Boski Tarot u Hazar

Linari nie zaczepiaj  Rotfl 
Błękitny Uśmiech 
To dotyczyło analizy snu  pokazałeś mi się na zabawce , coś jak konik, ale mógłby to być rowerek albo hulajnoga, to informacja o jaki okres twoje życia może  chodzić

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar Oczko 
Możesz zbadać jeszcze te języki. Obiecuję, że to już ostatnie pytanie.
Cytat:Przydadzą ci się oba języki zarówno ten bardzo ognisty i impulsywny w mowie, jak i ten drugi bardziej śpiewny i płyny ;[Obrazek: oczko.gif] pokazało się że dobrze będziesz nimi władał czyli jest uzdolnienie w tym kierunku i podniosą twoją pozycje zawodową.

Cytat:Hazar czy te języki to włoski i francuski? Intuicja mi podpowiada, żeby uczyć się włoskiego.
Masz takie wiosenne skojarzenia, na rowerku by się pojeździło Rotfl .
Pozdrawiam wiosennie z moich okolic. Muza

"W życiu największą wypłatę dostaniesz za pracę nad samym sobą!"
Odpowiedz

Błękitny

Pytanie: Czy języki które pokazały się na karcie XIV Umiarkowania to włoski i francuski ?

XVIII Księżyc, I Mag - nie do końca to te języki, powiem jakie miałam pierwsze skojarzenia w tamtym czasie, szum wody usłyszałam w angielskim tym eleganckim nie uproszczonym amerykańskim a ogień, to gdzieś Hiszpania mi mignęła, na karcie Anioł trzyma te żywioły w rękach czyli dobrze się nimi posługuje.
Nie wykluczone że to mogą być te języki o których ty mówisz, a wiedz że twoja intuicja będzie najlepsza

Zresztą te karty pokazują mi przede wszystkim manipulacje, mam zmącony obraz, zaczyna sie robić masło maślane
Odpowiedz była w pierwszej prognozie i tego trzeba sie trzymać
Oczko

pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(21-02-2019, 20:48)Hazar napisał(a):  Błękitny

Pytanie: Czy języki które pokazały się na karcie XIV Umiarkowania to włoski i francuski ?

XVIII Księżyc, I Mag - nie do końca to te języki, powiem jakie miałam pierwsze skojarzenia w tamtym czasie, szum wody usłyszałam w angielskim tym eleganckim nie uproszczonym amerykańskim a ogień, to gdzieś Hiszpania mi mignęła, na karcie Anioł trzyma te żywioły w rękach czyli dobrze się nimi posługuje.
Nie wykluczone że to mogą być te języki o których ty mówisz, a wiedz że twoja intuicja będzie najlepsza

Zresztą te karty pokazują mi przede wszystkim manipulacje, mam zmącony obraz, zaczyna sie robić masło maślane
Odpowiedz była w pierwszej prognozie i tego trzeba sie trzymać
Oczko

pozdrawiam
Hazar
Witaj Hazar.

Księżyc 18 to karta bierości - sugeruje pracę stacjonarną/biurową. 18 Redukuje się do 9 koniec cyklu, czyż bym znalazł to czego szukałem całe życie. 1 Mag zmyślny kreator, - 1 początek nowej działalności.

Hazar wielkie dzięki za poświęcony czas Kwiatek Buziak . Jak nie będzie jakiejś katastrofy, to odezw się po majówce.

"W życiu największą wypłatę dostaniesz za pracę nad samym sobą!"
Odpowiedz

(19-09-2018, 18:56)Hazar napisał(a):  Witaj Luna
czas wróżby to 3 miesiące do przodu
Na chwilę obecną to się przyglądacie sobie i to bardzo uważnie XII Wisielec , brakuje wam trochę pewności siebie ale to w niczym nie przeszkadza, nawet dobrze że  się nie spieszycie.
Uczuciowo z Twojej strony 7 monet - czekasz na rozwój sytuacji ale widać zadowolenie prawdopodobnie, jest to dla Ciebie bardzo komfortowa sytuacja imponuje ci jego postawa wobec Ciebie, trochę odpływasz w marzeniach 4 kielichy i jest to troszeczkę nie wystarczające dla Ciebie to co jest teraz ale cały czas przyjmujesz postawę wyczekującą na więcej
Z jego strony 2 kielichy - świetna karta, jest chęć na tworzenie związku i zakochanie dodatkowe 10 monet czyli już teraz dużo dla niego znaczysz i bardzo prawdopodobne że myśli o Tobie bardzo poważnie
na najbliższą przyszłość pokazały się 7 kielichów, Rycerz kielichów, I Mag - Twoje marzenia będą się spełniały bo  I Mag o to zadba, będziesz dopieszczona z każdej możliwej strony w szczególności pod względem emocjonalnym ale odległość będzie jednak problemem ... prawdopodobnie nie dość że się nie zmniejszy, to jeszcze będzie źródłem konfliktów 5 buław
Luna Oczko bardzo ładnie się to wszystko pokazało, jest potencjał i takie bardzo ciepłe karty , szczególnie z jego strony tylko ta odległość może bruździć a tak poza tym to wszystko w porządku Uśmiech
pozdrawiam serdecznie
Hazar
droga Hazar, trochę czasu minęło, więc pomyślałam, że wrócęUśmiech
Wrozba w calosci się sprawdzila ta odnośnie relacji tzn przez ten czas bylam i jestem dopieszczana z kazdej mozliwej strony choc odleglosc sie nie zmniejszyla. Druga wrozba dot. Pracy tez to byl ciezki okres i pracuje tam gdzie pracowalam, ale zapisalam się na roczny kurs podnoszacy kwalifikacje. 
Chcialam zapytac czy moge prosic o wrozbe nt. naszej relacji czy nastapi jakis przelom i jak sie nam bedzie ukladac w kolejnych miesiacach. 
Dane wysle na pwUśmiech
Odpowiedz

Witaj Luna ;Oczko

Pytanie: czy w ciągu 6 ms nastąpi jakiś przełom w tej relacji ?
XVII Gwiazda, 0 Głupiec, Królowa kielichów
Przełomu takiego wielkiego nie widać, raczej jest nadzieja że ta odległość się zmniejszy, ta królowa o tym marzy ;Oczko jest pięknie zamyślona, widać że uczucie jakim go darzysz jest bardzo romantyczne, prawdopodobnie to nadal będzie na etapach poznawania jak do tej pory.

Pytanie: Jak relacja będzie ewoluować z waszych stron ?
Ty XIV Umiarkowanie, XVIII Księżyc - efektywne uwodzenie z twojej strony, ale takie bardzo wyważone i wyrafinowane, pomimo że będziesz w stosunku do niego z klasą to jednak te sygnały erotyczne będą bardzo czytelne ;Oczko
On 10 monet, Rycerz Mieczy ( Strażnik) u niego mam szczątkową informacje niestety jest odcięcie ze strony Strażnika ale to co zdążyło się pokazać to to że będzie materializacja z jego strony, bardzo możliwe że plany jakie ma względem Ciebie one w ciągu pół roku sie zmaterializują, może tak być że On Cię zaprosi do siebie, pokaże ci swoje włości i "skarby" ;Oczko w sumie na tym trop się urywa, tak jakby jeszcze z jego strony ta linia czasu nie była gotowa ;Oczko

W każdym bądź razie Ty pokazałaś się w całym tym układzie bardzo wyraźnie, jego "rozmywa i odcina" czyli wniosek jest jeden relacja jeszcze jest w powijakach ( słabe łącza energetyczne )

Trzeba to rozwijać i działać bo tego brakuje ;Oczko dosyć obiecująco sie to pokazuje ale to dopiero kiełkuje Oczko

wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Ci bardzo???? czyli bedziemy to rozwijac a nie odciecie jako rozpad?
Odpowiedz

Nie Nie, to mnie Strażnik odcina ;Oczko od informacji, zresztą karty które sie pokazały są bardzo "soft" tak na razie ta relacja się pokazuje jak mgiełka Oczko

trzeba pracować żeby cokolwiek coś z tego mogło być Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(01-09-2018, 19:04)Hazar napisał(a):  Mariposa Uśmiech

Zapytałam jakie jest jego nastawienie / stosunek do Ciebie

Rycerz Buław  XV Diabeł  10 kielichów

Pokazało się że działania które kieruje w Twoją stronę są celowe i cyniczne. Normalnie teraz jest między wami jak pies z kotem. On chce pokazać że ma władzę, jakieś atuty do wykorzystania  uważaj na niego bo w przyszłości może ich użyć, teraz to tylko straszak i też zakłada maskę,  ukrywa że lubi wykorzystywać i poniżać innych,  nie fajnie się ten człowiek pokazał 
Przyszłość tej relacji wygląda następująco 

3 monety, 5 buław,  8 kielichów z dołożenia As Mieczy  6 kielichów 

Tak prawdopodobnie będzie współpraca między wami ale również konflikt jak diabli i wreszcie koniec w emocjach... Taki gwałtowny i z poczuciem żalu że kiedyś było inaczej i że tak można było się  pomylić w ocenie drugiej osoby ..

Mariposa  podejdź profesjonalnie do tego, przełknij cały ten bajzel i nie daj się omotać 
Nie bądź zależna od tego człowieka w żaden sposób ani emocjonalnie, ani zawodowo  po prostu rób swoje  raczej  zalecam ostrożność w stosunkach z tą osobą. 


Pozdrawiam Uśmiech trzymaj się mocno :Uśmiech
Hazar
Witaj, Hazar, wracam z weryfikacją Uśmiech 

Do współpracy doszło szybciej niż myślałam, bo pod koniec lutego, trwała 3 tygodnie.
Atmosfera między nami była bardzo zmienna, on chyba udawał, że nic się nie stało, był miły, ja kompletnie nie wiedziałam, jak mam się zachowywać wobec niego, raz kompletny ignor, za chwilę słabo maskowana wściekłość, miałam ochotę mu łeb uciąć tym Mieczem Wnerw innym razem koleżeńskie heheszki ale to sporadycznie, wiem, że to nieprofesjonalne zachowania, no nie radzę sobie z emocjami jednak, nie jest mi obojętny mimo wszystko  Bezradny 


Do kolejnej bliższej współpracy ma dojść w lipcu, z tym, że może być problem, bo on będzie chciał najprawdopodobniej wcisnąć tę swoją lalunię do nas, więc mam prośbę, czy możesz spojrzeć, jak ta kolejna współpraca będzie przebiegać, czy moje obawy są uzasadnione i czym to się skończy Myśli

Dane podam na priv
Odpowiedz

Mariposa Oczko

pytanie : Jak będzie wyglądać kolejna współpraca pomiędzy wami ?
4 monety, IX Pustelnik, As monet - poprawnie, myślę że nie będzie żadnych gwałtownych działań czy emocji, pokazało sie trochę to jak każdy sobie rzepkę skrobie ale też dojrzejecie do tego by razem współpracować w miarę efektywnie.

czy twoje obawy są uzasadnione ? 8 monet - w sumie to   też nie do końca, trochę doszukujesz się na wyrost, coś tam nie podoba ci się wszystko ale w sumie nie znajdziesz jakiegoś poważnego haka ;Oczko żeby się czegoś przyczepić

Czym to się skończy ? Królowa denarów, 4 kielichów - skończy się dobrze zrobioną robotą ;Oczko znowu będziesz się czegoś doszukiwać szukać dziury w całym ale bez obaw to się pokazuje że już wszystko sie oczyściło, te złe emocje opadną bezpowrotnie do rozpoczęcia tej współpracy, zwyczajnie każde odpuści Oczko

Mariposa ;Oczko możesz śmiało patrzeć w przyszłość to się rozwieje jak poranna mgła, jest szansa naprawdę na świetna współprace i nikt nie będzie ci w tym przeszkadzał.

Wszystkiego dobrego ;Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję, Hazar Kwiatek 
Mam taką nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli i nie uda mu się tamtej do nas wcisnąć, bo wtedy ostre spięcia murowane Zły
Odpowiedz

Mariposa Uśmiech kochana
Ja myślę że tego czasu zwyczajnie ochłoniesz i nikt nie będzie Ci przeszkadzał :Uśmiech
Czas układa wszystko  zobaczysz Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Oj, nie, Hazar, ta typiara to pustak i zarazem cwana sucz kuta na 4 nogi, próbująca się ustawić wszelkimi sposobami, już w ubiegłym roku wszyscy w firmie czekali czy się obie weźmiemy za łby Kłótnia nienawidzimy się, więc nie ma co liczyć na to, że emocje opadną, jedyna akceptowalna opcja to ta, że nie będziemy razem pracować, widzisz ją tam w kartach ? Oby nie ona w tej denarowej Paluszkiem
Odpowiedz

Mariposa odpuść kobiecie, może zwyczajniej inaczej nie potrafi, skąd wiesz że, taka i taka Oczko prawdopodobnie jej nawet nie poznałaś, wyrobiłaś sobie negatyw i nie dajesz się tknąć
poczekaj, emocje opadną i może inaczej na nią spojrzysz

Uśmiech Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Wiem o niej dużo i nie tylko ja to wiem, i zapewniam Cię, że nie są to fakty ( i nawet jej własne słowa ) dobrze o niej świadczące- delikatnie mówiąc, ale dobra, nie będę męczyć, zobaczymy co z tego wyniknie, na pewno dam znać.
Odpowiedz

Witaj ponownie Kwiatek
Chcialabym tym razem zapytac o praceUśmiech
Dokladnie czy znajde inna prace czy zostane w obecnej. Jestem na kursie podnoszacym kwalifikacje. W tej pracy juz nie jest jak bylo i jak byc powinno, wiec nie wiem co mnie tu dalej czeka.
Czy sie szykuja zwolnienia, czy sama odejde czy moze sie jakos to ulozy i jeszcze tu zostane?
Dane wysle na pw.
Odpowiedz

Luna 
Pytanie: czy w ciągu 6 miesięcy zmienisz pracę ?
As kielichów - niestety nie, nawet jeżeli pojawi się taka nadzieja to będzie płonna, rozwieje się szybko...

Czy szykują się zwolnienia w twojej obecnej pracy ?
8 mieczy - niestety tak, szukają już kozłów ofiarnych, musisz sie mieć na baczność bo nie wiadomo na kogo i z której strony padnie

Zapytałam jeszcze jak będzie wyglądać ten czas sześciu miesięcy dla Ciebie w tej firmie 
10 buław, As buław, paź Mieczy - będzie ciężko, za dużo tych obowiązków sie pokazało , oczywiście chwilami może być przyjemnie, takie fajne impulsy sie pokazują ale i tak to przykrywa sie plotkami, dziwny ten zespół ;Oczko nawet jak przyjemnie spędzacie ze sobą czas to tak później tyłki sobie obrabiacie, ale to chyba taki standard w miejscach pracy...

Wygląda na to że przez najbliższe 6 miesięcy będziesz się jeszcze męczyć w tej pracy ;Oczko skup się na podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i głowa do góry ;Oczko

Wszystkiego dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Ci bardzoBuźki
Mam nadzieje w takim razie, ze na mnie nie padnie.
Dwie osoby juz zwolnione dwie same odeszly tzn jeszcze sa ostatni miesiac
Nie moge pozwolic sobie na bezrobocie. Kwalifikacje podnosze i bede przegladac oferty pod katem pracy z jaka chce wiazac przyszlosc.
Co do obrabiania.. To fakt widac to niestety
Odpowiedz

(24-01-2019, 20:25)Hazar napisał(a):  Witaj Mydream
Pytanie Jakie są jego intencje względem Ciebie ?
Karta główna to 3 miecze, On ma zranione serce i to bardzo... dołożenie 0 Głupiec, ale chce spróbować z Tobą nie boi się wejść w relacje tylko że musisz działać ostrożnie z tym człowiekiem jeśli chcesz żeby coś z tego wyszło, bo na pytanie dlaczego serce jest złamane ? pokazała się XI Sprawiedliwość, prawdopodobnie jest po rozstaniu jeszcze nie przebolał tego.

zapytałam jak prawdopodobnie sytuacja między wami rozwinie się do trzech miesięcy
II Kapłanka, 7 buław, 4 monety - ogólnie jest to jeszcze przykryte, ma to pozostać w ukryciu przed Tobą ale będzie trudno, raz że ciężko mu zaufać to jeszcze broni się przed uczuciami, jaki nie chce swoimi się dzielić.
Ciężko jest stwierdzić czy to jest ten czy nie, bo 3 miecze kładą się cieniem na tą relacje, musisz być cierpliwa, to wrażliwy człowiek, na następne 3 miesiące nie ma co spodziewać się wybuchu uczuć , po prostu poznajcie się a co będzie dalej zobaczymy później Oczko

Trzymaj się mocno ;Oczko
Pozdrawiam
Hazar

Witaj Hazar!
Wprawdzie minęły nieco ponad 2 miesiące od wróżby, ale  karty pokazały dokładnie wszystko. Więc wracam z weryfikacją i pytaniem.
Tak jak zobaczyłaś w kartach został skrzywdzony (zdrada), ktora miała miejsce kilka lat temu. Wiem, że chce stworzyć coś trwałego ,ale się boi / nie potrafi.
Co do relacji to coś nas do siebie przyciąga, ale wybuchu uczyć nie widać, mam wrażenie, że za dużo myślimy i kalkulujemy. 
Zaczynam się obawiać, że jednak nic z tego nie wyjdzie. 
Stąd też moje pytanie do kart (o ile możesz w nie spojrzeć bo nie wiem czy to nie za szybko ) co jemu siedzi w głowie odnośnie tej relacji i czy w najbliższym czasie mogę spodziewać się całkowitego wycofania z jego strony ?
Pozdrawiam Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz

Mydream Oczko
 zadałam 2 pytania dokładnie takie jak zredagowałaś

1. Co jemu siedzi w głowie odnośnie tej relacji ?
On w ogóle wstydzi się i bardzo krępuje go to co mu siedzi w głowie .... chyba jest bardzo wrażliwy bo wypadło mi 9 buław, nie chce pokazać twarzy także nie widzę jak to odbiera ale w głowie ma Królową Monet i Króla Buław.
On sobie tworzy jakieś konkretne scenariusze ;Oczko obsadza was w rolach, do Królowej dociągnęłam jeszcze 9 kielichów i Rycerza buław a Ciebie to jakoś w szczególnie erotycznej ;Oczko
bardzo bardzo ogniście jest w tej jego głowie i raczej masz tam pozycje "żony"  także bardzo ładnie cię postrzega.
Ale to jego głowa i pamiętaj że prawdopodobnie nie przełoży tego na realia bo te myśli i fantazje go raz że zawstydzają jak dziecko, a dwa ostrożny jest jak diabli, chciałby ale sie boi tego pierwszego kroku

2. Czy w najbliższym czasie ( 2 ms) możesz spodziewać sie całkowitego wycofania z jego strony ?

4 buławy, As mieczy, V Papież - raczej nie ale będzie trzymał się z boku, niby jest cięcie ale wewnętrznie bardzo chce utrzymać to co zdołał już w tej relacji osiągnąć.
Nie ma tego dużo, to tylko niewielki  zielony skrawek na wypalonej powierzchni jego serca że tak ładnie napisze ale mimo wszystko coś tam już się u niego zadziało ;Oczko
I ta jego głowa pełna wyrafinowanego seksu :Rotfl...
 Tak to wygląda na teraz , wydaje mi się ze jeszcze musisz poczekać, brakuje mu pewności siebie , ktoś musiał mu nieźle dokopać skoro sam przed sobą odwraca i chowa głowę by nie patrzeć na to o czym myśli ;Oczko

skomplikowany przypadek, musisz jeszcze poczekać , może się otworzy w końcu Oczko

wszystkiego dobrego
pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar dziękuję za wróżbę Uśmiech Kwiatek 
Zrobiłaś mi nią dzień Rotflco do tego seksu w jego głowie to on to chyba przekłada na relację.. bo pod tym względem idealnie się dobraliśmy Oczko) Prosi
Nie wiem tylko dlaczego czegoś się wstydzi.. otwarcie mi mówi, że chciałby założyć rodzinę.. więc jeśli widzi mnie w roli żony to miłe, ale chyba jeszcze za szybko na takie decyzje Uśmiech

Masz racje, że jest jakby zamknięty bo czasem sama nie wiem o co chodzi stąd pytanie czy on nie chce się wycofać.. dam temu czas i zobaczymy jak to się potoczy.
Dam znać jeśli coś się będzie działo. 
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Buźki
Odpowiedz

Hej Hazar????
Wracam znowu, bo ostatnio wszystko się sprawdziło. Miałabym takie pytanie, czy w obecnej pracy mam szansę na awans ? Jeśli tak to kiedy ? Marta 11.03.94
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości