Boski Tarot u Hazar

Witaj Blue Raspberry


Pytanie: To jakie jest moje przeznaczenie, skończę studia sierpień/wrzesień 2025?

Wypadła 2 buławy, dołożenie 7 Mieczy - Twoje przeznaczenie nie jest sztywne.

Nieuchronność bardzo rzadko się zdarza, tylko wtedy gdy rola życia JEST POCZĄTKIEM TWORZENIA SIĘ SIĘ PRZEZNACZENIA INNYCH.

U Ciebie jest ładnie wszystko wypoziomowane, masz wybór i jeśli wybierzesz oszustwo, co zresztą pokazuje się na twojej drodze, to możesz nie skończyć, ale to nie będzie wina przeznaczenia tylko twoja Oczko
Tak że jak coś zawalisz, to możesz mieć tylko żal do siebie.  
Baba cyganka ma za mały ogląd, mówi co widzi, a widzi tylko tyle, co na wyciągnięcie kija Oczko

Przykładaj się do nauki, będziesz magistrem.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za poświęcony czas i rady.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Witaj, czy sprawdzisz mi, czy będę z tym człowiekiem pracować w tym roku 2024 ?  Kwiatek
Odpowiedz

z którym ?

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dane już wysłane 2 godz temu
Odpowiedz

Witaj Rozalka


Pytanie: czy będę z tym człowiekiem pracować w tym roku 2024 ?  

5 Mieczy - Możliwe że tak, tylko że nieźle cię przećwiczy. 
Nie jest przyjaźnie nastawiony, może jeździć po Tobie jak po łysej kobyle. Oczy płoną mu gniewem. 
Jeśli dojdzie do współpracy próbuj nie wchodzić z nim w konflikty, bo wyniesie cię ze swojej przestrzeni na ostrzu noża.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

O nieee 😵‍💫 dziękuję za pomoc 😙
Odpowiedz

Dzień dobry.
Jeśli mogę to poproszę o wróżbę.  Dokładnie czy pogodzę się z Pawłem?
Jeśli tak to w jakich okolicznościach?
Hania 09.04.1993.r 
Paweł 23.06.1989 r.

Droga Hazar
Najmocniej przepraszam,że nie odniosłam się do Twojej wróżby. Niedawno pochowaliśmy dziadka mojego narzeczonego(a jego cioci tatę) Najzwyczajniej w świecie zapomniałam odpisać. Proszę mi to wybaczyć .
Nawiązując do tej całej sytuacji ,miałam okazję widzieć ją na pogrzebie i stypie . Przez cały czas praktycznie nie zamieniłyśmy ze sobą słowa. Dopiero dzisiaj mijając się w klatce schodowej ,Ciotka się przełamała i pierwsza powiedziała "cześć ". Także jest postep 😊
Nie wiem dlaczego nie widzisz nas w niedalekiej przyszłości jako rodzinę bo w zeszłym roku mój partner mi się oświadczył i planujemy założyć rodzinę. Podrawiam
Odpowiedz

Witaj Haniu


dziękuje za weryfikację.

Pytanie: Dokładnie czy pogodzę się z Pawłem?

7 monet - Jeszcze nie wiadomo, Pawła nie widać, jesteś tylko ty. Czekasz zadowolona, aż wyciągnie rękę na zgodę. 
Niestety może tak być, że tak się nie stanie. Nie masz nic do zaoferowania i On o tym wie ( masz pustą miednicę) Wszystkie twoje obietnice pokazały się jak gruszki na wierzbie. Prawdopodobnie twój plan nie wypali, chociaż mogłoby być inaczej, jeślibyś więcej zakryła.

Jeśli tak to w jakich okolicznościach?

Strażnik Tali - Odmowa odpowiedzi na to pytanie.



Tak to się pokazało


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(17-11-2023, 19:43)Hazar napisał(a):  Wyjście 1. - 2 Miecze- Pokazuje się zablokowane, tak jakbyś nie mógł wyjechać. Los będzie mieszał, tak jakby nie było zgody na ten wyjazd. Prawdopodobnie jesteś potrzebny na miejscu i możliwe że chodzi o te dwoje małe istotki. Jesteś uziemiony na następny rok.
Wyjście 2. - Paź buław - Coś działasz czyli jednak to wyjście jest realne, ale jakoś mi się boczysz z karty jak smarkacz i ta kryza ci gniecie gardło, więc może ci żaba rosnąć w ustach, ale na pyskowanie raczej się nie odważysz.

czy któreś z tych wyjść będzie realne?  - XI Sprawiedliwość - Najbardziej to z rozwódką. Pokazuje się, że nawet jak będzie źle to wywiąże się z umowy i nie zerwie jej pod byle pretekstem.




Jak potoczy sie moja sytuacja materialna, finansowo zawodowa w przyszłym roku.
9 monet - Bardzo dobrze, dorwiesz się do pieniędzy w dobrym znaczeniu. Pięknie wyglądasz. Godność od Ciebie bije, czyli samoocena również poszybuje w górę. To będzie dobry rok dla Ciebie, odzyskasz swoją siłę, a to już krok od spełnienia życiowego.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Witaj, weryfikuję cząstkowo bo niewiele sie jeszcze wydarzyło.  Wspólpracuję czesciowo z "byłą", głownie dla dobra maluszków, chociaż mnie to trochę gnębi, bo żeby odżyć i rozwinąc skrzydla muszę znależć coś swojego. Sprawa zagranicy jest ciągle otwarta, powstrzymuje mnie tylko to,  że nie ma tam zbyt dużych pieniędzy. A moja była działalność zostawiła po sobie trochę długów , które chciałbym jak najszybciej spłacić.   Pokazała się tydzień temu dość dobra oferta , w kraju  więc czesto mógłbym być w domu, pieniądze też niezłe.  Niestety dziś otrzymałem informację ,  że wstrzymują ewentualną  wspólprace  ze mna ze względu na to ,  że poblokowano im część projektów teraz (pieniądze rzadowe).  Mają się do mnie odezwać w czerwcu podobno, czy tak będzie , czy to tylko taka gadka?  Wiazać z nimi  ewentualne swoje plany , czy zapomnieć?  Widziałas w moim życiu w tym roku dobre pieniądze, czy byłyby z nimi związane?

P Buźki ozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz

Witaj Pio33



Pytanie: Mają się do mnie odezwać w czerwcu podobno, czy tak będzie , czy to tylko taka gadka?
9 Mieczy - Odezwą się, ale razem z nimi też twoje obawy i jednocześnie możesz słyszeć ogrom głosów. 
Najważniejsze, słuchaj ale głosu rozsądku, też może w tym jazgocie przebrzmiewać.
ważnie by czegoś w tych informacjach nie puścić mimo uszu, bo może się to nie najlepiej skończyć.

 
Wiązać z nimi  ewentualne swoje plany , czy zapomnieć?
XV Diabeł - Nie mówię nie, ale trzeba uważać na "zapisy drobnym druczkiem", tam są jakieś haczyki w tym wszystkim i jeśli połkniesz, to cię wydrą ze stawu jak karpia na święta. Oczko

 Widziałaś w moim życiu w tym roku dobre pieniądze, czy byłyby z nimi związane?
Królowa kielichów -Raczej nie, kasy nie widać, a tylko hipnotyczne koło jak kręci się i mąci rozum.
Uważaj na słodkie mowy motywacyjne, ktoś jest dobrze wyszkolony, by nie wzbudzać podejrzeń.



Pio, próbuj ale miej oczy i uszy szeroko otwarte (nawet jak spisz) bo zamiast na szerokich wodach wylądujesz w czyjejś wannie .

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedż Kwiatek 
Czyli wszystko jest bardzo niejasne i mało klarowne?

Powiedz mi jeszcze  (jesli to widzisz? ), te duże pieniądze , które widziałaś przy mnie w tym roku, to z kraju czy z zagranicy?
Ciężko jakoś idzie ta moja stabilizacja.

Pozdrawiam serdecznie
Pio33
Odpowiedz

Pio33

Pytanie: Powiedz mi jeszcze  (jesli to widzisz? ), te duże pieniądze , które widziałaś przy mnie w tym roku, to z kraju czy z zagranicy?

VIII Siła - Od kobiety, ale nie widać czy zza granicy czy nie. Otacza się kotami i lubi ornamenty, jej ciało w jakiś sposób jest "sztuką doskonałą".

Bądź dobrej myśli, wszystko sie ułoży.


Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Buźki
Odpowiedz

(17-03-2024, 17:34)Hazar napisał(a):  Witaj Kasiorka
Pytanie: Czy dam sobie radę i będę miała szansę żeby to wszystko ogarnąć, czy zdawać tę maturę jeszcze raz i iść na te studia i czy to się uda?

XI Sprawiedliwość, Paź buław - Dasz sobie rady jeżeli nie stracisz zapału. 
Od razu mówię, że będzie bardzo trudno.
Najtrudniej będzie pogodzić naukę z obowiązkami życiowymi. 
W stanie w jakim jesteś, wiele rzeczy ci zwyczajnie umknie i na czas nauki będą braki jak i w życiu osobistym, tak i w rodzinnym, czy zawodowym. Trzeba się przygotować również na straty i rozstania. Nie będzie możliwości by utrzymać dotychczasowy poziom życia.
Ale jeśli będziesz ślepo sobie ufać powinnaś sobie poradzić.

Oczywiście spektakularnych sukcesów na razie nie widać. Widać tylko, że możesz szybko się zniechęcić, ale to dlatego, że już brakuje siły zamachowej. Trochę jakbyś wysiadła z autobusu i teraz go gonisz z językiem na brodzie, nie mając gwarancji że w ogóle się zatrzyma.

Musisz się zwyczajnie zawziąć, jak na jakiegoś wroga Oczko i dążyć do celu za wszelką cenę.
wtedy sie uda.

Wszystkiego dobrego
Hazar
Wracam z weryfikacja wróżby. Od września idę do szkoły. Wybrałam tę opcję szkoły 1,5 rocznej ze względów finansowych. Nie wiem do końca czy byłoby mnie stać na 6 lat studiów i kolejne 6 lat wybranej specjalizacji. To długi okres czasu i nie wiadomo co życie swoją drogą by pokazało. Ze względu na ten za długi czas wybrałam tak a nie inaczej żebym szybciej mogła podjąć pracę. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc i wróżbę Kwiatek
Odpowiedz

Witam mam prośbę o wróżbę jeśli jest wolne miejsce.
Byłam w piątek w urzędzie. Załatwiałam sprawę dotyczącą mojego mieszkania. Dałam wszystkie dokumenty i nic nie ukryłam. Pani urzędniczka była jakaś dziwna. Kazała mi się tłumaczyć z różnych rzeczy czego do tej pory nigdy nie było. Nie wiem odniosłam wrażenie jakby mnie podejrzewała że ukrywam jakieś lewe dochody których naprawdę nie mam. Pierwszy raz mi się to przytrafiło a jestem w tym urzędzie zawsze co pół roku. Nie wiem co mam o tym myśleć czy ona mnie o coś podejrzewa. Czy to tylko moje wyolbrzymione domysły. Mam pytanie czy wszystko będzie ok. czy urzad będzie prowadzić jakieś postępowanie albo narobią mi jakiś problemów? Bardzo proszę o wróżbę. Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Kasiorka



Pytanie: Mam pytanie czy wszystko będzie ok, czy urząd będzie prowadzić jakieś postępowanie albo narobią mi jakiś problemów?

5 Monet - Mogą być problemy i to właśnie związane z twoimi finansami. 
Pokazało się że pozujesz na "dziadówkę" i żebrząc wyłudzasz pieniądze.

Dołożenie 8 Mieczy - Będziesz kontrolowana, nie powinni nic znaleźć bo ja cię widzę gołą, ale kontroling jest i to jakby z każdej strony.
Mógł być na ciebie donos, ewentualnie tak zostałaś odebrana, że ta twoja bieda, to tylko gra aktorska.

Najważniejsze kontrola będzie przeprowadzona poufnie, więc jeśli nic nie wygrzebią, to nawet się o niej nie dowiesz, ale jeśli coś będzie, mogą być poważne konsekwencje


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar. Proszę o karty na pytanie co mozemy zrobić (głównie ja) aby nasze małżeństwo było szczęśliwe? Aby nasza rodzina była szczęśliwa i trwala? Jak o to dbać? 
Dziękuję
Odpowiedz

Witaj Maryś

Pytanie: pytanie co możemy zrobić (głównie ja) aby nasze małżeństwo było szczęśliwe? Aby nasza rodzina była szczęśliwa i trwala? Jak o to dbać? 

XX Sąd Ostateczny - Uzdrowić się (głównie Ty), zacznij od siebie. Twoje spojrzenie na świat jest nieczyste, patrzysz przez swoje leki, niespełnione nadzieje i chciejstwo. Niestety to wszystko to trup i już nic z tego nie będzie.

Trzeba zwyczajnie umyć okna i wyprać firanki.

To nie jest metafora, dbaj o czystość okien i zasłon w swoim domu.
Na początek raz w miesiącu, a później jak tylko osiądzie na nich kurz. 
Szyba przenosi promieniowanie słoneczne na strukturę oka. Jak dopuścisz do niego więcej światła, przeniesie się to na twoją mentalność.
Nie masz zaczepu więc pytasz wciąż o jedno i to samo. Proponuję więc zaczepić się o czyste okna.

Czysta szyba, czysta oprawa z tkanin i zadbane kwiaty doniczkowe, zajmij się tym na początek. 
Jak zaczniesz dbać o ten ułomek bezwiednie, możesz brać się o naprawę małżeńskich relacji.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar jest w tym dużo racji, niestety...
Odpowiedz

Niczym się nie martw Oczko

Po prostu myj te okna, aż zrozumiesz, że żeby mieć coś czystego i ładnego trzeba w to włożyć dużo pracy i nie raz, tylko cały czas i tak już do końca.


Spokojnie, z czasem, gdy twoi najbliżsi zobaczą że fajnie mieć czyste okna, może zdarzyć się tak, że czasami cię wyręczą w tej czynności. 
A wtedy to już będzie cudownie, poczujesz się doceniona i nagrodzoną i będziesz czuć dumę, że wspólnie dbacie o to by wasze okna lśniły jak u oczy u szczęśliwego Człowieka.


Ale by tak się zadziało, trzeba wykonać pracę i nie poddawać się, bez względu na to, jak miałaby to długo trwać.

Maryś zacznij od małych kroków.

wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Teraz rozumiem, dziękuję, naprawdę ❤️
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości