Boski Tarot u Hazar

(28-03-2023, 18:39)Hazar napisał(a):  Witaj Eve Cleo



Chciałabym jeszcze mieć jedno dziecko i czy mi się to marzenie uda spełnić?
As Monet -Jest to możliwe, ale tylko jako możliwość. Na teraz nie ma plemnika, jest tylko jajeczko. I z tego co widać łono zaczyna zarastać. Twoja przepustowość ( jajowody) jest coraz mniejsza, więc jeśli masz takie marzenie powinnaś się spieszyć.

I co ja mam zrobić że swoim małżeństwem?
4 Kielichy - Zastanów się nad nim na spokojnie, niczego nie rób na "łapu - capu". Powinnaś sobie dać więcej czasu, rozwiązanie już jest w przestrzeni i za chwili powinno się objawić.
 
Dać się odepchnąć i rozstać się? Czy przeczekać ten trudny okres ?
10 Kielichów - Na razie odetchnij. Skup się na dziecku. Teraz jest ten czas kiedy utrwala się więź miedzy wami. Buduj sobie struktury dobrej relacji na przyszłość. Masz czas, nie musisz jeszcze działać.

Co z P. Jak mu pomóc?
2 monety - On nie potrzebuje pomocy. Jest świetnie zorganizowany i obrotny jak cyrkowy akrobata. Radzi sobie w każdej sytuacji i nie wygląda jakby miał problemy.

Jak przywrócić go na łono rodziny I do mnie ?
Paź Buław - Liczy się dla niego tylko dziecko, możesz je wykorzystać, ale to może być za mało by przywrócić go na łono rodziny.


Przy tasowaniu wypadła 3 buławy. On już wyszedł z tej relacji.

Może tylko szuka styla do miotły tymi wymówkami które przytoczyłaś. Karty są stonowane, nie zachęcają do aktywnych działań względem niego. Mówią za to, że lepiej będzie sobie wszystko przemyśleć i zająć się tym co jest najbliżej czyli dzieckiem.

Jeśli to kryzys, to jak się wyszumi wróci szybciej niż pojechał. Ale jeśli podjął decyzję o nowym, to nie warto go na siłę trzymać. Bedzie jak zwierze w klatce, ugryzie przy każdej nadarzającej się okazji.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Witaj 
Wracam do Ciebie z weryfikacja i kolejna prośba 
Mąż oddalił się bo poznał w styczniu jakaś dziewczynę.  Przeżywa teraz 2 młodość. 
Nie przyznał się do romansu . A w marcu go już podejrzewałam. Kłamie i oszukuje .jest pod dużym jej wpływem. 
Kłamie i mi i matce że nikogo nie ma.
Wczoraj go przyłapałam, zamiast odrzucić odebrał telefon i odezwała się ona . Napadła na mnie ,wyzywała,  a on tylko przytakiwał. Na koniec kazał mi się od niego odpierdolic!!!
Nie zamierza odbierać telefonu ode mnie,nie przyjedzie zobaczyć dziecka . Od dziś pewnie już nie będzie na nią łożył bo musi gdzieś oszczędzić. 
Jestem załamana za to jak mnie i dziecko potraktował , nie spodziewałam się tęgi po nim. Boję się rozwodu i podziału majątku i tego że będę chować dziecko bez ojca .
Czy ta wrogość do mnie kiedyś minie . Przecież dla dobra dziecka i dobrych relacji nie można mnie tak mieszać z błotem . 
Jak długo będzie pod jej wpływem? Czy wniesie o rozwod ,czy tylko straszy ?
Co ja mam że sobą począć? Wali mi się świat.  Proszę o radę.  Co widzą karty ?

Kotek
Odpowiedz

Witaj Eve Cleo


Rama czasowa 6 miesięcy


Pytania: Jak długo będzie pod jej wpływem?

3 Monety - Nie pokazał się żaden wpływ, ani nie widać kobiety. Ten twój partner zwyczajnie zajmie się robotą. Chyba mignęła mi obrączka u niego na palcu. Na sześć miesięcy do przodu facet będzie uciekał w prace, gdzie będzie miał święty spokój.

Czy wniesie o rozwód ,czy tylko straszy ?

Król Mieczy - Mówi poważnie, na nic zdadzą się twoje prośby i błagania. Ma wielki hełm na głowie, ale też zdaje się uważnie uważnie słuchać. Tak jakby łowił w tym twoim lamencie konkretne słowa. W ciągu pół roku nie widzę by wzniósł pozew, stoi nieruchomo i nasłuchuje.


Co ja mam ze sobą począć?
Strażnik talii ( rycerz Mieczy) - Nie mogę ci pomóc, możesz zrobić to tylko Ty. Pytanie zostaje bez odpowiedzi.


Nie pokazała się żadna kobieta, czyli to może być zwyczajne zasłona dymna. Może facet jest cwany i liczy że z pretekstem uwolni się od Ciebie.
Ważne, że nasłuchuje, coś możesz powiedzieć co wszystko odmieni. Albo tylko czeka, by to co powiesz utwierdziło go w podjętej decyzji.  Może lepiej nic nie mówić.

Uczuć już nie ma, praca jest ważna.
Skup się jak on, na sobie.
Zastanów się co możesz zrobić bez niego, a co z nim. W razie czego żeby mieć plan na życie.

Na litość go nie weźmiesz, ale na chłodne i rzeczowe argumenty spojrzy inaczej.

Tak to wygląda na najbliższe 6 ms.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję

Kotek
Odpowiedz

Cześć Hazar, czy mogę Cię prosić o wróżbę do końca roku? Interesują mnie dwie sfery - zawodowa oraz uczuciowa. 
Czy uda mi się do końca roku zmienić pracę? W kwietniu tego roku miałam rozmowę, niestety Koordynatorka zaproponowała mi pracę w innym miejscu niż wskazywało to zamieszczone ogłoszenie. Niestety przez dość kiepski dojazd, musiałam zrezygnować. Pani obiecała mi że odezwie gdy tylko zwolni się w tej miejscowości w której chce, ale niestety nie wiadomo ile to może potrwać. Czy uda się w tym roku tam, albo w innym miejscu? Albo czy istnieje szansa na podwyżkę w obecnym miejscu?
Czy w tym roku uda mi się poznać Kogoś, z kim mogłabym stworzyć szczęśliwy związek. Dane prześlę na PW. 
Wiem, ze moje pytania są dość chaotyczne, ale czuję się dość mocno "wypalona" jeśli chodzi o te dwie kwestie. 
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Malvina


Pytania:
Praca- Czy uda się w tym roku tam, albo w innym miejscu?
Rycerz Monet, Królowa Mieczy - Jest możliwość zmiany pracy, ale musiałbyś coś poświęcić, to prawdopodobnie ten dojazd, w oczekiwanym miejscu raczej nie masz szans. Tam dzieją się zmiany, ale są tak powolne, że raczej miejsce się nie zwolni do końca roku. Ale będzie mało brakowało żeby tam wskoczyć.
W innym miejscu na razie nie ma nic, żadnej pracy nie widać dla Ciebie. Trzymaj się tej koordynatorki, jest szansa, ale w dłuższej perspektywie czasu.

czy istnieje szansa na podwyżkę w obecnym miejscu?
6 buław - Jest taka możliwość i to dosyć spora, tylko trzeba iść po swoje jak zwycięzca. Jeśli nie będziesz prosić czy straszyć, tylko pewnie zawnioskujesz o podwyżkę są spore szanse że dostaniesz.
Podeprzyj się merytoryczne, przygotuj sobie argumenty i tak uzbrojona możesz wjechać z wnioskiem do gabinetu dyrektora.


Czy w tym roku uda mi się poznać Kogoś, z kim mogłabym stworzyć szczęśliwy związek.
3 kielichy - Tak masz spore szanse, ale zastanów się czy chcesz być w trójkącie. On chętnie wejdzie w relację, ale pokazuje że serce jest już zajęte, co nie przeszkodzi mu w dobrej zabawie.
Jeśli nie będzie ci to przeszkadzać, że w jego życiu jest osoba ważniejsza niż wszystkie inne Oczko to jest szansa na szczęśliwe chwile.
Dołożenie Królowa Buław - Ale pamiętaj, tylko chwile, nic więcej. Tylko że czasami na te "chwile " ludzie czekają całe życie Oczko
Długofalowego związku w tym roku nie widać.
Walcz o podwyżkę, tutaj masz potencjał.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje Ci bardzo za wróżbę - cały czas liczę na zmianę pracy, w zeszłym roku - było widziałam więcej oferty, w tym już nie...ale liczę i cały czas mam nadzieję że mi się uda Uśmiech ze względu na warunki pracy bardzo zależy mi na tej sieci w której pracuje ta koordynatorkę, a w międzyczasie spróbuje zawalczyć o podwyżkę 
co do drugiej części - mi zależy na stałości i stabilności, na związku w którym uczucia (te dobre) są obecne, nie chce żyć w trójkącie....wiem ze szczęśliwe chwile są ważne, ale na dłuższy czas życie w trójkącie męczy...... brak wspólnego życia, wyjazdów, planów, nie można liczyć na wspólne święta.. Wspólne spędzanie czasu jest znacznie ograniczone, nie dzieli się tych radosnych ale i tych smutnych chwil....to boli
Dziękuje Ci bardzo za poświęcony czas, mam nadzieje, że  chociaż w kwestii pracy uda mi się zmienić coś na lepsze Uśmiech
Odpowiedz

(05-12-2022, 20:08)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshka

Pytanie: chciałam poprosić o wróżbę na I połowę przyszłego roku

XIII Śmierć, 6 Buław, IX Pustelnik

W pierwszej połowie roku pojawia się jakiś konflikt wewnętrzny, pomiędzy tym jak powinnaś, a jak się będziesz chcieć się zachować.

Może pojawić się wybór miedzy starą robotą, a nową, ale bardzo ciężko będzie się zdecydować tak jak i w życiu uczuciowym.
Jeśli jesteś w związku to On jest już martwy, ale nowego na horyzoncie nie widać jeśli już to przygodny seks, w biegu czy w samochodzie.

Zdrowie w porządku, jeśli już to możliwe zatoki, pokazują się piękne zdrowe włosy i dobrze zasilone ciało.
Raczej stagnacja przez okres tych paru miesięcy, zmaganie się z własnym wnętrzem i chęć by wszystko pier.....ć i wyjechać.

nadchodzi czas zmian, ale cały czas się wahasz, trzeba zastanowić się czego chcesz od życia.
życzę podjęcia decyzji, bo w najbliższym czasie będziesz stać w rozkroku.


wszystkiego dobrego
Hazar
Wracam z weryfikacją, bo już za parę dni koniec czerwca Uśmiech Otóż miałaś rację - przez te parę miesięcy miałam okres stagnacji, wiele konfliktów wewnętrznych i chęć by wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady  Uśmiech W sprawach sercowych także totalny zastój... a On faktycznie jest już martwy... Co do zdrowia to aż 2 razy miałam przygodę z zatokami, które odnowiły mi się po wielu latach (także znowu jakże trafnie z Twojej strony)  Uśmiech
Nie planuję natomiast pytać o II połowę bieżącego roku Uśmiech Na końcu wróżby napisałaś "nadchodzi czas zmian" - no to niech nadchodzi - chętnie dam się zaskoczyć  Uśmiech Lubię niespodzianki Uśmiech 
Jeszcze raz ślicznie dziękuję i życzę dużo dobrego! Uśmiech Buziak Buźki
Odpowiedz

Pozostaje życzyć najpiękniejszych niespodzianekUśmiech

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar, proszę Cię zerknij czy przygotowywana dla mnie oferta auta od tego dealera będzie korzystna i czy zakup dojdzie do skutku?  Dane wyśle na pw.
Odpowiedz

Witaj RestlessMan


Pytanie: czy przygotowywana dla mnie oferta auta od tego dealera będzie korzystna i czy zakup dojdzie do skutku?

7 Mieczy- Oferta może nie być korzystna, pokazały się ukryte opcje które z czasem mogą narazić cię na koszty.

Król kielichów - ale może dojść do zakupu, bo podejdziesz emocjonalnie do kupna, widoczne auto spełni twoje oczekiwania.
I pokazałeś się "wiem czego chce"



Najważniejsze to dobrze przyjrzeć się tej ofercie, a najlepiej niech to zrobi znajomy diler z konkurencji, jest szansa że będzie chciał wkopać kolegów po fachu i jeśli coś znajdzie nie omieszka o tym powiedzieć.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Cytat:Witaj Auro
Oto twoja prognoza na nadchodzący rok numerologiczny
Miłość - 9 Monet, 7 Monet, 10 kielichów - W ciągu najbliższego roku nadal będziesz się wystawiał jak na aukcji. Ale jest progres, widzę pięknie umięśnione ciało, lepsze niż w tamtym roku.
Jakieś ziarna będziesz zasiewał i czekał aż dojrzeją. Czyli randki, podchody i zaloty widać, ale trochę zachowawcze. Nie będziesz działał aktywnie, tylko "szczepił" i patrzył jak to się rozwija.
Namiętności i miłości romantycznej nie widzę, ale bratnia duszę tak. Będzie jakaś przyjaciółka przy Tobie i będzie słuchać.
Kto wie może z czasem okaże się droższa niż wszystkie inne [Obrazek: oczko.gif]

Praca - 3 Miecze, Królowa Mieczy, 6 Monet - Ona złamie ci serce, ale nie będzie jej intencją by cię upokorzyć, czy sponiewierać. Zrobi to dla twojego dobra w swoim rozumieniu. Oczy ma łagodne, chociaż twarz jest zimna. Pod pokrywą lodu komuś zależy. Jeśli zostaniesz to widoczna jest podwyżka, bo "osuszyć łzy", a jeśli odejdziesz możesz spodziewać się odprawy. W każdym razie pokazała się rekompensata, za stracone nadzieje.

Finanse - XV Diabeł, Paź Monet, 10 Buław -  Podejrzane typy lgnął do ciebie jak do lampy [Obrazek: oczko.gif] znowu ktoś się przyklei. Nie daj się wciągnąć w sprawy których dopiero się uczysz i nie masz dużego doświadczenia. Ten rok i bez tego będzie ciężki dla Ciebie. Mocno ściskaj "pieniążki" i nie daj się omotać żadnemu "koksowi"

Zdrowie (ciało) - 2 kielichy, 10 mieczy - Możliwy uraz przez nieuwagę, znowu mam aparat ruchu, a konkretnie plecy. Nasilenie dolegliwości bólowy w dolnym odcinku. Nadal pokazuje się jak rwa, ale jest też światełko w tunelu. Możliwe, że pomoże akupunktura i że masz jakąś koleżankę która w tym siedzi. Powinna pomóc.

Zdrowie (umysł) - 5 Kielichów - Nie za dobrze, trochę smutków się pokazało, niedużo [Obrazek: oczko.gif] tylko trzy, ale zawsze jakieś. Możliwe, że za dużo się zbierze i będziesz mieć gorszy nastrój. Ale po każdym deszczu wychodzi słońce, więc wystarczy wytrwać.

Niespodzianka  - 7 buław - Dasz radę, chociaż nie będziesz w siebie wierzył, to jednak wyjdziesz obronną ręką z każdej sytuacji.
Najlepsze jet to, że cały czas będzie przy Tobie jakaś kobieta. Nie widzisz jej jak kandydatki na miłość, ale będzie jak cień, więc doceń tego Anioła. Bo będzie cię wspierać w nieudanych podbojach i bolącej d...e [Obrazek: rotfl.gif]

Trudniejszy rok przed Tobą, ale czego się nie robi, by iść w naszym duchowym rozwoju.
Mądrość nabyta drogą doświadczeń jest bezcenna i użyteczna i w zasadzie tylko ona jest prawdziwa.

Wszystkiego Dobrego Hazar
Witaj Hazar, jako że nowy rok numerologiczny już tuż tuż, a minęło 10 miesięcy od rozpoczęcia obecnego przychodzę z weryfikacją jak co roku Uśmiech 
Miłość - wszystko się potwierdziło, nic poważnego się nie zadziało, przyjaciółka była, nawet umieśnione ciało się potwierdziło Rotfl
Praca - Tutaj też wszystko prawda. Pracę straciłem (za obupólną zgodą). Rekompensata była w postaci rozluźnienia psychicznego.
Finanse - Było parę osób które nagle się odezwały po latach tylko w jednym celu.... "pożycz". Nie dałem się namówić...
Zdrowie  - Były problemy w dolnym odcinku ale bardziej z układem moczowym, na szczęście udało się opanować.
Zdrowie (umysł) - To prawda, były smutki, dalej trochę są ale walczę.
Niespodzianka - Prawda, walczę. Wielu dawno by już się poddało. 
Jak co roku, jestem pod wrażeniem jak dobrze czytasz karty i jak dobrze z Tobą rezonują, dziękuje  Uśmiech
Tak jak napisałaś, to był i jest ciężki rok numerologiczny, na szczęście się kończy.We wrześniu wchodzę w pierwszy rok, może otworzą się nowe szanse? I właśnie dlatego proszę Cię o kolejną wróżbę na kolejny rok numerologiczny, dane wysłałem na prv.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Auro


prognoza na nowy rok numerologiczny

Miłość - IX Pustelnik, 4 kielichy, XIX Słońce - Nadal będziesz sam, ale to nie będzie złe. Jakieś mądrości z tego wyjdą. Masz już swój typ, tylko że on pokazuje się ponad Tobą i trochę jako nierzeczywisty i bardzo możliwe że mieści się w tym twoja przyjaciółka. Ale nie pójdziesz w ta stronę. Powierzchowność jednak będzie dla ciebie ważna. Będziesz dalej szukał ze świecą. Możliwe ze gdzieś w będzie majaczyć ta miłość w oddali, ale w tym roku raczej nie rozkwitnie.

Praca - XI Sprawiedliwość, Rycerz Buław - W pracy znowu mam rozwód, ale tu już może nie być tak gładko. Jedna strona trzyma kwity, a druga miecz obosieczny. Możesz z kimś pójść na przysłowiowe noże. Ważnie że macie po równo. Jeśli dojdzie do rozwiązania umowy w atmosferze konfliktu nikt nie będzie miał racji, a wina będzie obopólna. Niestety może nie być chęci wyjaśnienia sporu, bo później widać cię już tylko w pracach dorywczych.
Na jedno to dobrze, przeczekasz aż przestanie buzować i wtedy można szukać czegoś na stałe.

Finanse 8 Mieczy - Trochę biednie, nowych ubrań raczej nie kupisz sobie w tym roku.Trzeba będzie oszczędzać. Staraj się nie pożyczać, bo wierzyciele mogą cę równocześnie osaczyć. Najlepiej zamknij oczy i przeleć jakoś ten rok na wydechu. Finanse mogą być tylko na jedną nóżkę.


Zdrowie ciało - 10 mieczy - Powtórka z rozrywki, to nie będą nerki, pokazują się bóle w odcinku lędźwiowym, raczej stawiałabym na korzonki, lumbago i inne cholerstwo. Możesz sobie zrobić test na bolierioze, teraz mi wpadło, bo widzę tak jakby ból był powiązany z nerwowy, kostnym i tętnicą udową.


Zdrowie umysł - 8 Monet - Bedzie ok Oczko minę masz nie tęgą, ale to co będziesz wkładał sobie do głowy ( czytasz) będzie działało.
Najlepszą motywacją nas samych jest nasza wiara, jeśli ty nie będziesz w siebie wierzył, to nikt tego za Ciebie nie zrobi. Wybieraj dobre indeksy, widzę że naukowe publikacje mają u Ciebie najwięcej poważania. Z nimi jakoś ten rok przetrwasz.


Niespodzianka 7 Monet - Już niedługo, los coś dla Ciebie szykuję i po minie widzę że to będzie coś extra.  Na razie musisz jeszcze poczekać, bądź cierpliwy i skup się na tym co jest teraz.
Pamiętaj że to może być wszystko i coś o czym teraz marzysz, więc głowa do góry i idź przez ten jałowy rok Oczko


Wszystkiego dobrego
i zdrowia

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuje Hazar Uśmiech
Szykuje się kolejny niełatwy rok, ale moja wiara w to że los sie w końcu odwróci i nastaną lepsze czasy jest niezachwiana, a ta wróżba będzie dla mną wskazówką Uśmiech
Wracam za rok z weryfikacją.
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar,
Jeśli ja mogę prosić o wróżbę Hazar bardzo proszę popatrz na rekrutację do policji , etap składa się z paru egzaminów  (wf, rozmowy z psychologiem , testu z psychologicznymi pytaniami i komisji lekarskiej )   Obecnie zaczęłam intensywnie ćwiczyć tor sprawnościowy  ( czyli ten wf -1 etap ) ,  
Moje pytanie jeśli mogę poprosić to czy uda mi się tą całą rekrutację przejść pozytywnie i pracować w policji ?

Bardzo proszę o odpowiedz
Odpowiedz

Witaj Malwinka



Pytanie: Moje pytanie jeśli mogę poprosić to czy uda mi się tą całą rekrutację przejść pozytywnie i pracować w policji ? 

XVII Gwiazda - Jest taka nadzieja, ale twoje marzenia mogą obrócić się w niwecz, więc sprawdźmy gdzie powinie ci się noga.




wf - 10 mieczy - Możliwa kontuzja która wykluczy cię już na początku. uważaj na plecy i nogi, ręka też jest tak dziwnie wykrzywiona jak przy złamaniu.

rozmowy z psychologiem - 6 monet - Tutaj ok, pokażesz się w miarę zrównoważoną osobą i praktycznie myślącą, więc rozmowę powinnaś zaliczyć.

testu z psychologicznymi pytaniami - XIII Śmierć - Możliwe że przesmykniesz się jednym pytaniem dalej.

i komisji lekarskiej - Królowa Mieczy - Ta kontuzja może cie zdyskwalifikować, ale wszystko będzie zależeć od kobiety na komisji. Pokazuje się, że Ona będzie mieć jakieś plany względem Ciebie. Nie że osobiste, tylko jako "masę". Kobita w komisji to strateg i może cię jakoś wykorzystać do swoich celów. Jeśli będziesz jej odpowiadać to cię przepchnie jako swoje "narzędzie"


Uważaj na kontuzje.

Jak nie zawalisz wf to możliwe że będzie w mundurowce. Ale od razu mówię, proces rekrutacji będzie dla ciebie ciężki, jedyne co to tylko z psychologiem pójdzie ci jak z płatka.



Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar przygotowuję się do testu , ostatnio zaczęło mnie boleć kolano ( rzepka) a ręka Ci się pokazuje bo staram się rzucac piłką 3 kg na 5 metrów przy zmęczeniu to ręce nie dają rady i to mnie załamuje. Wiesz że chcę ale ciało jest słabe - ręce nie mam ćwiczone i przez to mam problem z rzutem piłką .
Czyli mam zdać egzamin sprawnościowy wf i może przejdzie ?  Za 1,5 miesiąca mam egzamin wyznaczony to wrócę z odpowiedzią .
Bardzo dziękuję za odpowiedz i poświęcony czas !
Odpowiedz

Dobry wieczór Hazar , mam prośbę jeśli mam szansę jeszcze zadać pytanko to sprawy uczuciowe. Brałam udział w szkoleniu i był tam chłopak A. Rozmowa się ładnie nam układała . Pomógł mi w przygotowaniu materiałów do egzaminu i był chętny jeszcze udostępnić materiały jakie posiada w domu. Wstępnie umówiliśmy się na dany dzień , i potwierdził że będzie ale póżno przyjedzie.
Pisał że mu się podobam , ale ja to tylko przeczytałam i nie odpowiedziałam na to .
Wiesz i ani nie przyjechał ani nie odezwał się typu - nie mogłem bo coś mi wypadło .
Ja bym do niego napisała ale też Hazar nie chcę się wpychać bo być może jest w związku z kimś , nie chce się narzucać bo może nie chce( ma narzeczoną lub dziewczynę - bo żonaty nie jest i nie ma dzieci )
Hazar proszę jeśli mogę Cię poprosić o cenny czas i chwilkę na poświęcenie mojej sprawie to proszę o odpowiedz co jest problemem , bo być może kobieta jakaś i jak uważasz czy warto pisać . 
Hazar przepraszam jeśli proszę o drugą wróżbę , jeśli odmówisz to rozumiem , ale jeśli mogę poprosić to będę wdzięczna.
Odpowiedz

witaj Malwinka


pytanie: proszę o odpowiedz co jest problemem , bo być może kobieta jakaś i jak uważasz czy warto pisać .

0 Głupiec - Nie widzę problemu, człowiek próbuje zwyczajnie się brać za ciebie jak za inne. Szuka swojego ideału. Ma swój typ, ale taki bardzo wyśrubowany. Szuka pięknej, mądrej i bogatej, do tego wiernej, czułej i zmysłowej. Osobiście życzę chłopu szczęścia i mniej oglądania anime, bo mu młodość przeleci na szukaniu postaci z kreskówki.
Nawet jeśli jest z jakąś kobietą, to pokazuje się poszukujący i myślę że będzie całe życie, taki typ. No chyba że spuści trochę z tonu i pokocha to co ma za plecami.

Król Denarów. Warto pisać, pokazują się korzyści. Gość ma zasoby którymi może się podzielić, to pewnie te notatki. Każda znajomość ma jakąś wartość, wiec zawsze warto pisać Oczko


Nie szufladkuj go od razu jak kochanka, to po prostu jest Człowiek. 
Podobasz mi się Oczko ten zwrot można użyć w wielu kontekstach i na podłożu wielu emocji. Nie bierz sobie do głowy, że może chodzić tylko cielesność. Każdy jest inny, i każdy inaczej rozumie słowa które używa, dlatego tak ciężko jest się nam dogadać i tak trudno jest nam zrozumieć innych.

Ciesz się, po prostu ciesz się, że masz przy sobie innych ludzi.


wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za odpowiedz . Napisałam do niego chciałam zagadać , ale to taki typ co raczej z tego nic nie wyjdzie nawet na znajomość koleżeńską - 
Nie widzę chęci u niego nawet do odpisywania do mnie na wiadomości . 
Nie pcham się już jak nie ma czasu dla mnie i chęci . ( bo odpisanie na wiadomość to zaledwie pare sekund dla chcącego a przez cały dzień zawsze się znajdzie 1 minuta )
Ja lubię Hazar nie nadwyrężać granic ludzi -jak on nie chce to nie chce otwierać drzwi które są dla mnie zamknięte.

Jeszcze raz baaardzo Ci dziękuję za czas , interpretację i wróżbę dla mnie
Odpowiedz

Witam. Jeśli mogę prosić to chciałabym się dowiedzieć co można powiedzieć o moich relacjach z rodzicami ? Na co powinnam zwrócić uwagę,nad czym ewentualnie należy popracować. Pozdrawiam
Hania 09.04.1993.r 
Halina 01.06.1969 r
Zbigniew 06.05.1969 r
Odpowiedz

witaj Haniu



Pytanie: chciałabym się dowiedzieć co można powiedzieć o moich relacjach z rodzicami ?
8 kielichów, 3 buławy - Nie pokazałaś mi twarzy, więc te relacje są nadal gdzieś głęboko wypchnięte. Jeszcze nie potrafisz spojrzeć na to twarzą w twarz. Co prawda jesteś gotowa na naprawę, ale dawne urazy, żale i krzywdy nie pozwalają na pojednanie. Ogólnie pokazuje się rozdarcie pomiędzy więzami rodzinnymi, a chęcią porzucenia i ucieczką na koniec świata.
Nie widzę w ogóle twoich rodziców. Nie pokazują się w twojej energetyce.

Na co powinnam zwrócić uwagę, nad czym ewentualnie należy popracować ?
XIV Umiarkowanie - Zachować dystans i równowagę. Powinnaś zwrócić uwagę na to niektóre twoje działania nic nie wnoszą, a budzą tylko niepotrzebne emocję. Trzeba sobie to jakoś wszystko zrównoważyć i poukładać.

Twoja rodzina nie jest już odpowiedzialna za twoje życie, masz prawo do tego by żyć tak jak chcesz. I nie ważne czy będziesz karmić swoje żale, czy przebaczenie, masz prawo wybrać jak chcesz żyć.

Być może kiedyś będzie lepiej, ale trzeba by w to włożyć więcej spokoju i rozwagi.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Moi rodzice wzięli rozwód w zeszłym roku. Może dlatego Ci się nie pokazali. Żal owszem mam bo to z taty winy rozpadł ich się związek.  Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości