Boski Tarot u Hazar

Dzień dobry , 
Hazar chciałabym prosić o wróżbę na straż graniczną , złożyłam dokumenty do pracy jako funkcjonariusz. 
1 etap rozmowa zaliczona pozytywnie   , teraz następny etap to rozmowa z psychologiem . Stresuje się przed tym bo jeśli otrzymam odpowiedz negatywna po rozmowie to czekam rok aby ponownie złożyć dokumenty. 
Bardzo proszę o wróżbę już nie koniecznie cały nabór do straży jak pójdzie tylko na etap z rozmową  z psychologiem czy będzie po rozmowie pozytywna odpowiedz.
Odpowiedz

witaj Malwinka

Pytanie: jak pójdzie tylko na etap z rozmową  z psychologiem czy będzie po rozmowie pozytywna odpowiedz.

6 Mieczy - Powinnaś przejść do następnego etapu. Nie bój się, dasz sobie rade z psychologiem
powodzenia Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za wróżbę , już niebawem mam rozmowę  z psychologiem ( po rozmowie są 2 tygodnie na odpowiedz jak mnie oceni czy pozytywnie /negatywnie. 
Odpowiedzi nie dostaje się w tym samym dniu , dziękuję za dobre słowo , przyda się aby stres pokonać na rozmowie.
Odpowiedz

(26-07-2023, 19:56)Hazar napisał(a):  witaj Malwinka

Pytanie: jak pójdzie tylko na etap z rozmową  z psychologiem czy będzie po rozmowie pozytywna odpowiedz.
6 Mieczy - Powinnaś przejść do następnego etapu. Nie bój się, dasz sobie rade z psychologiem
powodzenia Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar
Dziękuję jeszcze raz za wróżbę Hazar , dzisiaj otrzymałam odpowiedz negatywną że nie przejdę do następnego etapu . 6 Mieczy to chyba przerwanie w połowie drogi .
Następny raz jak bym chciała składać dokumenty to dopiero za rok w sierpniu.
Odpowiedz

Dziękuję za weryfikację  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Droga Hazar. Proszę o rozkład na moją sytuację zawodową . Czuję się oszukiwana przez szefową w kwestii wynagrodzenia za przepracowane miesiące. Nie wiem co mam robić.  
Hania 09.04.1993.r 
Pozdrawiam ?
Odpowiedz

Witaj Haniu
 
Czy pensja zgadza się z tym co masz na umowie  o pracę  ?

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo proszę o wróżbę dotycząca relacji między mną a osobą, którą poznałam miesiąc temu.
Jestem w trakcie długoletniego, nieudanego związku z którego od kilku lat bardzo nieudolnie i niezdecydowanie chce się uwolnić. Miesiąc temu spotkałam człowieka, który całkowicie przewrócił mój świat do góry nogami, chyba po raz pierwszy w życiu poczułam coś mocnego, dziwnego, zupełnie szalonego do kogoś, kogo znałam zaledwie kilka dni. 
Niestety dzieli nas odległość, oraz to, że ja jestem w związku z którego ciężko mi wyjść, przeszkadza mi także niezadowolenie rodziców, którzy są  przeciwni tej relacji. 
Bardzo proszę o pomoc, chciałabym wiedzieć czy karty są w stanie dać mi jakąś wskazówkę. Ja bardzo mocno czuję, że nie powinnam rezygnować z tej znajomości i że jest to moment w którym powinnam zmienić swoje dotychczasowe życie, które przecież mi nie odpowiada. 
Proszę o postawienie kart i odpowiedz na pytanie: czy rzucić i zaryzykować wszystko, czy ta relacja może mieć przyszłość, czy znajdę jakiś sposób na zmianę życia, by być bliżej tej nowo poznanej osoby?
Monika Ur. 09.04.1986
Data poznania: 7.07.2023
Odpowiedz

witaj Aszkelon



Pytanie: czy rzucić i zaryzykować wszystko?
4 monety- Nie.


czy ta relacja może mieć przyszłość?
9 Mieczy - Przyszłości nie widzę, pokazało się tylko jak się zamartwiasz nocami. Prawdopodobnie jak skoczysz do tej wody, później możesz sobie wyrzucać i myśleć o tym jak o błędzie.

czy znajdę jakiś sposób na zmianę życia, by być bliżej tej nowo poznanej osoby?
Królowa Monet - Nie przestaniesz o nim myśleć, ale nie widzę go blisko Ciebie. 
Nie zmienisz sposobu na życie.
To już jest u Ciebie stała.


Przemyśl sobie jeszcze tą relacje na spokojnie, radzę raczej mocno trzymać to co masz. 
To nie jest wiele, ale jest cenne. Nawet jeśli tego nie widzisz. Na pewno nie podejmuj pochopnych decyzji, daj sobie czas.
 
Jeśli to prawdziwe i szczere przetrwa lata. Będzie czekał na Ciebie nawet do końca swoich dni. Jeśli nic nie warte wywali się na pierwszym zakręcieOczko

Poczekaj z ważnymi decyzjami, niech zadziała czas .

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam serdecznie. 
Chciałabym poprosić o wróżbę ogólną co mnie czeka do końca roku. Dziękuję bardzo. 
Nie mam jakiegoś sprecyzowanego pytania czy problemu. Myślałam o takim ogólnym rozkładzie. Ale jeśli musi być sprecyzowane to moze zapytam o życie zawodowe. Jestem na etapie zmiany pracy i zastanawiam się czy szukać jej tu gdzie mieszkam czy rozważyć wyjazd do innego miasta lub kraju.
Joanna 29 05 86
Dziękuję bardzo

Wybieram szczęście...
Odpowiedz

witaj Malinowymentos
Pytanie: Chciałabym poprosić o wróżbę ogólną co mnie czeka do końca roku.
XIX Słońce  - Ogólnie to bardzo dobrze się pokazuje czas do końca roku. Ktoś się odezwie do ciebie, bo widzę jak macha i jakieś dziecko ma za plecami, góra rok, albo nawet młodsze. Możesz dostać zaproszenie od niej. Tak, że nie wykluczam małej wycieczki.

 Jestem na etapie zmiany pracy i zastanawiam się czy szukać jej tu gdzie mieszkam czy rozważyć wyjazd do innego miasta lub kraju.
Paź Mieczy - Co do pracy nie znajdziesz nic zadowalającego. I nie ma znaczenia skąd bedą oferty. Do końca roku jeśli się coś pojawi to będzie "małe i niepewne", na ten moment nie pokazuje się nic dla Ciebie Oczko
Ale mimo wszystko będzie dobrze. Wypatruj zaproszenia, zrelaksujesz się, oderwiesz od problemów. A z nowym rokiem ruszysz z kopyta Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo

Wybieram szczęście...
Odpowiedz

(30-08-2022, 17:59)Hazar napisał(a):  Witaj Agata
Oto twoja prognoza na nowy rok numerologiczny
Miłość - II Kapłanka, Paź Monet, 2 Miecze - Pojawią się wieści, albo nawet wyniki badań. Nie wiem czy dobrze widzę, ale możliwa ciąża. Tylko że być może się nie utrzyma i we wczesnym stadium złuszczy się z endometrium.
 Ale coś takiego możliwe, normalnie widzę cykl. To będzie jakiś przełomowy moment. Porywów serca nie widać, jakieś to jest owiane trochę tajemnicą. W drugiej połowie roku raczej z tego życia miłosnego się zwyczajnie wycofasz. Odstawisz je na boczny tor.
Praca - 7 Buław, XVI Wieża, 8 Monet - Z pracą trochę kiepsko, chociaż będziesz mocno się trzymać, nastąpi krach, nie z twojej winy. Tylko ogólny. Gość u którego będziesz pracować, jego firmę trafi szlag. Wszystkie następne oferty bedą poniżej twoich potrzeb.
Naruszysz oszczędności i będziesz szukać nowych form jak bezpiecznie ulokować resztę, ale nic nie będzie wydało się pewne.
Finanse -2 kielichy, XIII Śmierć, 6 kielichów - Będą dyskutowane w dwoje. I zgodnie zarządzane, ale na stabilizacje ciężko liczyć. Pomimo naprawdę dobrego dogadania, finanse będą martwe. No niestety taki czas. Dobre jest to, że będziesz dobrze wspominać czas kiedy one były fajne. I to da jakiś komfort psychiczny.
Zdrowie (ciało) - X Koło Fortuny - Jak w kołowrotku Oczko jak z jednego wyjdziesz, to zacznie się następne. Ale też jak nigdy będziesz w szczytowej formie i poczujesz że możesz przenosić góry.
Zdrowie (umysł) - 3 Monety, 4 buławy - Wypracujesz fajny sposób na poprawę nastroju, czyli problemy będziesz rozwiązywać po kolei i dokładnie. Formuła będzie tak dobra, że stworzysz sobie enklawę, dookoła ludzie w depresji, a Ty pogodna jak słoneczny dzień.
Niespodzianka - 3 buławy -podróż samolotem widzę Oczko udanego wypoczynku niespodzianki.
Ciekawy rok się zapowiada, taki wymagający, ale widzę że świetnie sobie radzisz Oczko jak zawsze . Nie wiem tylko co to w tej miłości za brazylijskie perypetie, co ja tam widzę Oczko no ale tak to się pokazało.
Ta praca słabo, ale teraz nas to wszystkich czeka, za to zdrowotnie to tylko przykład z Ciebie brać optymistko.
Jakby co, to miłego wypoczynku.
Wszystkiego dobrego
Hazar
Witaj Hazar
Przychodzę z weryfikacją.
Miłość - sprawy uczuciowe faktycznie odstawiłam na boczny tor, oddaliłam się od partnera, nastała monotonia, miałam też myśli o w ogóle wycofaniu się z tej relacji.
Praca - pracę w tej firmie szlag trafił, z obopólnej winy. Póki co ta firma działa, ale z tego co wiem kiepsko przędzie.
Finanse - do pewnego czasu było nie źle, ale później dobra passa skończyła się i nadal szału nie ma.
Zdrowie - nie mogę narzekać mimo pewnych problemów. Co do zdrowia psychicznego jest dokładnie jak napisałaś.
Niespodzianki - co prawda nie było lotu, ale sporo wycieczek krajowych Uśmiech 
Bardzo dziękuję za prognozę.
Odpowiedz

Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuje .Tak ,na umowie mam najniższa krajowa + premia uznaniowa . Byłam u księgowej... to co jest na kwitku się zgadza,ale nie jest to adekwatne do przepracowanych moich godzin i urlopu na którym byłam.  Księgowa potwierdziła moje obawy .
Odpowiedz

Haniu

Ale jak księgowa mogła podzielić twoje obawy skoro sama nalicza pensję. Na kwitku masz czarno na białym ile wypracowałaś godzinowo wraz z premią, a ile za urlop. 
No chyba że umówiłaś się z pracodawcą na płace pod stołem, to karty tu nie pomogą.

A Może zwyczajnie źle zrozumiałaś, na początek zapytaj o co chodzi z tą wypłatą.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(15-09-2022, 19:05)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshk


Pytanie: Chciałam zapytać czy w ciągu najbliższych 12 miesięcy coś się zmieni w moim życiu w kwestii pracy?

Wyskoczyła 10 buław, dołożenie - Królowa Mieczy, XI Sprawiedliwość - Nic się nie zmieni, tam panują twarde i jasno określone zasady, takie miejsce. Nie ma możliwości zmiany reguł, energii, czy formy tego miejsca. Jest to tak pewne jak Śmierć i Podatki.
Musisz dźwigać ten krzyż.
Możliwe że będziesz chciała odejść i pomimo tego że z ich strony też będzie wola, to bardzo ciężko będzie rozwiązać tą waszą umowę, ze względu na twój "wachlarz". Masz coś, co jest bardzo ważne dla nich (wiedzę)

Dlatego nie wiem czy mam szukać czegoś innego czy zostać przy tym, co mam?
karta rada Rycerz Buław - Po pierwsze to ochłoń, nie planuj niczego na wkur..e. W emocjach jeśli coś znajdziesz, to zaczepisz się tylko na chwile. Jak będzie ci buzować, to przeczekaj największy ogień i dopiero myśl co robić.
Ale na 12 miesięcy może być ciężka sytuacja z tym "nowym". Plany palą na panewce.


Zaplanuj sobie dobrze zmianę pracy, absolutnie nic pochopnie. Jeśli nie będzie sprzyjających warunków, warto pomęczyć się jeszcze rok i szukać coś nowego po tym czasie. Teraz nic nie widać na horyzoncie.


Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj Hazar - chciałabym zweryfikować Twoją wróżbę o mojej pracy Uśmiech Oczywiście wróżba sprawdziła się w 100%! Uśmiech Ostatecznie nadal pracuję w tym samym miejscu Uśmiech
Ale mimo wszystko poproszę Ciebie o dalszą wróżbę zawodową: czy w ciągu najbliższych 12 miesięcy coś się zmieni w moim życiu w kwestii pracy? Mam tutaj na myśli czy będę jednak zmieniać pracę czy ostatecznie pozostanę w tym samym miejscu? Uśmiech  Ślicznie dziękuję za poświęcony czas Buziak
Odpowiedz

Witaj Anussshaka


pytanie: czy w ciągu najbliższych 12 miesięcy coś się zmieni w moim życiu w kwestii pracy? Mam tutaj na myśli czy będę jednak zmieniać pracę czy ostatecznie pozostanę w tym samym miejscu?

XVII Gwiazda, 10 kielichów - Tak, mentalnie odlecisz z tej pracy Oczko ale nie poderwiesz do lotu ciała.

Możesz żyć przez następne 12 miesięcy marzeniami o wyrwaniu się z tego miejsca. Swoja drogą wygląda ta twoja robota jak za komuny, normalnie dziadostwo. Zasiedziałaś się zwyczajnie, to jest pewna posadka, ciepła i bezpieczna i masz tam bratnią duszę z którą może drzesz koty, ale macie bardzo mocną więź.
Nie widać byś zmieniła pracę, a dlatego że tam masz mocne poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa, tak mocne że raczej nie zastąpią tego żadne pieniądze. I możesz się męczyć dalej następny rok Oczko

Pokazuje się, że dla ciebie jest już ważny święty spokój , robisz swoje, dobrze to robisz i nikt ci niczego złego nie zarzuca.


Musiałabyś się rzucić na głęboką wodę, wtedy coś zmienisz, ale warto sobie przekalkulować co lepiej się opłaca na ostatecznym rozrachunku. Może czasami lepiej sobie odmówić jakiejś przyjemności, niż brać udział w wyścigu szczurów, gdzie kasa i pozycja jest najważniejsza.

tak to u mnie wygląda.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar
Czy mogę prosić Cię o wróżbę na 8 rok numerologiczny? Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Agata
Wróżba na nowy rok numerologiczny

Miłość - 5 monet, 9 kielichów - Trochę biednie. Będziesz wyciągać rękę, ale nie wiem czy na zgodę czy żebrząc o uwagę, ale to co dostaniesz będzie płytkie i krótkotrwałe. Jak zapijany wieczór na umór, a później kac stulecia.
Bedzie tego dużo, ale bez podstaw, przyszłości czy fundamentów. Zaspokajać cię będzie jak narkomana na głodzie, na chwilę i będzie cały czas mało.

Praca - 7 buław, 3 monety - Tu powinno być dobrze widzę cię w pracy. Staniesz się bardziej asertywna, być może już nie pozwolisz sobie zwalić wszystkiego na głowę. Widać cię w jakieś "koronkowej robocie", jak pracujesz z dbałością o szczegóły. I są z tego pieniądze, możliwe że praca będzie miała związek z wiązkami.?  bądź elektromechaniką.

Finanse - Królowa Buław, 10 monet - Wreszcie zaczniesz dobrze zarabiać. Finanse rzeczywiście poszybują w górę i będzie to tylko zasługa twojej pracy. Musisz mieć jakieś zdolności manualne, bo widzę tak jakbyś trafiła w swoje zasoby i zaczęła właśnie na nich zarabiać. 
Myślę że będzie cię stać na nową garderobę, dobre zabiegi kosmetyczne i aktywność, bo pięknie wyglądasz Oczko seksowna kobieta z Ciebie się zrobi.

Zdrowie (ciało) - II Kapłanka - Oprócz bilansu który trzeba zrobić, znowu możesz mieć jakąś niespodziankę. Dołożenie ( Król Monet ) Jajeczko jest przygotowane, to nie jest jeszcze pewne, bo Gość mi je trzyma, ale możliwe że puści w jajowód. Jak będziesz się spóźniać, albo piersi zrobią się tkliwe, to nie wczesna menopauza, rób od razu test ciążowy. Oczko

Zdrowie (umysł) - Królowa Mieczy - bardzo dobre zdrowie psychiczne, na ten moment już nie można cię złamać. Jesteś jak ze skały. Choćby dookoła się waliło, już wiesz jak żyć.

Niespodzianka -XIV Umiarkowanie - Ten rok bez niespodzianek Oczko wszystko jest jakby dalszym ciągiem mijającego roku. Ten rok minie tak jakbyś jechała po równym. Ciesz się wypracowanym zyskiem.

No Agata, te finanse to furora, trzymam kciuki żeby się spełniło. Pięknie się pokazałaś, ten błysk w oku, świetna fryzura, piękne etniczne kolczyki, normalnie błyszczysz.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
 bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i poświęcony mi czas Kwiatek Kwiatek na pewno wrócę z weryfikacją.
Odpowiedz

(27-08-2023, 08:45)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshaka


pytanie: czy w ciągu najbliższych 12 miesięcy coś się zmieni w moim życiu w kwestii pracy? Mam tutaj na myśli czy będę jednak zmieniać pracę czy ostatecznie pozostanę w tym samym miejscu?

XVII Gwiazda, 10 kielichów - Tak, mentalnie odlecisz z tej pracy Oczko ale nie poderwiesz do lotu ciała.

Możesz żyć przez następne 12 miesięcy marzeniami o wyrwaniu się z tego miejsca. Swoja drogą wygląda ta twoja robota jak za komuny, normalnie dziadostwo. Zasiedziałaś się zwyczajnie, to jest pewna posadka, ciepła i bezpieczna i masz tam bratnią duszę z którą może drzesz koty, ale macie bardzo mocną więź.
Nie widać byś zmieniła pracę, a dlatego że tam masz mocne poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa, tak mocne że raczej nie zastąpią tego żadne pieniądze. I możesz się męczyć dalej następny rok Oczko

Pokazuje się, że dla ciebie jest już ważny święty spokój , robisz swoje, dobrze to robisz i nikt ci niczego złego nie zarzuca.


Musiałabyś się rzucić na głęboką wodę, wtedy coś zmienisz, ale warto sobie przekalkulować co lepiej się opłaca na ostatecznym rozrachunku. Może czasami lepiej sobie odmówić jakiejś przyjemności, niż brać udział w wyścigu szczurów, gdzie kasa i pozycja jest najważniejsza.

tak to u mnie wygląda.


Wszystkiego dobrego
Hazar
Dziękuję za wróżbę Uśmiech Myślę, że wszystko wyżej opisane jest w 100% trafne Uśmiech Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz

(12-02-2023, 19:46)Hazar napisał(a):  Witaj Smokey
rama czasowa 6 miesięcy

Pytania: Czy jest szansa że się dogadamy, że zmieni swoje nastawienie?
10 Mieczy - Prawdopodobnie się nie dogadacie w kwestii o która pytasz. Działania za jego plecami przekreśliły szansę na merytoryczną rozmowę.

Czy nasze małżeństwo da się uratować?
As Buław - Tak, można to zrobić, spróbuj zacząć jeszcze raz od początku.
Odsuń oskarżenia i pretensje na bok i zacznij działać. Działać tak jak kiedyś na początku, kiedy chcieliście razem być.

On się czuje oszukany i zdradzony. Wiem że to trudne w połogu, ale nie licz za bardzo na niego. On sam musi teraz uporać się z tym co czuje, a boli go tak bardzo jak poród pośladkowy Oczko

Ciesz się macierzyństwem i próbuj wykrzesać trochę ognia z siebie, jak dawniej. Może nie był do końca gotowy, by cieszyć się z ojcostwa.

Na najbliższe 6 miesięcy nie oczekuj zwrotów akcji, ale jest nadzieja więc się nie poddawaj.
On potrzebuje trochę czasu.

Dużo zdrowia dla Ciebie i maleństwa

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj Hazar, na początku roku prosiłam o wróżbę dotycząca relacji z mężem. Sprawdziło się, tak jak napisałaś. Było przez chwile trochę lepiej, a teraz miedzy nami jest tak źle, ze nie widzę szansy na naprawę czegokolwiek. Mężowi calkiem przestało na mnie zależeć, zupelnie mnie wyciął ze swojego życia. Bardzo proszę Cię o wróżbę czy to małżeństwo przetrwa czy czas abym oswoiła się z myślą ze to koniec. Czy jest cokolwiek co moge zrobic żeby nie doszło do rozwodu? Dane wysyłam na pw
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości