Boski Tarot u Hazar
#45

Jasne jasne. Dzięki Hazar Buziak
Odpowiedz
#46

Witaj Hazar,

piszę do Ciebie w sprawie zguby. Moja kolezanka Jagoda zgubiła 2 miesiące temu złoty łancuszek wraz z trzeba zaczepami. Nie może go nigdzie znaleźć. Zdjęte z szyi i położone w takie miejsce , by były pod ręką ale i bezpieczne. Jedna z zawieszek to złota moneta
Czy możesz sprawdzic gdzie mogą byc i czy je odnajdzie? 
Jej dane Jagoda 12 03 1955

Bardzo dziękuję.
Odpowiedz
#47

Lady oczywiście zapytam  mam jeszcze takie pytanie czy ona czasami nie mieszka na osiedlu, z blokami z lat 80 ?

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#48

To blok z lat 60/70  3 piętrowy. Taki podobny do kamiennicy trochę. W niektórych mieszkaniach jest ogrzewanie gazowe.
Odpowiedz
#49

Ja już to widziałam 

Miałam sen o łańcuszku właśnie z okrągłą zawieszką z grawerem  to mogła być właśnie moneta 
Z tego co pamiętam to było właśnie małe ciasne mieszkanie, pokój był wąski i długi z tego co pamiętam pod oknem stała jakąś niska komoda taka jakby cześć meblościanki z lat 80  ta stylistyka była charakterystyczna, na wprost wejścia do pokoju było krzesło zaraz obok niego stół przystawiony do ściany potem chyba łóżko to wszystko w lini prostej i prostopadle do tego ta szafokomoda Uśmiech pod oknem  jak wchodzimy do pokoju to okno było po prawej stronie, mały przedpokój i łazienka bez okien  w pokoju nie było kwiatków ale na tym meblu coś stało jakieś szpargały  Łańcuszek był u młodego mężczyzny on to znalazł i chciał oddać ale nie wiedział jak znaleźć osobę która to zgubiła, powiedziałem że to proste bo jest grawer  ta moneta jest charakterystyczna  Jagoda powinna przeglądać portale albo fora społecznościowe  tak jak na fb ludzie wrzucają zdjęcia znalezionych obrączek tak wydaje mi się że zdjęcie tej monety jest gdzieś w sieci  ewentualnie w ten sposób musi szukać, umieścić zdjęcie właśnie tej monety bo facet ewidentnie chce to oddać ale nie wie jak Uśmiech
Jeszcze jedno wydaje mi się że on jest blisko  nawet takie ogłoszenie na osiedlu by było dobrym pomysłem  jeżeli ma zdjęcie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#50

Sen miałam 18 czerwca  może wtedy rozmawialyście o tym Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#51

Z tego co piszesz to nie ma łańcuszka w domu? Dopiero dzisiaj o tym się dowiedziałam. Możesz spojrzeć jednak w karty?
Odpowiedz
#52

Gdzie jest łańcuszek Jagody 

8 buław, 6 kielichów, 2 kielichy

Widzę pośpiech i jakieś gwałtowne zdarzenie, spieszy się bo pogoda gwałtowne wtedy się pogorszyła  łańcuszek spadł gdzieś w trawę ale znalazła go zakochana para, dwoje młodych ludzi  łańcuszek ma taki splot dziwny  trochę kulkowy i jeszcze może mieć conajmniej 2 zawieszki albo serduszka albo z czerwonym elementem, wydaje mi się że Jagoda kojarzy tą parę z lat kiedy byli dziećmi  czyli może być tak że mieszkają na tym samym osiedlu, prawdopodobne miejsce gdzie to się stało to oświetlona alejka ale jest tam jakiś dysharmonia bo każda lampa inaczej wygląda, może są tylko zniszczone
Rada : 8 monet
Ogłoszenie,  dobrze zredagowane czyli zdjęcie, numer kontaktowy, ewentualna nagroda dla znalazcy i tarot mówi mi że jednak papier  mam 5 zapisanych kartek tak jakby na każdy z bloków jedna


W kartach również nie widzę żeby łańcuszek był w mieszkaniu 

Powodzenia  Buziak

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#53

Dziękuję Hazar bardzo.
Odpowiedz
#54

Zapraszam na wróżby Oczko

   

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#55

Witaj Hazar,

Jeśli pozwolisz  zapytam o moje sprawy zawodowo-finansowe.
Otóż dostałam nową pracę - zaczynam od czwartku. Jest to praca w sklepie. Napisz mi proszę jak potoczą się też moje sprawy zawodowe czy będę zadowolona z tej pracy, na co zwracać uwagę i czy zostanę tam na dłużej ? Kwiatek  Jeśli możesz sprawdź proszę jak będą wyglądały moje finanse do końca roku Kwiatek 
Dane na priv + weryfikacja gwarantowana Buźki 

Pozdrawiam
Odpowiedz
#56

Ok Uśmiech wieczorem odpowiem

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#57

Agata 

jak potoczą się też moje sprawy zawodowe czy będę zadowolona z tej pracy, na co zwracać uwagę i czy zostanę tam na dłużej ? 

10 kielichów  4 monety, IX Pustelnik, 2 miecze 
Praca pokazała się jako spokojna i bezstresowa 
, raczej nie będzie nawału klientów, będziesz miała czas by dbać o ekspozycję, zadowolona będziesz najbardziej z kasy  jak na początek uważasz że dostałaś dobrą ofertę ale za jakiś czas będziesz uważać że powinnaś jednak zarabiać więcej, mogą dojść obowiązki na które się nie zgadzałas na początku. Powinnaś zwracać uwagę na przełożonego, będzie chodził i węszył żeby coś znaleźć  dosłownie przyświecał sobie latarką Uśmiech więc się pilnuj bo jego zadanie to wyrwać Ci premie  Prawdopodobnie sama zrezygnujesz z tej pracy bo będziesz chciała odciąć się od tego człowieka ale bez obaw to czysty biznes tu chodzi tylko o pracę adekwatną do zarobków , żadany mobbing , ogolnie bardzo przyjemna atmosfera się zaznaczyła, jeśli się dogadacie na lini zakres obowiązków - kasa-jakość pracy to powinno być dobrze, tylko pamiętaj że pokazał się jako szalenie drobiazgowy i skrupulatny człowiek 


finanse do końca roku 
II Kapłanka  As Kielichów  Paź monet 
Do końca roku w finansach pokazało się podpisanie umowy zlecenia bądź innej na usługi które możesz zaoferować z racji wykształcenia i Twojej pasji  będzie z tego dodatkowy dochód, na pewno bardzo Cię to uszczęśliwi 


Agata no co mogę powiedzieć Uśmiech powodzenia w nowej pracy i obyś nie przysypiała za ladą jak moje zwierzaki na karcie Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#58

Hazar,
Bardzo Ci dziękuję za poświęcony mi czas Kwiatek Kwiatek 
Zweryfikuję po 3 miesiącach, ponieważ na taki czas otrzymam umowę (okresowa na czas próbny).
Co do zarobków to tak, mam dodatkowe pieniądze z racji moich zainteresowań, cieszę się, że to nadal będzie dawało mi dochód..

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#59

Witaj! 
Zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą. Jeśli możesz, proszę odpowiedz na moje pytanie.

Dlaczego mężczyzna (dane podam na priv) ponownie urwał ze mną kontakt (chciał coś wyjaśnić, ale jednak nie doszło do tego), a gdy ja teraz ponownie  spróbowałam nawiązać kontakt  całkowicie  ignoruje. Czy w końcu odezwie się do mnie?  To wszystko w wielkim skrócie, ale bardzo dla mnie niezrozumiałe, można powiedzieć historia bez zakończenia. Jaki to może mieć finał? 
Będę bardzo wdzięczna co pokażą Twoje karty.
Odpowiedz
#60

Witaj Ewi Uśmiech wieczorem dostaniesz odpowiedź Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#61

Evi
Tarot zapytany o powód dlaczego ten mężczyzna urwał z Tobą kontakt i dlaczego Cię ignoruje pokazał mi Strażnika (Rycerz Mieczy)
Ta wiedza nie jest dla Ciebie, przykro mi ale z jakiegoś powodu tarot nie udzieli odpowiedzi albo masz nie znać powodu albo już udzielił Ci odpowiedzi przez inną wróżke... Bądź powód jest tak oczywisty że nie musi o tym mówić  
Na pytanie czy wogóle się odezwie? 

Paź kielichów  5 kielichów 
Będzie moment że będzie chciał to zrobić ale jest tak rozżalony że raczej nie podejmie działania 
Jest tutaj strasznie dużo negatywnych emocji, on jest bardzo smutny i bardzo zamknięty,  raczej nici z kontaktu  widzę dosłownie zacisnięte usta 
I oczy też przede mną uciekają
Nawet ja nie mam dostępu  przykro mi Evi
Zrobisz co dyktuje ci serce ale moje karty dają mi sygnał że nie powinnaś pytać o niego a mnie osobiście sugerują nie wtykać nosa w tą sprawę. 

Trzymaj się ciepło :Uśmiech
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#62

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! 
Z tego co jedynie wiem, to chodzi o jakieś plotki, ktoś mu nagadal jakieś noestworzone rzeczy, chyba w to uwierzył, ale miał mi wszystko wyjaśnić i tego nie rozumiem, bo przecież wystarczyłoby jedna rozmowa. Najgorsze jest to, że nie mam szansy wytłumaczenia się, chociaż nawet nie wiem  z czego. On jest smutny przeze mnie? Naprawdę nie widać ostatniej jakiejś szansy na załatwienie tej sprawy, że tak to nazwę?
Odpowiedz
#63

Ewi 
Strażnik to "reset" nic więcej nie mogę powiedzieć.
Nas też obowiązują zasady pracy z tarotem,
a brak pokory słono kosztuje.  Tak jak mówiłam  postać z karty ucieka przede mną wzrokiem .. dosłownie 
Poczekaj  czasami wystarczy tydzień, dwa i inaczej wszystko wygląda, tylko tyle mogę powiedzieć Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#64

Rozumiem, dziękuję. 
Dobrej nocy Uśmiech
Odpowiedz
#65

Hej Uśmiech ja mam może trochę dziwne pytanie, ale jest to dla mnie ważne. Czy uda mi się rzucić palenie ? I co zrobić by się udało ? Marta 11.3 94 Uśmiech dziękuję z góry i pozdrawiam
Odpowiedz
#66

Witaj  Kwiatek Kwiatek Kwiatek w moim kąciku 

Co zrobić by rzucić w Twoim przypadku palenie ?
XII Wisielec, 9 kielichów

Czy uda się rzucić palenie ?
10 kielichów

 Marta ;Oczko 

1) Musisz spojrzeć na siebie z innej perspektywy, spróbuj wyjść z siebie i zobaczyć tak obiektywnie co w ogóle daje ci palenie... może się okazać że do niczego nie jest ci potrzebne , bo ani Cię nie uspokaja, ani nie relaksuje, ani nie sprawia przyjemności.... tylko ubrania śmierdzą i kasa ucieka
2) Będziesz jednak potrzebować wspomagacza, są albo były takie tabletki tabex, raczej nie inwestuj w drogie specyfiki, nie ma potrzeby.
3) Przygotuj swoje ciało na zamiennik, będzie mu jednak tej nikotyny brakowało, daj mu jakąś przyjemność, nagradzaj je, że dobrze sobie radzi z tym że przestaje palić ;Oczko oczywiście nie pakuj w nie słodyczy i innych pustych kalorii ale kup mu coś ładnego ;Oczko balsam do ciała  albo jakieś wymyślane owoce, niech wie że wysiłek się opłaca 

Palenie już rzuciłaś, jesteś już w tym spełniona, teraz wystarczy nie sięgać po papierosa.

Palenie czy ogólnie nałogi to ciężka sprawa, mamy tu do czynienia z dwoma niezależnymi tworami jak: ciało i cała jego biochemia, zapotrzebowanie na związki chemiczne do dalszej ich obróbki i dusza która do egzystencji potrzebuje tylko czystej energii  Oczko
Jednak oboje muszą się ze sobą liczyć i wzajemnie się wspierać, nie traktować jak wroga ale współdziałać w harmonii.

Marta pamiętaj że twoje ciało jest Twoim nośnikiem ;Oczko powiedz mu że spróbowało jak jest jest palić i ok... dlaczego nie ..nikt nie będzie miał żalu że coś go ominęło ale teraz potrzebujesz go bez smoły i nikotyny bo zwyczajnie chcesz szybciej biegać albo pływać ;Oczko zrozumie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości