Boski Tarot u Hazar

Witaj Tajlandia



Pytania:
MIESZKANIE
W skrócie... co mogę zrobić? Masz może jakieś wyjaśnienie tej sytuacji i porady?

4 Miecze (wyskoczyła)
- Nic nie możesz zrobić. Teraz masz taki czas, jakąś "chorą sytuację", która wstrzymuje twoje ruchy odnośnie zmiany mieszkania. Trzeba przeczekać, musisz coś odchorować, jak nie polepszysz swojego stanu choróbsko zawleczesz w każde nowe miejsce i sytuacja się powtórzy.


SYTUACJA OSOBISTA
Co mogę zrobić? - 2 buławy
- W zasadzie też ten ruch jest zatrzymany w tej kwestii, ale możesz się przyglądać. Może jak nie będziesz działać, a zaczniesz patrzeć na szczegóły, to znajdziesz klucz do tej odpowiedzi.

Czy to coś we mnie? - 6 monet - Raczej nie, pokazuje sie że często wyciągasz rękę, ale to nie jest problem, bo ludzie na twojej drodze bezinteresownie zaspokajają twoje potrzeby.

Czy są jakieś środowiska lub miejsca, które mogłyby być sprzyjające żeby poznać moja paczkę? - VII Rydwan
- Związane z motoryzacją i wodą, surfing, skutery wodne, snowboard, narty. baseny, sauny, spa. Sportowo i aktywnie. tam masz największe szanse na swoja paczkę.



Z mieszkaniem powinnaś poczekać, aż ozdrowiejesz i raczej nie chodzi tu o ciało, a głowa, bo jest zarośnięta jak u kloszarda. Jest blokada i trzeba trochę czasu byś wstała z łózka.
Z osobistym, to powinnaś się uważnie mu przyjrzeć, być może szukasz tam gdzie nie powinnaś. Zaufaj intuicji i idź tam gdzie serce cię niesie, a nie gdzie uważasz, że znajdziesz swoją paczkę.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Piotr


Pytania:
Przede wszystkim interesuje mnie, czy dostanę pracę w którymś z miejsc do których złożyłem podania.
IX Pustelnik
- Konkretnie, w tych miejscach cię nie widzę, możesz odrobinę zderzyć się z rzeczywistością. Pokazuje się tylko twój tępy wzrok w martwym punkcie, tak jakbyś czekał na sygnał który nigdy nie ma nadejść.

Ciekawi mnie też, jak odnajdę się w tej pracy. Rycerz monet - Nie odnajdziesz się, widzę tylko maskę bez twarzy, jeśli byłbyś w tej pracy, to bez duszy i serca, a nawet częściowo bez ciała. Typu szukanie wymówek by tam nie iść, praca zdalna.

Czy w najbliższym czasie poznam kogoś z kim stworzę związek? ( 6 miesięcy) - 2 kielichy
- Tak jak najbardziej tak, pokazuje się miłość i romantyczna i cielesna.

A może już ją znam? - 9 Mieczy - Prawdopodobnie tak, myślisz o niej każdej nocy, spać nie możesz i tworzysz jakieś scenariusze z sufitu Oczko Ty już chyba jesteś zakochany, bo taka mała obsesja sie pokazała.

A może, tu odzywa się moje czarnowidztwo, miłość po prostu nie jest mi pisana? - I Mag - Jest pisana. Fakt, że ty sporo wkładasz w to wysiłku żeby tak było, ale jest to utrwalony zapis na twojej drodze życia. Miłość ta prawdziwa cię nie ominie.


Co do pracy, może warto złożyć jeszcze w inne miejsca CV. Nie zamykać się jednokanałowi.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za wróżbę. Trochę mnie zasmuciłaś w sprawie pracy, bo miałem nadzieję, że się uda... Ale zobaczymy jak to będzie, złożę podania też w inne miejsca. Uśmiech
Co do miłości, tu z kolei jestem miło zaskoczony i nie mogę się doczekać.  Rotfl
Odpowiedz

Bardzo dziekuje Hazar!! 
Co to znaczy, ze glowa zarosnieta jak u kloszarda? W sensie powinnam popracowac z psycholog?
Odpowiedz

Tak, trzeba pracować z umysłem, albo samemu albo z pomocą. Najważniejsze teraz to posprzątać ten bałagan na głowie.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Cześć Hazar, czy coś ważnego wydarzy się w marcu u mnie w uczuciach? Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Rozalka
Pytanie: czy coś ważnego wydarzy się w marcu u mnie w uczuciach? [/b
[b]0 Głupiec
- Tak, jak najbardziej tak. Będziesz próbować kogoś usidlić, masz na oku jakiś smaczny kąsek i już prawie go trzymasz w ręku

Dołożenie Paź kielichów - Jesteś zakochana, powinnaś w końcu komuś te uczucia wyznać i ofiarować, bo jesteś już na to gotowa.

Spełnienia oczekiwań i motyli w brzuchu.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
Prosze o rozklad, jesli znajdziesz czas. 
Czy jest mi wogole pisana milosc? Czy bede kiedykolwiek w szczesliwym zwiazku? Nigdy jeszce nie bylam w zadnym.
Dane wysle na priv. Dziekuje. Blue.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Dzięki Hazar, zakochana nie jestem lecz uwielbiam jednego Pana i to uwielbienie jest wzajemne. Przepraszam za ciekawość, ale zapytam jeszcze co mnie czeka w kwietniu w uczuciach.
Odpowiedz

Witaj Rapsberry

Pytanie: Czy jest mi w ogóle pisana miłość?
XVII Gwiazda - Miłość o którą pytasz już była w twoim życiu. 
Było ci dane jej doświadczyć i wiesz jak się ją czuje. Czym się objawia, jak popada w ruinę i odchodzi. 
Nie jest powiedziane, że nie będzie następnych, ale taka, jak kiedyś czułaś, już nigdy nie wróci.

Nie szukaj na próżno, bacz by minione chwile nie przysłoniły tego co jest tu i teraz.

Czy będę kiedykolwiek w szczęśliwym związku?
3 buławy - Na razie pokazujesz się poszukującą, cały czas na walizkach i goniąca wiatraki jak Don Kichot.
Jeżeli porzucisz mrzonki, to stworzysz taki związek. Ale dopóki będziesz szukać minionej miłości przy nikim nie zagrzejesz na dłużej miejsca.


Wygląda na to że miłość już była. 
Teraz czas na partnerstwo, współprace i wzgląd na dobro drugiego człowieka. Zresztą związek można budować na innej miłości niż pytasz. Szczególnie że Ona ma tyle barw i odcieni, że może być za mało tysiącleci by wszystkie je poczuć.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Rozalka

Pytanie: zapytam jeszcze co mnie czeka w kwietniu w uczuciach.

5 monet - W kwietniu to będziesz trochę żebrać o uwagę, a to co ci tam skapnie, to będzie o wiele za mało.
Musisz uzbroić się w cierpliwość, żeby się nie nakręcać nie potrzebnie. Być może On potrzebuje więcej czasu niż Ty.
Ty zdecydowana na maksa, On oszczędny.
Jeśli nie będzie zbyt wylewny miej na uwadze, że nie wszyscy chcą się dzielić, czy okazywać uczucia, szczególnie na początku, albo w trakcie.

Tak wygląda kwiecień
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Hazar 
doceniam twoje szczere wypowiedzi.
Nie wiedzialam ze mozna doswiadczyc milosci nie bedacy z nikim w relacji. 
Przykro mi jest ze przegapilam swoja milosc. 
Czy to byl ten mezczyzna o ktorym nie moge przestac myslec, czy to byla ta milosc, o ktorej wspomnialas? 
Dziekuje wszystkiego dobrego.
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Tak, to było to.
Ale to nie było wielkie uczucie, bo pokazało się w Paziku Buław jak pierdoła Oczko

Z czasem to się rozmyje, chyba że wyidealizujesz, to przejdziesz życie jak ślepiec, nie widząc że miłość cię otacza.
Nic się nie martw, jeszcze masz czas.
Wystarczy że zaczniesz patrzeć na ludzi, zobaczysz że miłość to coś więcej niż to czemu hołdujesz w środku.

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuje, wiem ze sie zaczyna rozmywac wkacu szalu nie bylo ale smutek jest. Probowalam temu zaprzeczyc ale chyba juz nie ma sie co oszukiwac. czyli powinnam dopuscic do siebie to uczucie zeby bylo latwiej zapomniec. Nie rozmawiam z nim juz 1.5 roku a nadal nie moge przestac myslec. Dziekuje poprostu potrzebowalam rozmowy. 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Będzie dobrze. za jakiś czas będziesz szczęśliwa że to czułaś ,całą tą gamę emocji. To piękne, cudowne, i nietrwałe. 
To nie trwa dłużej niż parę lat, dłużej, jeśli nie spełnione. Tak że to minie, ale co poczułaś to twoje, nic i nikt nie zabierz ci wspomnień.
Dbaj tylko o to by zostały te najpiękniejsze.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Czyli jeszcze sie pomęczę z tymi emocjami. 
To już ostatnie zatem pytanie czy minęliśmy sie z tym panem i już nic nie wróci. 
Dziękuję Blue.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

To co było nie wróci. 
Możliwe że jakimś cudem odgrzebiesz to na chwile, ale to już nie będzie miało pierwotnej formy.
Trochę tak, jakbyś wyciągnęła trupa z szafy.
 
Jeśli spróbujesz inaczej do tego podejść, to za jakiś czas będziesz wdzięczna, że los dał ci możliwość kochać.
Bo kochać to tylko chwila, szybko mija gdy zaczyna odzywać się chciejstwo i nienasycenie.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(07-09-2023, 19:18)Hazar napisał(a):  Witaj Pomarańczka



Pytanie : Czy czeka mnie w obecnej firmie stabilne zatrudnienie czy też na odwrót i powinnam rozejrzeć się za czymś innym?

9 Monet - Powiedziałbym, że nawet czeka cię kariera. Prawdopodobnie jesteś osobą z potencjałem i jeżeli tylko odpowiednio się zaprezentujesz i zaangażujesz w tą firmę, to zostaniesz zauważona. 
Pokazujesz mi się na stanowisku kierowniczym, czyli możliwe że w tej firmie jesteś w stanie sporo osiągnąć. 
Dodatkowo jest stabilizacja i dobre zarobki. 
Ufaj sobie i swoim umiejętnościom, a powinnaś za niedługo czuć się tam jak ryba w wodzie.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Witaj Hazar,

przychodzę z pewnego rodzaju weryfikacją. Od czasu wróżby minęło prawie pół roku. W tym czasie miałam rozmowę ewaluacyjną i wypadłam bardzo dobrze - czeka mnie podwyżka i wyższe stanowisko - a przynajmniej tak miałam powiedziane. Na razie czekam aby za słowami poszły czyny. I tu już zaczynam się poważnie obawiać, bo aspekt stabilności w firmie jest mocno nadwyrężony. Przez te pół roku zdarzyło się, że kilka osób zwolniono, kilka zaś samodzielnie złożyło wypowiedzenie. Nie wiem czy w obliczu tych zdarzeń moja podwyżka i wyższe stanowisko mają szansę się spełnić. Ba, nie wiem czy w obliczu tych zdarzeń ja sama nie jestem w jakiś sposób "do odstrzału" (bo może firma szuka, gdzie by tu przyoszczędzić). Czy moje stanowisko w firmie jest w jakiś sposób zagrożone?

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz

prognoza wieczorem Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Pomarańczka


Pytanie: Czy moje stanowisko w firmie jest w jakiś sposób zagrożone?

XVII Gwiazda - To stanowisko już jest w ruinie, ale tym się nie martw. Ty jesteś tam gwiazdą i nie przywiązana do stołka. Najwyżej zmienisz miejscówkę, a na obecnej nikt już nie zagrzeje czterech liter.

Jeśli firma przyoszczędzi to raczej nie na Tobie, a na miejscach pracy. Na ten moment utrzymujesz się na powierzchni.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(16-01-2024, 20:17)bogdanek napisał(a):  Dziękuję Bardzo Hazar
Posłucham Ciebie i się uspokoję , przyznam że masz rację, robię niecierpliwy, ponieważ trwa to zbyt długo, ale będzie dobrze Uśmiech
Dziękuję Serdecznie jeszcze raz 
Bogdan

Witaj Hazar.
Piszę do Ciebie z pytaniem, dlaczego zapytanie i wróżba na życie osobiste i pracę na 2014 r została usunięta? Oczywiście zrozumiem odmowę.
Drugie pytanie a raczej prośba, co mam zrobić dalej?
Może karty pokażą kto lub co tak bardzo chcę abym doświadczał nadal przeszkód w moim życiu.
Pozdrawiam i dziękuję.
Bogdan 09-04-1966

Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy. 
- Phil Bosmans
Odpowiedz

Witaj Bogdan


Prognozę na 2024 masz pod postem  numer 1005, przeszukaj wątek na spokojnie, albo wejdź w historię swoich wpisów Oczko



Pytanie: Drugie pytanie a raczej prośba, co mam zrobić dalej?
Może karty pokażą kto lub co tak bardzo chcę abym doświadczał nadal przeszkód w moim życiu.


3 Miecze, Król Kielichów - Jest niedokończona sprawa. Ona nie przyschnie, nie ważne jakbyś bardzo tego chciał i ile wkładał w to wysiłku. Twoje serce jest złamane i ból który czujesz nie jest przerobiony. Nic nie dadzą próby ułożenia sobie życia i chowanie brudów pod dywan. Nieświadomość ma to do siebie że wpływa bardziej na nasze życie niż świadome wybory i decyzje. Trzeba zmierzyć sie w końcu ze sobą Oczko i z emocjami które pokiereszowały twoje serce. Za duży już ten bagaż.

Sprawa dotyczy uczuć i jakiegoś odrzucenia. Powinieneś coś z tym zrobić, bo będzie się wlekło i zalegnie z Tobą nawet w trumnie.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości