Boski Tarot u Hazar

Witaj Kama


Pytania:
Czy dam sobie radę i pogodzę półtora etatu, do tego dużo papierologii z obowiązkami domowymi?

3 buławy, 10 buław - Raczej nie. Na początku będzie super, bo nie widzę ani jednej walizeczki. Prawdopodobnie obowiązki będziesz trzymać w jednej ręce. Czyli optymizm i wiara w zdolności organizatorskie, przysłonią ci prawdziwy rozmiar zajęć. Niestety później załamiesz się pod ciężarem i zwyczajnie będziesz czołgać się z językiem na brodzie. Dobrze się zastanów czy skórka jest warta wyprawki.


Jak będzie wyglądała moja sytuacja finansowa w tym okresie?

As Buław, Królowa Mieczy - Nie powinno być źle, kasy co prawda nie widzę, ale pokazuje się "złoty strzał". Jakaś kobieta będzie mieć wpływ na twoje finanse. Zasili je znacząco. No nie wiem, wygrana może po prostu, czy kontrakt, nie pokazują się jasno.


Czy czekają nas w tym roku szkolnym jakieś tygodnie lub miesiące zdalnego nauczania? *


Paź Mieczy, 3 miecze - bardzo możliwe, przerwa jest już zaplanowana. Jeśli przyklepią będą to maksymalnie 3 miesiące.



Kama nie widzę tych finansów, zobaczę jeszcze raz jutro, jakoś mam tą odpowiedz dziwną Oczko Patrzy się na mnie ta królowa jak żywa. Normalnie dziwne. Jutro jeszcze raz zapytam.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci. Nie sprawdzaj więcej, ja to zrozumiałam Uśmiech

Ona się mi pokazuje zwykle jako ja. Wraz z Asem buław może mi przypomina, że dam sobie radę i zawsze coś wymyślę, nawet jak będzie kiepsko Oczko Czyli takie "umiesz liczyć, licz na siebie"Oczko

Co do tych dwóch pozostałych spraw - dokładanie tak to czuję. Będę się podpierać nosem już pewnie od listopada... No i to zamknięcie bardzo realne.

Dzięki serdeczne  Kwiatek
Odpowiedz

No ok Oczko


pozdrawiam Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar
Proszę o karty na pracę
Jestem praktycznie na skraju. Mój mały biznes powoli upada ( ciężka sytuacja gospodarczą odbija się) jeszcze dycham ale nie wiem jak długo.
Zostać? Przeczekać? Szukać coś nowego?
Jak dalej będzie z moją pracą?
Co robić?
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Czarnula44


Pytania:


Zostać? - Paź Mieczy - Jeszcze tak, ale miej uszy szeroko otwarte, już są jakieś plotki, powinny cię już dochodzić. Za jakiś czas będą to fakty, także filtruj dobrze wszystkie pogłoski jakie krążą w twojej przestrzeni.

Przeczekać? - 5 Mieczy - Ale nie bezczynnie, musisz być bezwzględna. Jeśli chcesz się utrzymać, to bierz się za wykoszenie konkurencji. Jeśli teraz będziesz miała sentymenty, to źle dla Ciebie to się skończy

Szukać coś nowego? - Rycerz Mieczy  ( Strażnik talii) nie widzę, zadymione Oczko

Jak dalej będzie z moją pracą? - 7 Mieczy - Jest zagrożona, masz ukrytego wroga, który wkłada mnóstwo energii żeby cię wyłożyć.

Co robić? - 9 Buław - Nie zdradzaj planów i udawaj że się podporządkowujesz. Ale bądź cały czas w gotowości.




Czarnula, jeśli chcesz się teraz utrzymać to musisz być twarda, wiem że to frazes, ale teraz nikt nie gra czysto. No chyba tylko taki który na swoim biznesie nie zarabia, wtedy jest mu rybka Rotfl

Nie możesz mieć skrupułów, może za jakiś czas, teraz nie, teraz są takie czasy. Musisz wybrać po której stronie chcesz być. Jeśli to nie idzie w zgodzie z twoją naturą to odpuść, ale jeśli masz pokłady by walczyć, to walcz o swój dobrobyt.

Same Miecze Oczko nie ma miejsca na litość. Tylko strategia i zimna kalkulacja.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar ślicznie ?

Czasy ciężkie fakt. Pogłoski? Poki co nic nie wiem ale może faktycznie z czasem wyjdzie,konkurencje mam fakt.
Dopóki będę mogła będę walczyć ?
Odpowiedz

(30-01-2022, 21:29)Hazar napisał(a):  Witaj EmPi
Pytanie: Proszę o wróżbę na uczucia na najbliższe 6 miesięcy.
VII Rydwan, 7 Kielichów, Paź Buław -  Możliwy romans, bardzo ładnie mi się kandydat ustawił.
Wysoka witalność, więc warto korzystać. Ale nie oczekuj niczego więcej, chociaż możesz mieć takie wrażenie, że to ten właściwy i odpowiedni kandydat, by wreszcie stworzyć kompleksowy związek.
Facet który się pojawi w środku będzie małym chłopcem, więc możesz liczyć tylko na chwile przyjemności.
Oczywiście żadne tam wyrafinowane rozrywki, ale miło spędzisz w jego towarzystwie czas.
Bardzo ładnie to wygląda Oczko kto wie może później to bardziej się rozwinie, może przy Tobie dorośnie, rokowania są dobre.
Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj ponownie, Hazar Uśmiech
Miałaś rację - pojawił się ktoś a raczej nastąpiła reaktywacja pewnej znajomości. Czas miło spędzany choć jestem przekonana, że nic poważniejszego z tego nie będzie. Ale miłe towarzystwo jest w cenie, dobry kumpel jest lepszy niż kiepski partner. 
Proszę o wróżbę na uczucia na okres do końca bieżącego roku. 
Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam,
EmPi
Odpowiedz

Witaj EmPi

pytanie: Proszę o wróżbę na uczucia na okres do końca bieżącego roku.
Wyskoczyło XIX Słońce
9 buław, XVIII Księżyc, 9 monet - Ktoś jest, ale nie widzę twarzy i ty też możesz nie wiedzieć z kim masz do czynienia. Sytuacji romansowej nie widzę, bo wielbiciel jest cichy, zresztą Ty ustawiasz się do niego plecami i nie masz pojęcia, że ktoś cały czas cię podgląda Oczko 
Zaciągaj zasłony, bo widzę cię w kąpieli jak myjesz włosy i jak przeciągasz się w sypialni. Jeśli masz konta na portalach społecznościowych, to też je przegląda najczęściej nocami.
Ale nic z tego się nie urodzi, na pewno do końca roku, widzę tylko Ciebie.

Facet to jakiś naukowiec albo z tytułami naukowymi, raczej ścisły. Stawiałabym na fizykę, bądź genetykę. Może aktywnie wykładać, pracownik uczelni.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar! Kwiatek

Mam pytanko dotyczące dalszego rozwoju. Zastanawiam się nad dodatkową edukacją w Informatyce lub Elektrotechnice. Czy mogłabyś sprawdzić, który kierunek byłby korzystniejszy? A może najlepszym rozwiązaniem będzie zaciśnięcie zębów, mobilizacja i połączenie równolegle rozwoju w tych obu dziedzinach?Anna 15.02.1998
Odpowiedz

Witaj Lysandra


Pytanie: który kierunek byłby korzystniejszy?

Informatyka - 9 kielichów - Fajnie, super ale informatyków jest na pęczki. Płeć może cię szufladkować i zlecenia bedą się ograniczać do sektora beauty. Ale frajda z tego będzie, będziesz to uwielbiać, sama radość.

Elektrotechnika - Król Monet - Są pieniądze, masz szanse stać się cenionym fachowcem na rynku. Prawdopodobnie masz uzdolnienia techniczne i dodatkowo opanujesz nisze w której jest deficyt. Wypracujesz autorytet i uznanie.




A może najlepszym rozwiązaniem będzie zaciśnięcie zębów, mobilizacja i połączenie równolegle rozwoju w tych obu dziedzinach?

VII Rydwan - I tak powinnaś zrobić, masz tyle zadysponowanej energii że podołasz obowiązkom i obciążeniom. I znowu widzę, że w jednej branży będziesz czarnym koniem, czyli pewniakiem, a w drugim białym czyli takim jakich wiele, ale prężnym i z fantazją.


Rób oba kierunki razem, One ładnie mi idą w zaprzęgu, a ty jesteś na tyle obrotna, że powozisz jedną ręką. Na jednym będziesz zarabiać, a drugi będzie cię relaksował.

I tak mi teraz wpadło do głowy że jak tylko prognoza się zrealizuje, poprawisz mi stronę internetową, właśnie z tą przyjemnością.
Trzymam mocno kciuki, niech się dzieje.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(15-08-2022, 08:31)Hazar napisał(a):  Witaj Lysandra


Pytanie: który kierunek byłby korzystniejszy?

Informatyka - 9 kielichów - Fajnie, super ale informatyków jest na pęczki. Płeć może cię szufladkować i zlecenia bedą się ograniczać do sektora beauty. Ale frajda z tego będzie, będziesz to uwielbiać, sama radość.

Elektrotechnika - Król Monet - Są pieniądze, masz szanse stać się cenionym fachowcem na rynku. Prawdopodobnie masz uzdolnienia techniczne i dodatkowo opanujesz nisze w której jest deficyt. Wypracujesz autorytet i uznanie.




A może najlepszym rozwiązaniem będzie zaciśnięcie zębów, mobilizacja i połączenie równolegle rozwoju w tych obu dziedzinach?

VII Rydwan - I tak powinnaś zrobić, masz tyle zadysponowanej energii że podołasz obowiązkom i obciążeniom. I znowu widzę, że w jednej branży będziesz czarnym koniem, czyli pewniakiem, a w drugim białym czyli takim jakich wiele, ale prężnym i z fantazją.


Rób oba kierunki razem, One ładnie mi idą w zaprzęgu, a ty jesteś na tyle obrotna, że powozisz jedną ręką. Na jednym będziesz zarabiać, a drugi będzie cię relaksował.

I tak mi teraz wpadło do głowy że jak tylko prognoza się zrealizuje, poprawisz mi stronę internetową, właśnie z tą przyjemnością.
Trzymam mocno kciuki, niech się dzieje.


Wszystkiego dobrego
Hazar
Prawdą jest, że rynek informatyczny powoli się nasyca. Jednak już raz wybrałam studia, bo kierowałam się perspektywami i nie wyszło mi to jakoś super na dobre, bo w zawodzie pracować raczej nie chcę. Informatyka będzie studiowana dla hobby i własnego rozwoju. Co do elektrotechniki, to ostatnio zaczął interesować mnie jeden jej sektor i też myślę, że może być on mocno opłacalny w przyszłości. Co do ciągnięcia dwóch kierunków na raz, myślę że jakoś podołam, warto próbować póki jest siła i chęć Rotfl Co do przyjemności i poprawiania strony, liczę że tak właśnie będzie. Super, dziękuję za rzetelną i bardzo pomocną wróżbę!
Odpowiedz

(14-08-2022, 20:04)Hazar napisał(a):  Witaj EmPi
pytanie: Proszę o wróżbę na uczucia na okres do końca bieżącego roku.
Wyskoczyło XIX Słońce
9 buław, XVIII Księżyc, 9 monet - Ktoś jest, ale nie widzę twarzy i ty też możesz nie wiedzieć z kim masz do czynienia. Sytuacji romansowej nie widzę, bo wielbiciel jest cichy, zresztą Ty ustawiasz się do niego plecami i nie masz pojęcia, że ktoś cały czas cię podgląda Oczko 
Zaciągaj zasłony, bo widzę cię w kąpieli jak myjesz włosy i jak przeciągasz się w sypialni. Jeśli masz konta na portalach społecznościowych, to też je przegląda najczęściej nocami.
Ale nic z tego się nie urodzi, na pewno do końca roku, widzę tylko Ciebie.

Facet to jakiś naukowiec albo z tytułami naukowymi, raczej ścisły. Stawiałabym na fizykę, bądź genetykę. Może aktywnie wykładać, pracownik uczelni.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Oby tylko nie okazał się jakimś stalkerem ?
Dziękuję Ci bardzo za wróżbę. 
Wszystkiego dobrego, 
EmPi
Odpowiedz

Witaj jeszcze raz, Hazar, 
Chciałam Cię prosić o jeszcze jedną wróżbę. Blisko mnie mnie jest mężczyzna. Przez większą część czasu działa na mnie dołująco, jakby ciagnie mnie w dół. Ta sytuacja jest coraz trudniejsza do zniesienia dla mnie. Nie wiem co zrobić żeby albo się wyplątać albo naprawić relację z nim bo w takiej formie jak teraz jest nie do wytrzymania na dłuższą metę. .
Co on myśli, o co mu chodzi, czego chce? Co powinnam zrobic? Jak będzie wyglądać dalej ta znajomość?
Dane wysyłam na priv. 
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź z nadzieją że mi ona pomoże... 
EmPi
Odpowiedz

Witaj EmPi
Pytania:
Co on myśli?
Paź Mieczy - Nie ma za dobrego zdania o Tobie, patrzy jakiś taki zniechęcony, w jakiś sposób go drażnisz. Może puszczać o tobie plotki, ale jest w miarę ostrożny, pozwala sobie tylko na kąśliwe uwagi.

o co mu chodzi?
9 Monet - Chce być liderem, tak jakby zarządzać kasą, no i chce być w "świetle reflektorów", sam. Trochę jakby stoisz mu na drodze i w tym przeszkadzasz.

czego chce?
Rycerz Monet - Od Ciebie raczej nic, jakoś tak się ustawia jak duch przez pryzmat pracy.

Co powinnam zrobić?
3 monety - Zając się swoją praca i odciąć się od człowieka. pokazuje się że absolutnie nie dać się wciągać w jakieś gierki.

 Jak będzie wyglądać dalej ta znajomość?
5 Buław - konflikty, patrz pytanie wyżej. Nie daj się wciągnąć w pyskówki, bo szkoda nerwów. Rób swoje i próbuj odciąć się od tego człowieka .

EmPi ja tu widzę Młodego Gniewnego, na razie bez doświadczenia. Za to Ciebie jak fachowca. Rób swoje i niej w nosie czyjeś ambicje Oczko. Olej delikwenta Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
Dziękuję za wróżbę. Potwierdza to co i mnie po głowie chodziło. Odcięcie będzie najlepszym rozwiazaniem dla mnie. 
Pozdrawiam serdecznie, 
EmPi
Odpowiedz

Będzie dobrze Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,

Z weryfikacją wróżby z lutego poczekam do końca roku, bo na razie to połowa drogi  Uśmiech ale pamiętam.
Dziękuję za wskazówkę dotyczącą wyrażania emocji, bo okazało się to istotne.

Jeżeli się zgodzisz, chciałbym prosić o poradę w zupełnie innej kwestii.
W mojej rodzinie toczy się "spór".. Nie mam najlepszych relacji z rodzeństwem, właściwie to są one wrogie, obecnie pod (wątłą) kontrolą. Nie planuję w przyszłości utrzymywać z rodziną bliższego kontaktu; możliwe zresztą, że czeka mnie wyprowadzka z rodzinnej miejscowości. Jednak póki jestem w zasięgu, poza regularnym zatruwaniem mojego życia i rozsiewaniem bredni na mój temat, rodzina atakami osobistymi i szantażem chce na mnie wymusić zostanie chrzestnym jednego z dzieci. Mają takie parcie, że moja odmowa jest traktowana jako wypowiedzenie aktu wojny i najwyższy wymiar zniewagi (nikt mnie nawet nie zapytał, zdecydowali beze mnie). Od grudnia wszyscy są na mnie obrażeni i złośliwi, utrudniają życie. Moja siostra jest agresywna i ma stwierdzoną chorobę umysłową, jest więc nieobliczalna.
Co zrobić w mojej sytuacji? Jak daleko się posuną i czy będą w przyszłości zatruwać mi życie?

Dane podesłałbym na priv  Uśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Dhclcx



Pytania:
Co zrobić w mojej sytuacji? - XX Sąd Ostateczny - Wywal kieszenie na wierzch i wyciągnij co masz.
Absolutnie nie stawiaj się ponad stan, daj tylko tyle na ile cię stać. Poprowadzenie tego dziecka do chrztu jest bardzo dobrym posunięciem, wbrew pozorom możesz mieć znaczący wpływ na jego przyszłość.
Ten gest ładnie też otwiera drogę do pojednania, zobaczą cię w lepszym świetle.


Jak daleko się posuną? - 9 Buław - Dalej już nie powinni się posunąć, ale miej się na baczności, nie widzę twarzy więc w każdej chwili może być zmiana planów, co do twojej osoby.

czy będą w przyszłości zatruwać mi życie? - V Kapłan - Tak, to taki typ ludzi, a Ty to taki odszczepieniec w ich mniemaniu. Nie wrodziłeś się w rodzinę po prostu. Jakieś te twoje geny z innej bajki.


Taką masz rodzinę, akurat tego się nie wybiera. Doceń że jest Oczko nic więcej doradzić nie mogę.
Zresztą pamiętaj, że Dziecko też nie jest niczemu winne, Ono też nie wybierało sobie tej rodziny.
Jak będziesz podejmował decyzję, to myśl przede wszystkim o nim.

Tak to wygląda


Wszystkiego Dobrego.
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(26-06-2022, 21:27)Hazar napisał(a):  Witaj Agata 


Pytanie: Czy widzisz abym do końca roku miała pracę?

Paź buław, Król Kielichów- Do końca roku widzę cię w pracy, ale wygląda trochę jak dorywcza. Coś możesz sobie załatwić sama, jest jakiś straszy pan który cię zwyczajnie lubi i będzie chciał pomóc. Nie będzie to solidna oferta, ale zawsze coś. 


 Nieważne czy na krótki okres czasu czy na dłużej, ważne aby była satysfakcjonująca.

8 monet- Z tą satysfakcją też nie do końca,   trochę będziesz kręcić nosem. Przede wszystkim finanse nie będą zadowalające. Jak na Twoje potrzeby powinny być trzy, a zarobisz tylko dwa. 


Jest ok, trochę mało, ale teraz wszystkim będzie brakować. Trzeba się cieszyć czymś innym na razie, na przykład widokiem za oknem i na lepszy czas Uśmiech

Glowa do Góry Agata,  działaj i pytaj , ktoś Ci pomoże.

Wszystkiego dobrego 
Hazar

Witaj Hazar,

Przychodzę z weryfikacją. Otóż będę miała 3-miesięczny staż. Z kasą wiadomo jak to na stażu-marnie. Od czegoś trzeba zacząć Uśmiech

Hazar czy mogę prosić Cię o wróżbę na nowy rok numerologiczny ? Kwiatek
Dane wyślę na priv.

Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Agata


Oto twoja prognoza na nowy rok numerologiczny


Miłość - II Kapłanka, Paź Monet, 2 Miecze - Pojawią się wieści, albo nawet wyniki badań. Nie wiem czy dobrze widzę, ale możliwa ciąża. Tylko że być może się nie utrzyma i we wczesnym stadium złuszczy się z endometrium.
 Ale coś takiego możliwe, normalnie widzę cykl. To będzie jakiś przełomowy moment. Porywów serca nie widać, jakieś to jest owiane trochę tajemnicą. W drugiej połowie roku raczej z tego życia miłosnego się zwyczajnie wycofasz. Odstawisz je na boczny tor.

Praca - 7 Buław, XVI Wieża, 8 Monet - Z pracą trochę kiepsko, chociaż będziesz mocno się trzymać, nastąpi krach, nie z twojej winy. Tylko ogólny. Gość u którego będziesz pracować, jego firmę trafi szlag. Wszystkie następne oferty bedą poniżej twoich potrzeb.
Naruszysz oszczędności i będziesz szukać nowych form jak bezpiecznie ulokować resztę, ale nic nie będzie wydało się pewne.

Finanse -2 kielichy, XIII Śmierć, 6 kielichów - Będą dyskutowane w dwoje. I zgodnie zarządzane, ale na stabilizacje ciężko liczyć. Pomimo naprawdę dobrego dogadania, finanse będą martwe. No niestety taki czas. Dobre jest to, że będziesz dobrze wspominać czas kiedy one były fajne. I to da jakiś komfort psychiczny.

Zdrowie (ciało) - X Koło Fortuny - Jak w kołowrotku Oczko jak z jednego wyjdziesz, to zacznie się następne. Ale też jak nigdy będziesz w szczytowej formie i poczujesz że możesz przenosić góry.

Zdrowie (umysł) - 3 Monety, 4 buławy - Wypracujesz fajny sposób na poprawę nastroju, czyli problemy będziesz rozwiązywać po kolei i dokładnie. Formuła będzie tak dobra, że stworzysz sobie enklawę, dookoła ludzie w depresji, a Ty pogodna jak słoneczny dzień.


Niespodzianka - 3 buławy -podróż samolotem widzę Oczko udanego wypoczynku niespodzianki.


Ciekawy rok się zapowiada, taki wymagający, ale widzę że świetnie sobie radzisz Oczko jak zawsze . Nie wiem tylko co to w tej miłości za brazylijskie perypetie, co ja tam widzę Oczko no ale tak to się pokazało.
Ta praca słabo, ale teraz nas to wszystkich czeka, za to zdrowotnie to tylko przykład z Ciebie brać optymistko.
Jakby co, to miłego wypoczynku.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar dziękuję Ci bardzo Kwiatek 
Za rok wrócę z weryfikacją.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Czy mogłabym prosić o kolejną wróżbę?
W końcu podjęłam decyzję o zmianie pracy. Czułam, że dawno temu powinnam to zrobić. Od października zaczynam nową pracę.
Czy odnajdę się w nowej pracy i będę zadowolona? Czy będę tam miała perspektywy na rozwój i awans? Nastawiłam się, że nawet jak będzie źle to trochę tam popracuje żeby zdobyć nowe doświadczenie.
Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości