Boski Tarot u Hazar

Witaj RestlessMan


Pytania: czy Karty miały na myśli Macieja?
 
7 Buław - Nie raczej nie, na karcie widzę kobietę. Zresztą odpowiedz mam przeczącą.



a drugie czy zrezygnować z tej pierwszej dodatkowej roboty

10 kielichów - Pieniądze się tam nie pokazuje, ale za to miła atmosfera i jakaś dobra dusza. 
Tam można bezpiecznie odpocząć i na chwile złapać oddech. 
Jeśli to nie jest na ten moment ci potrzebne, możesz śmiało rezygnować, bo pod tym względem lepiej tam już nie będzie. 
Ale jeśli jeszcze ładujesz akumulatory, to warto tam przezimować by z wiosną ruszyć podbijać świat.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za szybką odpowiedź. Analiza i interpretacja miejsca wg Ciebie idealna OczkoBuźki
Odpowiedz

(19-06-2023, 20:59)Hazar napisał(a):  Witaj Malvina
Pytania:
Praca- Czy uda się w tym roku tam, albo w innym miejscu?
Rycerz Monet, Królowa Mieczy - Jest możliwość zmiany pracy, ale musiałbyś coś poświęcić, to prawdopodobnie ten dojazd, w oczekiwanym miejscu raczej nie masz szans. Tam dzieją się zmiany, ale są tak powolne, że raczej miejsce się nie zwolni do końca roku. Ale będzie mało brakowało żeby tam wskoczyć.
W innym miejscu na razie nie ma nic, żadnej pracy nie widać dla Ciebie. Trzymaj się tej koordynatorki, jest szansa, ale w dłuższej perspektywie czasu.

czy istnieje szansa na podwyżkę w obecnym miejscu?
6 buław - Jest taka możliwość i to dosyć spora, tylko trzeba iść po swoje jak zwycięzca. Jeśli nie będziesz prosić czy straszyć, tylko pewnie zawnioskujesz o podwyżkę są spore szanse że dostaniesz.
Podeprzyj się merytoryczne, przygotuj sobie argumenty i tak uzbrojona możesz wjechać z wnioskiem do gabinetu dyrektora.

Czy w tym roku uda mi się poznać Kogoś, z kim mogłabym stworzyć szczęśliwy związek.
3 kielichy - Tak masz spore szanse, ale zastanów się czy chcesz być w trójkącie. On chętnie wejdzie w relację, ale pokazuje że serce jest już zajęte, co nie przeszkodzi mu w dobrej zabawie.
Jeśli nie będzie ci to przeszkadzać, że w jego życiu jest osoba ważniejsza niż wszystkie inne Oczko to jest szansa na szczęśliwe chwile.
Dołożenie Królowa Buław - Ale pamiętaj, tylko chwile, nic więcej. Tylko że czasami na te "chwile " ludzie czekają całe życie Oczko
Długofalowego związku w tym roku nie widać.
Walcz o podwyżkę, tutaj masz potencjał.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Cześć Hazar, wracam z weryfikacją w Nowym Roku 2024 Uśmiech Przy okazji, życzę Wszystkiego co Najlepsze w roku 2024! Spełnienia marzeń  Kwiatek
Co do mojej pracy to - zmieniłam miejsce pracy, w ówczesnym miejscu byłam dość mocno wypalona już emocjonalnie, psychicznie. I tutaj wróżba się spełniła - zmieniłam pracę (pod koniec września), obecnie pracuję u Koordynatorki z mojego wcześniejszego zapytania (z 2023) i faktyczne musiałam "poświecić dojazdy".  Ze zmiany jestem zadowolona Uśmiech...z dojazdów już trochę mniej
Co do podwyżki w tamtym miejscu - z powodu zmiany miejsca pracy, nawet o nią się nie starałam...pozostali pracownicy dostali.
Co do związków - tutaj nie pojawił się nikt na stałe...i prawdopodobnie jedna osoba chciałaby trójkąt (w którym to ja byłabym tą najmniej ważną osobą)

Droga Hazar a czy mogę prosić Cię o wróżbę na pół roku w dwóch sferach?
Praca - jak Karty widzą moją pracę w obecnym miejscu? Czy to może być dobre miejsce dla mnie? Czy uda mi się przenieść w tej sieci gdzieś bliżej miejsca mojego zamieszkania. Już wstępnie rozmawiałam na ten temat z Koordynatorką, ale ktoś musi odejść, bym mogła zostać przeniesiona.
Uczucia - jak karty widzą moją przyszłość w tej sferze? Czy spotkam kogoś z kim mogłabym stworzyć stabilny związek oparty na zaufaniu i szacunku?
Pozdrawiam Uśmiech 
Dane prześlę na PW Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Malvina



czas do lipca 2024

Pytania
Praca - jak Karty widzą moją pracę w obecnym miejscu?
Król kielichów - Bardzo dobrze, zostaniesz otoczona opieką mentora tego miejsca. Możesz tam liczyć na spokojne wdrażanie w specyfikę miejsca i pomoc w razie trudności. Aczkolwiek ktoś również może ci się przyglądać, ale bardziej by mieć pewność że dobrze się tu czujesz.

Czy to może być dobre miejsce dla mnie?
XII Wisielec - Dobre, bo zwolnisz tempo. Czas zacznie płynąć jakby wolniej i błogo "odchylisz" się jak w relaksie. Przestaniesz liczyć w końcu każdą złotówkę i pozwolisz sobie na nieplanowane wydatki bez żalu. Powinnaś tam odzyskać spokój, bo mi mięśnie ładnie rozluźniłaś i puściłaś wolno ciało.

Czy uda mi się przenieść w tej sieci gdzieś bliżej miejsca mojego zamieszkania. Już wstępnie rozmawiałam na ten temat z Koordynatorką, ale ktoś musi odejść, bym mogła zostać przeniesiona.
Królowa Mieczy - Do lipca nie widać przeniesienia, zresztą tam ktoś może mieć w stosunku do ciebie inne plany. Na razie ten temat jest na planie myśli koordynatorki.



Uczucia - jak karty widzą moją przyszłość w tej sferze?
VIII Moc - Będziesz próbować łowić jakąś "wypasioną sztukę", ale nikt nie łapie się na twoją "marchewkę" na dłużej. Oni pokazują się niezainteresowani, tak jakbyś nie trafiała ze swoimi zalotami na podatny grunt. Każdy strzał kończy się na jednym, góra trzech spotkaniach i Oni idą w swoja stronę.

Czy spotkam kogoś z kim mogłabym stworzyć stabilny związek oparty na zaufaniu i szacunku?
XIV Umiarkowanie - Do lipca raczej nie, nie ma teraz go na twojej drodze. Ciesz się jednorazowymi spotkaniami. Na związek trzeba jeszcze poczekać.



Praca przyjemnie, a miłość, jak to miłość, jest cielesna. 
Korzystaj z intymności i dobrodziejstw posiadania ciała, na pranie skarpetek jeszcze przyjdzie czas.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(20-08-2023, 19:40)Hazar napisał(a):  witaj Malinowymentos
Pytanie: Chciałabym poprosić o wróżbę ogólną co mnie czeka do końca roku.
XIX Słońce  - Ogólnie to bardzo dobrze się pokazuje czas do końca roku. Ktoś się odezwie do ciebie, bo widzę jak macha i jakieś dziecko ma za plecami, góra rok, albo nawet młodsze. Możesz dostać zaproszenie od niej. Tak, że nie wykluczam małej wycieczki.

 Jestem na etapie zmiany pracy i zastanawiam się czy szukać jej tu gdzie mieszkam czy rozważyć wyjazd do innego miasta lub kraju.
Paź Mieczy - Co do pracy nie znajdziesz nic zadowalającego. I nie ma znaczenia skąd bedą oferty. Do końca roku jeśli się coś pojawi to będzie "małe i niepewne", na ten moment nie pokazuje się nic dla Ciebie Oczko
Ale mimo wszystko będzie dobrze. Wypatruj zaproszenia, zrelaksujesz się, oderwiesz od problemów. A z nowym rokiem ruszysz z kopyta Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj Hazar. 
Wracam z weryfikacją.  Kochana z pracą trafiłaś w punkt pod koniec grudnia znalazłam pracę a od stycznia tego roku ruszyłam z kopyta. 
Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam. 
Joanna

Wybieram szczęście...
Odpowiedz

dziękuje za weryfikację Oczko

Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje za wróżbę Hejka ,
wstępnie mogę napisać że zgadzam się, w nowymi miejscu pracy czuję się spokojniej i stabilniej. Atmosfera jest dobra, więc na chwilę obecną jestem zadowolona ze zmiany. Tak Tak Psychicznie również jest lepiej (pod koniec pracy w byłym miejscu czułam się bardzo przytłoczona i źle Uśmiech
Dobrego dnia życzę! Kwiatek
Odpowiedz

Cieszę się  Uśmiech
Delektuj się spokojem.

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czesc Hazar,
Bardzo chcialabym posunac sie w moim zyciu i wyleczyc stare rany.
Probowalam juz kilku terapii, na zadnej nie bylam dluzej niz rok. Chcialabym umiec wybrac jedna konkretna osobe, ktora mi pomoze I przy ktorej poczuje ze moge decydowac o moim zyciu. Zwyczajnie isc naprzod.

Czy moglabym Cie poprosic o porade odnosnie tych kwestii i osob?
1. Olga - jestem y niej na terapii od okolo roku, ale czuje ze psychologicznie mnie nie wypelnia, ale ma inne fajne cechy
2. Imma - bylam u niej na terapii wczesniej, bardzo mi byla przychylna ale ja sie wycofalam bo bylo online
3. Czy szukac kogos nowego? Np. na miejscu? Lub na dystans z polski (mieszkam za granica)?
4. Czy jest cos co powinnam wiedziec w tym temacie?

Bardzo dziekuje!
Odpowiedz

Czy mogłabym prosić o karty ? 
Jakiś czas temu zgubiłam dowód osobisty tj. pamiętam, że potrzebowałam do czegoś ,wzięłam z portfela ale zamiast z powrotem włożyć tam gdzie jest jego miejsce ,przełożyłam, więc jestem pewna, że jest w mieszkaniu. 
Problem polega na tym, że za nic nie mogę znaleźć a pilnie potrzebuje . 
Druga opcja to ew. chwyciłam przypadkiem z czymś i wyrzuciłam 🤦‍♀️. Niby mało prawdopodobne ale jednak możliwe. 
Czy mogłabyś mi sprawdzić czy dowód osobisty jest w domu i gdzie go szukać ? Mam dwu pokojowe mieszkanie . 
Sypialnia, duży pokój tzw salon, łazienkę, kuchnie i korytarz . 
Może gdzieś spadł czy leży pomiędzy ubraniami/rzeczami ? 
Wydaje mi się, że przekonałam wszystko,ale wiadomo ...jak człowiek zdenerwowany, może nie widzieć . 
Dane wyślę na priw. 
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wróżbę .
Odpowiedz

Witaj Tajlandia




Pytania: 
Czy mogłabym Cie poprosić o poradę odnośnie tych kwestii i osób?
1. Olga - jestem u niej na terapii od około roku, ale czuje ze psychologicznie mnie nie wypełnia, ale ma inne fajne cechy
IV Cesarz - Bardzo dobry fachowiec, twardo stąpający po ziemi i konkretny, ale jeśli potrzebujesz pocieszenia czy zrozumienia to u niej tego nie dostaniesz. Autorytet i mocna pozycja podparta fachowa wiedza. Możesz liczyć tylko na fachowe porady i wskazówki. Dokładnie wskaże mocne i słabe strony każdej twojej decyzji.

2. Imma - byłam u niej na terapii wcześniej, bardzo mi była przychylna ale ja sie wycofałam bo było online
Król kielichów - Tutaj przede wszystkim jest wsparcie, dokładne przeciwieństwo wcześniejszej terapeutki. Również jest dobra w tym co robi, dojrzała, rozumie twoje emocje i wie jak je uspokoić. Tylko że działać musisz już sama, poklepie cię po plecach i przychylnie poprze każdą twoją decyzję. Online jest dla niej wygodne, angażuje się tylko na czas sesji i najlepiej z bezpiecznej odległości.

3. Czy szukać kogoś nowego? Np. na miejscu? Lub na dystans z polski (mieszkam za granica)?
10 kielichów - Możesz szukać, na miejscu, najlepiej tam gdzie spędzasz najwięcej czasu, czyli dom, praca, miejsce gdzie sie odprężasz. I nie jest to terapeuta tylko ktoś taki jak Ty, z podobnymi, ale całkowicie innymi doświadczeniami. Ktoś z kim można się wzajemnie wymieniać myślami, słowami czy gestami. Ktoś kto rozumie cię na tym samym poziomie, a nie widzi jak słupek w statystykach.

4. Czy jest coś co powinnam wiedzieć w tym temacie?
Król Monet - Jesteś silną osobą, tylko tego nie widzisz. Widzą to wszyscy dookoła tylko nie Ty. Masz tyle siły, że możesz ją dawać tym którzy wymagają opieki i wsparcia.



W zasadzie każda opcja jest dobra u Ciebie, masz szczęście do ludzi którzy stają na twojej drodze. 
Doceń to Oczko


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Ewelina32



Pytanie: Czy mogłabyś mi sprawdzić czy dowód osobisty jest w domu i gdzie go szukać ? 

6 buław - Powinien być w takiej kieszonce jak w torebce z przodu albo w kurtce, w kieszonce jak na piersi. 
To coś wisi pod jakimiś lampkami czy ledami. Wieszak w przedpokoju, albo oświetlona toaletka.
Najmniej 6 okrągłych światełek. 
Możliwy jakiś zegar w pobliżu, bo z miejsca z którego patrzę widzę godziny od 10 do 14.. 
Ta torebka czy kurtka może mieć takie przeszycia jak paski z ćwiekami czy nitami, możliwy też motyw gada, smok, jaszczurka czy lacosta.

Powinnaś go znaleźć,  powodzenia Oczko



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo. 
Ledy mam w przedpokoju, kuchni i sypialni, patrzyłam w torebkach, kurtkach, nie było,ale mogłam przegapić Zegara nie mam w domu . Przeszukam jeszcze kilka razy kurki, torebki itp.
Mam nadzieję, że znajdę
Nie mogę czekać na wyrobienie nowego dowodu. Kwiatek
Odpowiedz

Bardzo dziekuje! jak zawsze, jestes niezawodna!
Powodzenia i dobrego odpoczynky w weekend![Obrazek: buziak.gif]
Odpowiedz

Ewelina szukaj spokojnie, powinnaś go znaleźć, bo cieszysz sie na zdjęciu. 
Ten zegar to może też być wyświetlacz na przykład mikrofali, kuchenki, bo nie widać całej tarczy, a tylko górny odcinek.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Tajlandia, wzajemnie miłego weekendu Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam ponownie, 
Czy jest możliwość jeszcze podglądu gdzie ten dowód może być ? 
Przeszukam po 6 razy wszytsko ( kurtki, płaszcze, swetry z kieszeniami, narzutki , torebki , torby na laptopa )  i nie ma. Jestem załamana. Już nie wiem czy ślepa jestem czy co chociaż na spokojnie szukałam w odstępach czasowych.
Ledy mam, ale wszędzie po 4 szt, innych światełek  nie mam.
Odpowiedz

Witaj Ewelina

Pytanie: Czy jest możliwość jeszcze podglądu gdzie ten dowód może być ?  

10 monet- Nadal widzę to jak kieszeń, czy skrzynka, może mieć zatrzask, albo takie zapięcie jak stare babcine torebki Oczko wszystko mi błyszczy, ale teraz pokazuje się to jak skrzynka, czy kuferek na kosmetyki czy biżuterie, ale nadal to wygląda jak torebka pełna jakiś skarbów. 
Coś, w czym można przechowywać.
W pobliżu mam kwiaty, albo to cięty, czy doniczkowy, ale też może to być coś jak mały obrazek, bo znajduje się powyżej i na lewo. 
I znowu ten dowód widać, bo skrzynka jest otwarta, tak jak wcześniej wystaje z tej kieszonki. 
Nadal widać te ściegi czy przeszycia i metalowe dyski, nity, guziki. 
Coś jeszcze widać jak tłoczona, czy taka zdobiona skóra jak dawniej miały góralskie torebki.
Ale najważniejsze, to jest otwarte.

Powodzenia Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję , dalej będę szukała chociaż już tracę nadzieję .
Odpowiedz

Czesc Hazar,

Bardzo sie wkrecilam i cenie Twoje trafne porady. Jesli mialabys czas, moglabys spojrzed dla mnie na te 2 tematy?

MIESZKANIE
Od dluzszego czasu chce przeprowadzic sie do innego mieszkania w innej dzielnicy. Nie lubie mojego mieszkania ani mojej dzielnicy, czuje sie tu zle, mieszkam daleko od miasta, jest zla komunikacja publiczna. Mam w okolicy kilku znajomych, ale nie mam przyjaciol.

Za kazdym razem, kiedy ogladam inne mieszkania cos mnie blokuje.
- strach finansowy: ze bede miala duze zobowiazania finansowe (wynajem jest teraz bardzo drogi, a ja nie zarabiam kokosow)
- strach przed wspoldzieleniem mieszkania (jesli zdecyduje sie na wynajecie pokoju w dzielonym mieszkaniu)

Ostatnio mialam 2 propozycje mieszkania: 1 wynajecie pokoju, 1 mieszkanie cale. Cos mi w glowie mowilo, zeby nie brac zadnej z tych opcji. Ale ostatecznie bedac tutaj czuje sie jak przymuszona do czegos, czego nie lubie.

W skrocie... co moge zrobic? Masz moze jakies wyjasnienie tej sytuacji i porady?


SYTUACJA OSOBISTA
Czuje sie bardzo sama i niezrozumiana. To sprawia, ze coraz bardziej popadam w dolek, samotnosc. Ty sama juz tez wspomnialas, ze pustke w oku widac.
Co moge zrobic? 
Czy to cos we mnie?
Czy sa jakies srodowiska lub miejsca, ktore moglyby byc sprzyjajace zeby poznac moja paczke?

Dopowiem od siebie, ze mysle od dawna, zeby zapisac sie na tance albo regularny wolontariat. Ale przez to ze mieszkam tak daleko, nie zrobilam kroku. Zapisalam sie na to na inne zajecia (jezyki obce i silownia), ale nie stworzylam tam wiezi. Czas tez jest ograniczony, nie moge uczeszczac na tak duzo zajec naraz!


Bardzo dziekuje!!
Odpowiedz

Tajlandia,  prognoza jutro wieczorem 

Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Piotr, 22.06.1999

Jestem na ostatnim roku studiów. Wszystko idzie dobrze, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to w czerwcu będę się bronił. Moje pytanie jest dość ogólne i dotyczy tego, co będzie potem. Przede wszystkim interesuje mnie, czy dostanę pracę w którymś z miejsc do których złożyłem podania. Ciekawi mnie też, jak odnajdę się w tej pracy.
Trochę osobnym zagadnieniem, ale też bardzo mnie interesującym, jest moja przyszłość uczuciowa. Tutaj nie układa się tak dobrze. Oczko Czy w najbliższym czasie poznam kogoś z kim stworzę związek? A może już ją znam? A może, tu odzywa się moje czarnowidztwo, miłość po prostu nie jest mi pisana?

Bardzo proszę o wróżbę. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości