Boski Tarot u Hazar

Dziękuję Ci Hazar z całego serca
. Cóż, skoro ma to wzbogacić mój warsztat, nastroję się na chwilę??. Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i do wkrótceUśmiech.
Odpowiedz

(24-02-2023, 19:50)Hazar napisał(a):  Witaj Doti
Pytanie: Czy mogę prosić Cię o wróżbę na mój wspólny wyjazd z partnerem - w tym roku, w marcu za granicę. Czy się uda?
XIX Słońce, 6 Mieczy - Tak powinno się udać. Widać was w drodze. I także to, że ktoś tam na was czeka, macha mi na powitanie.

czy to będzie dobry czas dla naszego związku?
V Papież, IX Pustelnik - Nie uda się wzmocnić ani zacieśnić więzi, chociaż będziesz pełna wiary że ten wyjazd coś odmieni.
Za to poczucie osamotnienia może się pogłębiać i będzie bardziej dokuczać obczyźnie.

On nie jest zbyt entuzjastycznie nastawiony na ten wyjazd. Jedzie, bo tobie zależy. Trzyma się z tyłu.
Masz go za plecami, więc niczego nie widzisz. Ale warto byłoby się na chwile odwrócić. By później nie czuć się samotnie Oczko
Zainteresuj się partnerem. Może potrzebuje teraz twojego wsparcia w jakiejś sprawie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Dziękuje Ci za tę wróżbę, oraz za poświęcony czas jak zwykle sprawdziło się  Uśmiech, pojechalismy, na początku czułam takie osamotnienie, z czasem trochę poprawiło się. Jeśli chodzi o sam wyjazd i kierunek, to bardziej on nalegał, on tego chciał. 

A czy Droga Hazar mogę prosić Cię o wróżbę na nasz związek do końca tego roku?
Czy pozostanie bez zmian, czy może jednak będzie lepiej (wspólne zamieszkanie, dzieci, ślub), czy niekoniecznie... On uważa że się zmienił na lepsze (pomimo wcześniejszych złych chwil), ale nie wiem czy mogę mu na 100% zaufać.  Nasze dane prześlę na PW Uśmiech Pozdrawiam Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Doti

Pytanie: Droga Hazar mogę prosić Cię o wróżbę na nasz związek do końca tego roku?
Czy pozostanie bez zmian, czy może jednak będzie lepiej (wspólne zamieszkanie, dzieci, ślub), czy niekoniecznie...


Wyskoczyły 2 Miecze i 9 buław, jesteś ślepa jak kret. Dobrze byłoby ściągnąć sobie tą przepaskę z oczu i podnieść głowę.

Karta główna Król Buław - to nie jest związek, pokazał się tylko on. Sam i piękny jak młody bóg.
Relacja może trwać do końca roku, bo ustawia się frontem, ale układ się nie zmieni, nie licz na nic więcej niż to co masz teraz.



To świadomy mężczyzna, ale świadomy siebie i swoich potrzeb.
Jak biorca się pokazuje, dopóki będziesz mieć co dać, będzie łaskawie obdarzał zainteresowaniem.
A co jeśli wyczerpiesz swoje zasoby?

Powinnaś w końcu podnieść głowę i spojrzeć na niego bez tej różowej przepaski którą masz na oczach.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar Uśmiech,
Chciałabym zapytać Ciebie Hazar czy za 2-3 miesiące mogłabym ponowić do Ciebie pytanie o ostatni finansowy kwartał tego roku ? Twoja wróżba w tej kwestii spędza mi sen z powiek, chciałabym wiedzieć, że kroki, które podejmuję są skuteczne by skorygować to niepozytywne, ponieważ widzę po sobie oraz po wpisach innych osób, że Twoje wróżby są bardzo skuteczne, a akurat w wypadku tego co mi karty pokazały na ostatni kwartał tego roku to bardzo zła wiadomość
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Uśmiech.
Odpowiedz

Oczywiście możesz pytać Uśmiech ten gabinet jest dla Was. 
Nie mart się, będzie dobrze. Ruch cały czas trwa,  jeśli jest gorzej to za jakiś czas będzie lepiej i tak w kółko  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Cześć.
Mogłabym zadać pytanie odnośnie mojej pracy ? Konkretnie chciałabym wiedzieć jak jestem postrzegana przez kolegów i koleżanki  w pracy . Zależy mi na odpowiedzi bo odnoszę wrażenie,że nie wszyscy są ze mną do końca szczerzy pomimo "zgranej załogi "
HANIA 09.04.1993.r 
Z góry dziękuję.
Odpowiedz

Witaj Haniu



Pytanie: chciałabym wiedzieć jak jestem postrzegana przez kolegów  i koleżanki  w pracy ?


Mężczyźni - XVIII Księżyc - Oni cię widzą przez pryzmat kobiecości, musisz być bardzo pociągającą i zmysłową kobietą, bo tworzą na twój temat fantazje erotyczne.
Raczej bezpieczne fantazję, bo utrzymuje się to w konwencji "dziewczyny z plakatu" czyli fantazjują, ale na krok w realu raczej nikt się nie zdobywa. Tylko podglądać cię lubią. Twoja praca w ogóle się nie zaznacza, dla mężczyzn nie ma znaczenia jak pracujesz.

Kobiety - 9 Buław - Nie mają do ciebie zaufania, bo uważają że coś ukrywasz i nie pokazujesz prawdziwej twarzy. Te twoje próby nawiązywania przyjaźni są bardzo podejrzliwie odbierane.
Nie wiedzą kim jesteś tak naprawdę, więc tak jakby czekały na twoje najmniejsze potknięcie, by wrzucić ci na garba łatki typu "a nie mówiłam " , " tak myślałam że jest taka"



Postrzeganie to takie nie pracownicze, wygląda na to, że ludzie tam nie chodzą do pracy by tylko pracować Oczko nikt nie postrzega cię jak pracownika przez pryzmat wad i zalet, tylko przez swoje subiektywne lęki i upodobania.

Po prostu pracuj, jeśli lubisz to co robisz. Nikt tam nie doceni cię za profesjonalizm Oczko
Praca u tych ludzi jest chyba mało ważna, bo ja nie widzę żeby patrzyli na ciebie jak na pracownika.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź.  No chciałam wiedzieć mniej więcej  co o mnie myślą.  Staram się być otwarta dla ludzi i z nikim nie popadać w konflikty   . No cóż...
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar Uśmiech,


Chciałabym Cię serdecznie prosić o pomoc ponieważ przydarzyła mi się bardzo niefajna sytuacja, właśnie pod względem finansowym.
Jest osoba, która grozi mi pod tym względem, ktoś kto ma dojścia, a komu nie podoba się, że stanęłam w obronie innej osoby i teraz próbuje się odegrać.
System nie jest sprawiedliwy, wiem jak działa i wiem, że jeśli ktoś ma kontakty, a ja nie, to jest pozamiatane.
Nie chcę wchodzić w szczegóły. Czy osoba ta spełni swoją groźbę, jeśli tak jakie będą tego konsekwencje dla mnie, co powinnam zrobić, żeby wyjść z tej sytuacji obronną ręką i czy istniałaby możliwość byś podpytała kart o ramy czasowe - w miesiącach albo tygodniach, chyba w miesiącach?
Będę Ci ogromnie wdzięczna Uśmiech.
Odpowiedz

Witaj Aleksandra

rama czasowa 3 miesiące.


Pytania: Czy osoba ta spełni swoją groźbę?
XII Wisielec - w ciągu najbliższych trzech miesięcy nie, ale nie myśl że sprawa przyschnie. Ta osoba będzie miała co innego w głowie niż ciebie, ale odłoży to sobie i później zadecyduje. To wytrawny gracz, ma zasoby, jest elastyczna i  ma nieszablonowe spojrzenie na wiele spraw. Ciężki przeciwnik, nie lekceważ go.

jeśli tak jakie będą tego konsekwencje dla mnie?
As kielichów - Nic szczególnego, skończy się na pouczeniu, o zasoby pieniężne może nawet się nie otrzeć ta sprawa.
Poczujesz coś za to, naświetli ci się ta cała sytuacja inaczej, niż teraz możesz to widzieć.

co powinnam zrobić, żeby wyjść z tej sytuacji obronną ręką?
5 monet - Proś, nic nie stracisz a możesz wiele zyskać. Ona cię widzi jak biedotę i jestem pewna że wyprosisz, bo ta osoba to taka "filantropka" trochę. Lubi okazać łaskę i sypnąć swoją dobrą wolą. Jeśli się ukorzysz, to cię ułaskawi.



Coś przeoczyłaś jak stawałaś w czyjejś obronie.

Nie pokazały się "znajomości" ale obiektywny obserwator.  Ma poczucie sprawiedliwość więc zanim wyda "wyrok" obejrzy sprawę z każdej strony.
Nic się nie martw, proś, wysłucha cię.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar Uśmiech ,
Dziękuję Ci po raz kolejny  Kwiatek za Twoją dobra wolę by pomóc i odkryć zakryte, dziękuję  Uśmiech .
To co pokazały karty nie pokrywa mi się z tym co ja wiem o sytuacji i tym człowieku, a wiem bardzo nie wiele, bo sytuacja mnie zupełnie zaskoczyła i nigdy wcześniej nie miałam z nim do czynienia. Ty mówisz, że żadne kontakty Ci się nie pokazały, dlatego, jeśli mogę doprecyzuję moje pytanie, bo myślę, że to mogłoby mi pomóc rozeznać się w całej sytuacji lepiej: czy ten człowiek ma możliwości by spełnić to o czym mówi czy jest to czcze gadanie? 
Z góry serdecznie Ci dziękuję wsparcie, w takich sytuacjach jak te karty dosłownie ratują tyłek, bo można podejrzeć co jest za kulisami.
Odpowiedz

Aleksandra



Pytanie: czy ten człowiek ma możliwości by spełnić to o czym mówi czy jest to czcze gadanie?  

0 Głupiec - Ma i akurat do Ciebie użyje "Cesarzowej". Ten Człowiek ma pełny rękaw Asów.
Jest wszechstronny, interesuje się nauką ale w równej mierze duchowością, ma poważanie w środowisku i wiarę w słuszność tego co robi. Na szczęście też zdrowy rozsądek, który jest w stanie powściągnąć jego rozmach Oczko

To piękny Człowiek, pełny, skończony.

Nie bój się "żebrać"
Wszystko będzie dobrze Oczko


Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
Jak należy rozumieć, że ktoś zastosuje przeciw Tobie Cesarzową?
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra
Odpowiedz

Przekaże sprawę wyżej.


Pozraawiam 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
Ogromnie Ci dziękuję za Twoją dobrą wolę by wesprzeć Uśmiech . Dziękuję ogromnie również za Twój czas, który na to poświęciłaś  Kwiatek .
To ciekawe, że karty mówią tak jak mówią, bo ów człowiek na razie dał mi się poznać tylko jako osoba wyśmiewająca innych i na innych próbująca się odegrać.
Ja jednak również myślę, że być może coś przeoczyłam. Czas pokaże. 

Pozdrawiam Cię serdecznie Hazar Uśmiech ,
Aleksandra
Odpowiedz

Dzień dobry. 
Chciałabym wiedzieć co można powiedzieć o mojej sytuacji zawodowej . Jak długo będę pracować w danym zakładzie pracy ? 
Obecnie dostałam umowę na czas nieokreslony ale od kilku dni mam jakieś dziwne przeczucie...
Hania 09.04.1993.r 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Odpowiedz

Witaj Hania


Pytanie: Chciałabym wiedzieć co można powiedzieć o mojej sytuacji zawodowej. Jak długo będę pracować w danym zakładzie pracy ? 

9 Buław, XVI Wieża - Niewiele można powiedzieć, coś się dzieje, ale poza twoim wzrokiem. Jeśli masz przeczucia, to one cię nie mylą.. Spodziewaj się niespodziewanego.
Prawdopodobnie są teraz podejmowane decyzje, ale nikt nie daje po sobie nic poznać.
Tak jakby selekcja nie była jawna do ostatniej chwili. Jeśli padną wypowiedzenia, to będzie nagle. Może to jest czas żeby dać z siebie wszystko.
Próbuj walczyć o siebie wzorową postawą w pracy. Wszyscy nie mogą być z układów, bo wtedy nie miałby kto robić.
Sytuacja zewnętrzna wymusza redukcje o 1/4.



Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam
Hazar wracam po kilku miesiącach z pytaniami które mnie dręczą do Ciebie. Dotyczą one mojego męża i ewentualnych osób które mają wpływ na nasz związek. Pierwsze pytanie Co mojego męża łączy z pewną młodą kobietą od lat ,że ukrywa kontakty z nią ? Czy mój mąż pracując daleko od domu nocuje w miejscu pracy czy też u kogoś? Czy powinnam się martwić, że mąż mnie zdradza czy też ma jakieś inne sprawy o których niechce abym się dowiedziała? Dlaczego często wieczorami mąż nie odbiera telefonu jak jest po pracy od nikogo?? Sporo pytań ale się zebrało. Moje dane prześlę na priv.Czekam na rozkład i analizę . Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Iskra


Pytania: Co mojego męża łączy z pewną młodą kobietą od lat ,że ukrywa kontakty z nią ?
Paź Monet - Praca, to jego uczeń.

Czy mój mąż pracując daleko od domu nocuje w miejscu pracy czy też u kogoś?
XIX Słońce - . Jeśli nocuje to w miejscu pracy. Obserwuje gwiazdy, raczej przebywa sam.


Czy powinnam się martwić, że mąż mnie zdradza czy też ma jakieś inne sprawy o których nie chce abym się dowiedziała?
XVI Wieża - Ma sprawy o których nie wiesz. Pewnie się dowiesz jak wszytko się zawali na amen. Zaślepia cię zdrada, obsesja nie pozwala ci dojrzeć sprawy takie jaki są. (twoja zdrada)

Dlaczego często wieczorami mąż nie odbiera telefonu jak jest po pracy od nikogo??
III Cesarzowa - Modli się do jakiegoś wizerunku, pięknej i dobrej kobiety. Jak do Matki Boskiej.


Coś jest na rzeczy, ale bardziej z twojej strony. Trochę na siłę szukasz u niego tej zdrady. Zakładasz z góry że jest winny, a winy nie widać.
Ta Cesarzowa jest jak kobieta ze snów, tak idealna jak nie osiągalna. I jakoś ją dzisiaj widzę jak w kapliczce. Może naprawdę się modli i nie chce by zawracać mu głowę.

Tak to wygląda, zastanów się czy to nie poczucie winy tak każe ci miętosić tego męża.
Jeśli tak jest, to najwyższa pora sobie przebaczyć, bo za chwilę nie dasz sobie żyć podejrzeniami.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Droga Hazar serdecznie dziękuję za postawienie mi kart. Jeśli chodzi o mnie to nie mam na sumieniu zdrady. Moje pytania są z tym związane bo ma na to wpływ zachowanie mojego męża z przeszłości potwierdzone.  Bardziej jest to lęk czy sytuacja nadal trwa i nie jestem oszukiwana. Wiem że dużo jest przedemną ukryte i to prawda co zobaczyłaś a ta kobieta ma związek z jego pracą.  Zastanawia mnie tylko ta cesarzowa czy to nie chodzi o realną kobietę ale mogę się mylić.  Jeśli mogę to chciałabym jeszcze zapytać czy sytuacja między nami się unormuje wyjaśni i czy moje małżeństwo przetrwa bo mąż uważa, że jak mi coś powie o czym nie wiem to nawet nie będę chciała myśleć o rozwodzie ale te informacje nie będą miłe. Wiele tych tajemnic.
Odpowiedz

Ale ja już mówiłam co trzeba zrobić. 
Masz to we wcześniejszej prognozie.

Nie włożyłaś ani grama pracy w siebie, ani w ten związek. Ciągniesz go w dół. 

Nie wiem czy są na tym świecie ludzie którzy chcą żyć i dźwigać na plecach cudze żale, oskarżenia i podejrzenia.  


I teraz najlepsze. Cały czas coś pisze i kasuje wpis. Chce ci tyle powiedzieć, ale mam wrażenie że nic do ciebie nie dotrze, więc kasuje.
Rozumiesz, On też tak ma. 
Dlatego nic nie wiesz. 
Może nawet zyskuje czas tym, że żyjesz jego spotkaniami których nie ma, seksem w którym nie uczestniczy, jego kobietą którą jest ułudą. 


Na ten moment nie mam nic do dodania. 
Następna prognoza za pół roku


Wszystkiego Dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar, proszę Cię o radę w kwesti wzięcia/kupna auta- pytanie brzmi co będzie lepszą opcją- 1-czy wziąć jedną  z dostępnych  obecnie niemal od ręki z najlepszą wyceną, czy tez 2- czekać na model drugi według własnej konfiguracji? Dane podeśle na pw.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości