Boski Tarot u Hazar

(04-12-2022, 19:17)Hazar napisał(a):  Witaj Lysandra


Pytanie: Czy mogę Cię prosić o wskazówki do tej relacji na 2023?

Jak postępować względem tego Pana?
Rycerz Monet - Ostrożnie i roboczo. raczej nie ma oczekiwań by wyjść z emocjami czy bardziej intensywnymi działaniami.

czego unikać?
7 buław - Twardej postawy, to nie jest typ który lubi by mocno obstawać przy swoim zdaniu, a szczególnie być "samotnym wojownikiem świata". Raczej postawa ugodowa i merytoryczna jest tutaj pożądana. Udowadnianie że ma się rację, za wszelką cenę nie będzie tu dobrze wdziane

na co się przygotować.
XX Sąd Ostateczny - Możliwe jakieś wyciąganie brudów, ale to oczyści atmosferę. Możliwe że puszczą szwy i wszystko z siebie wyrzucicie.


Coś tam jest na rzeczy w tej relacji, możliwe że w niedługim czasie coś się wyjaśni i oczyści. Albo puszczą nerwy jemu albo Tobie, ale to będzie nowy początek.
Na razie musisz się jeszcze trochę pomęczyć, nie odkrywać się za bardzo z uczuciami czy chęcią działań z jego udziałem. Możliwe że On sam coś zainicjuje. Nagle coś zrozumie i wyciągnie na wierzch.
Traktuj to tylko jako dobrą znajomość i czekaj na jego ruch.


Wszystkiego Dobrego

Hazar

Trochę mi szczęka opadła, bo dzisiaj właśnie doszło do takiej sytuacji, gdzie wszystko się wylało i oczyściło, ale na plus. Dziękuję Uśmiech Ogólnie jest pozytywnie, ale wyszły rzeczy, które jednak sprawiają, że nie mam ochoty dalej rozwijać tej znajomości. Kiedyś mieliśmy trochę przebojów i nadal czuję się trochę oszukana. Chciałabym zapytać już na koniec, bardziej dla siebie i świętego spokoju, czy Pan miał kiedyś jakieś uczucia w moją stronę, bo wiem, że to jedyna rzecz, do której nigdy się nie przyzna i będzie mętnie odpowiadał.
Odpowiedz

Witaj Anussshka

Pytanie: chciałam poprosić o wróżbę na I połowę przyszłego roku

XIII Śmierć, 6 Buław, IX Pustelnik

W pierwszej połowie roku pojawia się jakiś konflikt wewnętrzny, pomiędzy tym jak powinnaś, a jak się będziesz chcieć się zachować.

Może pojawić się wybór miedzy starą robotą, a nową, ale bardzo ciężko będzie się zdecydować tak jak i w życiu uczuciowym.
Jeśli jesteś w związku to On jest już martwy, ale nowego na horyzoncie nie widać jeśli już to przygodny seks, w biegu czy w samochodzie.

Zdrowie w porządku, jeśli już to możliwe zatoki, pokazują się piękne zdrowe włosy i dobrze zasilone ciało.
Raczej stagnacja przez okres tych paru miesięcy, zmaganie się z własnym wnętrzem i chęć by wszystko pier.....ć i wyjechać.

nadchodzi czas zmian, ale cały czas się wahasz, trzeba zastanowić się czego chcesz od życia.
życzę podjęcia decyzji, bo w najbliższym czasie będziesz stać w rozkroku.


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Lysandra


Pytanie: Chciałabym zapytać już na koniec, bardziej dla siebie i świętego spokoju, czy Pan miał kiedyś jakieś uczucia w moją stronę, bo wiem, że to jedyna rzecz, do której nigdy się nie przyzna i będzie mętnie odpowiadał.

10 buław - Nie widzę oczu, nie pokaże mi. Jeśli miał to szły one tak głęboko, że nie był ich nawet świadom. Tam są ogromne obciążenia na tym Człowieku. Musiałby by wiele wysiłku i pracy włożyć w siebie by dopuścić uczucia do głosu.
Tam, nie ma na nie miejsca.
Być może to też sposób na życie, szuka sobie zajęć by nie wchodzić w emocje. W każdym razie to co czuje to swój trud i to przykrywa wszystko inne.
Taki Człowiek, piękny jak każdy inny, ale nie można od niego oczekiwać uczuć, bo nawet nie próbuje się zatrzymać, by poczuć coś więcej niż swój znój.


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Kwiatek Uśmiech
Odpowiedz

(05-12-2022, 20:08)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshka

Pytanie: chciałam poprosić o wróżbę na I połowę przyszłego roku

XIII Śmierć, 6 Buław, IX Pustelnik

W pierwszej połowie roku pojawia się jakiś konflikt wewnętrzny, pomiędzy tym jak powinnaś, a jak się będziesz chcieć się zachować.

Może pojawić się wybór miedzy starą robotą, a nową, ale bardzo ciężko będzie się zdecydować tak jak i w życiu uczuciowym.
Jeśli jesteś w związku to On jest już martwy, ale nowego na horyzoncie nie widać jeśli już to przygodny seks, w biegu czy w samochodzie.

Zdrowie w porządku, jeśli już to możliwe zatoki, pokazują się piękne zdrowe włosy i dobrze zasilone ciało.
Raczej stagnacja przez okres tych paru miesięcy, zmaganie się z własnym wnętrzem i chęć by wszystko pier.....ć i wyjechać.

nadchodzi czas zmian, ale cały czas się wahasz, trzeba zastanowić się czego chcesz od życia.
życzę podjęcia decyzji, bo w najbliższym czasie będziesz stać w rozkroku.


wszystkiego dobrego
Hazar

Bardzo dziękuję za wróżbę Uśmiech
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak szybko odpowiedzi (ewentualnie jedynie twierdzącej), bo w zasadzie to chciałam doprecyzować swoją prośbę Uśmiech O pracę Ciebie kiedyś pytałam i bardzo podobnie wypadła mi ta wróżba, dlatego chciałam pominąć ten aspekt mojego życia, żebyś nie traciła swojej Energii niepotrzebnie Uśmiech
Masz rację - cały czas się waham w jednej kwestii, ale trzeba się w końcu na coś zdecydować...

Troszkę szkoda, że w życiu uczuciowym u mnie taka stagnacja...  Smutny Nie da się dokładniej określić tej dziedziny i tych ewentualnych rozterek sercowych? Uśmiech

Ślicznie dziękuję za poświęcony czas Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz

da się Oczko zapytaj konkretnie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(05-12-2022, 20:51)Hazar napisał(a):  da się Oczko zapytaj konkretnie
W takim razie zadam konkretne pytanie o I połowę 2023 roku w aspekcie związków i miłości w moim życiu: czy poznam kogoś albo czy będę miała możliwość zbudować związek z kimś? A także jaką radę mają dla mnie Karty w tej dziedzinie życia Uśmiech
Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam  Hejka
Odpowiedz

Witaj anussshka


Pytanie : czy poznam kogoś albo czy będę miała możliwość zbudować związek z kimś?
2 monety - raczej nie, nie szykuj się w pierwszej połowie do nowego związku czy relacji, będziesz zwyczajnie zajęta. Widzę cię w biegu i patrzącą pod nogi. Zarabianie pieniędzy będzie ważniejsze niż inne sprawy i tylko na tym się skupisz.


A także jaką radę mają dla mnie Karty w tej dziedzinie życia
0 Głupiec - Nie bać się robić pierwszy krok. Zwyczajnie zaczepiaj jeśli ktoś ci się podoba, nie czekaj aż się domyśli, czy sam zadziała bo możesz trafić na gamonia i nic z miłości nie wyjdzie.
I korzystaj z rad jakieś bliskiej przyjaciółki czy przyjaciela w tych sprawach, ma świetną intuicję, jeśli będziesz popełniać głupstwo, skutecznie cię powstrzyma.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hej, Hazar poproszę Cię o wróżbę ogólną na 2023 w typowych dziedzinach-ogólna aura, praca/finanse, kwestie uczuciowe.
W najbliższych dniach odniosę się do wróżby na 2022. Dane wyslę na pw.
Odpowiedz

Witaj Restlessman
Pytanie:wróżbę ogólną na 2023 w typowych dziedzinach-
ogólna aura?
10 monet, V Wiara - Wspaniała.Twoje modlitwy zostaną wysłuchane w tym roku i uchyli się wieko do skarbca dobrobytu.
Możliwe nowe propozycje czy rozwiązania w każdej dziedzinie twojego życia, zaczniesz opływać w dobra które odczujesz i które będą widoczne w materii. Dodatkowo pokażesz swoje zalety, jakoś otworzysz się bardziej i ludzie dostrzegą jak wartościową osobowością jesteś.

praca/finanse?
Królowa Kielichów, 9 Monet - Pokazały się dwie kobiety które będą miały znaczący wpływ na prace i finanse. W pracy pokazała się mentorka, starsza od Ciebie, ale żywiąca wyjątkowo ciepłe uczucia do Ciebie. Na finanse również będzie miała wpływ kobieta, możliwe że sypnie groszem. Tak jakbyś trafił majętną partię. Widzę je jako brunetki, wysportowane, zadbane kobiety. Obie otaczają się zwierzętami. Możliwe że to jedna i ta sama kobieta.

kwestie uczuciowe.
XXI Świat, As Monet - Pokazuje się zakończenie relacji, ale bez żalu, bez łez, raczej jako ulga i odzyskanie wolności. Złapiesz oddech, pięknie się wyprostujesz i raczej nie będziesz się angażował za szybko.
Widzę raczej zamysł, ale do tworzenia struktur, nie wchodzenie w związek tylko uczuciowy czy intymny, ale taki który daje podstawy do tworzenia struktur pod rodzinę.

Ewidentnie zmienią ci się priorytety i dojrzejesz do założenia podstawowej komórki Oczko czyli będziesz chciał się żenić, budować dom i  płodzić dzieci.
Rok zapowiada się przełomowy, na pewno wewnętrzne, bo tutaj pojawił się aspekt Wiary.
Wiary która przenosi góry.
Dodatkowo, otrzymane szanse i pomoc zostaną wykorzystane, bo widzę róg obfitości.
A jeśli dojdzie do rozstania, to tylko cię ono uskrzydli i wyklaruje twoje oczekiwania co do związków. 
To będzie dobry rok dla Ciebie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuję za poświęcony czas Buziak 
Wspaniale czyta się tę wróżbę Oczko
Odpowiedz

Witaj Hazar, 
W związku z tym, że już za chwilę Sylwester i Nowy Rok chciałabym prosić Cie o wróżbę na pierwszą połowę 2023 roku. Czego mogę spodziewać się w sprawach uczuciowych, finansowych...? 
Pozdrawiam serdecznie, 
EmPi
Odpowiedz

(14-08-2022, 20:04)Hazar napisał(a):  Witaj EmPi
pytanie: Proszę o wróżbę na uczucia na okres do końca bieżącego roku.
Wyskoczyło XIX Słońce
9 buław, XVIII Księżyc, 9 monet - Ktoś jest, ale nie widzę twarzy i ty też możesz nie wiedzieć z kim masz do czynienia. Sytuacji romansowej nie widzę, bo wielbiciel jest cichy, zresztą Ty ustawiasz się do niego plecami i nie masz pojęcia, że ktoś cały czas cię podgląda Oczko 
Zaciągaj zasłony, bo widzę cię w kąpieli jak myjesz włosy i jak przeciągasz się w sypialni. Jeśli masz konta na portalach społecznościowych, to też je przegląda najczęściej nocami.
Ale nic z tego się nie urodzi, na pewno do końca roku, widzę tylko Ciebie.

Facet to jakiś naukowiec albo z tytułami naukowymi, raczej ścisły. Stawiałabym na fizykę, bądź genetykę. Może aktywnie wykładać, pracownik uczelni.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj Hazar, 
Cóż mogę powiedzieć... Niestety, jeśli gdzieś w moim otoczeniu kryje się jakiś wielbiciel to jest rzeczywiście bardzo cichy... Nie ujawnił się. A szkoda, bo może to ktoś warty poznania. Ale z wróżby tak właśnie wynikało - że do końca roku nie nastąpią żadne zmiany w moim życiu osobistym - miałaś rację, Hazar.
Odpowiedz

(24-08-2022, 09:17)Hazar napisał(a):  Witaj EmPi
Pytania:
Co on myśli?
Paź Mieczy - Nie ma za dobrego zdania o Tobie, patrzy jakiś taki zniechęcony, w jakiś sposób go drażnisz. Może puszczać o tobie plotki, ale jest w miarę ostrożny, pozwala sobie tylko na kąśliwe uwagi.

o co mu chodzi?
9 Monet - Chce być liderem, tak jakby zarządzać kasą, no i chce być w "świetle reflektorów", sam. Trochę jakby stoisz mu na drodze i w tym przeszkadzasz.

czego chce?
Rycerz Monet - Od Ciebie raczej nic, jakoś tak się ustawia jak duch przez pryzmat pracy.

Co powinnam zrobić?
3 monety - Zając się swoją praca i odciąć się od człowieka. pokazuje się że absolutnie nie dać się wciągać w jakieś gierki.

 Jak będzie wyglądać dalej ta znajomość?
5 Buław - konflikty, patrz pytanie wyżej. Nie daj się wciągnąć w pyskówki, bo szkoda nerwów. Rób swoje i próbuj odciąć się od tego człowieka .

EmPi ja tu widzę Młodego Gniewnego, na razie bez doświadczenia. Za to Ciebie jak fachowca. Rób swoje i niej w nosie czyjeś ambicje Oczko. Olej delikwenta Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Droga Hazar, 
Miałaś rację. 
Niestety ta osoba nadal jest bardzo blisko mnie. Nie potrafię zakończyć tej znajomości choć wiem, że powinnam ale staram się mniej angażować w sprawy które nie dotyczą mnie bezpośrednio. Nie wyrywam się z radami itd... Ja odpowiadam za siebie i swoje życie, on za swoje. W zasadzie nie wiem dlaczego on nadal się mnie "trzyma". Mam nadzieję że w końcu jakoś pozytywnie się to wszystko rozwiąże. 
Wszystkiego dobrego, Hazar
Odpowiedz

Witaj EmPi

Pytanie: na pierwszą połowę 2023 roku.
Czego mogę spodziewać się w sprawach uczuciowych?

5 Monet, II Kapłanka, Rycerz Buław - Niczego konstruktywnego, ta umowa która zawarłaś skutecznie blokuje by w materii zaczął się tworzyć związek. Jest namiętność i twórcze działania, ale o sile słomianego ognia, nie wniosą niczego trwałego, ale za to dużo organistycznego spełnienia. Coś na pewno będzie się dziać, tylko że nie wyjdzie na świtało dzienne, pokazuje się pod latarnią. Przynajmniej plotek nie powinno z tego być Uśmiech

finansowych...?
Paź Buław, Rycerz Mieczy ( STRAŻNIK TALLI )
Widać poprawę i nic więcej Oczko Jakąś pałeczkę może ci ktoś przekazać.
Prawdopodobnie Twoje finanse są jeszcze zależne od czynników, które na ten moment są w kole. Gdzieś w pobliżu kreci się koło fortuny. 

W uczuciach delektuj się niezobowiązującym romansem i na razie nie oczekuj deklaracji, bo go na to nie stać.
W finansach dopiero zaczyna się coś dziać, czyli jak komuś się koło zatrzyma, tak w jego otoczeniu inni odczują. Ale to jeszcze nie na ten moment. Bądź dobrej myśli.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(28-12-2022, 17:16)Hazar napisał(a):  Witaj EmPi

Pytanie: na pierwszą połowę 2023 roku.
Czego mogę spodziewać się w sprawach uczuciowych?

5 Monet, II Kapłanka, Rycerz Buław - Niczego konstruktywnego, ta umowa która zawarłaś skutecznie blokuje by w materii zaczął się tworzyć związek. Jest namiętność i twórcze działania, ale o sile słomianego ognia, nie wniosą niczego trwałego, ale za to dużo organistycznego spełnienia. Coś na pewno będzie się dziać, tylko że nie wyjdzie na świtało dzienne, pokazuje się pod latarnią. Przynajmniej plotek nie powinno z tego być Uśmiech

finansowych...?
Paź Buław, Rycerz Mieczy ( STRAŻNIK TALLI )
Widać poprawę i nic więcej Oczko Jakąś pałeczkę może ci ktoś przekazać.
Prawdopodobnie Twoje finanse są jeszcze zależne od czynników, które na ten moment są w kole. Gdzieś w pobliżu kreci się koło fortuny. 

W uczuciach delektuj się niezobowiązującym romansem i na razie nie oczekuj deklaracji, bo go na to nie stać.
W finansach dopiero zaczyna się coś dziać, czyli jak komuś się koło zatrzyma, tak w jego otoczeniu inni odczują. Ale to jeszcze nie na ten moment. Bądź dobrej myśli.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Dziękuję bardzo, Hazar, za wróżbę 
Jeśli chodzi o finanse, cieszę się że nie zanosi się na pogorszenie. Wiadomo, że przydałby się przypływ gotówki ale cieszę się tym co jest
Uczucia... Świetnie to ujęłaś - "umowa która zawarłaś skutecznie blokuje by w materii zaczął się tworzyć związek"- kiedyś sądziłam że ta "umowa" przerodzi się w związek...
Dziękuję raz jeszcze ?
Odpowiedz

(13-09-2022, 18:20)Hazar napisał(a):  Witaj Ana92
Pytanie: Czy odnajdę się w nowej pracy i będę zadowolona?
XI Sprawiedliwość, Król Buław - I tak I nie Oczko. Pierwsze to "rygor i zasady". Na wstępie wzbudzą twój wstręt. To zdecydowanie nie będą twoje klimaty. Szczególnie że pokazujesz się taki szef wszystkich szefów i ten co wie najlepiej. Bo widzę, że patrzysz na to wszystko z kpiącym uśmieszkiem. Formalnie, to jednak na dłuższą metę może być nie do przeskoczenia.

Czy będę tam miała perspektywy na rozwój i awans?
XXI Świat - Tak możesz tam osiągnąć wszystko, ale ty już z tymi osiągnięciami się pokazuje "teraz". Czyli jaka wejdziesz, taka wyjdziesz. Nie widzę rozwoju.
To raczej będzie tylko przeskok, tak to się pokazuje, że wejdziesz i wyjdziesz jak przez obrotowe drzwi. Na obrót obstawiam 12 tygodni, góra rok. Oczko Oby nie 12 dni.
Po prostu ciesz się nowa pracą Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Witam Uśmiech
Nie spodziewałam się, że w nowej pracy będzie aż tyle tych procedur, reguł, zasad itp. Tak jak pisałaś w pierwszym dniu to wzbudziło we mnie wstręt. Wszystko robiło się na jednej nodze, żeby jako tako wyglądało. Przełożona która w negatywny sposób motywuje pracowników i zrzuca swoje obowiązki na innych.. W pracy wykonywałam swoje obowiązki a po pracy miałam robić sobie szkolenie pracownicze. Dostałam materiały do nauki na egzamin właśnie z tych wszystkich procedur. Cała masa makulatury do przerobienia po godzinach pracy... Przełożona stwierdziła, że tak to właśnie u nich wygląda bo nie ma czasu na szkolenia w godzinach pracy. Zarobki były takie sobie, premie cudem do wyrobienia dodatkowo traktowanie wszystkich pracowników jak potencjalnych złodziei... Tak poddenerwowana jak po tej pracy to dawno nie byłam. Wpadłam spod deszczu pod rynnę...
Po odczytaniu Twojej wróżby miałam nadzieje, że te 12 miesięcy tam wytrzymam. Po kilku dniach pracy wiedziałam, że chcę odejść jak najszybciej. Złożyłam wypowiedzenie co w moim przypadku nie było łatwe bo nie mogę zostać bez dochodu. W nowej pracy wytrzymałam 12 tygodni Hura Po tej pracy mam wrażenie, że gorzej już chyba nie trafię.

Bardzo Ci dziękuję Hazar
Odpowiedz

A ja czytam te wszystkie wróżby i z jaką niesamowitą dokładnością się sprawdzają i chcę napisać, że nasze wróżki są NIESAMOWITE  Hura Kwiatek . Najlepsze ever !!

Życzę Ci Hazar i gościom Twojego gabinetu wszystkiego najlepszego w 2023 roku Uśmiech .
Odpowiedz

Dobry wieczór Hazar Uśmiech,
Chciałabym Cię prosić o podpowiedź poprzez rozkład, czy powinnam podjąć studia podyplomowe związane z moją nową branżą-czy taka inwestycja realnie zwiększy moje szanse na szybkie znalezienie pracy? Czy ta inwestycja mi się zwróci?
Decyzję o zapisie muszę podjąć do pojutrza, tj. 15-go. A, że wiąże się to z sporym wydatkiem, to chciałabym wiedzieć czy jest sens go ponieść.

Moja druga prośba to taka o rozkład finansowy do końca tego roku, z kartą radą, co mogłabym zrobić na tu i teraz by zabezpieczyć moje finanse. Szczególnie boję się okresu lato-jesień w tym roku, więc zależałoby mi na wiedzy jak moje finanse będą wyglądać wtedy.

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Aleksandra


Pytanie:studia podyplomowe
czy taka inwestycja realnie zwiększy moje szanse na szybkie znalezienie pracy?
III Cesarzowa - Zwiększy o 300 %

Czy ta inwestycja mi się zwróci?
10 kielichów  - Bardzo długo będzie się zwracać i raczej nie w pieniądzach, ale bardziej w poczuciu bezpieczeństwa i emocjonalnego spełnienia. Bardzo ważna rzecz by lubić to co się robi, nawet jak nie ma z tego kasy.


rozkład finansowy do końca tego roku?
I kwartał - 6 buław - W pierwszym kwartale będzie świetnie, najlepszy pod względem finansowym, możliwy spory dopływ gotówki i świętowanie z tego powodu
II Kwartał - IX Pustelnik - Niestety już w drugim pojawią się jakieś problemy i możliwe że udasz się w "podróż". Możesz zostać zmuszona do zaciśnięcia pasa i przerzucenie się na żebraczy tryb.
III kwartał - Król Buław - W trzecim pojawi się jakaś pomoc strony mężczyzny, możliwe że pomoże te finanse ustabilizować.
IV kwartał- 8 Kielichów - Ale szybko się to wypali, pomoc nie będzie długofalowa, tylko jednorazowa i szybko zaczniesz tonąc w długach.



kartą radą, co mogłabym zrobić na tu i teraz by zabezpieczyć moje finanse.

Królowa Kielichów - Dobrze przemyśleć wszystkie wydatki i przestać emocjonalnie do nich poodchodzić.
Nie poddawać się chwili, jeśli musisz na coś wydać zaczekaj tydzień dwa i jeszcze raz przeanalizuj, czy to jest potrzebne. Jeśli tak, zaczekaj jeszcze tydzień, dwa i znowu przystąp do analizy. Jeśli po tym czasie wydatek nadal będzie niezbędny to go realizuj. Po miesiącu większość dupereli przestaje być potrzebna.
( nie dotyczy bieżących rachunków woda prąd czynsz )


Nie panujesz nad tymi finansami. Pokazało się że jak jest dobrze to świętujesz, a powinnaś wtedy odkładać. Natomiast jak jest źle to łapiesz jakieś doły, nie radzisz sobie z odzyskaniem równowagi. Musisz więcej razy oglądać każdą złotówkę przed wydaniem, a na pewno w tym roku.


Tak to wygląda u Ciebie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Ślicznie Ci dziękuję Hazar  Kwiatek , zwłaszcza za Twoją dobrą wolę by znaleźć dla mnie czas od ręki.
Lubię wiedzieć na czym stoję, nawet jak są to złe wieści, to wolę je dużo bardziej od niepewności niewiedzenia i za rozproszenie tego nie wiedzenia Ci dziękuję Uśmiech .
Odpowiedz
Video 

Aleksandra 


Ale tu nie ma złych wieści.

Życie jest jak gotowanie i składa się z wielu procesów i składników. 
Po prostu chodzi o to by nie przypalić, nie przesolić, czy nie przesłodzić. 
Wszystko jest potrzebne. Gorycz i miód. Bo nadaje życiu smak.

Tak jak jest czas, gdy z nadwyżek robimy słoiki na gorsze czasy Oczko i czas kiedy wiedzie się gorzej, bo akurat jest przednówek. 

Ale wszystko jest płynne i nic nie jest stałe. 
Dlatego ciesz się że jest, a nie dziel na wór "dobre" i wór "złe"


Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości