Boski Tarot u Hazar
#1

Nadzieja odchodzi ostatnia.. 
Wiara daje siłę by się jej trzymać ... 
Miłość pozwala się narodzić zarówno jednej i drugiej nieskończoną ilość razy. 

Nie czytam kart tarota konwencjonalnie, moje prognozy mogą być zaskakujące ale projekcje które tworzę są dla mnie zrozumiałe i staram się tak je przedstawiać.
Rycerz Mieczy jest u mnie Strażnikiem, przede wszystkim ma chronić mnie bądź proszącego o wróżbę przed ingerencją zmieniającą inne powiązane line czasu.
W moich prognozach ma najwyższą rangę.
Pierwszą składową interpretacji jest obraz który zobaczę na karcie i to w jaki sposób powiąże się z całym układem, w następnej kolejności biorę pod uwagę powszechne znaczenie karty

Odpowiadam na wszystkie dziedziny życia  
Wyjątek stanowi pojawienie się Strażnika w pierwszej karcie rozkładu.

Mój regulamin:
1. Pytanie musi być konkretne wraz z opisem problemu. 
2. Proszę podać imię i datę urodzenia 
3. Mam prawo odmówić wróżby, jeśli uznam to za stosowne.
4. Nie wróże na PW
5. Pytanie należy zadać w wątku, na PW można podać dane osobowe
6. wymagana weryfikacja, (Regulamin ogólny Darmowych Wróżb)

Pracuje tylko z Boskim Tarotem 
Stosowane techniki - jasnowidzenie, numerologia, telepatia, wspomaga się również snami.
Zapraszam

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#2

Bardzo się cieszę, bo świetnie sobie radzisz... życzę Ci samych sprawdzonych wróżb i odnalezionych zgub.  Uśmiech Ok
Hazar, gratuluję swojego kącika!  Uśmiech Buźki Kwiatek

[Obrazek: bb2vDti.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Dziękuję pięknie  Pociesza Uśmiech Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#4

Hazar, gratuluję gabinetu Buziak 
Życzę Ci dużo satysfakcji z wróżb i wielu znalezionych przedmiotów Buźki

   
Odpowiedz
#5

Dziękuję  Buziak Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Samych sprawdzonych przepowiedni  Kwiatek Buziak
Odpowiedz
#7

Dziękuję  Buźki Buziak Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

   
Powodzenia... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#9

Powodzenia Hazar !!!  Wszystkiego dobrego, samych sprawdzonych wróżb !!!! Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#10

Dziękuję  Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#11

Gratulacje Uśmiech Uśmiech Będę wpadać po wróżby Uśmiech
Odpowiedz
#12

Hmm, no ja również gratuluję i czekam na pierwsze rezultaty Uśmiech
Odpowiedz
#13

Tarot Oczko Ania  dzięki wielkie Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#14

Hazar to ja mam pytanie Uśmiech Uśmiech
Jakis czas temu miałam problem z baterią w swoim telefonie, więc chłopak dał mi na zastępstwo swojego czarnego Samsunga z uszkodzonym ekranem nie pamiętam dokładnie jaki to był samsung. Przywiozłam go do domu i ani razu nie użyłam, bo najpierw zbierałam się by kupić kartę do telefonu, a potem gdzieś ten telefon zgubiłam chyba w domu??
Chciałabym zapytać gdzie on może się znajdować? Marta 11.03.94
Odpowiedz
#15

2 miecze 
Pomieszczenie z ledowym oświetleniem, bardzo rozproszonym, nastrojowym , jakieś lapeczki czy błyszcząca farba na ścianach  użyto tam lekkie materiały typu muślin  jest tam element z fioletu, i pióra, prawdopodobnie można tam spać  odpoczywać  przewaga chłodnych barw, jest tam jakiś azyl Uśmiech sypialnia albo łazienka Uśmiech 

2 buławy, 6 monet, 4 kielichy 

Skrzynka, pudełko pojemnik zamykany na klucz  bądź zatrzask, pokrywę   wkładasz tam cenne rzeczy dla Ciebie  leży to dosyć wysoko musisz zadrzec głowę do góry żeby to zobaczyć 
Szukaj na półce na którą nie siegasz wzrokiem lub na szafie Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#16

Hazar, poproszę o pomoc w znalezieniu zguby. Jakiś czas temu kupiłam srebrne kolczyki z surowego bursztynu w ciemnym koniakowym kolorze. Kolczyki były na sztyft, ręczna robota, unikalny egzemplarz. Bardzo je lubiłam nosić. Jakiś czas temu zniknął mi jeden kolczyk. Przetrząsnęłam miejsca gdzie mógłby być, niestety na próżno. Pamiętam jak zniknął mi z oczu, zdjęłam go i odłożyłam oba - jeden zniknął bez śladu. Gdybyś mogła sprawdzić czy są szanse, że go odnajdę, gdzie jeszcze poszukać. Moje dane przesyłam na PW.
Odpowiedz
#17

6 monet, Paź Mieczy, X Koło Fortuny 
10 kielichów 

Kolczyk będzie bardzo trudno odnaleźć, ale na pewno nikt go nie zabrał   masz w domu kogoś kto przez nieuwagę strącił ten drobiazg  nie wykluczam psa albo kota, podczas tasowaniu miałam wrażenie że zamieszane są w sprawę zwierzęta 

XVI Wieża, Paź Buław 

Powinien być w szczelinie pod jakąś szafą albo meblem z drewna na nóżkach, ładny ozdobny mebel trochę zaciąga barokiem  trochę już starym i z jakimś uszkodzeniem, z taką ozdobną drabinką, małymi szczebelkami  tralkami  albo też trzeba szukać w jakim zakamarku w barku, komodzie te szczeble  tralki są elementem tego mebla, wydaje mi się że stoi na sztorc  przy ścianie albo w tej szczelinie , bursztynem góry  dlatego jest niewidoczny

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#18

Hazar bardzo Ci dziękuję za wróżbę Buziak Jest jakaś nadzieja, więc na pewno sprawdzę wszystkie zakamarki raz jeszcze, kierując się Twoimi wskazówkami. Mam "zabytkowe" meble po babci, więc możliwe że tam gdzieś ukryła się zguba. Zwierzątka mogę wykluczyć, nie mam żadnego pupila w domu. Mógł strącić mąż albo córka, może nawet ja sama. Jak zguba się odnajdzie dam znać Uśmiech
Odpowiedz
#19

Joanna bardziej córka, bo pazik się pokazał dwa razy Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#20

(20-05-2018, 08:24)Hazar napisał(a):  2 miecze 
Pomieszczenie z ledowym oświetleniem, bardzo rozproszonym, nastrojowym , jakieś lapeczki czy błyszcząca farba na ścianach  użyto tam lekkie materiały typu muślin  jest tam element z fioletu, i pióra, prawdopodobnie można tam spać  odpoczywać  przewaga chłodnych barw, jest tam jakiś azyl Uśmiech sypialnia albo łazienka Uśmiech 

2 buławy, 6 monet, 4 kielichy 

Skrzynka, pudełko pojemnik zamykany na klucz  bądź zatrzask, pokrywę   wkładasz tam cenne rzeczy dla Ciebie  leży to dosyć wysoko musisz zadrzec głowę do góry żeby to zobaczyć 
Szukaj na półce na którą nie siegasz wzrokiem lub na szafie Uśmiech
Dziekuje za odpowiedz Uśmiech na szafie w sypialni mam dwa pudełka biało-czarne z rzeczami, zdjelam je wczoraj i przeszukałam, bo faktycznie czasem przy sprzątaniu wrzucam wszystko tam i zapominam. Znalazłam w nich wczoraj stary, czarny LG z ładowarką (nawet nie wiedziałam, że tam jest) i mój tablet Rotfl ale niestety brak Samsunga... Przeszukam szafki i mam nadzieję, że się znajdzie. Pocieszające, że mówisz, że może być u mnie w domu. Dzięki za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#21

dziękuje Tarot ;Oczko może jeszcze ta łazienka, pamiętaj że patrze jak przez kalejdoskop, muszę przebić się przez różne wibracje w każdym bądź razie pięknie widzisz to pomieszczenie  Pociesza mam nadzieje że się znajdzie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#22

To i ja mam prośbę o wskazówki, jeśli można poprosić.

Chodzi o moją bluzę (sportowa, szara, długi rękaw, bez zamka i kaptura, wyszyty kolorowy napis).
Byłam pewna, że wracałam w niej dokładnie dn. 14.04.2018 r. z urlopu i potem zwyczajnie się przebrałam i poszłam spać.
Do tego czasu nie mogę jej znaleźć, w mieszkaniu przeszukałam wszystkie miejsca, gdzie mogłabym ją znaleźć.
I zaczęłam wątpić, że ze mną wróciła.
Zastanawiam się czy być może nie zostawiłam jej w miejscu pobytu?
Czy być może moje bałaganiarstwo nie pozwala mi jej znaleźć? Bezradny 
Anna, 20.01.1992 r.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości