#1

Kochane Ważki, to nasz temat. Ujawniajcie się jakie jesteście. Piszmy o sobie. Ja np. jestem elegantką i kokietką, zawsze zadbana i elegancka Oczko
Odpowiedz
#2

Moja przyjaciółka jest wagą. Mama która interesuje się astrologią mówi, że to dosyć "chwiejny" znak Oczko
Odpowiedz
#3

Ja się długo waham, rozważam za i przeciw, ale jak coś postanowię to na mur !
Odpowiedz
#4

o to właśnie chodzi - dużo rozważasz, zastanawiasz się - to miałam na myśli Ok

Gdzieś miałam genialna charakterystykę wag jak chcesz to napiszę Oczko
Odpowiedz
#5

wagi? - same superlatywy i tylko te wahania męczące niezmiernie, ech... Ale to przecież prawdziwe kobiety .
Odpowiedz
#6

No pewnie że chcę, pisz Margolu Ok
Odpowiedz
#7

a z których dekad znaku jesteście, bo to też jest ważne
Odpowiedz
#8

15.10.1973. Druga dekada Uśmiech
Odpowiedz
#9

zakres dat: 24 września - 23 października
znak: męski, jesienny
żywioł: powietrze
władca: Wenus
dzień: piątek
liczba: 6
kolor: błękitny
kamienie: opal i lazuryt
metal: miedź

Waga, pozostająca pod wpływem Saturna i Wenus, symbolizuje sztukę i miłość. Osobę spod tego znaku cechuje idealizm i nastrojowość, a jednocześnie spokój, równowaga i harmonia wewnętrzna. Naturę ma pogodną i wesołą, bywa zadowolona z życia, łatwo dostosowuje się do każdych warunków. Ma lotny umysł, żądny wiedzy i ogromnie rozwiniętą spostrzegawczość, choć w działaniu nie jest zbyt wytrwała. Nie lubi w życiu monotonii. Kocha sztukę i ma ogromne poczucie piękna. Wybiera przede wszystkim zawody związane ze zdobieniem otoczenia - w szerokim tego słowa znaczeniu. Waga to bardzo dobry aktor i pisarz. Może być prawnikiem - ma silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości lub dyplomatą - jest wyposażona w takt i elokwencję. Jest bardzo uczynna i zgodna - po prostu nie umie odmawiać. Miłuje pokój. Lubiana przez otoczenie, posiada ogładę towarzyską, jest miła i uprzejma, gustowna, lubi muzykę i taniec. Kobieta-Waga bywa urodziwa i zadbana. Jest bardzo dobrą gospodynią, ale najlepszą wtedy, gdy nie musi sama wszystkiego robić, a tylko wydaje polecenia. Waga może mieć naturę egoistyczną i próżną, może być leniem i oszustem, a często bywa lekkomyślna i rozrzutna.

Waga lubi być kochana i uwielbiana. To schlebia jej próżności. Przebiera w partnerach jak w ulęgałkach - zwłaszcza kobieta. Bywa kapryśna, zakochana w sobie i w swojej miłości. Jednak ma powodzenie. Ładna, wdzięczna, kokieteryjna, z dużą dozą romantyzmu - jest atrakcyjna w miłości. Jest to znak romantyczny i sentymentalny. Mężczyzna-Waga szuka w miłości prawdziwego ideału, jest uległy, czuły i namiętny, choć w uczuciach niezbyt stały. Jako mąż - bardzo wymagający.

W małżeństwie Waga jest zwykle szczęśliwa i w zasadzie potrafi się zgodzić z każdym znakiem, jednak zdecydowanie najkorzystniejszy jest jej związek z Wodnikiem. Bywa bardzo szczęśliwa z Baranem, Bliźniętami i inną Wagą, całkiem udane są jej związki z Bykiem, Skorpionem, a także z Panną lub Strzelcem. Najgorszym znakiem dla Wagi są Ryby.

Dzieci-Wagi są bardzo zdolne i już od najmłodszych lat wrażliwe na piękno. Bywają ogromnie lubiane przez otoczenie.

Waga powinna kształtować w sobie wytrwałość i pracowitość oraz trochę mniej zachwycać się sobą.

Równowaga cechuje także zdrowie fizyczne tego znaku. Jednak niedobór najważniejszej dla Wagi soli, fosforanu sodu, może łatwo spowodować zakłócenie, równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Dieta Wagi powinna zawierać wszystkie produkty bogate w sód wymienione dla Byka.
Odpowiedz
#10

i gdzie tu w końcu pisać jak jest już w użyciu temat WAGA?
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=31&t=37">viewtopic.php?f=31&t=37</a><!-- l -->
Odpowiedz
#11

To trzeba to połączyć, poprosić władze Uśmiech
Odpowiedz
#12

Troszkę naskrobałam w <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=31&t=37&p=53743#p53743">viewtopic.php?f=31&t=37&p=53743#p53743</a><!-- l -->

Dodam tylko od siebie iż:

"Jeśli urodziłaś się 15 października to jak malarz Maksymilian Gierymski, jesteś prawdziwym oryginałem i indywidualistą, która najchętniej chadza własnymi ścieżkami. Nie przywiązujesz wagi ani do dóbr doczesnych, ani też do własnego wyglądu. wystarczy ci że jesteś schludna, moda cie nie interesuje. Zarówno w przyjaźni, jak i w miłości jesteś wierna. Można na tobie polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Bywasz jednak zbyt pewna siebie, butna i zarozumiała."

Uśmiech
Odpowiedz
#13

a 10-go?
Odpowiedz
#14

Margola napisał(a):Troszkę naskrobałam w <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=31&t=37&p=53743#p53743">viewtopic.php?f=31&t=37&p=53743#p53743</a><!-- l -->

Dodam tylko od siebie iż:

"Jeśli urodziłaś się 15 października to jak malarz Maksymilian Gierymski, jesteś prawdziwym oryginałem i indywidualistą, która najchętniej chadza własnymi ścieżkami. Nie przywiązujesz wagi ani do dóbr doczesnych, ani też do własnego wyglądu. wystarczy ci że jesteś schludna, moda cie nie interesuje. Zarówno w przyjaźni, jak i w miłości jesteś wierna. Można na tobie polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Bywasz jednak zbyt pewna siebie, butna i zarozumiała."

Uśmiech
Dziękuję Margolciu. Pogrubione się zgadza Oczko
Odpowiedz
#15

Doria napisał(a):15.10.1973. Druga dekada Uśmiech
hej, to raczej trzecia dekada znaku. Trzeba liczyć od 24-go września.
Odpowiedz
#16

Oj no tak, pomyłka. Nie umiem liczyć, i już się nie nauczę..
Odpowiedz
#17

ja taka mądra, bo wiem ze jestem z drugiej dekady, to mi się ten 15 - ty jakoś nie zgadzałi policzyłam. Na palcach, hihih [ja 10.10. i do tego 1955 - same dziesiątki heheh]
Odpowiedz
#18

To coś musi znaczyć, ja też prawie same 10-tki, ale kompletnie nie znam się na numerologii. Próbowałam policzyć swój portret numerologiczny i ... dupa Oczko
Odpowiedz
#19

to poproś kogoś przecież Uśmiech
Odpowiedz
#20

Poprosiłam tu:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=47&t=3161">viewtopic.php?f=47&t=3161</a><!-- l -->
Odpowiedz
#21

Doria napisał(a):Poprosiłam tu:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=47&t=3161">viewtopic.php?f=47&t=3161</a><!-- l -->
Chętnie bym ci obliczyła, ale sama popełniłam wtopę i zbaraniałam co jak i dlaczego Wyśmiewacz

Libra22 napisał(a):a z których dekad znaku jesteście, bo to też jest ważne

Jeśli urodziłaś się w pierwszej dekadzie znaku, między 23 września a 2 października, to jesteś Wagą stuprocentową. Charakteryzuje Cię wrażliwość na piękno, wdzięk osobisty i romantyczne usposobienie. Niestety możesz przejawiać lenistwo, narcyzm przeradzający się w skłonność do samouwielbienia. Na szczęście na ogół cechy pozytywne dominują nad negatywnymi. Najbardziej charakterystyczną dla ciebie cechą jest bezstronność. Ze względu na dyskrecję jesteś znakomitym powiernikiem najskrytszych tajemnic.

Jeśli urodziłaś się w drugiej dekadzie znaku, między 3 a 12 października, oznacza to, że masz w sobie sporo cech z zodiakalnego Wodnika. Jesteś zatem ambitna, lotna i twórcza, choć nieco oderwana od rzeczywistości. Jesteś wprawdzie indywidualistką, ale nie samotnikiem, więc nie wyobrażasz sobie życia bez licznego towarzystwa, w którym na ogół błyszczysz dzięki swojemu poczuciu humoru. Potrafisz znaleźć się w każdej sytuacji.

Jeśli przyszłaś na świat w trzeciej dekadzie znaku, miedzy 13 a 22 października, to na Twoją osobowość ma także spory wpływ faza Bliźniąt. Jesteś wesołym i wszedobylskim intelektualistą o szerokich horyzontach myslowych i wszechstronnych zainteresowaniach. Jako urodzony pacyfista, w każdej konfliktowej sytuacji usiłujesz znaleść pokojowe rozwiązanie, które nikogo nie krzywdzi. Doskonale potrafisz radzic sobie z przeciwnościami losu.

Libra22 napisał(a):a 10-go?

Przepraszam Libro, dopiero teraz zauważyłam twój post Uśmiech

Jesli urodziłaś się 10 Października to jak kompozytor Giuseppe Verdi, jak mało kto potrafisz krytycznie spoglądać zarówno na samego siebie, jak i na innych i - co jest ogromnie ważne - wyciągać trafne wnioski. Szybko uczysz się nie tylko dla własnych, ale również cudzych błędach. Jesteś bardzo aktywny, a energia życiowa wprost cie rozpiera. Niestety masz skłonność do powierzchowności; na ogół chwytasz zbyt wiele srok za ogon, by odnieść jakiś spektakularny sukces.
Odpowiedz
#22

Dziękuję Margola za chęci, ja kompletnie za to się nie biorę. Liczenie nie wychodzi mi i tyle. Dziękuję za wstawki o Wadze. Bardzo jesteś kochana, że Ci się chce tak pomagać bezinteresownie Buziak Jesteś wspaniałą osobą, podziwiam Cię Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości