Boski Tarot u Hazar

Dziękuje Agata  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Brzeginka Oczko
zadałam podstawowe pytania
i wychodzi na to że postrzegać Cię w karcie Pazia Monet ;Oczko emocje jakie budzisz to Królowa Buław i XIX Słońce
a intencje to II Kapłanka i I Mag

Czyli wychodzi na to że jesteś świetną kumpelką, dodatkowo fajnie jest się z Tobą przyjaźnić bo jesteś taka energiczna nie żadne flaki z olejem czy mimoza ale dziewczyna z krwi i kości która żadnego wyzwania się nie boi. Można powierzyć ci każdą tajemnice i świetnie się z Tobą bawić ;Oczko ale to tylko pazik, dosłownie kumpelka, żeby było coś więcej między wami musiałby dostrzec kogoś innego w Tobie Oczko

W ciągu 6 najbliższych miesięcy raczej tak się nie stanie bo na pytanie jak będzie się rozwijać relacja ?

0 Głupiec, paź buław, 4 kielichy
Niby coś tam drgnie, ale tylko drgnie, za słabo i tylko przez chwile, tak jakby był jakiś incydent ale to nie będzie to, bo ktoś stwierdzi, że to nie to, że za mało, że w sumie to chce coś innego ...

Brzeginka, jeżeli chłopak podoba ci się to próbuj ;Oczko a nuż coś się odmieni. Tylko musiałby cię inaczej zacząć postrzegać, bo nie widzi w Tobie ani partnerki ani potencjalnej dziewczyny ;Oczko tu musiałbyś zadziałać, żeby coś się zmieniło między wami Oczko

pozdrawiam i powodzenia Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za wróżbęUśmiech No cóż... zobaczymy co będzie Uśmiech
Odpowiedz

Brzeginka nie zniechęcaj się  Pociesza. Próbuj

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam otrzymalam dzis wezwanie na sprawę podzialu majątku wspolnego z moim bylym partnerem. Proszę jak potoczy sie podzial, z jakim efektem dla mnie i czy uzyskam spokoj. Natalia 12.06.1088. Prosze wybaczyc ze to 2 w krótkim czasie prosba jednak dotyczy roznych sfer. Pozdrawiam
Odpowiedz

witaj Oczko

Natalia wróżba jutro wieczorem Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Natalia

1. W jakiej atmosferze potoczy się podział dóbr materialnych z byłym partnerem?
Rycerz Kielichów, X Kołom Fortuny, Paź Mieczy

To nie będzie przyjemna atmosfera, bardzo emocjonalna i zmienna , cały czas coś komuś będzie się odmieniać , w szczególności że cały czas będą pojawiać się nowe informacje, młyn jak diabli ...choć jest szansa na dogadanie się ale taka sama jak na to że nie dogadacie się  ;Oczko dużo będzie zależeć od przypadku, możliwa tak sytuacja, że ktoś się spóźni czy o czymś zapomnieć i już może wywiązać się nie potrzebna pyskówka.

2. Z jakim efektem możliwym dla Natalii ?
4 monety, 5 buław

Oj nie będzie chciał się podzielić....nie jest skory w ogóle do podziału, będziesz musiała się wykłócać o swoją część i to dosyć gwałtownie Oczko

ale uzyskasz spokój bo układ zamknęły 4 buławy także bez obaw,  spokojnie przetrwasz to ;Oczko tylko nie daj sie ponieść emocjom i twardo stój przy swoim
Będzie dobrze Natalia Oczko
Trzymaj się

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzisiaj dowiedzialam sie jego zdradzie bardzo boli?
Dziękuję dzisiaj mnie to zabiło prawie 7 lat związku
Odpowiedz

Natalia nie daj się wyprowadzić z równowagi, teraz skup się na podziale majątku żeby był sprawiedliwy a takie rewelacje cały czas mogą dochodzić bo taka pokazała sie ogólnie atmosfera. Zdrada cały czas się nam przydarza, to normalna ludzka rzecz, zdradzamy bliskich, przyjaciół nawet własne przekonania i to chyba jest najgorsze bo to że nie możemy polegać na innych jest do przewidzenia ..... ale że nawet na sobie to już jest tragedia

Uszy do góry Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

To prawda bo kiedy próbuję ukladac sobie przebieg ostatnich wydarzeń to on caly czas kłamie i oszukuje mnie a nawet wykorzytal do swoich celów moją córkę i jej naiwną dziecięcą miłość. Prawda wyszla na jaw. Ja mam czyste sumienie chcę odpuścić w tej walce o majątek bo nie wiem czy mam jeszcze siłę. Dziękuję odezwę sie z weryfikacją.
Odpowiedz

Dzien dobry 
Poprosilabym o rozklad dotyczacy mnie i mojego partnera. 
Pytanie-czy dojdzie do zareczyn? Czy uda nam sie przejsc przez dosc trudna sytuacje rodzinna w jakiej jesteśmy!?
Jestesny razem od roku, mieszkamy razem. 
Ewa 02.12.1979 i Maciej 07.10.1981 
Dziekuje z gory
Odpowiedz

Hanabanana ;Oczko

Ramy czasowe to rok 2019

Pytanie - Czy w ciągu 2019 roku dojdzie do zaręczyn ?

9 buław, XXI Świat
Tak dojdzie ;Oczko pokazał dosłownie mi się mężczyzna w przyklęku, takie klasyczne proszenie o rękę no i spełniona istotka na drugiej karcie, także jest to wysoce prawdopodobne ;Oczko

Drugie pytanie, czy uda się wam przetrwać trudną sytuacje rodziną ?

Paź monet, 9 monet, Król Monet - tak powinno być w miarę dobrze, tylko trzeba podejść do tych spraw wyjątkowo praktycznie i taka aluzja do Ciebie żebyś trzymała się z boku , nie angażuj się w te sprawy, tu jest rola partnera on jakby ma tu odegrać kluczową rolę.
Jest naprawdę realna sprawa że obejdzie się bez "ofiar" byle by kierować się rozsądkiem.

Wszystko ładnie się zapowiada ;Oczko to powinien być dla Ciebie taki stabilny, dobry rok ;Oczko
Pozdrawiam Serdecznie
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję pieknieUśmiech Mam. Nadzieje, ze bedzie ok.
Odpowiedz

Dobry wieczór, 

Chciałabym poprosić o rozkład na sferę uczuć na 2019 rok. Katarzyna  27.01.1987  Niedawno rozstałam się z Piotrm -15.10 .1981 w bardzo  dziwnych okolicznościach czy jest możliwe odbudowanie tego związku?
Odpowiedz

witaj Katniez Oczko

Zapytałam jak będzie wyglądać Twoje życie uczuciowe na 2019 rok.

Podzieliłam go na kwartały

I Kwartał - 5 buław, paź monet, Król Monet
Pomimo tego, że to niefortunne rozstanie będzie jeszcze wpływać na Twoje życie ( są jakieś niedokończone sprawy z tamtym partnerem) jest realna szansa na związek, ponieważ pojawi się w pierwszym kwartale mężczyzna z którym będzie można snuć plany na dłuższy okres czasu. Niestety po pewnym czasie dopadną Cię duże wątpliwości odnoście tego faceta. Bedzie podejrzewać go o nieuczciwość i prawdopodobnie będziesz miała racje bo pokazała sie sie kochanka i jego odejście w niezbyt przyjemnej atmosferze
II Kwartał - 9 mieczy, Królowa Buław, 8 kielichów

III Kwartał - paź buław, 7 monet, VIII Moc
W trzecim kwartale pojawi się szansa ale na flirt i wreszcie doczekasz się, ale zmysłowego seksu czego serdecznie ci życzę bo namiętność w karcie Mocy to apogeum spełnienia na planie fizycznym  Rotfl tylko że ten mężczyzna nie da ci ani krztyny uczuć .... A Ty będziesz cały czas myślami wracać do byłego partnera i do takich romantycznych chwil które trzymasz tylko dla siebie, zwyczajnie będziesz tęsknić za romantyczną miłością bo ten dziki seks się przeje i wszystko diabli wezmą, rozstanie z hukiem na końcu roku sie pokazało.
IV Kwartał - Król Mieczy,6 kielichów, XVI Wieża

Katniez bardzo intensywny rok przed Tobą, pięknie Tarot pokazał, mnóstwo ognia, zwrotów akcji, nie ma co liczyć na spokojne 12 miesięcy ale przyjąć to co szykuje ci los bo może być ciekawie Buziak


na pytanie czy jest możliwe odbudowanie związku z Piotrem

6 monet, XIV Umiarkowanie, As Kielichów

Jest szansa ;Oczko tylko że jesteś mu coś dłużna, spłać dług jaki masz wobec niego to jest pierwsza sprawa a druga to poczekaj aż opadną emocje, teraz nie jest dobry czas na próby odnowy tego związku, pokazało się jakbyś sobie niezłe u niego nagrabiła . Trzeba poczekać a próbować można dopiero po "spłacie" .
Widzisz Ty  będziesz do niego wracać myślami nawet pod koniec 2019 roku bo to zobaczyłam w 6 kielichach ale tu trzeba spokoju bo uczucie jest tylko tak jakby ktoś zawalił na materii ;Oczko


Pozdrawiam serdecznie
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas i energię.

Zastanawiam się nad tym długiem i niestety nie wiem o co może chodzić. Dawałam z siebie dużo więcej niż dostawałam.
Na osobę z którą będę mogła stworzyć rodzinę będę musiała jeszcze poczekać.
Odpowiedz

Katniez Oczko
Tak pokazały karty, coś jesteś mu winna, poczekaj aż opadnie kurz a wszystko się rozjaśni.

Co do stworzenia rodziny to 2019 rok nie pokazał takich możliwości, przelotne romanse raczej i zawiedzione nadzieje
ale to tylko rok, szybko zleci, naprawdę Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Wracam odnośnie mojego podziału sprawa sie nie odbyła zostala przełożona na styczen gdyż moj byly partner otrzymal pismo moje do zaplaty roszczenia ktore mi sie należy a czego sie nie spodziewal na pewno. Sytuacja zgodnie z tym co Pani pisala jest rownie dynamiczna co jeszcze bardziej niewiadoma. Nasz kontakt ogranicza sie do jego rzekomej skruchy i żalu w SMSach w co juz nie wierzę i wyslal dziecku paczkę na świeta. Ja natomiast jestem coraz bardziej samotna tesknie za bliskością i uczuciem. Chciałabym ulozyc sobie zycie. I stąd mohe pytanie o strefę uczuć czy jest jeszcze dla mnie nadzieja na milosc życia. Pozdrawiam kiedy bedzie cos wiecej wiadomo wrócę i napiszę jak ro sie potoczylo. Natalia 12.06.1988
Odpowiedz

Witaj Natalia Oczko
Dziękuje za weryfikacji i trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło Oczko

Co do Pytania Czy jest jeszcze nadzieją że spotkasz miłość swoje  życia Oczko ?
VIII Moc - Natalia nie nadzieja ale realne wydarzenie czyli tak jak najbardziej

Czy to będzie w 2019 ? - 3 Miecze - nie, to będzie czas radzenia sobie z bólem po rozstaniu.
Czy to będzie w 2020 ? - IX Pustelnik - nie, będziesz dojrzewać  wewnętrznie i będzie to raczej w samotności
Czy to będzie w 2021 ? - 4 buław - tak , prawdopodobnie zaczną się tworzyć podstawy do konkretnego związku, czy to jest prawdopodobny czas na stworzenie czegoś, co da to, na czym ci zależy Oczko

także spokojnie, uporaj się z własnymi emocjami bo po nieudanych związkach i zaufanie i wiara w siebie i poczucie własnej wartości jest zachwiane,
jak będziesz pewna i pogodzona z przeszłością, miłość się pojawi Oczko

pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za rozklad czytam to ze lzami boli mnie ze tyle jeszcze przede mną. Nie zaznalam dotąd prawdziwego uczucia. Stracilam młodość i nadzieję wiarę w siebie i ludzi. Pozdrawiam i oczywiście wrócę kiedy sprawa podzialu bedzie bardziej jasna. Juz teraz życzę wszystkim dobrych Świąt Bożego Narodzenia.  Buźki Pociesza
Odpowiedz

Natalia Rotfl szalona kobieto żadnej młodości nie straciłaś Rotfl jesteś taka młodziutka
ja to ci mówię, przyszła wciąż młoda czterdziestolatka Rotfl  
więcej uśmiechu na co dzień i również wesołych świąt Rotfl Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Drogi Hazarku, przenoszę swoje pytanie o sprawy miłosne z gabinetu LeCaro do Ciebie.
Bardzo proszę o sprawdzenie co w sprawach miłosnych u mnie na 2019 widać? Obecnie jestem singielką. Jeśli pojawi się jakiś mężczyzna, czy będziie szansa, aby stworzyć stały związek?
Dane prześlę na priv.z góry bardzo dziękuję Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości