Boski Tarot u Hazar
#67

Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że się uda Buźki
Odpowiedz
#68

Witajcie kochani. Dawno mnie u Was nie było. Ale urodziłam dzidziusia i jestem bardzo zajęta. 
Komputer tez mi się popsuł, nie wiem czy to wirus, czy coś z pamięcią podręczną. Ale jest strasznie powolny. Jedną strone otwiera 10 min albo wcale ;( 
Jeśli mi się uda czy mogę prosić jakąś wróżkę czy wróżbitę o poświecenie mi troszkę czasu? 
Chodzi mi o spojrzenie w karty, czy mam szanse wygrać sprawę w sądzie. 
Czekalam na sprawiedliwosc ponad 3 lata. Ale powoli trace nadzieje, ze jadnak mi sie uda. 
Chciałbym bardzo uzyskać odpowiedz, bo nie wiem co robić dalej. Czy szukać dalszej pomocy czy poddać się? 
Sylwia 24-03-81 
Pozdarwiam wszystkich cieplutko a wlasciwie goraco w to piekne lato Oczko  Hejka
Odpowiedz
#69

Witaj Uśmiech postaram się odpowiedzieć jeszcze dzisiaj Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#70

Witaj Sylwia 
Sprawa o którą pytasz pokazała mi się jako sprawa o zasoby materialne 
Co powinnaś zrobić w tej sprawie by ruszyła do przodu 

9 monet,  królowa Mieczy, As Monet
Napewno musisz się tym zająć  prawdopodobne jesteś bierna i dlatego tak długo się to ciągnie 
. Druga sprawa to dobra prawniczka bez pomocy takiej osoby nie wygrasz no i musisz uruchomić pieniądze w tej sprawie czyli bez nakładów z Twojej strony się nie obejdzie. 
Na pytanie czy wygrasz finalnie tą sprawę pokazał się 
0 Głupiec 
Ja to widzę tak to Ty musisz pierwsza wyciągnąć rękę, do kobiety tak jakby była szansa na polubownie załatwienie sprawy  jest taka możliwość Uśmiech może warto spróbować, bo tarot wyraźnie zachęca do tego by spróbować 
Jeżeli nie zdecydujesz się na ten krok to tak jak pisze więcej działania i prawnik ale to są już koszty 

Pozdrawiam serdecznie 
Hazar Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#71

(28-07-2018, 09:45)Hazar napisał(a):  Witaj Sylwia 
Sprawa o którą pytasz pokazała mi się jako sprawa o zasoby materialne 
Co powinnaś zrobić w tej sprawie by ruszyła do przodu 

9 monet,  królowa Mieczy, As Monet
Napewno musisz się tym zająć  prawdopodobne jesteś bierna i dlatego tak długo się to ciągnie 
. Druga sprawa to dobra prawniczka bez pomocy takiej osoby nie wygrasz no i musisz uruchomić pieniądze w tej sprawie czyli bez nakładów z Twojej strony się nie obejdzie. 
Na pytanie czy wygrasz finalnie tą sprawę pokazał się 
0 Głupiec 
Ja to widzę tak to Ty musisz pierwsza wyciągnąć rękę, do kobiety tak jakby była szansa na polubownie załatwienie sprawy  jest taka możliwość Uśmiech może warto spróbować, bo tarot wyraźnie zachęca do tego by spróbować 
Jeżeli nie zdecydujesz się na ten krok to tak jak pisze więcej działania i prawnik ale to są już koszty 

Pozdrawiam serdecznie 
Hazar Uśmiech
Przepraszam Cie Hazar ze Ci nie odpisalam i nie podziekowalam. Wlasnie weszlam na forum, bo raz ze bardzo rzadko tu jestem bo maluzek pochalnia mnostwo czasu. Po drugie komputer bardzo zamula. I nie wiem co za problem. A Po trzecie to dzieki Krystynie nie muslalm jej nawet pytac, wyslala mi linka gdzie odnalezc linka z wrozba.A i jeszcze po 4te choc dlugo jestem juz na forum to wciaz nie umiem niczego odnalezc, musze dlugo szukac [Obrazek: oczko.gif]. Dziekuje [Obrazek: kwiatek.gif] Ci bardzo serdecznie za poswiecony czas i wrozbe. I bardzo mocno przepraszam , ze nie zajrzalam tu wczesniej ;( Co do sprawy szukalam mostwo po prawnikach, nikt nie umie albo nie chce mi pomoc. Kiedys pytalam juz o te sprawe, ktos powiedzial ze znajde mezczyzne prawnika ze pomoze. No i szukalam mezczyzn i zaden nie okazal sie kompetentny.. Dlatego postanowilam znow zapytac. Tym razem Ty hazar mowisz o kobiecie? to moze powinnam sprobowac poszukac kobiety? Naprawde mi glupio ze tak pozno tu weszlam . Wybacz mi i jeszcze raz Ci dziekuje. I pozdrawiam serdecznie [Obrazek: buzki.gif]
Odpowiedz
#72

Claudia81 ;Oczkowszystko w porządku, przecież to zrozumiałe że masz swoje życie.
Spróbuje z tą prawniczką ale pamiętaj że tarot pokazał że możesz spróbować polubownie załatwić sprawę ;Oczkowystarczy wyciągnąć dłoń .

Powodzenia życzę  Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#73

   
Witamy w grupie wróżek... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#74

   

Gratuluję Gabinetu @"Hazar"... niech dalsza przygoda z Tarotem wniesie Ci wiele radości i nie zapomnianych chwil, powodzenia!  Kwiatek Buziak
Odpowiedz
#75

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRJyyrNltfjY9TxKrw5SgM...xgYmc601og]
Powodzenia we wróżbach!  Buziak
Odpowiedz
#76

Dziękuję jestem wzruszona Uśmiech to wspaniała chwila jeszcze raz dziękuję  Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#77

Dziękuję ślicznie Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#78

Gratuluję, Hazar... niech Ci się dobrze wróży. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#79

Dziękuję LeCaro  bardzo wszyscy pomogliście mi na forum,, zapewniliście mi bezpieczeństwo i fantastyczne warunki nauki i pracy Uśmiech conajmniej jak w dobrej klasy, Akademii. Cieszę się że tu trafiłam Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#80

Tez moge Cie powitac? Zycze Ci samych wspanialych doswiadczen, i spelniania wszystkich wrozb. Widac urocza z Ciebie osobka Oczko Buźki
Odpowiedz
#81

Dziękuję bardzo Claudia81  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#82

Hej Hazar Uśmiech
Czy polozylabys mi karty na pytanie, czy zdam egzamin z chemii 13.09? Jakie są szanse ? Marta 11.03.94 pozdrawiam
Odpowiedz
#83

Tarot


Przyłóż się do tego egzaminu bo podczas tasowania dosłownie wyfrunęła mi XI Sprawiedliwość, odpuść sobie ściąganie czy inne oszustwo jeśli miałaś w planie.

wyszły 4 monety, 8 mieczy, i mój Strażnik czy sugestia żeby już więcej nie pytać bo przewróżbiony temat Oczko ale jest na zamknięciu czyli tylko grozi palcem

Zgromadź wiedzy ile się da i nie denerwuj się bo wprowadzasz sobie sama zamęt
Ocena będzie sprawiedliwa adekwatna do wiedzy którą posiadasz Oczko jeśli cokolwiek się uczyłaś to zdasz Oczko

Zdasz , nic się nie bój Oczko Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#84

Akurat ściągać to za bardzo nie umiem. Chodzę na korepetycje . Niby to jest wszystko bardzo łatwe, ale obawiam się, że czegoś zapomnę, coś pomyle...dostanę czarnej dziury w głowie ... jest tam dużo rysowania niestety, ten dział chemii nie jest moja najmocniejsza strona, aczkolwiek jest to wszystko bardzo proste :p no zobaczymy jak to będzie , karty Twoje ani na tak ani na nie z tego co widzę ;P moje na tak, ale ja swoim aż tak nie ufam XD

Bardzo dziękuję za wróżbę i szybką odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#85

Tarot zdasz Rotfl mówię tak będzie, te słowa już wibrują i tworzą zarys przyszłych zdarzeń Oczko
XI Sprawiedliwość to karta porządku i w tym przypadku odpowiada na Tak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#86

To jest ważna decyzja dla Ciebie Oczko Strażnik bez powodu mi się nie pokazuje Uśmiech bądź dobrej myśli, zaufaj sobie po prostu Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#87

Witam Cię Hazar. Jestem od dwóch lat z pewnym mężczyzną, jednak nie możemy pokonać przeszkód by zamieszkać razem a rozstać się też nie potrafimy. Obawiam się jednak że on nie jest ze mną do końca szczery. Czy możesz sprawdzić w kartach jak potoczy się ta znajomość lub w którym kierunku ją pokierować? Czy w razie rozstania mogę się obawiać czegoś z jego strony?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#88

Aguri

Pytanie: jak potoczy się ta znajomość przez następne 6 miesięcy ?

Rycerz monet, 8 monet, 6 kielichów

Bedą działania ale raczej takie przyziemne i takie które niestety nie dadzą żadnego zadowolenie  i cały czas będzie szukanie dziury w całym i takie poczucie że to nie jest to czego się oczekuje, dodatkowo jest nostalgia za tym co było ale nie ma szans na powrót do tych chwil .
Coś już bezpowrotnie minęło niestety już nie wróci.

Co można zrobić by poprawić tą relacje ?
XIV Umiarkowanie - próbować się dogadać wiem że to banalne ale tak mówi Tarot dogadać się
Dociągnięcie z Twojej strony 4 buławy powinnaś więcej skupić się na stworzeniu mu takiego poczucia że jest dla Ciebie ważny, domu, namiastki tego domu
Dociągnięcie z Jego strony 0 Głupiec - On powinien zacząć wszystko od początku , na nowo zacząć się o Ciebie starać tak jak Ty tego chcesz
ale to może być bardzo trudne albo wręcz nie możliwe z tego powodu że nie ma już chęci za bardzo by tworzyć tą relacje...

na pytanie czy powinnaś się obawiać czegoś z jego strony w razie rozstania ?
XIII Śmierć dociągnięte As Mieczy, X Koło fortuny

Aguri bądź ostrożna, jeżeli zdecydujesz się odejść to bądź ostrożna, ja widzę tu człowieka który jest nieprzewidywalny i jeżeli czegoś się obawiasz to Tarot to potwierdza

Powodzenia Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości