Wątek zamknięty

Witam
#1

Witam was, nazywam sie natalia, jestem bardzo młoda kobieta.. dopiero zaczynam tarota, ale ostatnio przechodze ciezki okres...] zostalam perfidnie wykorzystana.. mezczyzna , ktorego poznalam okazał sie zwyklym kłamcą, manipulatorem i z tego co sie ostatnio dowiedzialam czlowiekiem chorym na głowe.. rozmawialam z wrozka miesiac temu przez telefon o nim... wyszly jej same negatywne karty ( z tego co pamietam było mnosto karty diabel przy kazdym pytaniu i ksiezyc), wrozka powiedziala ze to bardzo zly czlowiek,chory na głowe, bylam w szoku, znam go pol roku i tak dobrze udawał.. przez 2 miesiace namacił mi w glowie mowil jaka to jestem wazna i ze cos czuje glebszego po czym po kilku tygodniach mnie zlewal, albo byl fantastyczny albo wredny, robil tak zebym czula sie najgorsza, to czlowiek  ktory nie potrafi kochac, od poczatku chcial mnie wykorzystac, zabawic sie mna, wzbudzic we mnie uczucie, jak wrozka mi to powiedziala padlam w szal, powiedziala ze nigdy nic do mnie nie czul, ze ta znajomosc mnie wykonczy.. i ze widzi wykonczenie psychiczne... probowalam nie raz zerwac z nim znajomosc, ale on tak gra , ze ulegam on tak udaje,naprawde mi się nie chce juz nawet zyc, tak mnie zniszczyl... Naprawde nie wiem co mam myslec o tym wszytskim , czy on naprawde jest chory? czy on naprawde nic do mnie  nie czuje....? po co sie ze mna spotyka skoro nic nie czuje, dlaczego udaje... nic mu nie zrobilam.. czy mogł by mi ktos zrobic rozklad zeby sprawic co tak naprawde sie dzieje, czy on naprawde nie potrafi sie zakochac? bardzo dziekuje i prosze mnie nie oceniac.. naprawde nikt nigdy mnie tak nie zmanipulował...
#2

Poczytaj nasze Regulaminy i zadaj pytanie do kart we właściwym dziale, podając dane jakie tam wymagamy...
Obecnie brakuje Ci postów aby prosić o wróżbę wiec zachęcam do aktywności na Forum, a dopiero proszenie o wróżbę
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=61
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=207

I taka moja uwaga...skoro miesiąc temu byłaś u wróżki miałaś czas na przemyślenia i decyzje...
wiec jeśli będziesz prosić o wróżbę , proszę dobrze przemyśleć pytanie do kart...ma być konkretne...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#3

Witaj, konvalia, na naszym forum. Uśmiech
To przykre co piszesz, miałaś pecha trafić na perfidnego manipulatora...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
#4

Witaj Uśmiech
#5

Witaj konvalia Uśmiech

Przykro mi z powodu Twojej sytuacji.
Napisałaś, że zaczynasz z Tarotem - może zrób rozkład sama, to dobry początek nauki. Zapraszam i chętnie pomogę Uśmiech
Mam też gabinet wróżki tu na forum i jeśli spełnisz kwestie regulaminowe to mogę tam wykonać wróżbę dla Ciebie. Tarot + numerologia. Zapraszam Uśmiech
#6

Hej, Pragnę zgłębiać wiedzę w interesujących mnie dziedzinach, ucze się astrologii od 2 lat , wiec jak  ktos chcialby pomocy to smialo pisac, potrafie  poznac intencje czlowieka po fotografii, a na awatarze jestem ja,  pokoj z wami  Buźki
Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
#7

Skoro potrafisz poznać intencje danej osoby ze zdjecia, to nie bardzo rozumiem po co prosisz o wrózbe z kart, aby poznać intencje pana.??

Pytanie...czy masz już inne konto na naszym Forum??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#8

Potrafie odczytac, nie jedna osoba prosila mnie o pomoc i jakos sie sprawdziło, mysle ze dobrze zrobiłam pisząc co potrafie Oczko , nie napisalam , ze jestem profesjonalista, a poprosiłam o wrozbe z tego wzgledu iz uwazam, ze są tu osoby, ktore sa bardziej doswiadczone ode mnie i mnie bardziej nakieruja nieprawdaz ? nie uzywam kart tarota. Ciezko mi go rozgryzc, gdyby mi sie to udało nie prosilabym o pomoc  Bezradny intuicja mi podpowiedziala zebym poprosila o pomoc to zrobilam tak Oczko

mam konto, ale z niego nie korzystam, zapomniałam hasła
#9

Jeśli pamiętasz nick, mozez hasło odzyskać albo podaj mi ten nick...
Na naszym Forum można mieć tylko jedno konto...
Czy to jest to konto??
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=13588

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#10

Naprawde Pani musiala dodac ten watek , ledwo co zapomnialam o tej sytuacji, a pani musiala mi ją przypomniec i to jeszcze przed urodzinami, juz nawet odechciewa mi sie tu byc, moze pani skasowac te konta, chciałam byc miła,  poprosic i pomoc w nowej relacji, zaczac od nowa, temu zrobilam nowe konto  Stres Zegnam  Oczko
#11

Miałaś możliwość napisać do mnie i wyjaśnić sprawę, a nie zakładać nowe konto...
Po prostu złamalas zasady Regulaminu naszego Forum o posiadaniu jednego konta...
zresztą te zasady obowiązują na innych Forach również...
Zgodnie z prośbą zlikwiduję obydwa konta ...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości