Boski Tarot u Hazar

(16-11-2023, 19:48)Hazar napisał(a):  Witaj Eve-cleo



Pytania: 
Czy on tak bardzo lubi mnie ranić? - 6 buław - Nie robi tego osobowo, jeśli rani, to nie jest to zamierzone. On nie zważa na otoczenie, raczej myśli o sobie. Trzeba by po prostu dać mu wolność, bo nie będzie gołąbkiem do pary.

Tak bardzo zły jest na mnie za coś? - XIV Umiarkowanie - Złości nie widać, jak już to obojętność. Bardzo wyważone emocję.. raczej uważaj na nadinterpretacje u siebie, błędnie możesz odczytywać jego sygnały.

Dlaczego dla dobra dziecka i rodziny nie chce próbować? - Paź kielichów - Chce próbować, tylko że prawdopodobnie nie na twoich warunkach. On jest delikatny i niedojrzały w swoich uczuciach. Nie licz na oddanego opiekuna rodziny.

Może coś nie tak ma z głową, depresja ? - 3 Buławy - Z głową u niego wszystko w porządku, po prostu to nie jest człowiek do pieluch, kupek, przynoszenia kasy w zębach Oczko On chce jeszcze odkrywać świat, nie myśli o tym żeby się ustatkować.


Czy jest możliwość ratowania tego ? 3 kielichy - Tak, jeśli będziesz jego przyjaciółką.


Twój Partner w środku wciąż jest młodzieńcem. Nie jest gotowy do życia z kagańcem i na łańcuchu rodziny. To nie jest tak że on nie ma uczuć, ma i one są piękne, ale jak skrzydła motyla. 
Chce zwyczajnie używać życia.
Niestety, ale prawdopodobnie ciężar rodziny będzie spoczywał na Tobie.
Jeśli pozwolisz mu na życie z jedną nogą w związku, a drugą na wolności to prawdopodobnie się to utrzyma. 
Jeśli będziesz roszczeniowa, to da dyla. On zwyczajnie chce żyć tak, jak On tego nie.

Z wyborem partnera życiowego jest jak rosyjską ruletką Oczko nie można być go pewnym w 100%.


Nie poddawaj się, staraj się go też zrozumieć, a przez pryzmat zrozumienia możliwe, że zobaczysz siebie jego oczami.
 i wtedy cię olśni co możesz poprawić, by chciał przy tobie dorosnąć. 


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Mąż nadal nie przyjechał do mnie i do dziecka , zaraz święta i też go nie będzie. Złożył pełnomocnictwo u adwokata i wysyłają mi pisma , żeby zgodzić się na rozwod beż orzekania i szybko . Warunki kiepskie bo chce tylko 800 zł na dziecko dać i widywać ja raz w roku i raz w miesiącu zadzwonić. To jak chce mało kontaktu z dzieckiem to jakby mi ktoś w twarz dal .
Mam złe przeczucia jeśli chodzi o jego zamiary względem tego rozwodu . Ja wolę się sądzić niż ugody .
Znów mnie zablokował na wszystkich komunikatorach i w telefonie . Zostawia bez środków do życia i nie wiem czy z nim coś się nie dzieje . Dzwoniłam tyle razy , ehhh
Dodzwoniłam się w końcu i mnie zwyzywał. Następnego dnia znów dodzwoniłam się z innego numeru , rozmawiał chwilę, popłakał się że nie ma pieniędzy. Mówiłam że kasa nie jest najważniejsza tylko nasza xorka . Żeby nie zamykał się na nas bo dziecko potrzrbuje Go codziennie . Niby odbiera tel i rozmawiamy trochę bo w pracy jest i wiecznie coś. Przyznał się że narobił długów i już w końcu udało mu się to spłacić. Przyznał się że jest kiepsko z pracą.
Ja jestem już zmęczona ta walka o rodzinę, o ojca dla córki. Tym zachowaniem i blokadami telefonu on mnie do siebie zraża .
Ja już mu nie ufam .
Boję się że nie będzie mnie stać na rozwod , a do tego kwestią mieszkania zostaję do rozwiązania a to też koszta .
On nie dba o rodzinę, nie interesuje się czy mamy co jeść, czy mała nie jest chora, czy mam nieopłacone rachunki a mam . Jego interesuje tylko jego praca . Boszz czy to się kiedyś zmieni . Jak można nas rąk zostawiać beż pieniędzy i wydzielać śmieszne kwoty po 700 , 800 zł na miesiąc
A tak można się zmienić

Kotek
Odpowiedz

Bądź dobrej myśliOczko
W końcu wszystko się kiedyś ułoży.

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czy karty pokazują rozwod i rozpad tej relacji ? I czy moja sytuacja finansowa się poprawi?

Kotek
Odpowiedz

Wzajemnie Oczko
Spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Eve-cleo

Pytanie: Czy karty pokazują rozwód i rozpad tej relacji ?

III Cesarzowa - Nie widzę rozwodu, ale też nie widzę relacji, pokazałaś sie sama z dzieckiem.

I czy moja sytuacja finansowa się poprawi?

V Papież- Na pewno się nie pogorszy, niestety może być ci ciągle mało, chociaż nie pokazujesz sie biedna. 
Na kartach widzę że niczego wam nie brakuje, jesteś piękną i zadbaną kobietą. Wokół Ciebie pokazuje sie dobrobyt, więc wystarczy się rozejrzeć. Nie ma sensu zaciska piąstek i modlić się o mannę z nieba, czy z jego konta.

Ciesz się macierzyństwem, spróbuj sie odnaleźć jako czuła matka. 
A On, no cóż, nie wszyscy jesteśmy do tego stworzeni. 
Człowiek zmuszony do rodzicielstwa jest gorszym rodzicem, niż taki którego nie ma.
Być może kiedyś dojrzeje do tego, ale jeszcze nie teraz.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam, jeżeli mogę to poproszę o prognozę na rok 2024 - zwłaszcza w aspekcie zdrowia, miłości/związków (mam już u Ciebie prognozę do czerwca ale rozkład rozpoczął się od mojego negatywnego nastawienia do mężczyzn, nad którym zaczęłam już pracować - jednak ciężko wyjść z traumy) oraz ogólnej aurze nadchodzącego roku.
Jedynie nie proszę o kwestię pracy/finansów - ponieważ na ten temat mam już jedną prognozę [Obrazek: usmiech.gif] Z góry ślicznie dziękuję za poświęcony czas [Obrazek: usmiech.gif] Buźki
Odpowiedz

Witaj Anussshaka

Pytania: prognozę na rok 2024 - zwłaszcza w aspekcie zdrowia

Rycerz Monet, Królowa Mieczy, 4 Miecze - Trzeba o nie zadbać. Namawiam na badania i to takie konkretne, szczególnie obejmujące okolice od głowy do klatki piersiowej. Trzeba zwrócić uwagę na tarczyce i grasice, bo obie podświetliły mi się przez skórę. Możliwa nieprawidłowa praca obu narządów, bądź "nieszczelność". Jeśli to opanujesz powinnaś jakoś przebidować ten rok.  
Pokazuje się, że trochę się zaniedbałaś, były objawy, ale zostały przeoczone, bądź świadomie odsuwane metodą "nic mi nie jest, wydaje mi się"

miłości/związków
7 Monet, 2 Miecze -Jeszcze nic nie będzie w tym roku. Aczkolwiek coś tam będzie dojrzewać powoli, niestety jeszcze nie na tyle, by rwać owoce znajomości i nimi się objadać. Trzeba poczekać.
Jeśli w tym roku będziesz pielęgnować i dbać o znajomości które rokują, prawdopodobnie w przyszłości przerodzi się któraś w trwały związek.

oraz ogólnej aurze nadchodzącego roku.
5 monet - Mogą wystąpić braki w różnych sferach życia, ale nie ma czym się przejmować. 
Trzeba nie wstydzić się prosić i jakoś przeleci ten rok jak z bata Oczko
Nie trzeba się martwić, raz jest lepiej, raz gorzej, ale cały czas się to zmienia. Czasami gdy jest źle, to zjawia się pomoc ze strony kogoś, od kogo nigdy byśmy się nie spodziewali. Tak też bywa.
No taki rok do przebidowania Oczko

Skup się na zdrowiu, ogólnie jesteśmy jacyś teraz jak ta nasza służba zdrowia. 
W lekkiej zapaści.
Trzeba się trochę podreperować.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar!
Mogłabym poprosić o prognozy w sferze finansów, zdrowia i związku (jestem w związku) na przyszły rok?  Prosi
Dane wyślę na PW.
Odpowiedz

Witaj Zafina

Pytania: prognozy na 2024, w sferze finansów?

2 monety, Strażnik talii - Finanse świetnie, widzę dwa źródła dochodów które powinny się bardzo dobrze sumować. Dodatkowe jakieś niewielkie wsparcie, lokata czy skarpeta w razie "wu". 
Oczywiście jest pewna niewiadoma, ale to przykrywa mi Strażnik, coś w finansach jeszcze jest do ustalenia na 2024 i będzie to "losowe". W razie czego przygotuj się na jakąś zawieruchę. Na pewno sobie z tym poradzisz, bo wyjątkowo jesteś obłożona monetami z tego co widzę.

zdrowia
Paź buław - Zdrowie w porządku. Nie ma do czego sie przyczepić. Narządy bardzo ładnie i równo pracują. Masz zdrową i promienną skórę więc nie ma żadnych braków, makro czy mikroelementów. Jedynie co widać to słaby wzrok, stawiam że nosisz albo powinnaś nosić okulary Oczko  W 2024 nie powinnaś na nic narzekać.

i związku (jestem w związku)
8 monet, XX Sąd Ostateczny - Możesz zacząć szukać dziury w całym. Pokazuje się że czekasz na ostateczną decyzje co do tej relacji, ale legalizacji nie widać. Ale możliwe wyciąganie trupów z szafy.
Ta stagnacja i nuda która zacznie się do was zakradać, może rozszczelnić tą relację. 
Możliwe że ktoś będzie wracał do przeszłości, szczególnie że "przeszłość" nagle wróci. I postawi wszystko pod znakiem zapytania.

Rok będzie taki super finansowy, tutaj pokazuje się cała dynamika, sprzyja temu twoja kondycja nastolatki. 
Co do związku, może być to przełomowy czas, albo odnajdziecie się na nowo, albo ci co już odeszli odnajdą was znowu.
Ale i tak najważniejsze są wasze świadome wybory Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci bardzo Hazar!  Kwiatek

W temacie finansów to dwa źródła dochodu to prawdopodobnie dwie pensje. Mogę też wnioskować, że mój partner zachowa swoją pracę, albo (jak planuje) dostanie inną i w niej pozostanie. Bardzo optymistycznie mnie to nastraja.
A "zawierucha" finansowa to prawdopodobnie moje sprawy kredytowe (kredyt hipoteczny). Jednak nic strasznego, po prostu sprawy proceduralne na modłę Wielkiej Brytanii. Jak też słusznie zauważyłaś mam na to wszystko odłożone, może nie tyle ile bym sobie życzyła, ale "skarpeta" na ten cel jest przygotowana.

Zdrowie również świetnie Ci wyszło. Mam problemy z oczami, ale nie wiem za bardzo co robić, bo już 3 lekarzy stwierdziło, że mam opuchnięte plamki żółte w obu oczach, ale nie wiedzą dlaczego i nic się nie da z tym zrobić. Żadnych leków, zaleceń....nic.

W związku faktycznie mamy ochłodzenie. Niby nic konkretnego się nie dzieje, ale od pewnego czasu mam wrażenie, że żyjemy jak zgodni współlokatorzy, a nie para.  Myśli W czerwcu mamy zarezerwowany wyjazd. Może coś drgnie.

Dziękuję Ci bardzo za te optymistyczne prognozy.  Kwiatek

Życzę Ci w nowym roku wiele szczęścia i samych sprawdzonych wróżb.  Buziak
Odpowiedz

Zafina, jeśli chcesz to możemy podpytać o te oczy, tylko trzeba konkretnie postawić pytanie.
Takie by można było się zaczepić o coś z diagnozą.
Oczy na karcie były zamglone, nieostre, ale wszystko inne jak w zegarku, więc powód musi być ściśle powiązany tylko z tym narządem.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Jedyne pytanie jakie mi się ciśnie na usta to: Czy od tego oślepnę?
To jest jedyne pytanie, które bardzo zawęzi obszar poszukiwań. 
Spytałam dwóch lekarzy prosto z mostu czy to zwyrodnienie plamki żółtej, ale oni nie są w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. (dość wymijająca odpowiedź). Kazali mi się kontrolować u optyka i zmieniać okulary w miarę potrzeby. W zasadzie zostawili mnie samą z problemem.  Bezradny
Odpowiedz

Witam ostatnio urwał mi się kontakt z pewnym Panem mam pytanie czy to był związek karmiczny czy on coś do mnie czuje, czy wróci, czy ma może już kogoś , czy ta relacja została całkowicie zakończona, podam daty na priv zależałoby mi wgląd w tą relacje
Odpowiedz

Zafina


Pytanie: Jedyne pytanie jakie mi się ciśnie na usta to: Czy od tego oślepnę? 

Król buław - Prawdopodobnie nie, ale wzrok będzie się pogarszał, bo mi ściemniło całą kartę.

Oko za to pokazało się nad wyraz dobrze. 
Nerw wydaję się być w porządku. Pięknie widać plamkę żółtą i ona też jest ok, zresztą ją kontroluje nerw wzrokowy, a ten wygląda zdrowo. Jedynie co mi zaciemnia obraz, to powierzchnia na komorze tylnej, zaraz za soczewką, a przed ciałem szklistym. Może z wiekiem zaczynają sie odłączać. Na pewno nerwu nic nie uciska, twardówka, naczyniówka szczelna. Jak już szukać przyczyny, to tylko zaraz za soczewką.

Nie powinnaś się tym martwić za bardzo. Spróbuj zrobić sobie jakieś bardzo dobre badanie oka i może się wyjaśni.

Dużo zdrowia.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Jukinia

Pytania: mam pytanie czy to był związek karmiczny?
As Mieczy - Nie, to nie był związek karmiczny, nie widzę żadnych powiązań z przeszłości.

czy on coś do mnie czuje?
3 kielichy - Jest przyjaźnie nastawiony, chociaż ukrywa swoje prawdziwe uczucia, wiec ta przyjaźń może być w jego wydaniu trochę naciągana. Nie ma nic przeciwko zabawie z Tobą czy wyjściem na drinka.

czy wróci?
X Koło fortuny - Wszystko zależy od tego jak mu się życie ułoży. Jeśli nie trafi się nic lepszego, może wrócić. Jak się trafi nie wróci. On nie tworzy dalekosiężnych planów, żyje chwilą.

czy ma może już kogoś?
XXI Świat - Raczej nie, korzysta z wolności, jak ma to wszystkie. Cudownie mu z tym jak jest teraz, może wybierać i przebierać jak w ulęgałkach.

czy ta relacja została całkowicie zakończona
XVI Wieża - Jeszcze coś tam dogorywa, bo to jest świeże, ale za jakiś czas to już będzie ruina.

Niestety, ale będziesz sie jeszcze tego dziadostwa trzymać. Próbować szukać wytłumaczenia w karmie czy próbować to naprawić. To już nie powstanie z gruzów. Fundamenty zostały naruszone i cokolwiek na nich spróbujesz postawić wcześniej czy później runie.

On jest przyjaźnie nastawiony, ale dlatego że nie chce z tobą mieć zatargów. Nie widzę jego prawdziwych uczuć, ale zdaje się mieć powody, by ostrożnie się z Tobą obchodzić. Jednak nie tłumacz sobie tego romantycznymi uczuciami z jego strony.

Musisz dać sobie czas. Rozstania są trudne. Szczególnie dla strony zaangażowanej.
Daj sobie zwyczajnie czas, na to by opadł kurz.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedz
Odpowiedz

Witaj Bogdan

Pytanie: Chciałbym zapytać karty tarota, jak przebiegnie moja praca i życie osobiste w tych nadchodzących miesiącach tego roku. (2023) Mój dopisek Uśmiech

Zawodowe - XX Sąd ostateczny, XIV Umiarkowanie, III Cesarzowa - Fantastycznie. Pokazuje się wygrana sprawa.
Jeśli jesteś w jakimś sporze, to zostanie osiągnięty consensus ( sama nie wiem skąd to wyrażenie po łacinie).
Niespodziewanie na wierzch zostaną wyciągnięte jakieś fakty, (które wydawały się pogrzebane jak "pies") które przeważą na twoją korzyść i zostaniesz oczyszczony i przywrócony.
Finalnie pokazuje się dobrobyt pod patronatem "Cesarzowej".  W tym roku ewidentnie karta się odwraca i jakby spotyka cię zasłużona nagroda.

Osobiste - XXI Świat, 3 kielichy - Właśnie kończy się jakiś etap w twoim życiu.
Piasek już kończy się przesypywać i może nastać nowe.
Wszystko co miałeś zrobić, już zrobiłeś, wypełniłeś swoje zobowiązania, poniosłeś koszty i rozliczyłeś się z przeszłością.
Jesteś wolny i możesz wreszcie robić na co masz ochotę.
3 kielichy otwierają nowy etap w Twoim życiu. To świętowanie.
Nie wykluczam że będziesz się bawił na swoim ślubie.
Uważaj [Obrazek: oczko.gif] to może być najlepszy rok w Twoim życiu. Ciesz się każdym dniem.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Witaj Hazar
Co prawda weryfikację już pisałem wcześniej ale mam pytanie co do sporu który nadal mam i ciągle jest w sądzie w tym 2024 roku.
Pytanie: czy spór o którym mówiła wróżba na 2023 rok przechodzi jakby wynik sporu na następny rok? 
Sprawa w sądzie nadal nie jest jeszcze zakończona a w zasadzie się rozwija od 2023 roku.
Dziękuję Bardzo
Bogdan

Pozdrawiam i Wszystkiego dobrego w Nowym 2024 Roku.
Bogdan

Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy. 
- Phil Bosmans
Odpowiedz

Witaj Bogdanek


Pytanie: czy spór o którym mówiła wróżba na 2023 rok przechodzi jakby wynik sporu na następny rok? 

Król Mieczy, 3 kielichy - Wynik przechodzi, pokazuje się że świętujesz, ale to świętowanie trochę na pokaz. Sędzia pokazał się nad wyraz drobiazgowy i On może opóźniać wydanie wyroku. 
Ty zaś zaczynasz się obawiać. I to świętowanie będzie takie trochę "udało się"

Trzeba pozwolić mu pracować.
Nie bój się, powinno być po twojej myśli.


Wszystkiego Dobrego i pomyślności na Nowy Rok
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Bardzo Hazar
Posłucham Ciebie i się uspokoję , przyznam że masz rację, robię niecierpliwy, ponieważ trwa to zbyt długo, ale będzie dobrze Uśmiech
Dziękuję Serdecznie jeszcze raz 
Bogdan

Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy. 
- Phil Bosmans
Odpowiedz

Witam,
spieszę z weryfikacja 1 pytania  Uśmiech test zdany. nie było czym się martwić.
pozdrawiam
Asuntina
Odpowiedz

Dziękuję za weryfikację 

Powodzenia Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(19-10-2023, 19:02)Hazar napisał(a):  Witaj RestlessMan

Pytanie:
jak karty widzą wczorajszą ofertę dodatkowej pracy?

6 Monet - Jako dochodową, pozwoli wyrównać finanse, jeżeli teraz na coś ci brakuje.

Poza tym możliwe korzyści w dłuższej perspektywie.

Możliwe że trafisz pod skrzydła jakiegoś filantropa który będzie chciał w Ciebie inwestować. 
Warto się nad tym poważnie zastanowić.

Przemyśl sobie to na spokojnie Oczko być może to jest szansa dla Ciebie i te dojazdy stracą na znaczeniu, przy korzyści jaką osiągniesz.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Hej, wracam po cześci z weryfikacją, po części dopytać.
Faktycznie wraz z przyjęciem tej oferty pojawiła się inna propozycja dobrej fuchy, którą przyjąłem- z nią związany jest mężczyna- co prawda to inne miejsce, ale kontakt nawiązny w związku z pracą o którą pytałem.

I tu moje krótkie dwa pytania- czy Karty miały na myśli Macieja? a drugie czy zrezygnować z tej pierwszej dodatkowej roboty( finansowo to się jak narazie nie bardzo spina)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości