Boski Tarot u Hazar

(23-12-2020, 18:07)Hazar napisał(a):  Witaj Maydrem

chciałabym zapytać karty jak przestawia się relacja w najbliższym czasie?
As mieczy, X Koło Fortuny -Nadal Los miesza jak może, będzie jakaś decyzja, ale chłodna i logiczna. Coś powinno zostać odcięte, tylko to może wyglądać trochę, jak pod wpływem impulsu.

I czy on zmienił myślenie o mnie czy nadal lustruje mnie z każdej strony?
XXI Świat, 9 mieczy - Tak, to myślenie obecne się kończy, to które mu towarzyszy, powinien przestać się w końcu zastanawiać i o tym myśleć.
Facet ewidentnie podejmuje decyzję. "I ona może być trochę z gruchy i pietruchy bo tu Koło zarządza tymi jego decyzjami."
Los ma największy wpływ na Was

Takie średnie te karty, trochę ten chłopak taki udręczony się pokazał. Ale coś się powinno wyjaśnić w końcu.
Zobaczę jeszcze energię z jaką wejdziecie w 2021
10 Kielichów - będzie dobrze nie martw się, ten chłop musi się po prostu "przemóc" Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar
Witaj Hazar,
Przepraszam, że tak długo interpretowałam wróżbę. Zmieniłam komputer i kilka miesięcy nie mogłam się tu zalogować przez to, że nie pamiętałam hasła  Bezradny

Wracając do interpretacji.. koło fortuny to chyba będzie karta patronująca temu związkowi Oczko  Energia, która się pokazała była dokładnie taka jak wyszła w kartach. W kwietniu powiększyliśmy się o cztery łapki i było pięknie do lipca.. poźniej stwierdziliśmy, że bierzemy się za budowę domu. W sierpniu był już pierścionek zaręczynowy.. był.. bo w dniu który on sobie wybrał na zaręczyny ja chodziłam wściekła jak osa i jak później sam stwierdził bał się nawet pytać o cokolwiek. Obecnie trwamy w takim zawieszeniu " co dalej ". 

Zaczynam się trochę bać tego co dalej i tutaj prośba o wróżbę. 
Jak wygląda ta nasza dalsza przyszłość w jego głowie ? Chodzi mi o to dlaczego on nie jest w stanie podjąć decyzji i pójść do przodu? 
Oraz jaka energia czeka nas w tym roku ? 
Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas.  Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Mydream

Pytanie: Jak wygląda ta nasza dalsza przyszłość w jego głowie ? Chodzi mi o to dlaczego on nie jest w stanie podjąć decyzji i pójść do przodu?

Paź Buław, 9 mieczy- On dalej jest pełen obaw, nie czuje się pewnie w tej waszej przyszłości. Pokazuje się tak, jakby się bał, że sobie nie poradzi z tą całą waszą "komórką społeczną".
II Kapłanka, Król Buław - On może mieć jakiś sekret, albo tajemnicę i to ma związek z jego poczuciem męskości, bądź stricte z męskością. O czymś możesz nie wiedzieć. Ale nie widzę żebyś się dowiedziała, nie ma woli by otworzyć się przed tobą.

Jednym słowem On czuje się jak chłoptaś, a według niego to za mało by podjąć takie poważne kroki jak małżeństwo.

Oraz jaka energia czeka nas w tym roku ?
6 Kielichów, XVII Gwiazda - Raczej nie widać ruchu, nie ma działań w kierunku podjęcia decyzji. Jest za to rozmyślanie o tym jak wygląda miłość i wracanie do kogoś z przeszłości. Do relacji po których pozostał tylko gruz.

To co jest miedzy wami, to chyba nie jest do końca to czego chce.
Ale najważniejsze i tak jest to, że nie czuje się przy Tobie jak ogier, tylko jak dziecko.
Może trzeba przestać mu matkować, albo dać mu więcej pola w związku.
Gość lubi mieć swoje na wierzchu, a tu jest z tym problem i dlatego nie chce się w to "pchać"

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za wróżbę.
Jest dokładnie tak jak zobaczyłaś to w kartach. Obecnie oboje chcemy żeby było dobrze, tak jak jeszcze kilka miesięcy temu jednak przez obecną sytuację i masę stresu męczymy się ze sobą. Sytuacja wygląda tak, że za kilka dni kupuję mieszkanie (za gotówkę) jak on to sam określił dla niego to przepaść i że zawsze będę szła jakieś 5 kroków przed nim. Jak nie finansowo to intelektualnie i przedsiębiorczo.
Dlatego karty pokazały, że czuje się jak dziecko a nie facet, który ma być głową rodziny. Poczucie męskości może zaburzać mu to, że "pościmy" już dłuższy czas.. niestety związane jest to z moim totalnym rozbiciem psychicznym. Całość nakłada się na siebie i mamy błędne koło.

Martwi mnie ten powrót do kogoś z przeszłości.. ale żyję nadzieją, że te czarne chmury się rozwieją i wyjdzie słońce. Nigdy nie patrzyłam na drugiego człowieka pod względem materialnym bo wolę to bogactwo duchowe. A On pod tym względem nie ma nic sobie do zarzucenia, ja tez tak sądzę.

Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz

(19-12-2021, 12:52)Hazar napisał(a):  Witaj Lady
Pytanie:
chciałabym Cię zapytać czy w tym okresie świąteczno-sylwestrowym dostanę od kogoś życzenia niespodziewanie. Chodzi mi o kogoś na kogo życzenia nie liczę. Jeśli tak to kto to będzie?
4 Monety - Nie czekaj na te życzenia. On nie napisze, chyba za bardzo nawywijałaś, bo trzyma te życzenia, jak resztki swojej męskiej godności.
napisz Ty, On nie może zrobić tego kroku, ze względu na "swoją pozycje " w waszej relacji.

Ale mimo wszystko będzie wypatrywał tak samo tych życzeń jak Ty.
( Aż mam ochotę mu powiedzieć, żeby się nie martwił, tak patrzy na mnie z tej karty)

Pisz Lady, to tylko życzenia Oczko

wszystkiego dobrego
Hazar
Weryfikacja: Dostałam niespodziewane życzenia, zupełnie mnie zaskoczyły. Dziękuję Hazar. Od tej konkretnej osoby, na której mi zależało nie dostałam tak jak trafnie przewidziałaś ale od innej- jak najbardziej.
Odpowiedz

O dzięki Uśmiech
Teraz widzę że ładnie nadpisałaś mi pytanie, niesamowite zjawisko. Teraz czytam i inaczej ono brzmi. Ale to pewnie przez obraz z karty, nawet teraz pamiętam jak patrzył Uśmiech

Dziękuję Lady
Pozdrawiam

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar! Długo biłam się z myślami czy powinnam prosić o wróżbę. Postanowiłam jednak ze spróbuje. Sprawa jest dla mnie ciężka, ledwo skończyłam 40 lat a okazało się ze przeszłam przedwczesna menopauzę. Jestem załamana, nie mogę się z tym pogodzić, nie rozumiem czemu mnie spotkało to tyle lat za wcześnie. Bardzo chciałam mieć jeszcze dziecko, a teraz się okazuje ze to już niemożliwe. Moje pytanie  dotyczy w zasadzie tych dwoch spraw, czy to już naprawdę koniec mojej kobiecości i płodności czy już nie mam żadnych szans na ciąże ? Będę bardzo wdzięczna za rozkład. Pozdrawiam serdecznie. Asia 27.01.82
Odpowiedz

Witaj Smokey
Pytanie: czy to już naprawdę koniec mojej kobiecości i płodności?
Rycerz Buław, 2 monety -To nie koniec, widzę wysokie libido i wbrew pozorom nadal widzę jajeczka, co najmniej pięć. Prawdopodobnie jest jeszcze u Ciebie możliwa sporadyczna owulacja, ale to ty mi ją wytrzymujesz swoim trybem życia.
Odpuść parę spraw w życiu, czyli zwyczajniej mniej roboty, a więcej życia.

czy już nie mam żadnych szans na ciąże ?
4 buławy - Szansa jest i to dosyć duża, macica spełnia jeszcze wszystkie kryteria by donosić ciąże.
 Oczywiście nie jesteś już najmłodsza i możliwe że ten stan cię zdewastuje, ale jest szansa na urodzenie zdrowego dziecka.
 Ciało pokazuje, że Twoim kosztem zapewni embrionowi raj na ziemi.

Ciąża pokazuje się jako możliwa, tylko musisz "puścić" te jajeczka.
 Całkowita zmiana trybu życia. Inaczej nic z tego nie będzie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(28-01-2022, 12:54)Hazar napisał(a):  O dzięki Uśmiech
Teraz widzę że ładnie nadpisałaś mi pytanie, niesamowite zjawisko. Teraz czytam i inaczej ono brzmi. Ale to pewnie przez obraz z karty, nawet teraz pamiętam jak patrzył Uśmiech

Dziękuję Lady
Pozdrawiam

Hazar, lubię Twój styl pisania wróżb. Jest zawadiacki, czasami szalony i spontaniczny, jak to u nas zodiakalnych Baranków.
Również gorąco Cię pozdrawiam.

I mam jeszcze takie jedno pytanie:

O co chodzi w relacji ze mną mojej koleżance z pracy Annie? Ostatnio zachowuje się dziwnie. Rozumiem, że ma sporo planet w Wodniku w kosmogramie więc jest zakręcona i chaotyczna i tym ją zawsze usprawiedliwiam ale ostatnio przegieła. Możesz postawić mi na to karty?
Odpowiedz

Hazar, serdecznie Ci dziekuje za bardzo szybka odpowiedz i wielka iskierkę nadziei, którą mi dałaś. Już teraz mogę powiedzieć, ze z libido to masz racje Oczko  sama nie wiem ostatnio co się dzieje, ale zupełnie nie jak menopauza. Z weryfikacja reszty pewnie nie pójdzie tak szybko  Myśli ale będę dawać znać. Wezmę sobie do serca Twoje rady i zobaczymy, co będzie dalej.jeszcze raz dziekuje  Buźki Oczko
Odpowiedz

Hazar - gratuluję Tobie umiejętności wróżb -  Oklaski
Jednocześnie cieszę się, że kiedyś ( parę lat temu ) w jakiś sposób razem  - w tym sferze współpracowaliśmy na innym forum i to jest ten teraz Twój pozytywny efekt  - Uśmiech
Pozdrawiam i powodzenia  - Iweta ( ten nick bardziej mi się podoba )
Gdybym miał  w  życiu córkę, a nie syna , nazwałbym ją Iwona - Buziak 

Mikesz
Odpowiedz

Witaj Lady
Pytanie: O co chodzi w relacji ze mną mojej koleżance z pracy Annie?
10 Kielichów, Król Buław, 7 Monet
Nic złego nie widać. Pokazuje się, że pomimo różnic potraficie się dogadać i dobrze czuć się w swoim towarzystwie.

Ale mimo wszystko nie opowiadałabym jej niczego z życia osobistego, a szczególnie o mężczyźnie pod którego jest urokiem, bo Ona się temu wszystkiemu "przygląda". Tylko że kpiącym uśmiechem na twarzy.
Ta twoja koleżanka to taki pies ogrodnika, albo lis co gadał ze winogrona kwasie, bo za wysoko wisiały. Ma cię za mitomankę.

Ta relacja powinna zamknąć się tylko na pracy i gatkach o przepisach na sałatkach. To nie jest osoba do zwierzeń, niestety.

w 7 monetach wyjątkowo stoi mocno na ziemi, a nawet podpiera sobie boki. Jeśli masz wrażenie że jest chaotyczna, to tylko gra. Tak to wiedzę.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

O jak miło! Też mam na imię Iwona Agata Uśmiech
Odpowiedz

(29-01-2022, 21:43)Mikesz napisał(a):  Hazar - gratuluję Tobie umiejętności wróżb -  Oklaski
Jednocześnie cieszę się, że kiedyś ( parę lat temu ) w jakiś sposób razem  - w tej sferze współpracowaliśmy na innym forum i to jest ten teraz Twój pozytywny efekt  - Uśmiech
Pozdrawiam i powodzenia  - Iweta ( ten nick bardziej mi się podoba )
Gdybym miał  w  życiu córkę, a nie syna , nazwałbym ją Iwona - Buziak 

Mikesz
Tak kiedyś pisałam o tym, to dlatego pracuje na Boskim Tarocie.
To dlatego nasze ścieżki się przecięły, byś mógł wskazać, pokazać mi karty na których zobaczę.

Niewiarygodne prawda ?
 Jak niewiele trzeba by odmienić czyjeś życie.
To pokazuje jak każda osoba jest w naszym życiu ważna.
Każda bez wyjątku.

Dziękuję Mikesz

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(29-01-2022, 21:46)Hazar napisał(a):  Witaj Lady
Pytanie: O co chodzi w relacji ze mną mojej koleżance z pracy Annie?
10 Kielichów, Król Buław, 7 Monet
Nic złego nie widać. Pokazuje się, że pomimo różnic potraficie się dogadać i dobrze czuć się w swoim towarzystwie.

Ale mimo wszystko nie opowiadałabym jej niczego z życia osobistego, a szczególnie o mężczyźnie pod którego jest urokiem, bo Ona się temu wszystkiemu "przygląda". Tylko że kpiącym uśmiechem na twarzy.
Ta twoja koleżanka to taki pies ogrodnika, albo lis co gadał ze winogrona kwasie, bo za wysoko wisiały. Ma cię za mitomankę.

Ta relacja powinna zamknąć się tylko na pracy i gatkach o przepisach na sałatkach. To nie jest osoba do zwierzeń, niestety.

w 7 monetach wyjątkowo stoi mocno na ziemi, a nawet podpiera sobie boki. Jeśli masz wrażenie że jest chaotyczna, to tylko gra. Tak to wiedzę.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Bardzo trafnie to odczytałas. To jej podpieranie się pod boki pokazuje, że potrafi się rozpychać i tak w istocie jest. Tak, być moze to, że interesuję się ezoteryką jest dla niej tochę niepoważne ale generalnie jest tak , że nieczęsto o tym mówię, bo ona mnie osacza gadaniem o sobie, co mnie średnio interesuje. Masz rację, zdecydowalam, że będę kontakty z nią ograniczać tylko do pracy a rozmowy muszą być bardzo neutralne.
Dziękuję Ci bardzo Kwiatek
Odpowiedz

Hazar, moja ZŁOTA, nie planowałam tego wcześniej, ale teraz pojawił się silny impuls, więc odważę się zapytać, bo dziś ważny dzień....

Czy do czasu moich urodzin (czerwiec) poznam kogoś nowego, z kim stworzę głębszą relację (tzw. wielopłaszczyznową)?
Odpowiedz

Witaj Kama


Pytanie: Czy do czasu moich urodzin (czerwiec) poznam kogoś nowego, z kim stworzę głębszą relację (tzw. wielopłaszczyznową)?

VI Kochankowie, XVII Gwiazda, dołożenie 10 Mieczy - Tak jak najbardziej tak, poznasz. Ale wy możecie już się znać, bo to pokazuje się "teraz".
Relacji stworzyć się nie uda, bo oboje wciąż macie nieuporządkowane sprawy. Pomimo nadziei na nowe, wciąż patrzycie na ruiny które pozostały po wcześniejszych związkach.

Korzystaj z romansowych sytuacji, związku na razie nie widać.

Bez wykonania zwykłej pracy tj. sprzątania w głowie, sercu i finansach się nie uda. To jeszcze nie ten czas Oczko  tam jeszcze "dycha" stare, musi odejsć.
Do czerwca możesz skupić się tylko na sobie.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Jak to bardzo znajomo brzmi....Oczko

Tak myślałam. I kiedy sama próbowałam sobie wczoraj wieczorem powróżyć i zadałam to pytanie, pierwsza wyskoczyła "moja" Królowa mieczy...  Już na więcej kart nie czekałam. Zrezygnowałam i zapytałam Ciebie. I Twoje karty pokazały dokładnie to, czego mam świadomość, a jednocześnie wciąż towarzyszy mi nadzieja, że w końcu pomimo tych "ruin" wokół, zakwitnie wyczekiwany krzak róży. Tymczasem trudno go nawet ukorzenić.... Ale co tam, jeszcze przyjdzie moja wiosna (a może raczej lato, bo wróżba była do czerwcaOczko)  

Dziękuję Ci pięknie za poświęcony czas  Kwiatek
Odpowiedz

Witaj, Hazar
Żadnych zmian w uczuciach nie było - tak jak powiedziały karty. Jeszcze nie tracę nadziei.
Proszę o wróżbę na uczucia na najbliższe 6 miesięcy.
Pozdrawiam serdecznie
EmPi
Odpowiedz

Witaj EmPi
Pytanie: Proszę o wróżbę na uczucia na najbliższe 6 miesięcy.
VII Rydwan, 7 Kielichów, Paź Buław -  Możliwy romans, bardzo ładnie mi się kandydat ustawił.
Wysoka witalność, więc warto korzystać. Ale nie oczekuj niczego więcej, chociaż możesz mieć takie wrażenie, że to ten właściwy i odpowiedni kandydat, by wreszcie stworzyć kompleksowy związek.

Facet który się pojawi w środku będzie małym chłopcem, więc możesz liczyć tylko na chwile przyjemności.
Oczywiście żadne tam wyrafinowane rozrywki, ale miło spędzisz w jego towarzystwie czas.
Bardzo ładnie to wygląda Oczko kto wie może później to bardziej się rozwinie, może przy Tobie dorośnie, rokowania są dobre.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci Hazar ?
Nieco optymizmu mi dodałaś tą wróżba ?
Może w końcu coś drgnie, nawet jeśli nie będzie to ktoś na zawsze to może chociaż coś fajnego do przeżycia ?
A czy zerkniesz jeszcze czy będzie to ktoś kogo jeszcze nie znam, ktoś nowy czy ktoś kogo znam? 
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

EmPi
Wyskoczył mi Pazik Buław - To może być ktoś kogo znasz, ale zwyczajnie nie bierzesz go pod uwagę bo to "gówniarz".
Mieliście już kontakt, mogło już zaiskrzyć, ale Ty nie zauważyłaś, bo to nie twoja ranga Oczko
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

W takim razie będę się rozglądać wokół żeby nie przeoczyć go ponownie ?
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za wróżbę ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości