Boski Tarot u Hazar

Witaj Hazar
Ja mam pytanie odmienne i, jeśli Krystyna pozwoli, tu je zadam, bo dotyczy Hazar. 
Czytałam na Twojej stronie Hazar w jaki sposób pracujesz. To niesamowite co piszesz, cytuję:
"Stworzyłam mapę mentalną do poboru informacji z podświadomości zbiorczej. W założeniu, że są to wibracje, przekształcam je na obraz za pomocą Tarota, następnie odwołuje się do zasobów, które zgromadziłam przez całe swoje życie i w ten sposób generuje prognozę.
Prawdopodobnie w następnym stuleciu, będziemy już świadomie i większości wykorzystywać ten potencjał, który jest tak oczywisty jak umiejętność gry na skrzypcach"
Cyt. z Twojej strony
Jak uważasz, czy każdy z nas ma taką możliwość?
Czy fakt, że czasami mam "dziwne" odczucia, że cos stanie się tak, a nie inaczej, że taka będzie przyszłość... to iluzja, czy ja też mogę przewidywać coś? Te informacje możemy pobierać jako ludzie, o ile odblokujemy się? 
To dziwne, ale mam znajomą, której brat zaginął. Myśląc o nim "widziałam" go nad wodą, ale martwego. Odnalazł się potem martwy nad jeziorem... Czasami mam dziwne "przeczucia" jak potoczy się moje lub czyjeś życie. Np. bliska przyjaciółka tkwiła kiedyś w toksycznym związku, a ja miałam "dziwne odczucie", że widzę ją z innym facetem, wysokim brunetem z "brzuszkiem", jak stoją w oknie domu, a przed domem stoi niebieski samochód. Po kilku latach rozwiodła się, dziś ma partnera i ostatnio będąc u niej zauważyłam... niebieski samochód na podjeździe. Oboje stali w oknie, przytuleni - tak jak widziałam...
Mam odczucia co do siebie - "czuję", "widzę" - trudno to nazwać siebie gdzieś, z kimś w przyszłości. Czy to mozliwe, że widzę co będzie, gdy się "odblokuję", to moje "kolejne oko"? 
Moja praca z Tarotem to też "obrazki" ale widzę je dla kogoś, rzadziej dla siebie, bo siebie "widzę" tak jak opisałam wyżej, może to subiektywne... Czasami są jak urywki filmu w głowie, czasami mniej wyraźne, ale wrażenie jest takie, że realne, bardzo...
Ty piszesz, że generujesz prognozę, a zatem widzisz to, czy po prostu czerpiesz wiedzę, którą masz? To wszystko gdzieś jest, było, bo czas jest pojęciem, które - jak piszesz - martwym. Więc to, co widzisz będzie, było? To jasnowidzenie a dokładnośc bierzesz z Tarota?
Zastanawiam się czy to możliwe, że jako ludzie "wyłączyliśmy" pewną częśc mózgu, emocji, siebie i nie widzimy tego wszyscy, a czasami to się "włącza" i wtedy coś widzę? To przeraża, a czasami jest magiczne.
Rozumiem, że nie zdradzasz jak pracujesz, ale może nakierujesz mnie czy to, co odczuwam jest "ukrytym okiem"? Tak to nazywam, kiedy się pojawia. Czasami nazywam to "iskierką" - przychodzi nagle. Coś widzę, znika, zostaje pewność, że tak będzie...
Odpowiedz

(20-12-2022, 19:37)Hazar napisał(a):  Witaj Restlessman
Pytanie:wróżbę ogólną na 2023 w typowych dziedzinach-
ogólna aura?
10 monet, V Wiara - Wspaniała.Twoje modlitwy zostaną wysłuchane w tym roku i uchyli się wieko do skarbca dobrobytu.
Możliwe nowe propozycje czy rozwiązania w każdej dziedzinie twojego życia, zaczniesz opływać w dobra które odczujesz i które będą widoczne w materii. Dodatkowo pokażesz swoje zalety, jakoś otworzysz się bardziej i ludzie dostrzegą jak wartościową osobowością jesteś.

praca/finanse?
Królowa Kielichów, 9 Monet - Pokazały się dwie kobiety które będą miały znaczący wpływ na prace i finanse. W pracy pokazała się mentorka, starsza od Ciebie, ale żywiąca wyjątkowo ciepłe uczucia do Ciebie. Na finanse również będzie miała wpływ kobieta, możliwe że sypnie groszem. Tak jakbyś trafił majętną partię. Widzę je jako brunetki, wysportowane, zadbane kobiety. Obie otaczają się zwierzętami. Możliwe że to jedna i ta sama kobieta.

kwestie uczuciowe.
XXI Świat, As Monet - Pokazuje się zakończenie relacji, ale bez żalu, bez łez, raczej jako ulga i odzyskanie wolności. Złapiesz oddech, pięknie się wyprostujesz i raczej nie będziesz się angażował za szybko.
Widzę raczej zamysł, ale do tworzenia struktur, nie wchodzenie w związek tylko uczuciowy czy intymny, ale taki który daje podstawy do tworzenia struktur pod rodzinę.

Ewidentnie zmienią ci się priorytety i dojrzejesz do założenia podstawowej komórki Oczko czyli będziesz chciał się żenić, budować dom i  płodzić dzieci.
Rok zapowiada się przełomowy, na pewno wewnętrzne, bo tutaj pojawił się aspekt Wiary.
Wiary która przenosi góry.
Dodatkowo, otrzymane szanse i pomoc zostaną wykorzystane, bo widzę róg obfitości.
A jeśli dojdzie do rozstania, to tylko cię ono uskrzydli i wyklaruje twoje oczekiwania co do związków. 
To będzie dobry rok dla Ciebie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Ten rok to był czas zmian i przemian, wiele sytuacji było tylko po to, żeby mi pokazać że zmiany są konieczne i te zmiany są na plus i czas na nowe.

Jesli chodzi o pracę, tymczasowo, a może na stałe pożegnałem się z firmą w której pracowałe najdłużej. Niedawno rozpocząłem przygodę z nową firma, kobieta jest dyrektorem oddziału Oczko
Jesli chodzi o związek to  nasze drogi  się rozeszły, każde z nas miało inne podejście do planów i życia, dramy nie było, wszytsko potoczyło się spokojnie.
Był to dobry rok.

Jeśli znajdziesz czas, to proszę o prognozę na 2024-w w tych samych aspektach- aura ogólna, uczucia, praca/finanse Uśmiech
Odpowiedz

(07-04-2023, 09:56)Hazar napisał(a):  Witaj Bogdan



Pytanie: Chciałbym zapytać karty tarota, jak przebiegnie moja praca i życie osobiste w tych nadchodzących miesiącach tego roku.


Zawodowe - XX Sąd ostateczny, XIV Umiarkowanie, III Cesarzowa - Fantastycznie. Pokazuje się wygrana sprawa.
Jeśli jesteś w jakimś sporze, to zostanie osiągnięty consensus ( sama nie wiem skąd to wyrażenie po łacinie).
Niespodziewanie na wierzch zostaną wyciągnięte jakieś fakty, (które wydawały się pogrzebane jak "pies") które przeważą na twoją korzyść i zostaniesz oczyszczony i przywrócony.
Finalnie pokazuje się dobrobyt pod patronatem "Cesarzowej".  W tym roku ewidentnie karta się odwraca i jakby spotyka cię zasłużona nagroda.

Osobiste - XXI Świat, 3 kielichy - Właśnie kończy się jakiś etap w twoim życiu.
Piasek już kończy się przesypywać i może nastać nowe.
Wszystko co miałeś zrobić, już zrobiłeś, wypełniłeś swoje zobowiązania, poniosłeś koszty i rozliczyłeś się z przeszłością.
Jesteś wolny i możesz wreszcie robić na co masz ochotę.
3 kielichy otwierają nowy etap w Twoim życiu. To świętowanie.
Nie wykluczam że będziesz się bawił na swoim ślubie.




Uważaj Oczko to może być najlepszy rok w Twoim życiu. Ciesz się każdym dniem.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Witaj Hazard


Pozdrawiam serdecznie i wracam z weryfikacją.
Do końca roku jeszcze około 2 tygodnie i wróżba kart w Twoich rękach sprawdza się bardzo dobrze, faktycznie świętowanie i  ślub odbył się 4 miesiące temu, co do sprawy zawodowej, faktycznie nadal jestem w sporze, sprawa nadal nie została zakończona lecz we wtorek tj 19 grudnia będę w sądzie, więc może w ten dzień się wszystko rozczygnie i mam wielką nadzieję że pomyślnie dla mnie.
Jeszcze raz pozdrawiam Cię cieplutko i bardzo dziękuję za wróżbę.

Bogdan.

Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy. 
- Phil Bosmans
Odpowiedz

Witaj RestlessMan


Pytania: prognozę na 2024-w aspektach

aura ogólna


Rycerz Buław, XIV Umiarkowanie, 9 Monet - Chwilami może być gorąco i nerwowo, może być trudno zapanować nad emocjami, ale to będzie tylko przez moment. Pokazuje się wewnętrzna wstrzemięźliwość i dojrzałość. Tak jakbyś już wiedział, że czasami warto odpuść i nie szarpać się z ludźmi czy losem, tylko przejść spokojnie obok. Wzrośnie wewnętrzna pewność i skupienie na karierze. Pokazuję się, że twoje barki są już w stanie unieść wszystkie przeciwności losu. I będziesz to robił to z wdziękiem.


uczucia
Paź kielichów, 5 buław - Zakochasz się na amen, jak nastolatek, ale nie będziesz chciał tych uczuć, będziesz próbował to zdusić jeszcze w zarodku. Niestety więcej będzie z tego szkody dla Ciebie niż pożytku. Kocioł będziesz miał w głowie jak w chatce Baby Jagi.
Dołożenie 7 Buław. Wybranka nie będzie spełniać twoich warunków i również skutecznie będzie się przed Tobą bronić. Czyli zwyczajnie, możliwy uczuciowy mezalians. Dodatkowo możliwa spora różnica wieku.



praca/finanse
10 buław, 3 monety, Paź monet - Może być ciężko na początku, tak jakbyś na swoje plecy wziął trochę za dużo zobowiązań ale podwiniesz rękawy i weźmiesz dodatkowe "fuchy". To pozwoli zrównoważyć finanse, a nawet coś odłożyć na gorsze czasy. Na koniec roku możliwe wyróżnienie i nagroda finansowa. Pokazujesz sie z "dyplomem".


Nadchodzący rok pokazuje, że jednak umysł będzie kierował twoim postępowaniem.
Chociaż to twoje piękne serce będzie drżało gotowe by ofiarować kielich nektaru, to głowa przyłoży mu ze dwa razy pałka i będzie próbować wybić mu miłosne uniesienia.

Postępuj mądrze, ale nie krzywdź swojego serca za bardzo, niech kocha, cudownie będzie kochać, bezwarunkowo.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bogdan dziękuję za weryfikację Oczko
trzymam kciuki za 19

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

dziekuję za prognozę Buźki
a Twoje Karty na uczucia u mnie jak zawsze szaleństwo ;D
Odpowiedz

Twoje serce jest ufne Oczko a zaufanie w dzisiejszych czasach to deficyt. 
Pozwala otworzyć się na drugiego człowiek, bez patrzenia przez pryzmat przeszłych doświadczeń. 
Cudowne masz to serce Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czesc Hazar,

Niedawno poprosilam Cie o wrozbe na konkretne ptania. Podoba mi sie Twoja rzetelnosc.

Czy moglabym poprosic Cie o ogolna wrozbe na 2024 rok?
Proponuje ponizsze kategorie, ale mozesz je calkowicie zmienic wg uznania.
- Milosc
- Relacje
- Praca
- Pieniadze
- Rodzina
- Rozwoj wlasny
- Na co powinnam zwrocic uwage
- Co bedzie pomyslne
- Czy jest cos co powinnam wiedziec

Bardzo dziekuje!
Odpowiedz

(13-09-2023, 19:44)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshka


Pytanie: Będę bardzo wdzięczna, jeżeli powiesz mi jakie to te wielkie zmiany szykują się w moim życiu do końca bieżącego roku? 

XII Wisielec, 5 kielichów, 8 kielichów - Twój "sponsor" zawiesi wpłaty ?
Nie wiem czy dobrze widzę, ale te przelewy czy "profity" jakie czerpiesz od kogoś, one się zawieszą. Nie jest to "żywe" tylko wirtualne. "Płatności" odbywają się w sieci, bo widzę jak wyciągasz dłoń ale do monitora, nie do żywego Człowieka.
Coś się skończy i nie będziesz miała możliwości by to uruchomić od nowa, bo nie widzę nóg. 
Czyli cały czas ta wirtualna rzeczywistość.

Może tylko odetną ci internet Oczko ale tak to się dziwnie pokazało.

Pamiętaj że prognoza jest dla Ciebie. 
Chociaż dla osób postronnych może być jak kożucha, to Ty powinnaś zrozumieć o co chodzi.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Dziękuję za wróżbę i wracam z weryfikacją Uśmiech Mój "sponsor" czyli Bank - w końcu się dogadaliśmy i zostało podpisane co tam trzeba Uśmiech
Poza tym sprawa, w której to ja miałam spłacić pewne zobowiązanie, zakończyła się tą spłatą z mojej strony dużo szybciej niż planowałam Uśmiech
Jak ja się cieszę, że to się w końcu zakończyło...  Hura
Odpowiedz

(28-10-2023, 21:04)Hazar napisał(a):  Witaj Anussshka



pytanie: chciałam dopytać czy jest jakaś nadzieja dla tej mojej nowej znajomości z Panem R.?

Rycerz Buław, Królowa Mieczy - Jest nadzieja Oczko  Ale ten ogień może być za słaby, by stopił twój lodowy pancerz.
Nie odsłonisz się przed tym człowiekiem, a dopóki tego nie zrobisz, nie zaufasz całą sobą drugiej osobie, może być ciężko wejść w relację.

trzeba zapytać się wprost czy chcesz z kimś być.

Jeśli tak, to ryzyko rozstania, zranienia, trzeba zwyczajnie w taki związek wkalkulować. To jak z ubezpieczeniem, dobrze być przygotowanym na wypadek huraganu czy powodzi. I nie bać się, życie w strachu zabiera cenny czas który można wykorzystać inaczej Oczko na przykład na śmiech, pice piwa ukradkiem na ławce w parku, rzucanie kasztanami. Byle nie w oko.


Nie bój się. Ciesz się tą znajomością Oczko


Wszystkiego dobrego
Hazar

Wracam z weryfikacją wróżby Uśmiech Otóż całkiem przypadkiem okazało się, że Pan R. ma jakąś partnerkę/dziewczynkę/konkubinę Rotfl Także zastanawiam się teraz czy ta Królowa Mieczy to nie jest czasem ta jego Pani, do której się nie przyznaje... Aczkolwiek - mogę to również być Ja - ponieważ po tej informacji o partnerce jakoś tak podchodzę do tego niezbyt optymistycznie... Bezradny
Odpowiedz

Anussshka dziękuję za weryfikację Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Tajlandia 




Czy mogłabym poprosić Cie o ogólną wróżbę na 2024 rok?

- Miłość - Paź Buław - Coś się pojawi, ale nie za dużo i nic z tego nie wyjdzie. Tak jakbyś już na początku stwierdziła, że to nie to. Możesz taksować spojrzeniem na sporadycznych randkach, ale bez zainteresowania i zapięta pod sama brodę. Wybuchu uczuć raczej nie będzie.

- Relacje - Król Monet - Bez zmian, pokazałaś się w trwałej relacji ze starszym mężczyzną. Stosunki będą poprawne i korzystne szczególnie dla ciebie. Chociaż możesz mieć poczucie że będzie chciał na Ciebie wpływać.

- Praca - 2 kielichy - Możesz z kimś się wspaniale dogadywać. Tak dobrze, że będziesz chciała to przenieść na grunt prywatny. Niestety nie da się tego zrobić, bo ta osoba jest już związana, ale współpraca wniesie wiele nowych pomysłów.

- Pieniądze - 2 buławy - Na razie nie masz do nich dostępu, trzeba jeszcze poczekać na dobrobyt ukryty w skrzyniach. Rok nie zapowiada sie źle, ale trzeba ostrożnie inwestować i wydawać. Możliwe jakieś niespodzianki finansowe, dobrze byłoby mieć wypchaną skarpetę pod łóżkiem
 
- Rodzina - 3 kielichy - Powinnaś powitać nowego członka rodziny i możliwe że to będzie twój ulubieniec. Dodatkowo pokazały się imprezy z muzyką i alkoholom, więc ta rodzina w tym roku przesunie się zdecydowanie na pierwsze miejsce, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu.

- Rozwój własny - 4 kielichy - Pokazuje sie że cały czas szukasz swojej drogi. Te ścieżki które obrałaś, a widzę je już trzy nie przyniosły spełnienia. Niestety w tym roku nie znajdziesz swojego miejsca na ziemi. Pozostaje ci szukać nadal.

- Na co powinnam zwrócić uwagę - IV Cesarz - Na tego mężczyznę z którym jesteś w relacji. Pokazuje się jak Ojciec, zwróć uwagę czy nie nadużywa władzy względem Ciebie. 
Korzyści są dobre, ale warto zwrócić uwagę czy cena którą trzeba za nie zapłacić nie przewyższają zysków.

- Co będzie pomyślne - 6 kielichów - Ta druga polówka w pracy. Cudownie oderwiesz się  przy niej od codzienności i prozy życia. Poczujesz się jak z najlepszym przyjacielem z dzieciństwa, wtedy kiedy żadnych zmartwień nie było.

- Czy jest coś co powinnam wiedzieć- Król Mieczy - Jest, jesteś pod stałą obserwacją. Możliwy podsłuch, bądź śledzące aplikacje. Jest ktoś kto kontroluje twoją aktywność w sieci, na razie się przygląda, ale nie wiadomo po co to robi. W sieci zachowaj ostrożność.



Zapowiada się bardzo piękny roczek dla Ciebie. 
Fajna będzie ta twoja praca Oczko a jeszcze fajniejsza osoba do współpracy


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czesc Hazar,
Bardzo dziekuje! No to mam co nieco do myslenia.

Jedno pytanie rodzi drugie. Czy moglabym zapytac Cie o jeszcze jedna wrozbe odnosnie miejsca? Tak jak mowisz, krece sie i nie moge znalezc mojego miejsca.

1. Wczesniej mieszkalam w miejscowosci B. Chodzi za mna czy nie wrocic tam lub do malej miejscowosci w tych okolicach. Moze to pulapki umyslu, ale mysle, ze wszystko dzialo sie sprawniej, lepiej ukladalo mi sie zycie.
2. Teraz mieszkam w miejscowosci W. Jest ok, jest luzno, lekko, ale zastoj. Nie posuwam sie ani w finansach, ani w pracy, ani w relacjach.
3. Czy jest jeszcze jakis inny kierunek ktory powinnam rozwazac? Inne miasto lub kraj? Lub moze po prostu zostac na miejscu i na ten moment odpuscic temat przeprowadzki?

Przytulam cieplutko
Odpowiedz

Witaj Droga Hazar.


Czy mógłby prosić o wróżbę na pracę i osobiste życie na 2024 rok 
Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Bogdan

Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy. 
- Phil Bosmans
Odpowiedz

Witaj Tajlandia

Pytania: Czy jest jeszcze jakiś inny kierunek który powinnam rozważać?
XV Diabeł - Dopóki nie uwolnisz sie spod czyjegoś wpływu nie masz co rozważać niestety. 
Pokazuje się że jesteś uwiązana. Jak ptak w klatce. Zanim obierzesz kierunek to trzeba odzyskać wolność i możliwość decydowania o sobie. Dopóki tego nie zrobisz, za każdym razem zawróci cie w drzwiach.

Inne miasto lub kraj?
5 buław - Nie wiadomo jeszcze, cały czas trzyma mi to Diabeł. Na razie gdzie byś nie była, tam dostaniesz po głowie.

Lub może po prostu zostać na miejscu i na ten moment odpuścić temat przeprowadzki?
3 Miecze - Jeśli jesteś pogodzona ze swoim losem....

Tu gdzie jesteś serce się nie zagoi. Niestety nadzieja na inne życie zaczyna odchodzić, jeśli stracisz ją bezpowrotnie, bardzo ciężko będzie coś zmienić. 
To jest ten moment żeby coś zdecydować, bo w źrenicy zaczyna odbijać sie pustka.

Na początek trzeba spokojnie pomyśleć i jeśli coś zdecydujesz, to być konsekwentnym.
Będzie dobrze Oczko uwierz mi.
Nie trać nadziei.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Bogdan

Pytania: Praca 2024
XIX Słońce, Król kielichów, XIV Umiarkowanie - W życiu zawodowym istna sielanka, żadnych wstrząsów czy nieoczekiwanych zdarzeń nie widać. Pokazałeś się na stanowisku jako szkoleniowiec, możliwe że będziesz uczył młody narybek. Służył wiedzą i ojcowskim autorytetem. Cierpliwość i doświadczenie będzie twoim największym atutem, a także rodzicielskie podejście do "młodzieży". 
Będzie przyjemnie, ani się nie przepracujesz, ani nie rozleniwisz. Taki spokojny, dobry rok. 
Nawet te finanse się nie pokazały, czyli będą takie, że ani nie wprawią w euforie, ani nie będą spędzać snu z powiek.
Ciesz się spokojem

życie osobiste 2024r
Królowa Buław, I Mag, 10 monet - No, pojawi sie jakaś piękna, ognista kobieta. 
Jakoś tak stanie w poprzek na twojej drodze i nie będzie możliwości jej ominięcia. 
Mogą się pojawić jakieś dziwne ruchy, ale twój "sędziwy wiek " się odezwie i wrócisz na łono rodziny założyć kapcie na kanapie.
Jednak co ciepłe bamboszki to cieple bamboszki, ale co serce mocniej zabije to Twoje.
Ciesz się ze swojego wigoru. Pobudza cały organizm do samoleczenia. 
Ważne by panować na popędem, a że wciąż jest wysoki, to tylko się z tego cieszyć

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj ponownie Droga Hazar.

Dziękuję bardzo za wróżbę i oby dla Nas kolejny rok był tak dobry jakbyśmy tego sobie życzyli
Pozdrawiam cieplutko i życzę spokojnej nocy, jeszcze raz dziękuję.

Bogdan.

Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy. 
- Phil Bosmans
Odpowiedz

Bardzo dziekuje Hazar, tak niestety jest. To jest walka o to, zeby wstac rano z lozka i znalezc jakikolwiek sens. Nie znajdu go w niczym co mam wokol siebie.

Mysle ze Diabel moze oznaczac mieszkanie. Mama kupila mi mieszkanie, ktorego nie znosze. Nie wiem jak sie go pozbyc, dopoki nie dostane lepszej pracy, lub pracy w innym miescie, nie wyjade stad, bo tutaj mam prace ze slabymi zarobkami i nie mam mozliwosci wynajac innego mieszkania z powodu za niskich zarobkow. Wiec mysle ze Diabel moze oznaczac albo wlasnie to mieszkanie, albo moja mame, bo to byl jej wplyw i zaluje bardzo ze sie na to zgodzilam. Lub tez prace, bo praca jest w miescie W i kisze sie tam bardzo.

Czy moglabym dopytac Cie o te miejscowosc B lub jej okolice? Czy to jest lepszy dla mnie kierunek?



(18-12-2023, 18:23)Hazar napisał(a):  Witaj Tajlandia



Pytania: Czy jest jeszcze jakiś inny kierunek który powinnam rozważać?

XV Diabeł - Dopóki nie uwolnisz sie spod czyjegoś wpływu nie masz co rozważać niestety. 
Pokazuje się że jesteś uwiązana. Jak ptak w klatce. Zanim obierzesz kierunek to trzeba odzyskać wolność i możliwość decydowania o sobie. Dopóki tego nie zrobisz, za każdym razem zawróci cie w drzwiach.

Inne miasto lub kraj?

5 buław - Nie wiadomo jeszcze, cały czas trzyma mi to Diabeł. Na razie gdzie byś nie była, tam dostaniesz po głowie.


Lub może po prostu zostać na miejscu i na ten moment odpuścić temat przeprowadzki?

3 Miecze - Jeśli jesteś pogodzona ze swoim losem....

Tu gdzie jesteś serce się nie zagoi. Niestety nadzieja na inne życie zaczyna odchodzić, jeśli stracisz ją bezpowrotnie, bardzo ciężko będzie coś zmienić. 
To jest ten moment żeby coś zdecydować, bo w źrenicy zaczyna odbijać sie pustka.




Na początek trzeba spokojnie pomyśleć i jeśli coś zdecydujesz, to być konsekwentnym.
Będzie dobrze Oczko uwierz mi.
Nie trać nadziei.

Wszystkiego dobrego
Hazar
Odpowiedz

Tajlandia

Pytanie: Czy mogłabym dopytać Cie o te miejscowość B lub jej okolice? Czy to jest lepszy dla mnie kierunek?

7 monet  - Nie na ten czas. Wszystko stoi. Może kiedyś, ale na pewno nie teraz. 
Dopóki nie zrobisz porządku wokół siebie, nic nie jest lepszym wyjściem.


Trzeba wszystko sobie przemyśleć na spokojnie. Spojrzeć z dystansem i zadecydować.

Jak podejmiesz konkretne decyzję możliwe że wszystko odmienisz.



Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
od października jestem w nowej pracy; umowę mam podpisana do końca marca i z końcem marca mam mieć sprawdzian  egzamin z umiejętności. 
Moje pytanie czy przejdę go pozytywnie i dostane przedłużenie umowy o pracę oraz dostanę wyższe wynagrodzenie tak jak mi mówiono na rozmowie o prace ? Czy obecny Dyrektor pozostanie tu czy będzie zmiana ?
pozdrawiam
Asuntina
PS dane na priv
Odpowiedz

Witaj Asuntina

Pytanie: Moje pytanie czy przejdę go pozytywnie i dostane przedłużenie umowy o pracę?
Paź monet - Prawdopodobnie tak, oczywiście będą niewielkie braki ale takie szczeniackie. 
Dasz się zauważyć jako pilny uczeń, i że masz potencjał i z czasem będziesz specjalistą w tej dziedzinie.

oraz dostanę wyższe wynagrodzenie tak jak mi mówiono na rozmowie o prace ?
Rycerz Monet - Tak, ale nie aż tak wysokie jak sobie wyobrażasz, trochę widzę to uposażenie jak firankę czyli niby zasłania, ale nie do końca. I taka może być ta podwyżka. Niby wyższa pensja, ale nie do końca.

 Czy obecny Dyrektor pozostanie tu czy będzie zmiana ?
XX Sąd Ostateczny - Prawdopodobnie będzie zmiana, szykuje się czyjś powrót na to stanowisko i bardzo możliwe że ktoś powróci na "stare śmieci". Chociaż wszyscy już o niej zapomnieli Oczko
tak ze zmiana bardzo możliwa.

Ucz się pilnie, pokazujesz się z aktywami, czyli świetnie sprawdzisz się w tej branży. 
Szczególnie że uczciwie i pewnie je trzymasz, więc można ci powierzyć swoje mienie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar,
bardzo dziękuję,  Kwiatek 
ciut uspokoiły się moje obawy.
Ja tylko będę mogła oczywiście dam znać co i jak się zadzieje w tych sprawach.
pozdrawiam cieplutko
Asuntina
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości