy pogrzebie nasze szanse na powrót?
Odpowiedz

Prognozę masz zrobioną i nie mam nic do dodania w tym temacie. 

Ona może spotykać się z kim chce,  nie siedzi w zakładzie karnym.  Ma takie prawo. Jest wolna. 
Jeśli chcesz to naprawić, to zabierasz się ze złej strony. Może lepiej kupić kwiaty i zaprosić ją na randkę, niż szpiegować. 
I tak zwyczajnie porozmawiać i nie mówić tylko słuchać co ma do powiedzenia. 

Pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Własnie zabrałem się tak jak Pani nowi, kwiaty( i to bukiet największy jaki kiedykolwiek komu dałem )chęć spotkania ( do którego nie doszło) itp dlatego właśnie tracę nadzieję bo inna osoba może doprowadzić do sytuacji że zostanie przekroczona granica która spowoduje że ostatni most zostanie zniszczony . Przepraszam że zawracałem głowę porostu razem z umierającą nadzieją człowiek umiera od środka. Miłego dnia
Odpowiedz

Miałeś 3 lata żeby budować relacje,  teraz zbierasz tylko plon. Nic więcej. Ważne by wiedzieć co siejesz.

Spokojnie,  znowu jesteś na przednówku. Jeśli ci zależy,  to na początek przygotuj grunt. I powoli przejdź przez cały proces.  Czyli siew, nawożenie, plewienie z chwastów. 
Na owoce licz dopiero za jakiś czas.

Nie odmiesz tego co zniszczyłeś jednym bukietem. Bądź cierpliwy i wytrwały, bo miłość taka właśnie jest.

Zapytaj siebie, czy chcesz z nią być. Tylko szczerze sobie odpowiedz. Jeśli tak, to zabieraj się do ciężkiej roboty. Jeśli nie, pozwól jej być szczęśliwą z innym Mężczyzną. 

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(08-09-2023, 09:46)Asuntina napisał(a):  
(07-09-2023, 19:54)Hazar napisał(a):  Witaj Asuntina
Pytania: Zaczynam mieć wątpliwość czy coś z tego będzie? - VII Rydwan - Nie trać wiary. Jak trzeba to przejedz się tam i zapytaj co z tą robotą. Musisz wykazać się większą inicjatywą. To pokazuje się jako cały czas aktywne, więc ta robota powinna wypalić.

i czy będą mogła cofnąć to wypowiedzenie i pozostać tu gdzie jestem.
5 Mieczy - Może być już ciężko, a jeśli wrócisz to przygotuj się na bęcki i to takie bolesne. Na każdym kroku będzie podkreślane ile dla nich znaczysz. I nie będą to superlatywy.

Nie nakręcaj się niepotrzebnie, jedz do nowej pracy i podpytaj co i jak, dopóki nie usłyszysz twardego nie, nie wprowadzaj sobie chaosu myślowego.
Mnie to to się bardzo dobrze pokazuje. Nie czaj się, tylko jedz tam z nimi pogadać.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Bardzo dziękuję 
dam znać; do końca miesiąca wyjaśni się.
Pozdrawiam
Witam,
rekrutacja zakonczona w poniedziałek zaczynam pracę w nowym miejscu.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Gratulacje  Kwiatek
Wszystkiego Dobrego w nowym miejscu.
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję
Odpowiedz

Czesc Hazar,
Jesli to nie problem czy moglabys pomoc mi w jeszcze jednej kwestii?
Mezczyzna, partner - jak moge poznac kogos odpowiedniego dla mnie?
Opis subiektywny jak ja sie generalnie czuje:
Czuje sie bardzo zmeczona i przeciazona obecna praca. Oprocz tego, jest mnostwo kobiet wokol mnie, znajomych, a to tez ze mnie czasem wysysa sily. Nie wiem czy to jest stoper, czy jest jeszcze cos co powinnam wiedziec?

Bardzo dziekuje!
Odpowiedz

Witaj Tajlandia
Pytanie: Mężczyzna, partner - jak mogę poznać kogoś odpowiedniego dla mnie?
wyskoczyły 2 kielichy, dołożenie 10 mieczy - Na ten moment nie możesz nikogo poznać. Jesteś w trakcie jakiejś relacji. Może nawet o tym nie wiesz, ale inne znajomości mam na razie zablokowane. 
Nikt nowy raczej się nie pojawi dopóki obecnego związku nie zakończysz. Z tego co widać, nie ma nawet zgody na to by się zakończył. Spijacie sobie miodek z dziobków jak zakochani. Niestety, wasze usta nie mogą się zetknąć, bo jesteście oboje za szklaną szybą. Może to być odległość ale i czas. Jakieś więzy się dodatkowo pokazują, miłosne więzy. Tak że na razie nikogo nie wypatruj. Musisz czekać na lepszy czas.

Czuje się bardzo zmęczona i przeciążona obecna praca. Oprócz tego, jest mnóstwo kobiet wokół mnie, znajomych, a to tez ze mnie czasem wysysa siły. Nie wiem czy to jest stoper, czy jest jeszcze coś co powinnam wiedzieć?

XVII Gwiazda - Nie widzę pytania, więc zobrazowałam sobie ten wpis. 
Twoje uczucia są prawidłowo rozpoznane przez Ciebie. Zostawiasz za sobą jakąś trudną przeszłość. 
Siły nie wciąga otoczenie, ale to że od czasu do czasu do niej wracasz mentalnie. Moja rada, przestań się odwracać.
To co było już nie wróci. Ta nadzieja, która gdzieś się jeszcze tli jest płonna. 
Nic już z tego nie będzie.
 
Jak się odetniesz to powinnaś odzyskać siły i spokój.

Ciesz się tak zwyczajnie, każdym dniem Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziekuje Hazar!
Musze zweryfikować - Nie jestem w zadnej relacji, juz ponad rok temu zakonczylam ostatni zwiazek i nie byl dlugi. Zaskoczylas mnie, nie mam pojecia do czego moglabym to odniesc.
Odpowiedz

Takie obrazy pokazały się w pytaniach które wpisałaś w gabinecie. 
Ja nie wnikam,  mówię co widzę Uśmiech  nawet się na tym nie zastanawiam. 
Staram się tylko poprawiać literówki.

Prognoza jest dla Ciebie,  co z nią zrobisz to już twoja sprawa.  


Wszystkiego Dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Jasne! tak samo to rozumiem Uśmiech
Dziekuje bardzo!
Usciski!
Odpowiedz

(16-09-2023, 19:48)Hazar napisał(a):  Witaj Jestembomoge




Pytania: jak dalej potoczy się ta relacja ? 6 monet - Będzie rozwojowa, może nie będzie w niej porywów namiętności czy czułości, ale da pewne podłoże na przyszłość. Tylko że trzeba w nią jeszcze zainwestować i mogą to być pieniądze, ale też uczucie czy czas. Ale wszystko wskazuje, że to zmierza do stabilizacji.


Czy warto ją kontynuować? - II Kapłanka - To się jeszcze okaże, są jakieś wieści. Ktoś przygotowuje list by ci go dać. On może wszystko zmienić i niekonieczne na dobre. Kapłance ślepia się świecą, więc ktoś może być zaślepiony, jak będzie smarował te rewelacje do Ciebie. 
Tak że zalecam roztropność, wobec wszystkich newsów jakie do Ciebie dochodzą.


Czy mamy szansę za zdrowy szczęśliwy związek ?
4 Miecze, 4 buławy - Zapomnij o zdrowym związku. Któreś z was niedomaga i może to być problem z używkami, albo z chorobliwą zazdrością. Mimo wszystko może być to szczęśliwy związek, bo pokazuje mi się maleńki skrawek raju, maleńki, ale się pokazuje. Czyli to szczęście jest w zasięgu. Tylko że trzeba by siebie uleczyć. Bo inaczej wszystko spalicie. Na popiół.



Nie jest źle, wszystko można poprawić, jeśli tylko wewnętrznie jesteśmy gotowi do zmian.
Od razu mówię, pełni szczęścia nie widzę, ale to co jest, też jest cenne. i możliwe do osiągnięcia.
Pod warunkiem uzdrowienia siebie.


Tak to u mnie wygląda.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Myślę że mogę weryfikować, nie było kontynuacji relacji, oficjalnie jest już w związku z innym. Pozdrawiam
Odpowiedz

Dziękuje za weryfikacje Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czy we wróżbach można zobaczyć przeszłość? Spytać o okoliczności śmierci osoby, która umarła w 1940 r.? Czy możliwe jest "widzenie" tak dawnych spraw?
Odpowiedz

Jasne,  to pytanie określa czas.
Tarot nie jest przypisany do czasu w naszym rozumieniu, on tylko odpowiada na pytania, tak go używam. 
Moment który nas  interesuje powinien być określony pytaniem.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar, jak karty widza wczorajsza ofertę dodatkowej pracy? Brać czy rezygnować- największy minus to odległośc i konieczność dojazdów ?
Odpowiedz

Witaj RestlessMan



Pytanie:
jak karty widzą wczorajszą ofertę dodatkowej pracy?

6 Monet - Jako dochodową, pozwoli wyrównać finanse, jeżeli teraz na coś ci brakuje.

Poza tym możliwe korzyści w dłuższej perspektywie.

Możliwe że trafisz pod skrzydła jakiegoś filantropa który będzie chciał w Ciebie inwestować. 
Warto się nad tym poważnie zastanowić.

Przemyśl sobie to na spokojnie Oczko być może to jest szansa dla Ciebie i te dojazdy stracą na znaczeniu, przy korzyści jaką osiągniesz.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar. Chciałabym prosic o wrozbe dotycząca mojego zdrowia. Nie wiem kiedy będzie możliwa weryfikacja, bo to raczej wymaga troche czasu. Jako bardzo małe dziecko zostałam zarażona w szpitalu paskudna choroba wirusowa. Całe moje życie jest tym naznaczone. Póki co leków brak, może kiedyś cos wymyśla. Czy mam szanse ze mój organizm pozbędzie sie tego wirusa? I będę kiedyś zdrowa? Im jestem starsza tym bardziej sie boje. Będę ogromnie wdzięczna. Dane wysyłam na priv. ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości