Boski Tarot u Hazar

Pauluniaa

Na wstępie to powiem tyle ;Oczko  nie martw się, podczas tasowania wypadły 5 kielichów i 4 buławy brak takiego stabilnego związku zasmuca Cię i to bardzo, widzę że jakieś łotry rozbiły ci już trzy kielichy i niewiele już zostało z wiary w zapisane ci szczęście ale jeszcze musisz wytrwać Oczko
2019 nie przyniesie relacji związkowej

Paź Mieczy - w 2019 pojawi sie w twoim życiu ale jakiś chłystek, trochę wyszczekany, możliwe jakiś fan gier komputerowych i w ogóle socjal mediów

podpytałam czym będzie sie zajmować pokazało się 6 kielichów - prawdopodobnie będzie miał kontakt z dziećmi i w jakiś sposób będzie z nimi miał styczność ale w sieci, w czymś co będzie przypominać system, platformą, właśnie dedykowaną dla młodego pokolenia, taki fun ;Oczko możliwe że jakiś Youtuber

Niestety na pytanie czy stworzycie relację związkową pokazał się Strażnik.... karta zapachowo czysta więc wykluczam przewróżbienie, po prostu przyszłość zakryta , nie ma sensu na to pytanie stawiać kart, nie ma podpowiedzi dla Ciebie w tej sferze na ten rok.

Wszystkiego dobrego w nowym roku ;Oczko
Pamiętaj że pierwsze co rzuca sie w Twoim rozkładzie to to że wciąż masz dwa całe kielichy, nie jesteś tak całkiem sama ;Oczko
Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci Hazarku bardzo za poświęcony czas.
Oczywiście zweryfikuję i dam znać to co czas pokaże.
Troszkę jestem już rozdrażniona mężczyznami, czuję zawiedzenie, ale się nie poddaję.
Może muszę troszkę odpuścić i wtedy pojawi się ten jedyny.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Buźki
Odpowiedz

Witaj Hazar!
Niedawno zapytałam o to czy wejdę z kimś w związek karty pokazały, ze tak. Nie sądziłam jadnak, że ktoś pojawi się tak szybko... ;))
Jednak nurtuje mnie pytanie czy to on.. jakiś czas temu zostałam zraniona co czuję do tej pory.. :(
Chciałabym zapytać czy z w/w panem to coś poważniejszego czy luźna relacja lub czy powinnam uważać ?
Dane podam na priv
Buziaki! :*
Odpowiedz

Witaj Mydream
Pytanie Jakie są jego intencje względem Ciebie ?
Karta główna to 3 miecze, On ma zranione serce i to bardzo... dołożenie 0 Głupiec, ale chce spróbować z Tobą nie boi się wejść w relacje tylko że musisz działać ostrożnie z tym człowiekiem jeśli chcesz żeby coś z tego wyszło, bo na pytanie dlaczego serce jest złamane ? pokazała się XI Sprawiedliwość, prawdopodobnie jest po rozstaniu jeszcze nie przebolał tego.

zapytałam jak prawdopodobnie sytuacja między wami rozwinie się do trzech miesięcy
II Kapłanka, 7 buław, 4 monety - ogólnie jest to jeszcze przykryte, ma to pozostać w ukryciu przed Tobą ale będzie trudno, raz że ciężko mu zaufać to jeszcze broni się przed uczuciami, jaki nie chce swoimi się dzielić.
Ciężko jest stwierdzić czy to jest ten czy nie, bo 3 miecze kładą się cieniem na tą relacje, musisz być cierpliwa, to wrażliwy człowiek, na następne 3 miesiące nie ma co spodziewać się wybuchu uczuć , po prostu poznajcie się a co będzie dalej zobaczymy później Oczko

Trzymaj się mocno ;Oczko
Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za wróżbę.
W zasadzie nigdy bym nie pomyślała, że nosi w sercu jakąś zadrę ponieważ dobrze ją ukrywa. Uśmiechnięty, pełen energii i bardzo rozmowny. Co chwila wymyśla powód do spotkania.. więc uzbrajam się w cierpliwość i wracam z weryfikacją za 3 miesiące Uśmiech
Odpowiedz

Tak mi się pokazał Oczko
daj czas tej znajomości, zobaczysz za jakiś czas jak to wszystko wygląda Uśmiech

Oczko Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(06-11-2018, 20:10)Hazar napisał(a):  Natalia

1. W jakiej atmosferze potoczy się podział dóbr materialnych z byłym partnerem?
Rycerz Kielichów, X Kołom Fortuny, Paź Mieczy

To nie będzie przyjemna atmosfera, bardzo emocjonalna i zmienna , cały czas coś komuś będzie się odmieniać , w szczególności że cały czas będą pojawiać się nowe informacje, młyn jak diabli ...choć jest szansa na dogadanie się ale taka sama jak na to że nie dogadacie się  ;Oczko dużo będzie zależeć od przypadku, możliwa tak sytuacja, że ktoś się spóźni czy o czymś zapomnieć i już może wywiązać się nie potrzebna pyskówka.

2. Z jakim efektem możliwym dla Natalii ?
4 monety, 5 buław

Oj nie będzie chciał się podzielić....nie jest skory w ogóle do podziału, będziesz musiała się wykłócać o swoją część i to dosyć gwałtownie Oczko

ale uzyskasz spokój bo układ zamknęły 4 buławy także bez obaw,  spokojnie przetrwasz to ;Oczko tylko nie daj sie ponieść emocjom i twardo stój przy swoim
Będzie dobrze Natalia Oczko
Trzymaj się

Witam wracam z weryfikacją.
Dogadaliśmy się co do domu- jednak faktycznie Maciej nie chce dokonywać podziału chyba ta sprawa była bardziej z woli jego rodziny. Podjęliśmy decyzję, że dom sprzedamy i podzielimy się pieniędzmi zgodnie z udziałami wynikającymi z aktu notarialnego, zanim to nastąpi odremontujemy piętro domu, co juz rozpoczęłam. Maciek wpłacił mi pieniądze i zaczęłam robić bo go nie ma nadal jest poza domem i pracuje zagranicą. Tyle w kwestii weryfikacji. Odnośnie wróżby na pracę także mogę już ja zweryfikować- wróżyłaś mi w październiku na pół roku....o awansie raczej moge zapomnieć non stop szefowa ma do mnie fochy zaczepki...itd moje poczucie krzywdy i frusrtracji rośnie dokładają mi obowiązków, które ściągają swoim koleżankom.....oczywiście ja wykonuję to w ramach tych samych zarobków Krzyk zostało mi pół roku studiów podyplomowych ale nie sądzę że chcę tu być do tego momentu. Atmosfera fatalna. Nie mam recepty co robić odbyłam rozmowę poufną z ich przełożonym...kierownikiem....ale nie wiem czy on podejmie działania by mi pomóc i by coś zmieniło się dla mnie na lepsze . Pozdrawiam Natalia
Odpowiedz

Hej Hazar ! Buźki Czy mogę Ci zadać pytanie? 
Trafnie podałaś, że dostanę pracę, ale ludzie mnie "straszą", że sobie nie poradzę Uśmiech
Moje pytanie: jak będzie mi się pracowało w nowym miejscu ? 
Marta 11.03.94
Odpowiedz

Marta Oczko

Pytanie : jak będzie ci się pracowało w nowym miejscu ?

Królowa Monet, Paź monet, XVII Gwiazda
Uważam że bardzo dobrze, sprawdzisz się jako świetny pracownik z fajnymi pomysłami, moja królowa ma fenomenalne rozwiązania odnośnie materii , to ten rozbłysk na jej czole, to realizacja tego co sobie umyśli Oczko
dodatkowo nauczysz sie wiele nowych rzeczy i jakby podniesiesz sobie porzeczkę w realizacji swoich marzeń.
dołożenie do XVII Gwiazdy - 9 buław, Król Buław , co to tych wzniosłych planów to trzeba troszkę pokory i ostrożnie podejść ;Oczko bo tam zaznaczył się mężczyzna, on może być osobą stopującą, uważaj żeby go nie potrzebnie nie sprowokować bo może rzucić kody pod nogi....Ta praca może kogoś zakuć :Uśmiech ewidentnie podniesiesz swój status 

wiesz to nie jest szansa, to jest powinność, w pierwszej karcie pokazujesz sie już królewsko, wiesz czego chcesz i po co tam idziesz ;Oczko

pamiętaj to twoja decyzja, to ze sobą powinnaś najbardziej się liczyć a nie słuchać "dobrych rad" że sobie nie poradzisz, oni mówią to przez pryzmat swoich doświadczeń, widocznie oni by sobie nie poradzili :Rotfl


Powodzenia Uśmiech
Trzymam kciuki Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Jak pozytywnie Uśmiech Dziękuję bardzo kochana Buźki
Odpowiedz

Witaj 
Aktualnie szukam pracy i studiuję informatykę (jestem na ostatnim roku) 
Moje pytanie jest odnośnie pracy czy uda mi się znaleźć praktyki? Jak będzie mi szła nauka?
Przesyłam dane na pw
Odpowiedz

Madeleine Oczko
Bardzo mi przykro, przy tasowaniu odwrócił mi się Strażnik ( Rycerz mieczy)
Nie mogę odpowiedzieć na żadne pytanie bo nawet nie zdążyłam wyciągnąć karty  

Zapraszam za jakiś czas Oczko możemy spróbować za tydzień bądź dwa

Trzymaj się Oczko
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj, Hazar  Kwiatek 

Czy mogłabyś spojrzeć w karty w sprawie mojej koleżanki ( tej od ewentualnego wspólnego mieszkania ) ? Prosi 
Do naszej pracy miała wrócić w połowie marca ale rysuje się chyba problem, ponieważ chwilowo pracuje w firmie siostrzanej; między firmami jest niepisana zasada o niepodbieraniu sobie pracowników i nie wiem czy nasz szef teraz nie zrezygnuje z niej Stres No to wtedy też koniec marzeń o tym mieszkaniu Bezradny

Jeśli się zgodzisz, podam dane na priv
Odpowiedz

Oczywiście, można zapytać czy wspólne zamieszkanie z tą osobą dojdzie do skutku Oczko
podaj dane Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(02-02-2019, 20:27)Hazar napisał(a):  Madeleine Oczko
Bardzo mi przykro, przy tasowaniu odwrócił mi się Strażnik ( Rycerz mieczy)
Nie mogę odpowiedzieć na żadne pytanie bo nawet nie zdążyłam wyciągnąć karty  

Zapraszam za jakiś czas Oczko możemy spróbować za tydzień bądź dwa

Trzymaj się Oczko
pozdrawiam
Hazar
W porzadku :Uśmiech
Mogę powiedzieć, że cały czas aplikuje na przeróżne praktyki, byłam na rozmowach.
Odpowiedz

Dane poszły Uśmiech
Odpowiedz

Mariposa

Pytanie -czy będziecie razem pracować przez najbliższe miesiące ?

As Kielichów, 2 buławy, 8 mieczy - prawdopodobnie nie będziecie, bo niby jest nadzieja ale jakaś taka płonna, i pojawia się wybór taki w "te albo we te"  możliwe że będą jej dokuczać i to bardzo więc dlatego odejdzie, bo pokazuje się że ktoś da jej nieźle popalić za tą siostrzaną firmę, słabo to się pokazuje. Tam relacje między wami mogą sie popsuć między wami... bo na pytanie jak to wyjdzie z tym waszym wspólnym zamieszkaniem ?
7 buław - będziecie sie przed tym bronić, drogi się wam rozchodzą ;Oczko
Tak bywa ;Oczko
musisz  chyba szukać innego współlokatora

Pozdrawiam serdecznie
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

O rany, nie tak to miało być   Nie  Uoeee

Teraz wszystko zależy od szefa, czy zechce ją ściągnąć z powrotem, zobaczymy Myśli Jego decyzja jest kwestią kilku tygodni, a może tylko dni.

Dam znać, dziękuję  Uśmiech Buźki
Odpowiedz

Mariposa spokojnie Uśmiech to prognoza, na szczęście nie zawsze się sprawdzają bądź dobrej myśli Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazarku,
mam pytanie, czy z okazji moich urodzin byłaby możliwość abyś położyła dla mnie karty na ten rok? Mam na myśli wróżbę urodzinową Oczko W szczególności jestem ciekawa rozwoju zawodowego (rozwoju w obecnej pracy lub poza nią - jestem otwarta na spotkania z rekruterami, rozmawiam czasami z nimi za pośrednictwem stron z profilami zawodowymi), a także życia towarzyskiego (planuję kilka wyjazdów z przyjaciółką) i generalnie szans na ten rok, co do wspomnianych sfer życia. Dane podam na priv. Buźki
Odpowiedz

Witaj Hazar,
Chciałam zapytać Cię o pewną relację.

Moje pytanie to czy ta relacja przetrwa tj. ma szansę przetrwać i warto się dla jej dobra poświecić czy raczej wszystko wskazuje na to, że nie ma dla niej szans i lepiej od razu, zdecydowanie odpuścić.

Dodam tylko, że w tej skomplikowanej relacji trwam już dłuższy czas - mianowicie początek samej znajomości to czerwiec 2018. W tym czasie mnóstwo się wydarzyło a zwrotów akcji chyba już nie zliczę. Kiedy myślę, że wszystko się kończy z wyboru drugiej osoby, ta niespodziewania wraca. Później to ja decyduje odpuścić, żeby w efekcie końcowym dać sobie jeszcze czas i szanse. wtedy znowu druga strona jest zwarta i gotowa do ciągu dalszego. Los spłatał nam już figla i to nie jednego np. rozdzielił na jakiś czas, potraktowałam to jako próbę i relacja wyszła z niej zwycięsko. Jednak tylko na chwilę bo od razu kolejny zwrot, dla mnie oznaczający, że teraz to już "ten" moment, że doszliśmy do muru ale tu znowu niespodzianka, przebijamy się delikatnie przez mur... I tak w kółko. Mam wrażenie, że ani ja ani druga osoba nie chcemy tej relacji odpuścić, bo jest dla obu ważna ale jest tyle przeciwności, że raz po raz każdy z nas ma wątpliwości. Nie wiem czy sama źle wszystko interpretuję czy dostaję sprzeczne sygnały. Serce walczy z rozumem cały czas i na nic nie mogę się zdecydować bo chyba wątpię w zdeterminowanie drugiej strony. |Moja determinacja, poświęcenie, cierpliwość nie znają granic tylko czy aby nie tracę czasu?

Jeżeli możesz, spójrz proszę w karty, może podpowiedź pomoże w decyzji albo uświadomi coś co już dawno wiem a nie dopuszczam tego do siebie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam a dane wysyłam w PW.
Odpowiedz

Polli ;Oczko 
wróżba urodzinowa

Pytanie: jaka będzie ogólna tendencja w nadchodzącym dla Ciebie roku urodzinowym ?
V Papież, IX Pustelnik, Paź kielichów
Czeka cię przewartościowanie i czas nauki, to jest rok nadchodzących zmian dla Ciebie pod względem wewnętrznym, będziesz dojrzewać, ustalać sobie priorytety, też będą zaznaczać sie wpływy autorytetów w dziedzinie właśnie rozwoju duchowego, możliwe że będziesz zgłębiać o tej tematyce literaturę, słuchać wystąpień, przekazów, oglądać filmy na youtubie ale co najważniejsze zachowasz zdrowy dystans Oczko emocje które się pokazały będą bardzo ulotne i nikłe, czyli wiedzę którą zdobędziesz przyjmiesz z wiarą ale bardzo spokojnie ;Oczko

Pytanie: jak na ten czas prognozuje się sfera zawodowa dla Ciebie ?
5 monet i 8 mieczy - niestety tutaj mamy biedę i ograniczenia, sfera zawodowa bardzo słabo, kasa marna, będzie brakować pieniędzy, musisz się przygotować że na wiele rzeczy nie będzie cię stać  i co najgorsze ciężko będzie z tego marazmu wyjść, bo te miecze skutecznie będą blokować możliwości rozwoju.

dołożenie (do obecnej pracy) 3 miecze - może być tak, że ta praca wyciśnie łzy z twoich oczu... ktoś sprawi ci przykrość (zapytałam jeszcze z czyjej strony możesz się tego spodziewać ale w 9 buławach nie pokazał mi twarzy, bardzo dobrze ją ukrył to może być facet ale nie musi)
dołożenie ( do nowych ofert) Król Mieczy, 2 buławy -  pojawią się możliwości a nawet dwie ale uważaj na wyrachowanego cwaniaka, bo oferta będzie ale nie licz na sentymenty, może się okazać że ani nie zarobisz a nawet trafisz z deszczu pod rynnę
w sferze zawodowej musisz być wyjątkowo ostrożna, nic pochopnie Oczko

Pytanie: jak prognozuje sie sfera towarzyska na ten czas ?
Królowa Buław, 10 kielichów, Paź mieczy - jest ogień na ten rok w tej sferze ;Oczkowyjątkowo dobrze sie to pokazuje i ta przyjaciółka się zaznacza
dołożenie  IV Cesarz, 3 kielichy  - co prawda ma autorytarne zapędy i uwielbia dominować hehe ale to prawdziwa przyjaciółka i wasze eskapady są niesamowicie udane, naprawdę zgrany z was duet, fantastycznie się uzupełniacie chociaż lubicie wdawać sie w pyskówki jak przysłowiowy pies z kotem ale żyć bez siebie nie potraficie
wszystkie działania jakie macie w planach na ten rok dojdą do skutku Oczko

Ostatnie pytanie - szansa - 6 mieczy  - ewidentnie wracamy do pierwszego pytania, to jest rok w którym poszerzysz swoje horyzonty, masz szanse zdobyć wiedzę Oczko
i nie przejmuj się robotą, jak będzie źle to masz komu sie wyżalić ;Oczko a z takim wsparciem wszystko przetrwasz

Wszystkiego dobrego Polli i życzę sukcesów w "nauce"  Oczko
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości