Boski Tarot u Hazar

witaj Bebzone ;Oczko

Ramy czasowe to 2019r
pierwsza karta która ma mi pokazać w jak najprostszy sposób czym jest ta relacja to Królowa Monet
Przykro mi ale ta relacja jest tylko w twojej głowie, nadałaś swoim pragnieniom i wyobrażeniom materialną wartość, to siła Twoich myśli każe ci wierzyć że coś jest między wami

Pytanie: Czy ta relacja przetrwa?
As Mieczy - nie, nie przetrwa

Pytanie: Czy warto sie dla niej poświęcać ?
Paź mieczy, Król Mieczy -  niestety również nie warto sie poświęcać , nie przyniesie ci nic dobrego, żadnych korzyści pod żadnym względem , jedyne na co możesz liczyć to chłód, dystans, docinki i zabawę w kotka i myszkę

Zagubiłaś się troszeczkę, wpadłaś w sidła, własnego pięknego umysłu, spójrz na to wszystko z dystansem, nie ubarwiaj, tylko spróbuj logicznie do tego podejść
Jeśli czujesz się na siłach  to walcz ale nie widać tu niczego o co można zabiegać...

Wszystkiego dobrego Oczko
Pozdrawiam serdecznie
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(04-02-2019, 19:55)Hazar napisał(a):  Polli ;Oczko 
wróżba urodzinowa

Pytanie: jaka będzie ogólna tendencja w nadchodzącym dla Ciebie roku urodzinowym ?
V Papież, IX Pustelnik, Paź kielichów
Czeka cię przewartościowanie i czas nauki, to jest rok nadchodzących zmian dla Ciebie pod względem wewnętrznym, będziesz dojrzewać, ustalać sobie priorytety, też będą zaznaczać sie wpływy autorytetów w dziedzinie właśnie rozwoju duchowego, możliwe że będziesz zgłębiać o tej tematyce literaturę, słuchać wystąpień, przekazów, oglądać filmy na youtubie ale co najważniejsze zachowasz zdrowy dystans Oczko emocje które się pokazały będą bardzo ulotne i nikłe, czyli wiedzę którą zdobędziesz przyjmiesz z wiarą ale bardzo spokojnie ;Oczko

Pytanie: jak na ten czas prognozuje się sfera zawodowa dla Ciebie ?
5 monet i 8 mieczy - niestety tutaj mamy biedę i ograniczenia, sfera zawodowa bardzo słabo, kasa marna, będzie brakować pieniędzy, musisz się przygotować że na wiele rzeczy nie będzie cię stać  i co najgorsze ciężko będzie z tego marazmu wyjść, bo te miecze skutecznie będą blokować możliwości rozwoju.

dołożenie (do obecnej pracy) 3 miecze - może być tak, że ta praca wyciśnie łzy z twoich oczu... ktoś sprawi ci przykrość (zapytałam jeszcze z czyjej strony możesz się tego spodziewać ale w 9 buławach nie pokazał mi twarzy, bardzo dobrze ją ukrył to może być facet ale nie musi)
dołożenie ( do nowych ofert) Król Mieczy, 2 buławy -  pojawią się możliwości a nawet dwie ale uważaj na wyrachowanego cwaniaka, bo oferta będzie ale nie licz na sentymenty, może się okazać że ani nie zarobisz a nawet trafisz z deszczu pod rynnę
w sferze zawodowej musisz być wyjątkowo ostrożna, nic pochopnie Oczko

Pytanie: jak prognozuje sie sfera towarzyska na ten czas ?
Królowa Buław, 10 kielichów, Paź mieczy - jest ogień na ten rok w tej sferze ;Oczkowyjątkowo dobrze sie to pokazuje i ta przyjaciółka się zaznacza
dołożenie  IV Cesarz, 3 kielichy  - co prawda ma autorytarne zapędy i uwielbia dominować hehe ale to prawdziwa przyjaciółka i wasze eskapady są niesamowicie udane, naprawdę zgrany z was duet, fantastycznie się uzupełniacie chociaż lubicie wdawać sie w pyskówki jak przysłowiowy pies z kotem ale żyć bez siebie nie potraficie
wszystkie działania jakie macie w planach na ten rok dojdą do skutku Oczko

Ostatnie pytanie - szansa - 6 mieczy  - ewidentnie wracamy do pierwszego pytania, to jest rok w którym poszerzysz swoje horyzonty, masz szanse zdobyć wiedzę Oczko
i nie przejmuj się robotą, jak będzie źle to masz komu sie wyżalić ;Oczko a z takim wsparciem wszystko przetrwasz

Wszystkiego dobrego Polli i życzę sukcesów w "nauce"  Oczko
pozdrawiam
Hazar

Bardzo dziękuję Hazarku za poświęcony czas  Buźki 
Zgadzam się, że ten rok może przynieść wibracje rozwoju wewnętrznego, bo już to odczuwam. Dojrzewam, ustalam sobie priorytety, myślę, że ma na to wpływ także numerologia - to mój 7 rok numerologiczny Uśmiech czas skupienia, wyciszenia, poszukiwania prawdy, a nawet odcięcia się świadomego od tego co toksyczne, relacji wprowadzających w smutek, żal. To myślę, że po części mogę już potwierdzić.  
Co do pracy - cóż, ta karta 5 monet jest dla mnie trochę wymowna. Mam przed oczami siebie i swojego szefa. No cóż... zobaczymy na ile ten stan się utrzyma przez 2019 r.
Bardzo cieszę się, że przyjaciółka wyszła jako pozytywna sfera w moim życiu - jak to z kobitkami - bywa różnie, ale możemy na siebie liczyć Uśmiech

Jeszcze raz dziękuję za czas Kotek powrócę zapewne za kilka ładnych miesięcy z weryfikacją...
Odpowiedz

(02-02-2019, 21:40)Hazar napisał(a):  Mariposa

Pytanie -czy będziecie razem pracować przez najbliższe miesiące ?

As Kielichów, 2 buławy, 8 mieczy - prawdopodobnie nie będziecie, bo niby jest nadzieja ale jakaś taka płonna, i pojawia się wybór taki w "te albo we te"  możliwe że będą jej dokuczać i to bardzo więc dlatego odejdzie, bo pokazuje się że ktoś da jej nieźle popalić za tą siostrzaną firmę, słabo to się pokazuje. Tam relacje między wami mogą sie popsuć między wami... bo na pytanie jak to wyjdzie z tym waszym wspólnym zamieszkaniem ?
7 buław - będziecie sie przed tym bronić, drogi się wam rozchodzą ;Oczko
Tak bywa ;Oczko
musisz  chyba szukać innego współlokatora

Pozdrawiam serdecznie
Hazar

 Na szczęście koleżanka wraca do nas do firmy Hura Czyli opcja wspólnego mieszkania nadal wchodzi w grę   Oczko 

Dziękuję  Kwiatek
Odpowiedz

Witam! Chciałabym poprosić o wróżbę na temat mojej relacji z moim przyjacielem, z którym obecnie jestem w konflikcie. Z mojego punktu widzenie nie jest dokładnie jasne co tak właściwie między nami się popsuło. Nie mamy kontaktu od dłuższego czasu tj. widujemy się, ale głównie przez to, że przebywamy w tych samych miejscach, nie prowadzi to raczej do rozmowy, czy kontaktu na takim samym poziomie co kiedyś. Ze względu właśnie na te sytuację mam pytanie- jak on widzi obecnie te sytuację, oraz czy są perspektywy na naprawienie jej? Danę prześlę na pw, jeżeli można Uśmiech
Odpowiedz

Mariposa Oczko cieszę się,
w takim razie czekamy na rozwój wypadków

Pozdrawiam Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Enchanted

Przy tasowaniu odwróciły się 9 ;Oczko mieczy i monet dodatkowo 8 mieczy, nie martw się tym tak bardzo, widzę że bardzo cię to męczy ale nie pozwól żeby aż tak to stało ci głowie Oczko

Pytanie:jak on widzi obecnie tą sytuację ?

4 puchary, X Koło fortuny, 3 buławy
On na pewno o tym wszystkim myśli, jakby zwalał tą całą sytuacje na  zrządzenie losu , takie myślenie "tak miało być i dlatego nie wyszło", niestety raczej nie widzi już się w tej relacji, jest całkowicie gotowy żeby z niej wyjść , dosłownie "spakował już cały bagaż i czeka na  samolot" i tak jak napisałam dużo myśli o tym, to nie jest impuls tylko wszystko dobrze przemyślał
dołożenie do 3 buław paź monet - ma nawet na to wyjście gotowy plan, prawdopodobnie nie zawróci już z karty 3 buław


Pytanie: Czy są perspektywy na naprawienie jej ? ( ramy czasowe 3 ms)

Król buław, XIII Śmierć, As buław
Niestety ale cały ogień jaki był w tej relacji już się wypalił, zgasł i już nie ma powrotu do tego co było, ale pojawi się impuls, który może być nowym początkiem jeśli mądrze to rozegrasz to dostaniesz jeszcze jedną szanse
dołożenie do As buław, XVI Gwiazda, jest na to realna nadzieja, także nie zdziwiłabym się, że w ciągu najbliższych 3 miesięcy pojawi się okazja by na nowo i już w innej formię się do siebie zbliżyć Oczko


Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za wróżbę! Faktycznie wygląda to tak, jakby on był już zdecydowany nie kontynuować znajomości. Wrócę oczywiście za 3 miesiące, czy w innym odpowiednim terminie,  aby zdać relacje na temat tego czy pojawi się "impuls" do odnowienia tej relacji.  Oczko
Odpowiedz

Witam Hazar, Mam pare pytań;
1.Czy mój samochód zostanie do końca tygodnia naprawiony, czy znów mam szukać kolejnego fachmana Smutny ?
2.Czy moja firma przeżyje, czy padnie? Moje perspektywy w najbliższym kwartale, czy może zawczasu zmienić pracę Bezradny ?
3.Moje perspektywy uczuciowe  i finansowe do lata Kotek ?

Dane na PW.

"W życiu największą wypłatę dostaniesz za pracę nad samym sobą!"
Odpowiedz

Witaj Błękitny Oczko

Pytanie: Czy Twój samochód zostanie do końca tygodnia naprawiony, czy znów masz szukać kolejnego fachmana ?
Rycerz Monet, XIX Słońce  - tak prawdopodobnie będzie naprawiony  do końca tygodnia i to dobrze, możliwe że masz wrażenie że facet sie grzebie ale on po prostu jest dokładny i nie robi po łebkach, nawet jak poczekasz dwa trzy dni dłużej, to nie ma sensu szukać kogoś innego, samochód jest w dobry rękach.

2.Czy Twoja firma przeżyje, czy padnie?
3 buławy - Oni już siedzą na walizkach, prawdopodobnie już jest wyprowadzany majątek firmy... dołożenie Paź kielichów,Paź buław, 10 mieczy, XIII Śmierć  - Dwie niepoważne osoby kolokwialnie mówiąc skończyły tą firmę, na amen, prawdopodobnie już się nie pozbierają  
Twoje perspektywy w najbliższym kwartale w tej firmie ? - Rycerz Kielichów  - szkoda nerwów, nie zaznasz spokoju w tej firmie, wszystko przez pryzmat emocji, ciężka praca w takiej atmosferze.

3.Twoje perspektywy uczuciowe do lata ?
6 kielichów, 5 mieczy - Bujasz w obłoczkach ;Oczko bardzo już pragniesz tej drugiej polówki ale jakoś tak zamykasz się w przeszłości i nie potrafisz okazać swojej wrażliwości innym osobom, pokazujesz się jako osoba bardzo szorstka w obyciu a szkoda, kobiety bardzo lubią uczuciowych mężczyzn, niestety nikt do lata nie pojawi się u Twojego boku z dołożenia XVI Wieża 

4. Perspektywy finansowe do lata ?
4 monety, Rycerz buław, IX Pustelnik
Niestety trzeba zacisnąć pasa, dosłownie zrezygnować z drogich przyjemności ( alkohol, sex, imprezy) i chwilowo wieść pustelniczy tryb życiaOczko na czas prognozy powinieneś liczyć się z wydatkami, mogą być problemy z wypłatą wynagrodzenia i na razie raczej nie pożyczaj, to nie jest czas na przysługi czy hojność ;Oczko
chwilowo będzie gorzej z kasą

Wszystkiego dobrego Błękitny Oczko
Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(14-11-2018, 19:35)Hazar napisał(a):  Hanabanana ;Oczko
Ramy czasowe to rok 2019
Pytanie - Czy w ciągu 2019 roku dojdzie do zaręczyn ?
9 buław, XXI Świat
Tak dojdzie ;Oczko pokazał dosłownie mi się mężczyzna w przyklęku, takie klasyczne proszenie o rękę no i spełniona istotka na drugiej karcie, także jest to wysoce prawdopodobne ;Oczko
Drugie pytanie, czy uda się wam przetrwać trudną sytuacje rodziną ?
Paź monet, 9 monet, Król Monet - tak powinno być w miarę dobrze, tylko trzeba podejść do tych spraw wyjątkowo praktycznie i taka aluzja do Ciebie żebyś trzymała się z boku , nie angażuj się w te sprawy, tu jest rola partnera on jakby ma tu odegrać kluczową rolę.
Jest naprawdę realna sprawa że obejdzie się bez "ofiar" byle by kierować się rozsądkiem.
Wszystko ładnie się zapowiada ;Oczko to powinien być dla Ciebie taki stabilny, dobry rok ;Oczko
Pozdrawiam Serdecznie
Hazar


Dzien dobry, wracam z weryfikacja. Faktycznie, oswiadczyl mi sie w grudniu. Niemniej co do spraw rodzinynnych jest gorzej, duzo gorzej. Posluchalam rady kart i nie ingeruje. 
W tym momencie jestem bliska decyzji o rozstaniu. Poprosilabym o rozklad, porade-co zrobic? 
Na scene weszla matka narzeczonego-nie moze sie pogodzić z tym, ze syn sie wyprowadzil i zaczal dorosle zycie. On kompletnie sibie nie radzi i odbosze wrażenie, ze ja dostaje po tylku za jego problemy. Zaczal mnie odrzucać fizycznie, mentalnie... Czuje sie jak w potrzasku jego czworokata-matka, ex, on i ja. Zalezy mi na nim jeszcze, ale nie za wszelka cene. 
Pytanie do kart-czy dac szanse tej relacji? Ewa 02.12.1979 i Maciej 07.10.1981 
Odpowiedz

Hanabanana Oczko

Przypominam ze ramy czasowe są na 2019 r a jest dopiero luty ;Oczko ale ok, pytamy

Czy dać tej relacji szanse ?
Paź mieczy, 3 monety, Rycerz kielichów -pokazałaś się w żywiole myśli chociaż wyjątkowo zacięta sie pokazałaś, wydaje mi sie że już ci nie zależy, że już nie chcesz dać tej szansy, masz zrezygnowane spojrzenie , męczy cię praca na rzecz tej relacji chociaż widać że się starasz, misternie i cierpliwie dbasz o jego komfort, ale kosztuje cię to mnóstwo nerwów i nie potrzebnie wyczerpuje
dołożenie 3 buławy, 8 mieczy  - w prawdzie pojawi się nowa droga dla tej relacji ale nie zmieni to twojej sytuacji, nadal będziesz z każdej strony "kuta" informacjami, taka uroda tego związku.

Zadziwiające ale karty nie odpowiedziały na pytanie, tylko pokazały mi Ciebie.
Ewa ;Oczko Ty prawdopodobnie już podjęłaś decyzje, jesteś tu tylko dlatego żeby upewnić się w tym postanowieniu.

Z mojej strony dzisiaj tylko tyle mogę powiedzieć, nie pozwól by smutek gasił Twoje piękne oczy.

Trzymaj się mocno Oczko Pociesza 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar Uśmiech 
Cytat:Pytanie: Czy Twój samochód zostanie do końca tygodnia naprawiony, czy znów masz szukać kolejnego fachmana ?
Rycerz Monet, XIX Słońce  - tak prawdopodobnie będzie naprawiony  do końca tygodnia i to dobrze, możliwe że masz wrażenie że facet się grzebie ale on po prostu jest dokładny i nie robi po łebkach, nawet jak poczekasz dwa trzy dni dłużej, to nie ma sensu szukać kogoś innego, samochód jest w dobry rękach.

Zawiozłem brakującą część do warsztatu, okazała się uszkodzona w najważniejszym miejscu, mocowaniu. Właściciel zamówił nową. Pracownik naprawiający samochód jest na prawdę drobiazgowy, nic mu nie pasowało. Musiał wszystko poprawiać po swojemu Szok .
Po oględzinach samochodu stwierdziłem, że nie są nawet w połowie naprawy, tak, że niema szans na odbiór auta do następnego weekendu Dobani Załamka .

Cytat:2.Czy Twoja firma przeżyje, czy padnie?
3 buławy - Oni już siedzą na walizkach, prawdopodobnie już jest wyprowadzany majątek firmy... dołożenie Paź kielichów,Paź buław, 10 mieczy, XIII Śmierć  - Dwie niepoważne osoby kolokwialnie mówiąc skończyły tą firmę, na amen, prawdopodobnie już się nie pozbierają  
Twoje perspektywy w najbliższym kwartale w tej firmie ? - Rycerz Kielichów  - szkoda nerwów, nie zaznasz spokoju w tej firmie, wszystko przez pryzmat emocji, ciężka praca w takiej atmosferze.

Nie spodziewałem się, że jest tak źle. Choć pewne fakty mogą na to wskazywać. Kierownik w tym tygodniu kazał mojemu przełożonemu, pisać raport o jakości produkcji na wydziale, on i jego poprzednik tego nie robili. Co może sugerować, że zaczęło się sprawdzanie stanu firmy i jej wycena Myśli .

Dwie nie poważne osoby, to z pewnością dwaj prezesi oddelegowani z innej upadającej spółki, do zarządzania moją, po rezygnacji poprzedniego prezesa. Główny prezes został przeniesiony do jeszcze innej upadającej spółki Rotfl Rotfl . Katastrofa wisi w powietrzu, do Wielkanocy trzeba znaleźć nową posadę Dobani .
I jeszcze jeden fakt. W środę z samego rana zgasło światło, główny elektryk mówił, że to tylko awaria a ja myślę, że Tauron przypomniał o rachunku. Tak Szok Już tak bywało.

Cytat:3.Twoje perspektywy uczuciowe do lata ?
6 kielichów, 5 mieczy - Bujasz w obłoczkach ;[Obrazek: oczko.gif] bardzo już pragniesz tej drugiej polówki ale jakoś tak zamykasz się w przeszłości i nie potrafisz okazać swojej wrażliwości innym osobom, pokazujesz się jako osoba bardzo szorstka w obyciu a szkoda, kobiety bardzo lubią uczuciowych mężczyzn, niestety nikt do lata nie pojawi się u Twojego boku z dołożenia XVI Wieża

Bujasz w obłokach - na razie pozostają nie spełnione marzenia. Szorstki raczej nie jestem, raczej mało wylewny Zawstydzony  . Ja bym powiedział, że 16 Wieża sugeruje zmiany, często gwałtowne; 7 sugeruje zmianę duchową. Miecze odcięcie od przeszłości, starych schematów a kielichy zbieranie owoców po burzy Ok  Boi się .

Cytat:4. Perspektywy finansowe do lata ?
4 monety, Rycerz buław, IX Pustelnik
Niestety trzeba zacisnąć pasa, dosłownie zrezygnować z drogich przyjemności ( alkohol, sex, imprezy) i chwilowo wieść pustelniczy tryb życia[Obrazek: oczko.gif] na czas prognozy powinieneś liczyć się z wydatkami, mogą być problemy z wypłatą wynagrodzenia i na razie raczej nie pożyczaj, to nie jest czas na przysługi czy hojność ;[Obrazek: oczko.gif]
chwilowo będzie gorzej z kasą

Nie strasz mnie, ze już za luty nie będzie pieniędzy lub będą płacić na 2 - 3 razy jak 3 lata temu Nerwus .
Nie jestem typem imprezowicza, to rozrzutność mi nie grozi i raczej unikam pożyczania i życzania pieniędzy.
Chwilowo będzie gorzej z kasą - to znacz ile ???  Bezradny

Co do mojej przyszłości zawodowej, ponoć jest rozkład na talenty i uzdolnienia w różnych dziedzinach życia.
Powiem, że nie śmiało zacząłem uczyć się języków i marketingu sieciowego. Czy mam szanse spełnić się w tej dziedzinie, czy któryś język konkretnie przyda mi się w przyszłości?

Wyczytałem, ze też analizujesz sny. Hura

W najmłodszych latach miałem takie pokręcone sny majaki. Stałem w suterenie i jacyś ludzie mi coś tłumaczyli, pokazując coś na suficie, co jakby kupki żabiego skrzeku kijanek przylepionych do niego. Sen powtarzał się wiele razy. Raz tłumaczyła/pokazywała kobieta raz facet lub oboje.
Przez tyle lat nie daje mi to spokoju. Coś czuję, że to wydarzenie zadecydowało o moim dalszym losie. Ani ja ani nikt inny nie potrafił dotrzeć do tej informacji, może Tobie się uda. Może to było realne wydarzenie z kimś i moja dziecięca świadomość sobie z tym nie poradziła i zinterpretowała to jako majak senny.

PS: Skąd ten nik Hazar, wieść gminna niesie, że masz wysoką sprawdzalność; Twoja sława rośnie Plotki Oczko .

Pozdrawiam
Błękitny

"W życiu największą wypłatę dostaniesz za pracę nad samym sobą!"
Odpowiedz

Błękitny Uśmiech
Jutro prognoza na języki i marketing oraz analiza snu Uśmiech

Zobaczymy co powie tarot

Hazar to imię numerologicze 81819/27/9 ścieżka która mówi "materializuje idee w służbie innym  z akcentem na materializuje idee Uśmiech dopóki służę materializuje Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(17-02-2019, 21:47)Hazar napisał(a):  Błękitny Uśmiech
Jutro prognoza na języki i marketing oraz analiza snu Uśmiech

Zobaczymy co powie tarot

Hazar to imię numerologicze 81819/27/9 ścieżka która mówi "materializuje idee w służbie innym  z akcentem na materializuje idee Uśmiech dopóki służę materializuje Uśmiech
Dzięki Oczko 
Było by miło jak byś dała rade do obiadu, zanim pójdę do pracy Kwiatek .
Materializuje idee w służbie innym, czyli swoimi prognozami ugruntowujesz, materializujesz czyjeś plany i chciejstwo.
Skąd wzięłaś liczby do interpretacji?

Przy okazji badania moich talentów, możesz sprawdzić moje predyspozycje ezoteryczne. Parę lat temu robiłem takie badanie i wyszło mi, że mam predyspozycję do jasnowidzenia, ale moje dolne dolne czakry są mocno zapaćkane i część nie czynna. Dlatego górne centra utrzymują całą energetykę i brakuje paliwa do wchodzenia w wyższe wymiary.
Może kiedyś odwdzięczę się własnymi dywinacjami Oczko 
Do zobaczenia jutro.

"W życiu największą wypłatę dostaniesz za pracę nad samym sobą!"
Odpowiedz

Błękitny

Pytanie: Czy mam szanse spełnić się w marketingu sieciowym, czy któryś język konkretnie przyda mi się w przyszłości?

Podczas tasowania wyrzuciło XIV Umiarkowanie, przydadzą ci się oba języki zarówno ten bardzo ognisty i impulsywny w mowie, jak i ten drugi bardziej śpiewny i płyny ;Oczko pokazało się że dobrze będziesz nimi władał czyli jest uzdolnienie w tym kierunku i podniosą twoją pozycje zawodową.
na pytanie o marketing - XVIII Księżyc, XII Wisielec - nie poradzisz sobie w sieci, narazisz sie na straty, pieniądze będą uciekać, wyłożysz się prawdopodobnie na logice, złudzenia będą cię prowadzić na manowce, tak jakby będziesz się niepotrzebnie zawieszał w tej pracy, męczące dla ciebie to wszystko będzie 


Co do predyspozycji ezoterycznych  - XIX Słońce, 8 mieczy  - Twoje predyspozycje to telekineza, takie są twoje uzdolnienia, lecz prawdopodobnie nie zdołasz uwolnić umysłu, to materia blokuje twoje talenty, nie przejdziesz tego myślenia że to możliwe i prawdopodobnie "nie wprawisz w ruch planet wokół słońca"


Analiza snu:

6 buław, As Monet, 8 mieczy, 5 buław, 6 mieczy

Widzę to coś nad twoją głową, u mnie pokazało jako gwiazdki, rozbłyski które pokazują się jak przybywasz chwale i zwycięstwie, to odwrócenie twojej uwagi, bo coś tam jest w umyśle głęboko schowane, ma to jakiś związek z przemocą domową ale chyba nie groźną ;Oczkoale  tak ten umysł sie tego ciężaru pozbywał bo układ zamyka 6 mieczy to takie przewietrzenie głowy u mnie, mam zwierzaka, może jak byłeś mały to któryś dostawał tam lanie na Twoich oczach albo coś co miało związek z cierpieniem naprzykład ubój i ci dorośli robili tak patrz, patrz tutaj, tutaj są gwiazdki.
Taki relikt z przeszłości Oczko

Możliwe że miałeś bujanego konika jak byłeś mały Oczko


Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hej, Hazar Uśmiech 

 A sprawdziłabyś moje predyspozycje ezoteryczne ?

Dane podam Ci na priv, o ile się zgodzisz Kwiatek
Odpowiedz

Mariposa Oczko w porządku podaj dane, zobaczymy co się pokaże Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Mariposa

As Mieczy, IV Cesarz - uzdolnień jako takich nie widzę ale są predyspozycje do pisania horoskopów
pierwszy zobaczyłam zodiak na karcie Asa, horoskop to wyliczenia matematyczne ( kosmogram) IV Cesarz mocno trzyma sie materii, na tym polu mogłaś odnieść sukces, ta skrupulatność przy określaniu minut i sekund ładnie sie zaznacza

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

A wiesz, coś w tym może i jest, trochę interesuję się astrologią i kiedyś, jak jeszcze nie było dostępu do programów rysujących kosmogramy, to liczyłam położenie planet "na piechotę" Rotfl 

Chociaż myślałam, że pokażą się karty ( Tarot, klasyczne, wyrocznie), runy, kiedyś się tym zajmowałam, teraz już prawie wcale Smutny

Szczególnie dobrze wychodziły mi czasówki w Tarocie Tak Tu na forum chyba nie ma takiego osobnego wątku do określania czasu Myśli 

Dziękuję Kwiatek
Odpowiedz

Mariposa Oczko o widzisz, to dlatego mi się ten zodiak podświetlił, niesamowite Oczko rasowy astrolog z Ciebie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(18-02-2019, 18:18)Hazar napisał(a):  Błękitny
Pytanie: Czy mam szanse spełnić się w marketingu sieciowym, czy któryś język konkretnie przyda mi się w przyszłości?
Podczas tasowania wyrzuciło XIV Umiarkowanie, przydadzą ci się oba języki zarówno ten bardzo ognisty i impulsywny w mowie, jak i ten drugi bardziej śpiewny i płyny ;Oczko pokazało się że dobrze będziesz nimi władał czyli jest uzdolnienie w tym kierunku i podniosą twoją pozycje zawodową.
na pytanie o marketing - XVIII Księżyc, XII Wisielec - nie poradzisz sobie w sieci, narazisz sie na straty, pieniądze będą uciekać, wyłożysz się prawdopodobnie na logice, złudzenia będą cię prowadzić na manowce, tak jakby będziesz się niepotrzebnie zawieszał w tej pracy, męczące dla ciebie to wszystko będzie 
Możliwe że miałeś bujanego konika jak byłeś mały Oczko
Pozdrawiam
Hazar
Hazar czy te języki to włoski i francuski? Bezradny . Intuicja mi podpowiada, żeby uczyć się włoskiego.
Co do marketingu sieciowego, to raczej kwestia etyki niż znajomość funkcjonowania systemu. Poznałem trochę to środowisko. Polega ono przeważnie na naciągactwie i wykorzystywaniu naiwności i niewiedzy ludzi. A ja czuję psychiczny opór przed takimi praktykami.
Nie przypominam sobie konika bujanego Rotfl .
Pozdrawiam Błękitny

"W życiu największą wypłatę dostaniesz za pracę nad samym sobą!"
Odpowiedz

(20-02-2019, 12:46)Błękitny napisał(a):  Nie przypominam sobie konika bujanego Rotfl .

Hazar pije do tego, że masz tendencje (z dzieciństwa) do bujania ... w obłokach. Ten typ tak ma.  Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości