Boski Tarot u Hazar
#89

Dziekuję pięknie za poświęcony czas i wróżbę. Czeka mnie ciężka decyzja...Czy możesz mi powiedzieć jeszcze, czy on jest w stanie sobie coś zrobić jeżeli odejdę czy próbuje mną manipulować w ten sposób? Dziekuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
#90

I właśnie to jest ten problem.... Nie wiadomo co mu do łba strzeli kolokwialnie mówiąc.
Jakakolwiek będzie Twoja decyzja pamiętaj że XIV Umiarkowanie powinnaś mieć z tyłu głowy, to jest Toje życie i nie chodzi o to by brać na swoje barki cudze problemy. Oczywiście wykaż się zrozumieniem i opanowaniem ale nie pozwól sobą manipulować. Nic pochopnie, przemyśl to sobie tak jak mówisz na spokojnie.
Pamiętaj to Ty jesteś najważniejsza.

Trzymaj się Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#91

Dziekuję.
Odpowiedz
#92

WitajUśmiech
Czy mogłabym prosić wróżę na relacje partnerskie?Uśmiech
Zakochałam się, on mówi, że też. Mieszkamy w roznyh miastach. Czy ta relacja bedzie sie rozwijać? I czy w przyszłości ta odleglosc się zmniejszy?
Dane wyśle na pw
Odpowiedz
#93

Witaj Luna

czas wróżby to 3 miesiące do przodu

Na chwilę obecną to się przyglądacie sobie i to bardzo uważnie XII Wisielec , brakuje wam trochę pewności siebie ale to w niczym nie przeszkadza, nawet dobrze że  się nie spieszycie.

Uczuciowo z Twojej strony 7 monet - czekasz na rozwój sytuacji ale widać zadowolenie prawdopodobnie, jest to dla Ciebie bardzo komfortowa sytuacja imponuje ci jego postawa wobec Ciebie, trochę odpływasz w marzeniach 4 kielichy i jest to troszeczkę nie wystarczające dla Ciebie to co jest teraz ale cały czas przyjmujesz postawę wyczekującą na więcej

Z jego strony 2 kielichy - świetna karta, jest chęć na tworzenie związku i zakochanie dodatkowe 10 monet czyli już teraz dużo dla niego znaczysz i bardzo prawdopodobne że myśli o Tobie bardzo poważnie

na najbliższą przyszłość pokazały się 7 kielichów, Rycerz kielichów, I Mag - Twoje marzenia będą się spełniały bo  I Mag o to zadba, będziesz dopieszczona z każdej możliwej strony w szczególności pod względem emocjonalnym ale odległość będzie jednak problemem ... prawdopodobnie nie dość że się nie zmniejszy, to jeszcze będzie źródłem konfliktów 5 buław

Luna Oczko bardzo ładnie się to wszystko pokazało, jest potencjał i takie bardzo ciepłe karty , szczególnie z jego strony tylko ta odległość może bruździć a tak poza tym to wszystko w porządku Uśmiech

pozdrawiam serdecznie
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#94

Bardzo Ci dziekuje za rozklad no do konca roku to sama czuje ze odleglosc sie nie zmniejszy ale moze to przetrwamyUśmiech
Odpowiedz
#95

Luna jest to męczące ale można nadrabiać jak się widzicie Oczko zresztą teraz net, telefony, video rozmowy Rotfl mnóstwo możliwości
Luna [Obrazek: oczko.gif] trzymam kciuki [Obrazek: oczko.gif] za was

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#96

Witaj Hazar.
Czy mogłabym prosić o sprawdzenie relacji z pewnym mężczyzną. Chciałabym wiedzieć czy coś do mnie czuje i co nas czeka w przyszlosci. 
Dane podam na pw.
Pozdrawiam serdecznie Marzena
Odpowiedz
#97

Witaj Marzenko Oczko

Zapytałam jakie są jego uczucia do Ciebie

4 monety, 10 monet, 2 miecze

Nawet jeżeli są to ich nie okaże (bo ich nie ma), są jego i nie zamierza się nimi dzielić, co więcej odcina się od Ciebie , tak jakby obawiał się o swoje zasoby.. materialne.
Może boi się że chcesz go wykorzystać, raczej takie kiepskie odczucia do do Twojej osoby

Przyszłość na 3 miesiące do przodu

XXI Świat, 6 buław, 8 kielichów

Nie ma żadnej przyszłości dla tej relacji, już w pierwszej karcie widać że nie ma w ogóle relacji, raczej jest skończona i to w takiej atmosferze... trochę tak jakby ktoś się cieszył...ale jeszcze jakieś zależności zostały ... coś jeszcze się "wlecze"

Nie mam niestety chyba dobry wieści, nie wiem czy to co mówię coś wyjaśnia ale to zobaczyłam

Trzymaj się mocno Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#98

Dziękuję pięknie za poświęcony czas i wróżbę. Wróżba bardzo celna. Takie były moje odczucia co do jego osoby. Czy mogłabyś zerknąć jeszcze w karty czy pojawi się w moim życiu jeszcze miłość?
Odpowiedz
#99

Marzena Oczko
Zapytałam czy w ciągu 6 miesięcy pojawi się ktoś kto sprawi że zadrży Twoje serce Oczko

0 Głupiec - tak coś się zacznie, jeszcze nie konkretna osoba ale w czasie 6 ms zacznie się coś co w dalszym okresie czasu stanie się Twoją miłością.

Pozdrawiam
Hazar Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Jeszcze raz pieknie dziekuje Hazar
Odpowiedz

Droga Hazar,
Mam pytanie odnosnie pracy. Czy moglabym prosic o rozklad na najblizsze miesiace? Pracuje na etacie, ale nie wiem czy mnie w niej zistaeia atmosfera niefajna sie robi czy znajde inna i z tej odejde?
Bylabym wdzieczna. Dane wysle na pw
Odpowiedz

Witaj Luna Oczko
Podczas tasowania wypadła II Kapłanka, coś ukrywasz, ewentualnie zbierasz kwity żeby się bronić i w sumie się nie dziwie...

Zapytałam jak będzie wyglądać Twoja sytuacja w pracy na najbliższe 6 miesięcy
8 monet, 6 buław, 7 mieczy
Obecna praca cię nuży i nie czujesz się w niej dobrze, dziwna ta atmosfera w pracy, chociaż ktoś próbuje stworzyć fajne, przyjazne miejsce to jednak, to tylko pozory, prawdopodobnie jesteś szpiegowana i w jakiś sposób okradana...

Na pytanie czy znajdziesz inną pracę i odejdziesz z obecnej ?
10 kielichów, 10 buław - prawdopodobnie nie, raz, niczego lepszego nie znajdziesz, a nie stać Cie by nie pracować i będziesz musiała dźwigać ten"krzyż" jeszcze pół roku... a dwa to wydaje mi się że z tej twojej pracy to nie jest tak łatwo odejść (lojalka bądź inne zobowiązania)

Karty dały rade, co zrobić by jakoś tam wytrzymać mimo tej atmosfery
XIX Słońce, 8 kielichów - nie przyjaźnić się, tylko relacje pracownicze, prawdopodobnie jest u was "kret", na razie słabo się to wszystko pokazało.
W każdym bądź razie próbuj, szukaj , bądź aktywna ;Oczko czasami jest taki podarek od losu, może coś się trafi fajnego wcześniej

Pozdrawiam Luna Oczko Pociesza

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

WitajBuźki
Bardzo dziekuje za rozklad. Wiec tak, w obecnej pracy trzymaja mnie warunki jakie mam i czas pracy, stale godz ,weekendy wolne
Czy mnie okradaja w jakims sensie tak.. Wykorzystuja cos trzeba zrobic jak jest cos nie tak i tez do mnie. Nie jestem kierownikiem zeby za wszystkich odpowiadac. Ciezko jest dlatego zastanawialam sie o zmiane pracy lub moze oni nie chca..Oczko
Piszesz o dzwignieciu tego krzyza jeszcze pol roku i zastanawia mnie to czy dlatego ze wrozba jest na pol roku czy to ze mialoby cos sie wtedy zadziac?
Koniec roku to u nas bedzie ciezki okres w pracy
Jeszcze raz bardzo Ci dziekujeBuźki
Odpowiedz

Czas na jaki stawiałam karty to 6 ms Rotfl oczywiście jak to w tarocie to takie plus minus Oczko
ciężko to się pokazało, bardzo pasywnie ....ale nie poddawaj się szukaj, rozsyłaj CV , pytaj Oczko
w obecnej pracy uważaj na współpracowników i bez spoufalania Oczko raczej tam nie ma szans na przyjaźń... tylko praca 
Trzymaj się mocno Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam chcialabym zapytac o moja pracę. Wlasnie podjelam podyplomowke, moja szefowa obiecala mi awans i nagrodę nic takiego sie nie wydarzyło w miedzy czasie zmienilo sie kierownictwo choc dawna szefowa ma wciag ogromny wplyw. Środowisko jest mobbingujace nie czuje sie tam dobrze klika osob zrezygnowalo po krotkim czasie. Zatem moje pytanie jak bedzie wyglądalamoja pozycja i czycos siezmieni w kwestii zajmowanego stanowiska i rzecz jasna finansowo.
12.06.1988
Moje imię Natalia Magdalena
Odpowiedz

Natalia
czas wróżby to pół roku do przodu Oczko

 Pytanie jak będzie wyglądać Twoja pozycja w firmie ?
7 kielichów dołożenie Paź kielichów, Paź monet
No, nie będzie stabilna, ta Twoja pozycja pokazał się jako chwiejna i i taka zależna od czyjegoś widzimisię, oczywiście nie widzę mobbingu tym się nie kłopocz, tylko takie traktowanie cie trochę powierzchownie, coś w stylu " jesteś -dobrze, nie ma cię - szybka strata do odrobienia.

Na pytanie czy w tym czasie dostaniesz obiecany awans?
II Kapłanka - ktoś cały czas się zastanawia i prawdopodobnie nie ma jeszcze decyzji ale na pytanie o zmiany sfery finansowej wypadło,
6 monet - więc podwyżka się pokazała i to w taki sposób że to będzie wyrównanie do jakiegoś średniego poziomu w firmie.
Na ten awans ma wpływ kobieta ale spokojnie, żeby nie narobić sobie płonnych nadziei.
Na razie większych zwrotów akcji nie widać ale to nie znaczy że one nie nastąpią Oczko

pozdrawiam
Hazar Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo za poświęcony czas i energię juz dzis moge napisac ze zarowno moja bezpośrednia przełożona to kobieta kolejny szczebel to takze kobieta.?
Odpowiedz

HejUśmiech
To ja też z prośbą do Ciebie i kartUśmiech

Chciałabym zapytać jak potoczy się nasza znajomość (dane podeśle na PW)? Znamy się od dłuższego czasu. Parą nie jesteśmy, ale on raz zachowuje się jak by coś chciał, a potem mnie olewa. Czy powinnam zabiegać o  tą relacje czy lepiej odpuścić?
Odpowiedz

Brzeginka Oczko wróżba wieczorem
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(10-07-2018, 18:15)Hazar napisał(a):  Agata 

jak potoczą się też moje sprawy zawodowe czy będę zadowolona z tej pracy, na co zwracać uwagę i czy zostanę tam na dłużej ? 

10 kielichów  4 monety, IX Pustelnik, 2 miecze 
Praca pokazała się jako spokojna i bezstresowa 
, raczej nie będzie nawału klientów, będziesz miała czas by dbać o ekspozycję, zadowolona będziesz najbardziej z kasy  jak na początek uważasz że dostałaś dobrą ofertę ale za jakiś czas będziesz uważać że powinnaś jednak zarabiać więcej, mogą dojść obowiązki na które się nie zgadzałas na początku. Powinnaś zwracać uwagę na przełożonego, będzie chodził i węszył żeby coś znaleźć  dosłownie przyświecał sobie latarką Uśmiech więc się pilnuj bo jego zadanie to wyrwać Ci premie  Prawdopodobnie sama zrezygnujesz z tej pracy bo będziesz chciała odciąć się od tego człowieka ale bez obaw to czysty biznes tu chodzi tylko o pracę adekwatną do zarobków , żadany mobbing , ogolnie bardzo przyjemna atmosfera się zaznaczyła, jeśli się dogadacie na lini zakres obowiązków - kasa-jakość pracy to powinno być dobrze, tylko pamiętaj że pokazał się jako szalenie drobiazgowy i skrupulatny człowiek 


finanse do końca roku 
II Kapłanka  As Kielichów  Paź monet 
Do końca roku w finansach pokazało się podpisanie umowy zlecenia bądź innej na usługi które możesz zaoferować z racji wykształcenia i Twojej pasji  będzie z tego dodatkowy dochód, na pewno bardzo Cię to uszczęśliwi 


Agata no co mogę powiedzieć Uśmiech powodzenia w nowej pracy i obyś nie przysypiała za ladą jak moje zwierzaki na karcie Uśmiech

Witaj Hazar....
przychodzę z częściową weryfikacją.

Co do pracy na początku faktycznie były nudy, ogólnie praca ta nie jest dla mnie stresująca, co najważniejsze czas w niej szybko leci. Kierowniczka tak jak napisałaś dobry obserwator, wymagająca i węsząca - no ale w końcu po to tam jest. Co ma powiedzieć to powie wprost, bez ściemniania. Za to ją cenię. Współpracownicy hm...oj różne osoby i tak jak w życiu z jednymi dogaduję się świetnie, z innymi wcale.  W ogóle kierowniczka przedłużyła umowę ze mną na kolejny rok, jednak też wiem, że w tej pracy długo miejsca nie zagrzeje. Raz, że z powodów finansowych /szału nie ma/ a dwa czuję, że w tej pracy uwsteczniam się.
Hazar dziękuję za wróżbę - trafnie naświetliłaś sytuację Buziak Kwiatek Kwiatek Kwiatek 

Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości