Boski Tarot u Hazar

(07-09-2023, 19:54)Hazar napisał(a):  Witaj Asuntina
Pytania: Zaczynam mieć wątpliwość czy coś z tego będzie? - VII Rydwan - Nie trać wiary. Jak trzeba to przejedz się tam i zapytaj co z tą robotą. Musisz wykazać się większą inicjatywą. To pokazuje się jako cały czas aktywne, więc ta robota powinna wypalić.

i czy będą mogła cofnąć to wypowiedzenie i pozostać tu gdzie jestem.
5 Mieczy - Może być już ciężko, a jeśli wrócisz to przygotuj się na bęcki i to takie bolesne. Na każdym kroku będzie podkreślane ile dla nich znaczysz. I nie będą to superlatywy.

Nie nakręcaj się niepotrzebnie, jedz do nowej pracy i podpytaj co i jak, dopóki nie usłyszysz twardego nie, nie wprowadzaj sobie chaosu myślowego.
Mnie to to się bardzo dobrze pokazuje. Nie czaj się, tylko jedz tam z nimi pogadać.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Bardzo dziękuję 
dam znać; do końca miesiąca wyjaśni się.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar,
czy mogłabyś jeszcze postawić karty dla mnie w poniższym temacie? Może jakoś zrozumiem tę sytuację, bo nie daje mi ona spokoju.
Kilka miesięcy temu odnowiłam kontakt z kimś z przeszłości. Wymienialiśmy wiadomości, utrzymywaliśmy jakiś rodzaj zainteresowania (te wszystkie lajki, obserwacje, wyświetlenia stories w social mediach) - nie wiem jak to ująć, no ale nie rozmawialiśmy/nie widzieliśmy się kilka lat, a jakby dystans nie istniał. Umawialiśmy się na kawę z kilka razy, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło - nie spotkaliśmy się na kawie po tych wielu latach.
Od dwóch tygodni cisza. Ta osoba nie odzywa się już. Ja tez postanowiłam się póki co nie odzywać, żebym nie była tą biegajacą za kimś, ale jednak gdzieś w środku nie daje mi to spokoju.
Czy jesteś w stanie zapytać kart o intencje, nastawienie tej osoby wobec mnie? Czy karty widza jakąś dalsza część tej znajomości?
W PW podeślę dane. Z góry dziękuję i dobrego dnia Uśmiech

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz

Witaj Pomarańczka



Pytanie: 
Czy jesteś w stanie zapytać kart o intencje?
5 mieczy - Jest w stanie gotowości do zadania ran, ale na szczęście jawnie. Nie angażuj się, bo możesz oberwać "nożem w żebro". To twardy człowiek i wrogo nastawiony w tej chwili do świata. Jeśli wejdziesz tej osobie niepotrzebnie w drogę, agresywnie odsunie cię na bok.

nastawienie tej osoby wobec mnie?
V Papież - Nie zajmuje żadnego stanowiska do innych ludzi. Ona ma jakiś kryzys, wewnętrznie o coś prosi Siłę Wyższą i nie powinno się jej w tym przeszkadzać. Skupia się na sobie przede wszystkim, ale jeśli jej ktoś "zawróci dupe " to może zacząć "ciąć mieczem".

Czy karty widza jakąś dalsza część tej znajomości?
8 Mieczy - Jest jakaś znajomość, ale na zasadzie że będzie w ciebie wbijać szpilki. Zwyczajnie możesz się stać ofiarą, więc lepiej tej osobie nie napataczać się w tym momencie. 
Szczególnie że jesteś ślepa, zaślepia cię coś. Oszukujesz sama siebie, że to nie tak, że to jakoś inaczej...


Czyli sumując znajomość ok, ale dla masochisty. 
Człowiekowi trzeba pozwolić na przemianę, a tylko w bólach może się coś urodzić. ( wystarczy zapytać matki o poród). 
Dopóki osoba o którą pytasz nie poukłada się wewnętrznie, lepiej dać sobie z nią spokój. Dla własnego dobra.
Nie ma sensu czyjaś frustracje przyjmować i posyłać dalej, na innych.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar. Czyli dla własnego dobra najlepiej trzymać się z daleka...  Oczko
To w sumie nie byłby pierwszy raz na przyjęcie takiej strategii wobec tej osoby.

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz

(22-01-2023, 05:12)Hazar napisał(a):  Witaj Ana92


Pytanie:Czy to dobry pomysł żebym wyjechała do pracy w Niemczech?

8 Monet - Przemyśl to jeszcze raz. To nie jest zły pomysł, ale kwestie finansowe rzeczywiście są najważniejsze. Pokazuje się że jeszcze raz musisz się skalkulować.
Bo żeby nie było "zamienił stryjek siekierkę na kijek".


Przelicz się jeszcze, i nie licz optymistycznie tylko faktycznie, czyli wszystkie, absolutnie wszystkie koszty weź pod uwagę, nawet dojazdy, czy wyjścia do restauracji. Może się okazać, że nie odczujesz w bilansie końcowym poprawy.

Do wyjazdu trzeba podejść pragmatycznie.


Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witam, podjęłam decyzję wyjazdu do pracy. Wynajęłam swoje mieszkanie w Polsce bo i tak stałoby puste. Dzięki temu co miesiąc mam dodatkowe pieniądze z wynajmu. Gdybym nie podjęła tej decyzji to faktycznie nie byłabym w stanie zbytnio odłożyć pieniędzy a na tym mi zależało. To dzięki twojej wróżbie bo przedtem nie chciałam słuchać o wynajmie. Także finansowo jestem zadowolona.
Jeżeli chodzi o relacje z ludźmi którzy tu pracują i mieszkają to jest różnie. Na początku byłam zadowolona. Szybko się zaaklimatyzowałam. Znalazły się osoby dzięki którym nie czułam się samotna i wyobcowana. Dali rady odnośnie pracy czy życia w Niemczech. Było trochę zmian w pracy i w mieszkaniu z lokatorami. Obecnie bardzo często zastanawiam się nad powrotem. Nie czuję się tutaj dobrze. Atmosfera w mieszkaniu jest bardzo dziwna. W zasadzie to czuje się odtrącona, niechciana. Mam wrażenie, że jeden lokator specjalnie robi wszystko żebym się źle tutaj czuła. Oczywiście to nie wydarzyło się tak nagle. Miały miejsce pewne sytuacje których nie pochwalam tym bardziej w mieszkaniu w którym mieszkam. Oczywiście powiedziałam co ja o tym myślę.  Nie mam dobrego zdania o tych ludziach ale przynajmniej chciałabym czuć się normalnie w mieszkaniu. Nie wydaje mi się żebym długo tu wytrzymała. Coraz częściej mam gorsze dni i czuje się bardzo samotna
Odpowiedz

Miło słyszeć, że jesteś w miarę zadowolona.

Myślę, że jak już odłożysz sobie poduszkę finansową, to możesz wracać do siebie. 
Ewentualnie zawsze możesz coś szukać tam. Inne mieszkanie, inną pracę, w innym otoczeniu.
Jesteś dzielna Oczko tak trzymaj.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar poproszę Cię o rade od kart co będzie korzystniejsze-czy iść za żywiołem i zaczynać studia podyplomowe od najbliższego października, czy dać sobie rok wytchnienia i dopiero za rok? Detale wysyłam na pw.
Odpowiedz

Witaj Restlessman

Pytanie: co będzie korzystniejsze-czy iść za żywiołem i zaczynać studia podyplomowe od najbliższego października, czy dać sobie rok wytchnienia i dopiero za rok?

10.2023 - 8 kielichów
10.2024 - 8 Mieczy

Korzystniej iść mimo wszystko za żywiołem.
Ogólnie pokazujesz się uwikłany w różne sprawy. W tym roku będą przeszkadzać emocje, ciężko będzie się od nich oderwać i mogą cię ciągnąć w dół. A w przyszłym aspekty formalne, z każdej strony możesz być blokowany przez umowy, zobowiązania, obietnice.
Mimo wszystko emocje się wleką za Tobą, a formalność trzyma cię w bezruchu.

Zaczynaj od najbliższego października Oczko zagryź zęby i nie odkładaj tego na później. Nie żałuj, nie gdybaj, nie odwracaj się w tył.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Super, dzięki za motywacyjne słowa ☺️ zaczynam działać formalnie
Odpowiedz

(22-06-2023, 19:48)anussshka napisał(a):  
(05-12-2022, 20:08)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshka

Pytanie: chciałam poprosić o wróżbę na I połowę przyszłego roku

XIII Śmierć, 6 Buław, IX Pustelnik

W pierwszej połowie roku pojawia się jakiś konflikt wewnętrzny, pomiędzy tym jak powinnaś, a jak się będziesz chcieć się zachować.

Może pojawić się wybór miedzy starą robotą, a nową, ale bardzo ciężko będzie się zdecydować tak jak i w życiu uczuciowym.
Jeśli jesteś w związku to On jest już martwy, ale nowego na horyzoncie nie widać jeśli już to przygodny seks, w biegu czy w samochodzie.

Zdrowie w porządku, jeśli już to możliwe zatoki, pokazują się piękne zdrowe włosy i dobrze zasilone ciało.
Raczej stagnacja przez okres tych paru miesięcy, zmaganie się z własnym wnętrzem i chęć by wszystko pier.....ć i wyjechać.

nadchodzi czas zmian, ale cały czas się wahasz, trzeba zastanowić się czego chcesz od życia.
życzę podjęcia decyzji, bo w najbliższym czasie będziesz stać w rozkroku.


wszystkiego dobrego
Hazar
Wracam z weryfikacją, bo już za parę dni koniec czerwca Uśmiech Otóż miałaś rację - przez te parę miesięcy miałam okres stagnacji, wiele konfliktów wewnętrznych i chęć by wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady  Uśmiech W sprawach sercowych także totalny zastój... a On faktycznie jest już martwy... Co do zdrowia to aż 2 razy miałam przygodę z zatokami, które odnowiły mi się po wielu latach (także znowu jakże trafnie z Twojej strony)  Uśmiech
Nie planuję natomiast pytać o II połowę bieżącego roku Uśmiech Na końcu wróżby napisałaś "nadchodzi czas zmian" - no to niech nadchodzi - chętnie dam się zaskoczyć  Uśmiech Lubię niespodzianki Uśmiech 
Jeszcze raz ślicznie dziękuję i życzę dużo dobrego! Uśmiech Buziak Buźki
Witaj Hazar Uśmiech Nie planowałam pytać o II połowę bieżącego roku, jednakże wygrała kobieca ciekawość... Będę bardzo wdzięczna, jeżeli powiesz mi jakie to te wielkie zmiany szykują się w moim życiu do końca bieżącego roku (oczywiście poza tematem pracy, o którą już pytałam i wiem, że nadal będę tkwić w tym dziadostwie kolejny rok bez jakichkolwiek zmian)? Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Anussshka


Pytanie: Będę bardzo wdzięczna, jeżeli powiesz mi jakie to te wielkie zmiany szykują się w moim życiu do końca bieżącego roku? 

XII Wisielec, 5 kielichów, 8 kielichów - Twój "sponsor" zawiesi wpłaty ?
Nie wiem czy dobrze widzę, ale te przelewy czy "profity" jakie czerpiesz od kogoś, one się zawieszą. Nie jest to "żywe" tylko wirtualne. "Płatności" odbywają się w sieci, bo widzę jak wyciągasz dłoń ale do monitora, nie do żywego Człowieka.
Coś się skończy i nie będziesz miała możliwości by to uruchomić od nowa, bo nie widzę nóg. 
Czyli cały czas ta wirtualna rzeczywistość.

Może tylko odetną ci internet Oczko ale tak to się dziwnie pokazało.

Pamiętaj że prognoza jest dla Ciebie. 
Chociaż dla osób postronnych może być jak kożucha, to Ty powinnaś zrozumieć o co chodzi.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(13-09-2023, 19:44)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshka


Pytanie: Będę bardzo wdzięczna, jeżeli powiesz mi jakie to te wielkie zmiany szykują się w moim życiu do końca bieżącego roku? 

XII Wisielec, 5 kielichów, 8 kielichów - Twój "sponsor" zawiesi wpłaty ?
Nie wiem czy dobrze widzę, ale te przelewy czy "profity" jakie czerpiesz od kogoś, one się zawieszą. Nie jest to "żywe" tylko wirtualne. "Płatności" odbywają się w sieci, bo widzę jak wyciągasz dłoń ale do monitora, nie do żywego Człowieka.
Coś się skończy i nie będziesz miała możliwości by to uruchomić od nowa, bo nie widzę nóg. 
Czyli cały czas ta wirtualna rzeczywistość.

Może tylko odetną ci internet Oczko ale tak to się dziwnie pokazało.

Pamiętaj że prognoza jest dla Ciebie. 
Chociaż dla osób postronnych może być jak kożucha, to Ty powinnaś zrozumieć o co chodzi.



Wszystkiego Dobrego
Hazar
Dziękuję za wróżbę Uśmiech Podejrzewam, że albo mój najemca zrezygnuje z mieszkania albo sprawa, w której to ja mam spłacić pewne zobowiązanie, zakończy się tą spłatą z mojej strony w okolicach grudnia (bo jednak wątpię, że zostanie mi ta kwota nagle umorzona)... Uśmiech
Nie lubię nadużywać czyjejś dobroci ale jeszcze dopytałabym o sferę związków/miłości/potencjalnego nowego partnera w ramach czasowych do czerwca 2024 roku. Wydaje mi się, że coraz bardziej robię się otwarta na nowe znajomości, chyba już zbyt długo lizałam stare rany po Tamtym Człowieku Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Anusshaka




Pytanie: dopytałabym o sferę związków/miłości/potencjalnego nowego partnera w ramach czasowych do czerwca 2024 roku ?

Wysunęła się Królowa Mieczy, dołożenie 6 buław, 9 kielichów - Nic na razie nie widać. Trzeba popracować nad umysłem. Pokazały się blokady związane z intymnością ( sexem) i odczuwaniem przyjemności z nim związaną. Trzeba by to przeskoczyć.

Na początek polubić swoje ciało. Proponuję o nie zwyczajnie zadbać, jak będziesz wmasowywać codziennie balsam z uwagą i skupieniem, to powinno trochę puścić. Nauczysz się dotykać tak jak lubisz i będzie łatwiej to przenieść na relację. Wbrew pozorom jest to bardzo ważna więź, która ładnie buduje fundamenty pod relację.

Jak przestaniesz szufladkować, że każdy to "chce tylko przyjemności", łatwej będzie ci patrzeć z mężczyzną razem w tym samym kierunku.
Bliskość jest piękna, po prostu kiedyś trafiłaś na nieodpowiedniego Człowieka. Ale każdy następny może być tym odpowiednim.


W tym roku możesz liczyć co najwyżej na flirt, czy chwilę zapomnienia, ale nie jedna para staruszków tak wspomina swoje początki. Tu niby coś przypadkiem, a później to już nie wiadomo kiedy Uśmiech
Nie bój się drugiego człowieka


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam Hazar,
Prosiłbym o postawienie kart na moją relację, jak dalej potoczy się ta relacja ? Czy warto ją kontynuować? Czy mamy szansę za zdrowy szczęśliwy związek ?
Marcin 29.09.1984, Paula 23.11.1993
Odpowiedz

(14-09-2023, 16:04)Hazar napisał(a):  Witaj Anusshaka




Pytanie: dopytałabym o sferę związków/miłości/potencjalnego nowego partnera w ramach czasowych do czerwca 2024 roku ?

Wysunęła się Królowa Mieczy, dołożenie 6 buław, 9 kielichów - Nic na razie nie widać. Trzeba popracować nad umysłem. Pokazały się blokady związane z intymnością ( sexem) i odczuwaniem przyjemności z nim związaną. Trzeba by to przeskoczyć.

Na początek polubić swoje ciało. Proponuję o nie zwyczajnie zadbać, jak będziesz wmasowywać codziennie balsam z uwagą i skupieniem, to powinno trochę puścić. Nauczysz się dotykać tak jak lubisz i będzie łatwiej to przenieść na relację. Wbrew pozorom jest to bardzo ważna więź, która ładnie buduje fundamenty pod relację.

Jak przestaniesz szufladkować, że każdy to "chce tylko przyjemności", łatwej będzie ci patrzeć z mężczyzną razem w tym samym kierunku.
Bliskość jest piękna, po prostu kiedyś trafiłaś na nieodpowiedniego Człowieka. Ale każdy następny może być tym odpowiednim.


W tym roku możesz liczyć co najwyżej na flirt, czy chwilę zapomnienia, ale nie jedna para staruszków tak wspomina swoje początki. Tu niby coś przypadkiem, a później to już nie wiadomo kiedy Uśmiech
Nie bój się drugiego człowieka


Wszystkiego dobrego
Hazar
Dziękuję za wróżbę Oczko Na pewno wrócę z weryfikacją Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Jestembomoge




Pytania: jak dalej potoczy się ta relacja ? 6 monet - Będzie rozwojowa, może nie będzie w niej porywów namiętności czy czułości, ale da pewne podłoże na przyszłość. Tylko że trzeba w nią jeszcze zainwestować i mogą to być pieniądze, ale też uczucie czy czas. Ale wszystko wskazuje, że to zmierza do stabilizacji.


Czy warto ją kontynuować? - II Kapłanka - To się jeszcze okaże, są jakieś wieści. Ktoś przygotowuje list by ci go dać. On może wszystko zmienić i niekonieczne na dobre. Kapłance ślepia się świecą, więc ktoś może być zaślepiony, jak będzie smarował te rewelacje do Ciebie. 
Tak że zalecam roztropność, wobec wszystkich newsów jakie do Ciebie dochodzą.


Czy mamy szansę za zdrowy szczęśliwy związek ?
4 Miecze, 4 buławy - Zapomnij o zdrowym związku. Któreś z was niedomaga i może to być problem z używkami, albo z chorobliwą zazdrością. Mimo wszystko może być to szczęśliwy związek, bo pokazuje mi się maleńki skrawek raju, maleńki, ale się pokazuje. Czyli to szczęście jest w zasięgu. Tylko że trzeba by siebie uleczyć. Bo inaczej wszystko spalicie. Na popiół.



Nie jest źle, wszystko można poprawić, jeśli tylko wewnętrznie jesteśmy gotowi do zmian.
Od razu mówię, pełni szczęścia nie widzę, ale to co jest, też jest cenne. i możliwe do osiągnięcia.
Pod warunkiem uzdrowienia siebie.


Tak to u mnie wygląda.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź, jeśli coś się wyklaruje to postaram się napisać co się sprawdziło. Na razie mogę tylko powiedzieć że jeśli chodzi o jakieś nałogi używki to nic takiego nie ma ,zero. Pozdrawiam
Odpowiedz

(16-09-2023, 19:48)Hazar napisał(a):  Witaj Jestembomoge




Pytania: jak dalej potoczy się ta relacja ? 6 monet - Będzie rozwojowa, może nie będzie w niej porywów namiętności czy czułości, ale da pewne podłoże na przyszłość. Tylko że trzeba w nią jeszcze zainwestować i mogą to być pieniądze, ale też uczucie czy czas. Ale wszystko wskazuje, że to zmierza do stabilizacji.


Czy warto ją kontynuować? - II Kapłanka - To się jeszcze okaże, są jakieś wieści. Ktoś przygotowuje list by ci go dać. On może wszystko zmienić i niekonieczne na dobre. Kapłance ślepia się świecą, więc ktoś może być zaślepiony, jak będzie smarował te rewelacje do Ciebie. 
Tak że zalecam roztropność, wobec wszystkich newsów jakie do Ciebie dochodzą.


Czy mamy szansę za zdrowy szczęśliwy związek ?
4 Miecze, 4 buławy - Zapomnij o zdrowym związku. Któreś z was niedomaga i może to być problem z używkami, albo z chorobliwą zazdrością. Mimo wszystko może być to szczęśliwy związek, bo pokazuje mi się maleńki skrawek raju, maleńki, ale się pokazuje. Czyli to szczęście jest w zasięgu. Tylko że trzeba by siebie uleczyć. Bo inaczej wszystko spalicie. Na popiół.



Nie jest źle, wszystko można poprawić, jeśli tylko wewnętrznie jesteśmy gotowi do zmian.
Od razu mówię, pełni szczęścia nie widzę, ale to co jest, też jest cenne. i możliwe do osiągnięcia.
Pod warunkiem uzdrowienia siebie.


Tak to u mnie wygląda.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Muszę jednak zweryfikować. Generalnie to był dziwny związek, ona ma dziecko ja zawsze uważałem że nie zwiąże się z kobietą z dzieckiem bo nie będę w stanie zapewnić im tego czego potrzebują. Mieliśmy się spotykać bez zobowązań, bez poznawania rodzin, wspólnych zdjęć itp .... tyle że to tak trwało 3 lata :/. Ja w tym czasie byłem taki "drań" tzn. Unikałem czułości ,chodzenia za rękę itp wszystkiego żeby tylko nikt się nie zakochał w tej relacji. Niestety ona była zakochana,była bardzo za mną, a ja cały czas dystans Smutny. W końcu ile mogłą być w takiej relacji, w końcu doszło do tego że zakończyliśmy spotykanie się, bo ona musiała iść dalej,myśleć też o dziecku. I się jej nie dziwię. Tylko że kiedy u niej się skończyło i kiedy nasza znajomość się skończyła to we mnie jakby pękła  ta bariera która mnie blokowała przed uczuciami, i relacja z samotna matką. Jej miłość się skończyła a moja się zaczeła nie potrafię tego wytłumaczyć, wiem tylko że za nikim tak nie rozpaczałem jak teraz za nią, czuje że to będzie moja karma przez następne 3 lata
kiedy odrzucałem jej uczucia SmutnySmutny.  W momencie kiedy zadawałem Pytanie o tą relacje to było niecałe dwa tygodnie od naszego ostatniego spotkania i w tedy jeszcze była szansa że się z nią spotkam że pogadamy i że może uda się zacząć od nowa. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że raczej napewno do tego spotkania  już nie dojdzie, że raczej u niej wygasło uczucie przez mój dystans w tedy ,no i też pojawił się ktoś inny na horyzoncie. Tak bardzo bym chciał się mylić ale wróżba raczej się nie spełni. Dobranoc ...
Odpowiedz

Tak to u mnie wygląda,  z dylematami i rozterkami musisz poradzić sobie sam.

Najważniejsze, nie krzywdź Człowieka, a szczególnie Matki z Dzieckiem. Dobrze by było gdyby młode weszło w dorosłość z dobrymi wzorcami Mężczyzny w związku. 

Pamiętaj, że Ono cały czas patrzy.


Wszystkiego Dobrego 
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Daj czas tej wróżbie - poczekaj na jej wypełnienie Uśmiech Myślę, że nie można po paru dniach weryfikować wróżby... Czasami życie z dnia na dzień niesie ze sobą niespodzianki Uśmiech Powodzenia! Uśmiech
Odpowiedz

Czesc Hazar,
Czy Twoj gabinet jeszcze dziala? Od dawna nie bylo wpisow na forum.
Chcialabym poprosic Cie o podpowiedz, zeby zwyczajnie sie odblokowac. Czuje sie w stagnacji, wszystko jest takie zastale i nie takie jak bym chciala. Popelnilam wiele gaf, a teraz chcialabym wyjsc juz na prosta.
1. Mieszkanie - nie lubie bardzo mojej okolicy. Poza tym, zawsze chcialam mieszkac gdzies gdzie jest zielono i gory, a wyladowalam nad morzem i bije sie sama ze soba.
2. Przyjaznie - mam znajomych. Ale brak kogos od serca.
3. Biznes / moj projekt - chodzi mi po glowie zaczac cos robic, dac os siebie. Ale pomysly sie zmieniaja z dnia na dzien i nic nie konkretyzuje.
4. Moje talenty - mam przerozne zainteresowania. Czy sa jakies, ktore warto zebym bardziej rozwijala?
Natalia 28.11.1991
Dziekuje bardzo!
Odpowiedz

Witaj 
Tak mój gabinet działa, jak coś się zmieni to zwyczajnie o tym napiszę,  żeby nikt nie miał wątpliwościUśmiech
Tajlandia, widzę tylko jedno pytanie w punkcie 4. Czy w pozostałych kwestiach chcesz coś wiedzieć  ?

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości